[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Search | Free Show | Home]

balkan thread

This is a blue board which means that it's for everybody (Safe For Work content only). If you see any adult content, please report it.

Thread replies: 17
Thread images: 9

>>
why is america so evil?
>>
The Balkans are basically the deep south except the people aren't fat and are well dressed.
>>
Dosta cu da napisem i serem, cisto za inb4
ja ne znam ni sto se vracam iskreno, totalno me je smorilo ovde.
Aj pre sam se palio pa i raspravljao malo na te srbi hrvati teme a realno me boli kurac i za to....
Imalo je ponekada provala i da je dobar thread ali sve gore i gore, valjda smo se smorili i mi koji smo dugo ovde a niko novi da bude zanimljiv.
Pa sam preko godinu dana smarao sa mojim slikama i shitpostovanjem a sada i to smara do jaja.
Fora je sto sem par bordova sve ubitacno dosadi.
/int/ je bas dosadio jer non stop citam iste gluposti, klince koji prave iste threadove tipa da li su brazilci beli, zasto su ameri debeli, cuck evropa i te fore, mrzi me i da kliknem da otvorim iako je pun thread.
/b/ je apsolutno pederska tabla, 4-5godina sam na 4chanu i nikako ne kapiram ljude koji godinama idu na /b/, od merenja kurca, pricanja o kurcu, ocenjivanja kurca, da li je gej pusiti kurac, "ribe" sa kurcem, odsecanje kurca itd....gore rekt, ylyl i ostalo.
Veruj mi da smo se mi navikli, da ode bilo ko na /b/ reci ce ti da je to nesto najgluplje i najpederskije za bezivotne feget virgine i edgy nastranu decurliju.
Robot koji je....brateeeeeeee, dobijem instant napad blama i cringe do kosti kada udjem, cak i imam sazaljenja pa sam vise puta pokusao da ljudima dignem moral i ego, da ih savetujem i da pricam jer mi je zao bilo.
Ovaj sajt je ogledalo otpada modernog drustva.
Fizicki zdravi ljudi i deca koji postaju umobolni, asocijalni luzeri bez ikakvog kokretnog razloga.
Ljudi koji se boje svoje senke pa uzivaju za kompom privilegiju da budu edgy a razvijaju samo takve nastranosti i slabosti a zivot prodje na kraju uz kurac.
Kada provedem par lepih i aktivnih dana da se vidim sa ribom, istreniram, zaspem i ustanem na vreme, imam obaveza itd, cesto dodjem kuci naduvam se da odmorim glavu i po navici odem na 4chan....tada se bas zamislim o svemu ovome sto pisem i smorim do jaja a OPET ne znam zasto se vracam ovde!!
>>
File: moderni obilic.jpg (23KB, 512x512px) Image search: [Google]
moderni obilic.jpg
23KB, 512x512px
>>1852526
Slepcino narkomanska propala, kada se vec raspravljas onda barem ne koristi meme.
PRVO taksista nisam ,to je mema odavde.
DRUGO Taxi ucim jer imam vezu, moze i po 1000evra da se izadje mesec ako se bas radi.
TRECE Ne kurcim se, pricam da sam BIO, VIDEO i PROBAO 100000x vise nego ti i da dobro znam o cemu ti pricam.
Klasifikacija moja nije bazirana na fizickim preferencijama nego prema tome sto si ti slabic nesposoban za promenu i ti kao osoba ne trebas da budes relevantan ama bas ni za sta.
Za mene i ne znaju ljudi da se drogiram i a jako malo zna i da sam to radio inace.
Ovo moje ovde je vecinom bila iskrena i korektna prica zato ne seri, bio sam ljubazniji od svakog lika na ovoj tabli, samo ne volim seratore kao ti, blago urbano, 50% hipi fazon likove koji su poludeli i lupetaju gluposti. Ti si zapravo prosecno inteligentan tip koji tripuje da zna nesto a zapravo ne znas, plus si luzer. To sto si napisao sada si jedno barem 4puta napisao meni samo u drugoj formi i vidi se da si copy/paste budala koja nista ne argumentuje. Ako zafali neki bupic ili pajdo, moze i met zovi samo, treba ti 10sati do bg-a ali pomoci cu ti za krizu. Sto je najjace pomogao bih ti ali bi te i tada pitao kada bih te video kao govno raspadnute da li si tako pametan, ne vredi tebi ni pricati.
>>
uf sta bi dao da me hrvat izjebe
>>
>tfw Croat born and raised in USA
It's a faith worse than death.
>>
File: 1476135548755.jpg (2MB, 4128x2322px) Image search: [Google]
1476135548755.jpg
2MB, 4128x2322px
>>1852533
Pre svega ja se ne lozim da sam faca samo prozivam ljude koji su fegeti i da li je moguce da svaki put kada udjem u tred vidim da neko sere o meni negativno.
Drugo ja kriminalac NISAM, radim po nesto ilegalno, generalno sam radnik ali ne dripac!
Da cu biti sirotinja bas ne verujem, to ti je verovatno dusevna hrana sada da verujes u to, a gledaj kako su ti prosle godine koje si do sada napunio i kakav si sada! Te prognoze su za malouminke, aki si jebeni virgin sa 25 koji nema nikoga ni da izadje ni da prica, koji ne razgovara sa zenama/devojkama/ribama ili nema drugova je najjadnije da se tesis time sto ocekujes tudju nesrecu koji to ima.
To je kao kada bi ja bio fedora feget kome je drago kada vidim da je dobra riba ubijena, sjebala zivot ili da je mladi par nastradao u saobracaju jer sam zivotno frustriran zbog svojih neuspeha a podsvesno umisljam da cu sa tih 40biti ljudina a NECES nikada!
Pre svega trebas biti covek a ne mis, internet hejter, luzer kucni koji samo sere po netu i besmisleno hejtuje sve u svojoj agoniji i depresiji.
Svi pricate da nesto imate a ja sam evo poredjao danas sta sam sve narucivao da jedem i pijem ali bukvalno sve ovo, dosao mi je drug koji je u problemu, pricali smo i eto, skoro 50evra me kostalo sedenje u kuci, NE kurcim se samo garantujem da ti nemas da priustis to i da nisi sposoban, nema verovatno ni koga da zoves, tj ko da te pozove kao prijatelja od casti/reci i neko ko moze pomoci drugome.
Slikao sam jer vidim da je bilo reci o hrani i picu pa zato, nemam potrebe da slikam nista drugo.
I ne znam zasto me stalno konkretno ti uzimas u usta i gledas da ponizis, uvredis ili da seres po meni preko interneta iako se ni ne znamo, niti sam ovde ali svaki put iznenadim kada vidim.
Jel si toliki jebeni virgin i autista da 1000x ovo ponavljas?
Prozivas me da sam sljam, kriminalac, da dajem mali baksis....stvarno ne bih znao vise ni sta da ti kazem
>>
Kog rata? Aj kapiram meme ali vi se ovde opako tripujete da ce da pukne rat neki.
Srbija ne moze nikome nista na Balkanu i obrnuto a sve su clanice NATO-a sem nas, a mi se lizemo sa Kinom i Rusijom i nije vise odnos snaga kao 99te pa da Srbi bleje po podrumima a nije ni Evropa toliko poslusan americki ker kao pre (mada jeste i dalje), nema ni R od rata momci.
Jebiga svi volimo da smo generali, geopoliticari i analiticari, poznavaoci vojske i politike ali je cinjenica da sila poput Turske nece lako uci u rat a i sa kim da udje?
Vidis da ameriku odjebavaju polako, Turska se izvinila Rusima, napravili dil, Rusi ratoborni ka americi, mislim taj im je stav, sada su extra i sa Turskom jer USA nema vise sta da ponudi kao nekada.
Kina koji je ogroman igrac je i dalje nekako neutralna ali opet na strani Rusije, isto i Indija.
Sve je to lepo na /int/-u meme kao slav, poo in the loo i to ali brate Rusija/Kina/Indija u vojnom savezu bi bili neprejebivi a vec skoro i da jesu to, zajedno sa Brazilom.
Cela juzna Amerika ne voli USA.
Evropa je pocela polako da se okrece od USA.
Gde ti mislis da ce puci rat.
Bosnu bi Srbija zgazila za 1mesec totalno realno sada pricam, nisam pristrasan, drugo to se nece ni desiti.
>>
File: 1474567389147.png (809KB, 1593x1078px) Image search: [Google]
1474567389147.png
809KB, 1593x1078px
Ovako
>sam se prijavio, imao sam veze da izbegnem ali sam hteo ici
>dosao tamo, disciplina, cimanje red, sok malo imas od svega realno
>previse novih ljudi, previse svega, nas 30 spava u sobi.
>Ustajes u 20do6 ujutru svaki dan, brijanje i sve moras da zategnes pod konac da bude, totalno utegnuto
>pre izlazka na smotru cistis i glancas cizme obrijan i upasan
>Dolazi se na poligon u 7 i krece himna gde stojite u vojnom stavu mirno
>tracnje, vezbanje i jutarnji trening, nekada ume biti tezak
>dorucak u 8pa do9 traje dok se svi izredjaju
>Pasteta, mesni narezak, engleski dorucak, virsle, jaja, pije se mleko i caj, to je to, nekada jogurt i cokoladno mleko.
>Posle toga ide se na dril neki, vezbanje, treninzi, ucenje o naoruzanju i ratovanju.
>cak su bile ucionice, ono osetio sam se ponosnim kada sam cuo da se od Misica uce strategije na west pointu i moskovjskoj akademiji vojnoj
>Inace se kasarna zove Vojvoda zivojin misic
>Slogan je: "Ko sme taj i moze, ko ne zna za strah uvek ide napred"!
>Sem pucanja i pucanja nocnjog ima zolja i bomba, to je do jaja i manevarska municija
>Vecina dana se svodi na ciscenje necega, rad neki i rasklapanje i sklapanje puske
>Prolazno vreme da rasklopis i sklopis kalasnjikov je 40sekudni ja mislim.
>Gubljenje vremena da se ne lazemo je najveci deo vojnog roka
>Razni ljudi i lobanje, sa nekima napravis drugarstvo koje traje i dalje a neke sam mrzeo i jebao ih kao majmune (nije mema ona sa hrvatom)
>Sve u svemu nista posebno zaista, vise si radna snaga koja nicemu ni ne sluzi nego vojnik
>Imao jake veze i umesto pogranicne zone tipa karaule sam dobio najjace mesto jer je komandant hteo da me salje na najgore ali eto, ujebao sam ga
>Naucis mnogo o ljudima, citas knjige, disciplinujes se malo, imas novo iskustvo, saznas malo o ratu itd....zaista je ok nesto a traje samo 6meseci.
>Bilo je sranja i sprdanja sto je za ovako veliki greentext ali me mrzi, takvih stvari jednosatvno uvek ima tamo.
>>
File: 1476460666147.jpg (620KB, 1944x2592px) Image search: [Google]
1476460666147.jpg
620KB, 1944x2592px
Linija je za druga on vuce koku a ne ja, ja to ne volim.
Opasan nisam, za vas sam verovatno opasan, ne verovatno vec sigurno
Bosanac opet te boli guza pa smaras mene, ti sa 17 si bio pederko koji trci starijima po pivo, cak i mladjima verujem, tako da ne seri.
Nemam 30-40god vec od skora 29, previse se trudis.
Bavim se mozda i diznilend poslom ali imam mesecno svoje 3-4plate koje zaradjuju tvoji roditeji kojima trazis za cigare.
Sa majkom sto zivim, pa zivim i sa ocem i majkom, 2godine sam ziveo sa devojkom, eto me 3meseca ovde, nista sttrasno, sve placam bukvalno po kuci i niko me ne dira niti sme ovde.
Edgy su samo u tvojoj glavi, ti si cringe obican od lika pa seres jer si anoniman iza tastature.
Vojsku sam zavrsio i dobrovovljno otisao, cak sta sam bio i strava vojnik ali te price nisu vredne jer je prepucavanje sada.
Da bio sam mangup, i tamo sam imao 25dana vojnog zatvora mada su mi moji pomogli da to ne odlezim.
Nikada se nisam palio na vojsku ali mislim da je potrebna da ne bi imali toliko luzersku cringe/sissy generaciju dijabolika kao danas, kao ovde sada i kao sto je inace na 4chanu.
Tastatura kradena iz nemacke, pa koji je to kurac od posta jbte? Aj da je od zlata nego kostala je 40evra bezicna tastatura, nije ne znam sta pa da je vredno kradje, kupio je kada sam izasao iz bolnice jer sam lezao u krevetu, ortak sedeo do mene i kupio je odmah, zvao dostavu itd...i stigla tastatura kuci za 20min.
Jel imate jos kek cuck keke top lel lulz bre?
Ovo je ono sto vas boli, kada u svakom momentu imam vise poruka i poziva i dokaz da imam zivot drustveni i da imam mozga, obraza i srca, da sam dovoljno normalan i da sam sve to zasluzio.
Jebes liniju koke, to je smesna stvar, lozim vas sa kokainom i nozem, previse je ocigledno.
Iskreno kakav je osecaj biti sam toliko da te niko ne pozove ceo dan? To mi recite.
>>
File: seki.jpg (34KB, 568x330px) Image search: [Google]
seki.jpg
34KB, 568x330px
>a oni ce ti se smejati
To sto se javljam odavde, tvista pedeset metava ispod vazine Tevazija, svedoči da je ugvožen ne samo moj fizički integvitet, nego i vasceli svpski navod!

Govovili su mi da sam kveten, gađali su me joguvtom i sapunom, kao da se ne pevem i da zaudavam...

A ja im povučujem; možete da me nevvivate, možete da me živcivate... Sve je to vezultat belosvetske, amevičko-bevlinsko-vatikasnke uljuduvme koja nastoji da svpski navod uguva pved svvšen čin!

Pvozivali su me i nazivali vaznim pogvdim imenima kao; vojvodo pedevu, pa onda, Cvvena vojvodkinjo, kava te Đovđe, tvoj vektum je naša obećana zemlja, tako su uvlali... Vetvibutno im povučujem da svpski navod ima isovijska pvava na: Belu Palanku (Island), Južnu Palanku (Antavtika), sevevno move (Avtik) i vekovnu pvadedovinu, SAO Paolo koji je glavni gvad Velike Svbije.

Bvaćo, nemojte se obazivati na Opevaciju Oluja, koja je divigivana od stvane amevike i gde je u 74 časa vazjebana SAO Kvajna, nego se okvenite osvajanju vekovnih svpskih svemivskih prostvanstava!

Sledeći pvojekat je Mavs koji pvestavlja vekovni svpski planet na kojem je pvedviđena Mavs-Svbija bez tvaktova Zetova i sličnih Hvvatskih šacovanja. Planivamo kolonizovati i Satuvn čiji pvstenovi govove o istoviji svpskog navoda u svemivu.

Svpski navod je pokvenuo u južnoj amevici i Cpcki kavtel sa kojim pvodajom dvoge želi pomoći Kapetanu Dvaganu kupnjom pilula pvotiv tvudoće jev hvvatska policija planiva valikalno i bvutalno pokušati od njega da napvavi tvudnu ženu.
>>
File: IMG_0695.jpg (16KB, 500x498px) Image search: [Google]
IMG_0695.jpg
16KB, 500x498px
Я Pyccкий и я люблю мoих Cepбcких бpaтьeв
>>
File: JUST.png (491KB, 949x667px) Image search: [Google]
JUST.png
491KB, 949x667px
aj dosta sam iskucao....odoh da spavam, i ja sam se istripovao kao debil da analiziram i postujem i pricam ovde sam sa sobom a nema nikoga, kao kreten neki pisem sve ovo koj kurac.
>>
File: 20161021_011957.jpg (2MB, 3264x2448px) Image search: [Google]
20161021_011957.jpg
2MB, 3264x2448px
>>1852540
Boli te kurac
>>
Balkan doesn't mean only fucking Croatian lang
Thread posts: 17
Thread images: 9


[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Search | Top | Home]

I'm aware that Imgur.com will stop allowing adult images since 15th of May. I'm taking actions to backup as much data as possible.
Read more on this topic here - https://archived.moe/talk/thread/1694/


If you need a post removed click on it's [Report] button and follow the instruction.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com.
If you like this website please support us by donating with Bitcoins at 16mKtbZiwW52BLkibtCr8jUg2KVUMTxVQ5
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties.
Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
This is a 4chan archive - all of the content originated from that site.
This means that RandomArchive shows their content, archived.
If you need information for a Poster - contact them.