[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Search | Free Show | Home]

/ex-yu/

This is a blue board which means that it's for everybody (Safe For Work content only). If you see any adult content, please report it.

Thread replies: 321
Thread images: 38

File: wata.jpg (122KB, 768x1024px) Image search: [Google]
wata.jpg
122KB, 768x1024px
koale su slatke izdanje
>>
prvi za watu
https://www.youtube.com/watch?v=cltCwCN_qdc
>>
drugi za bazzograd
>>
>cikla
>>
http://www.vijesti.me/vijesti/izgubljeni-poljak-zapalio-vatru-da-bi-pokazao-gdje-je-pozar-zahvatio-citavo-brdo-952183

poljaci i česi najgori turisti
>>
File: 1490309178962.jpg (44KB, 409x347px) Image search: [Google]
1490309178962.jpg
44KB, 409x347px
>>78874112
>>
>makaze
>>
>>78874143
Česi bar ubiju samo sebe
Ovaj poljak je imbecil
>>
>>78874243
MAKAO
>>
>>78873985

Ovo je prvi put da sam u ovom threadu od 2013, sto sam propustio?
>>
>>78874251
a sta ti tu mene prozivas? koliko ti dece imas picka ti strinina corava?
>>
>>78874327
Nije te dugo bilo?
>>
>>78874327
https://www.youtube.com/watch?v=iAMXXh_nkPs
>>
File: debeli smrad.jpg (126KB, 898x1298px) Image search: [Google]
debeli smrad.jpg
126KB, 898x1298px
>ook si na masi, ubijaš se u teretani bolesno i rasteš opako
>ook kada te svi dečki u tvrtci hvale koliki si
>ook žene totalno ignoriraju tvoj izgled
>ook proguglaš i shvatiš kako sve žele mršavce sa malo širim ramenima i pločicama
>ook shvatiš da se samo pederi i očajne debele pale na tvoje tijelo
kada ste shvatili da ste hodajuća mema? kada ste shvatili da je masa zapravo maćeha a ne majka?
>>
>>78874348
*noga*
*ali promasim te namerno jer smo ipak ortaci i ponovili smo ovaj razgovor 30 puta*
>>
Бићe бoљe 2015.
>>
File: PF.05.10.2017_CE.europe-00-11.png (12KB, 312x600px) Image search: [Google]
PF.05.10.2017_CE.europe-00-11.png
12KB, 312x600px
>ook uskoro cemo biti bolji i napredniji u mentalitetu od divljaka kao sto su crvati
jedva chekam
>>
>>78874348
nemam još ali imat ću za 9 mjeseci kada dobiješ brata bugare crni
>>
File: opa.jpg (117KB, 1189x655px) Image search: [Google]
opa.jpg
117KB, 1189x655px
>>78874438

ovo je dobra prica
>>
>>78874327
gdje i kako da počnem?
>>
>>78874414
zao mi je ali nisam shvatio jer nikad nisam to ni bio
uvek sam bio mrsav
samo malo da se razbacam u teretani i to je to od mene
>>
>>78874369

zadnji put kad sam tu bio se sirio nekakav manifest lika opsjednutog nekom weaboo zenom na internetu
>>
>>78874468
MAKAO
>>
>>78874500
vjerujem
>>
>>78874484
o-pa!
>>
>>78874468
ajde mars napolje jesi me cuo pizda ti materina
>>
>>78874500
kako si jebena
>>
>>78874608
DA
I REMEMBER NOW
>>
jadni mali traktorko umire od bolova
>>
File: ja.jpg (63KB, 300x400px) Image search: [Google]
ja.jpg
63KB, 300x400px
>>78874414
znaci izgledam ovako samo sa smedim ocima i smedom kosom i dalje nisam sretan

znam 5+ ženski koje bi bile samnom al mi se neda tlaka mi je i svi koji me vide misle da sam ful sretan i kul tip iako nisam i neda mi se pricat sa normanima
>>
>>78874414
>on radi to da može jebat
>>
>>78874586
to mi je omiljeni momenat dbi
>>
>>78874414
>>ook proguglaš i shvatiš kako sve žele mršavce sa malo širim ramenima i pločicama
ovo sam inace ja
>>
>>78874658
normalno
pa to je mozda i najneverovatniji momenat u ovako nekom snimku
mislim u sred guranja i pocetka sukoba on je smogao snage i vremena da se seti da doda komicni zvuk na svoj pokret
ovo je neobjasnjivo kako i zasto je to uradio
>>
>>78874637
radi zgibove svaki dan
uleti nekoj ženi na cesti samo ovako bezveze i počni pričat o nečemu
pripremi malo temu unaprijed ako nisi pričljiv tip
jebat ćeš samo tako

a ako ne želiš, ne želiš.

>>78874640
jebiga jer ne jebu mene
kaj da delam?
ali mišići su za muškarce, čini se

>>78874676
zašto onda ne jebeš?
>>
>>78874484
jel ima neko druge delove sem tog, znam da ih je bilo pa su obrisani :(
>>
>>78874637

studiras nesto tipa filozofija
>>
https://www.youtube.com/watch?v=RNCx_l38HMg

https://www.youtube.com/watch?v=RNCx_l38HMg

https://www.youtube.com/watch?v=RNCx_l38HMg

https://www.youtube.com/watch?v=RNCx_l38HMg
>>
>>78874808
obrisali su drugi deo iz nekog razloga
>>
>>78874637
heh koja slucajnost
i ja ovako izgledam samo imam i malo brade i brkova
>>
>>78874797
>zašto onda ne jebeš?
zato sto sam asocijalan a i 176cm sam visok
ovi milenijalci hibridi su me vec prerasli picka im strinina corava
>>
>>78874858
hvala ti sto dodjes i okacis ove snimke iako si albanac grbavi <3
>>
File: 1446164461245.jpg (80KB, 645x773px) Image search: [Google]
1446164461245.jpg
80KB, 645x773px
>>78874920
>ovi milenijalci hibridi su me vec prerasli
>>
>>78874797
>>78874812
>>78874906
Malo odem na /lit/ i gledam dosta podcasta, imam nadprosjecno znanje o literaturi u usporedbi s prosjecnim normanom i serem po stvarima tipa Harry Potter i zbog toga normanima djelujem koliko-toliko "pametan", ajmo rec. Idem s ekipom tu i tamo van pa se pošteno odvrnemo i nije mi toliko problem voditi i održati razgovor s odredenom djevojkom, koliko nemam iskustvo s umetanjem jezika unutra i ostatkom posla što se fizickog djela tice. Da li alkohol ozbiljno pomaže glede toga ili je to mema?
>>
>>78874983
stvarno zalosno
>>
legendarno 1991 godiste ovde
haha sta je pederi jel pocinje skolica za koji dan hahahhahaha
>anone gasi taj kompjuter i na spavanje sutra imas kontrolni
>prestani da igras igrice po ceo dan pogledaj na sta licis imas dvojku iz fizickog
>>
>>78874996
krindz
>>
>>78875040
jesi jeba junferu?
>>
>>78875040
HAHA OVOVVOVOVOVOVVO
>>
>>78874996
nikad nikome nisam pozeleo ovoliko ozbiljno da odjebe odavde i da se ubije mamu ti jebem onu reditorsko maloletno rikimortijevsku
>>
c-c-chitam z-z-zizek i sh-sh-shekspir

haahhahahaah
>>
>>78875040
voleo bih da sam na njihovom mestu
dani skolice su bili najbolji i najbezbrizniji dbi
>>
samo pisem da kazem onom fegetuy sto mu je cura duckala nekom liku zbog mustanga da je feget, feget si.
>>
>>78874996
>Da li alkohol ozbiljno pomaže glede toga ili je to mema?
Pomaže. Nacvrcaj se toliko da budeš sretan i samo dođi u noćni klub, izabrei neku curu koja nije s dečkom, kada se sretnete pogledom samo joj se jebači nasmiješi i uleti ples ovo ono
Meni je to doslovno upalilo, bila je viša od mene za glavu i plavuša

Nije se ponovilo s tolikim uspjehom...
>>
evo ga stigao je i govnarko
>>
samo pisem da kazem govnarku sto laze napaceni narod ovde da je govnarko, govnarko si.
>>
>>78875122
to je zato sto si nezreo
prestani da budes picketina i trgni se malo
skola je bila gubljenje vremena i ti to znas
>>
>>78875182
ovo
ateisticka debilana
>>
>>78875182
>i ti to znas
bobo...
>>
6. septembar
21h
Pink Televizija

POCINJE ZADRUGA!
>>
>>78875212
*DOBRO znas

aloooo maloletnici ne pokusavajte sad da se izvlacite da ste staropederi jebem li vam nanu naninu ajde murs da spremate ranac za skolicu
>>
>>78875228
uh jedva cekam
>>
>>78875228
>ZADRUGA
>za druga
heh jugoslavija je stvarno bila bazirana zemlja
steta za sve sto se desilo
>>
Znaci jucer sam se rA-zlupo ko picka ono. I otvorio sam si ovaj kozel lager 10kuna dode 4.8 volume, mislim boli me kurac za to. U nadi da ce me prestat bolit glava znaci raspada se, mali moza u kurcu skroz ono. Kako ste vi jebote? kaje? O cem se radi objasnite mi situaciju?
>>
>>78875277
O B O
V
O
>>
File: 1475774441369.png (116KB, 816x587px) Image search: [Google]
1475774441369.png
116KB, 816x587px
kakve ste vi ovde vocne tortice, gori nego /pol/.
ova daska nema nikakvog smislsa, /b/ sa zastavama i vi idioti sa nekim vasim elitnim mmijama.
>>
>>78875182
>skola je bila gubljenje vremena i ti to znas
da, za dekoratere zidnih povrsina
>>
https://www.youtube.com/watch?v=tzvXTMsLweU
4:17 hnnng
jel se svet zaista sprema da legalizuje pedofile
mislim ova marija fufa nema sanse da ima preko 15 godina
>>
Kako da ja, prosjecni 4chan autist, nadem djevojku bez da mi ispadnu špagete? Da li je to ikako moguce, trebam li se truditi ili da jednostavno odustanem i prihvatim da cu provesti cijeli život sam?
Studiram na FER-u, ako išta pomaže.
>>
>>78875328
ubi se govnarko
>>
>>78875389
Jebi se.
HAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAA
>>
>>78875374
bas ima gotivnog caleta dbi
>>
>>78875389
sve > govna >> studenti >>> autosovinisti(drugosmrdijanci)
izracunaj sam iz ove jednacine koju niko ne moze da negira
>>
>>78875374
>jel se svet zaista sprema da legalizuje pedofile
Isuse ajde bar nešto
Jebem ti ova modrena vremena i ljevičare, ajde bar da i ja malo profitiram
>>
kako ti znaš kako je to krvarit iz pičke 40 godina, svaki mjesec svaki dan i pola od tih puta završavat na hitnoj zbog odljeva ili zbog potreba inekcija protiv bolova, nošenja djeteta i svega ostalog
možda je tebi to najgore samo zato što to nisi osjetio ovo ostalo
jednako vrijedi i za mene, no iskreno radje bih osjetila bol jednom u životu koja me skoro dovede do smrti nego nešto što će me cijedit pola mog životnog vijeka i istiskavanja 3 i pol kile iz otvora koji je 15 puta manji od onog što izlazi
>>
>>78875389
>Studiram na FER-u, ako išta pomaže.

>>>
http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/doznajemo-tko-mladi-manijak-s-krka-koji-je-spustenih-gaca-nocu-zaskao-turistice-u-gluho-doba-noci-ispred-kuce-iskako-bi-iz-grmlja/6469033/
>>
>>78875328
ali mama ja sam zapravo u tajnom kultu sa ostalim jugoslavenima to nije faza
mi smo pravo tajno društvo čak imamo i svoja pravila ponašanja :) !!!
>>78875422
Vjerojatno mamac, no zagrist cu. Lurkaj koncima da stekneš uvid kako se ovdje komunicira, kako se ponašati kako ne itd.

I da, stavi sise s timestampom.
>>
>>78875328
vidim netko nije u discord serveru
>>
>>78875463
O V O ubija sve studente i drugosmrdijance
>>
kako vas prca dominique, bulju vam pomera
>>
>>78875538
ovo sam ja inace
>>
ne želim raditi na poslu svaki dan
želim raditi od doma 4 dana u tjednu
dnevno gubim 90-100 minuta samo na put do posla i nazad
kako nagovoriti šefa?
>>
>>78875583
baš si zločko
>>
>>78875601
>kako nagovoriti šefa?
popusi mu
>>
>>78875583
nisi
>>
heh jebeni zelimir a dante vas prca dok dominik vas rekta a nebojsa leluje sve dok govnarko troluje,pederko klima glavom,tanjurko vristi a balavko pise cirliciom
>>
>>78875699
jesam taj sam
sjetio sam se kako je bilo kad sam bio neetara pola godine
crna vremena prijatelju
>>
>>78875686
>zastava
svaki put
>>
>>78875702
haha ovo jebote lolnica
>>
>>78875731
Moja tri najdraža filma? Pa ono, znaš, Seven Samurai, Oldboy i Ikiru. Znaš li uopće tko je bio redatelj Seven Samuraia i Ikirua? Ne, vjerojatno ne znaš. Pa, to je čovjek po imenu Akira Kurosawa i ne očekujem da znaš tko je on jer si ti ipak djevojka i vjerojatno ne gledaš filmove koji su izašli prije 2000. Voliš filmove? Sumnjam u to, droljo, ti voliš flickove. Gledaš sranja poput Adama Sandlera i Kevina Harta. Što ja gledam? Ja gledam prave filmove. Filmove koji imaju preciznu filmografiju. Filmove koji su dovoljno vrijedni da ih se gleda u najprestižnijim kinima diljem svijeta. Kladim se da ne znaš ijedan japanski film. Ring se ne računa, zašto? Zato jer se ne računa. Filmovi strave su loši, ne mogu biti dobri, jedino ako nije The Thing u pitanju. Carpenter je majstorski režiser, jesi uopće gledala Escape From New York? Ne, naravno da nisi. Jesi igrala Metal Gear Solid igre? Vjerojatno nisi jer si djevojka koja cijelo vrijeme provodi na facebooku diskutirajući sa šupcima umjesto da cijeniš genijalan um koji je Hideo Kojima. Nego, da se vratimo na temu. Seven Samurai je najbolji film svih vremena i američke verzije tog filma su dobre, no nisu na razini Kurosawe. Jesi gledala Veličanstvenu Sedmoricu? I ne, ne verzija s Denzelom Washingtonom, iako je dobar glumac no šteta što je crnčuga, i ona bijedna isprika za glumca po imenu Chris Pratt. Govorim o originalu Stevea McQueena iz 1960. Da, naravno da ga nisi gledala, kladim se da nisi ni gledala ijedan vestern. I Back To The Future 3 se ne računa jer je sranje, samo jedinica i dio vezan za 2015. iz nastavka valjaju.
Odi u kurac, droljo jedna, nemaš pojma o pravim filmovima. Vrati se kad si pogledala cijeli azijski kanon i onda odi gledati Das Boot. Inception nije umno – savijajući film, 2001: A Space Odyssey je. Ali nemoj se njime zamarati, previše je težak za nekog poput tebe. Sad mi popuši kurac, može?
>>
File: placc charape.jpg (54KB, 600x600px) Image search: [Google]
placc charape.jpg
54KB, 600x600px
>>78875702
haha O w O
>>
>>78875755
HAHAHHA
Ja da sam okinuta? Jedino sto okidam su novopederi kao ti, sa svojim copypastovanim sranjem. Da li si ti u stanju da kriticki, i logicki razmisljas? Ili mozes samo da bljuvas neke meme odgovore? E pa stvarno. Ja sam uspjesna zena koja je uspjela u zivotu. Nemam kredita, nisam obavezana duznoscu majke (koja je nepotrebna jer je simbol patrijarhata na ovim prostorima)
Sa otvorenim ustima, rukama i pickom primam svaki kurac jer mogu i jer imam prava na to. Ja sam kurva pa sta? A ti si jebeni djevac! DJEVAC DJEVAC DJEVAC
ti nisi jebo sa svojih 35 godina, i tvoj otac se premislja o suicidu da se rijesi muka postojanja i ocinstva nad tobom! JE L TI SAD JASNO, picko mala upisana
>>
>>78875746
MAKAO
>>
>>78875805
Eto ga. Eto ga opet. Pogledajte, svi! Postao je to opet! Zar nije on najsmesniji lik ovde? O moj Boze.

Skoro mogu da vidim tvoju pateticnu debelu siluetu u mraku, osvetljenu tvojim kompijuterskim monitorom koji je jedini izvor svetla u tvojoj sobi, smejuci se kao devojcica dok opet pises tu tvoju poruku i radis captcha. Ili mozda i ne radis captcha. Mozda si toliko odvratan NEET da si zapravo platio za 4chan pass, tako da samo biras koju ces memu ovaj put. Jedna od onih 'epskih' mema, zar ne? Zamisljam te malog govnara kako se smejes toliko jako dok klikces da ti je poispadao Smoki po podu, ali ok je, tvoja mama ce pocistiti to ujutru. O da, tako je. Jel sam zaboravio da napomenem? Zivis sa mamom. Ti si debeli isprdak, verovatno ju je muka tebe do sada. Toliko ju je muka sto mora da radi sve svaki jebeni dan, svaki dan, za dete koje provodi svo svoje vreme na 4chan govnopostajuci. Samo zamisli ovo. Imala te je, i onda je pomislila da ces biti naucnik ili astronaut ili nesto veliko, i onda si postao NEET. Pateticni autisticni NEET. Verovatno place pre nego sto zaspe svaki dan razmisljajuci o tome kako je lose i kako bi zelela da prosto nestane. Ona verovatno ne moze ni da pokusa da prica sa tobom jer sve sto kazes je "ZA TEBE ZA TEBE ZA TEBE." Postao si parodija samog sebe. I to se sve sto jesi. Tuzan mali covek koji se smeje u mraku sam dok se priprema da uziva u istom plesu koji je igrao milion puta do sad. I to je sve sto ces ikad biti.
>>
jadni novopederi, umiru od bolova
>>
>>78875805
Heh okinuta si duso, pa nesudim ti radi toga bio bi i ja da sam zena (kurva). Evo sad cu da ti lagano pojasnim pa da se joj malo popiskis u gacice, pretpostavljam da ces zadati neku epsku memu poslje mog pojasnjenja tipa haha vjerovatno nejebes ili haha imas mal kurac, ali dobro ti si ipak samo zena pa ti oprastam jer neznas sto radis.
Dakle ovako.
Muski nagon za seksom dolazi iz cistog primitivnog nagona koji je ostao jos od vremena pracovjeka. Razlog zasto se muskarac napali na zenu i zeli je jebati je jer mu taj primitivni zaostatak u evoluciji govori
>siroka bedra
>plodna picka
>jebi
Ali naravno taj nagon je vise nepotreban jer zivimo u modernom dobu kada nema potrebe da jebes sve sto vidis kako bi osigurao opstanak svoje loze.
No kod zena je nesto drugacije.
Naravno da i kod njih ima taj nagon za pravljenje djece
>veliki misici
>velik kurac
>m8 with him
Ali kod zena on cini samo 5 posto njihovog seksualnog nagona.
Ostatak njega cine socijalni i drustveni polozaj muskarca. To jest njegov polozaj moci u drustvu. Jer su zene tisucljetima godina sjedile na svojoj guzici u pecini dok su muskarci gradili svijet i gurali krvavo ljudski rod u napredak. Tako da je kod zena ostao taj nagon da se jebu sa najsposobnim muskarcima. Ali evo te klopke tog neprekidnog niza kod zena.
Svi znamo da su zene najnesposobnija bica na planeti zemlji
Dakle one nikada nece biti na vrhu u hijerarhiji moci
Tako da ce uvjek teziti za jebanjem najuspjesnih muskaraca ali ne jebanjem njih da bi storili djete i obitelj vec da bi podigli vlastiti drustveni polozaj jer su nesposobne "ljudske" izdrkotine
>nesposobne
>trebaju muskarce da budu netko i nesto
>jebu ih radi toga
>kurce
suzice na one koje gledaju na popisane vagine kao ljudksa bica
>>
>>78875583
vjerujem
>>
zas se meni cini da su novi milenijali (17-10) bolji od starih milenijala (18-27)
ti klinci su
>bazirani
>homofobni rasisti
>veci postotak njih ima curu
>slusaju rap i hip hop za razliku od starijihkoji slusaju narodnjake i pop glazbu
>bolji su u sportu neg stariji milenijali kad su bili u njihovim god
>mrze liberale
>brze sazrjevaju
>>
File: taxidriver.jpg (2MB, 2592x1944px) Image search: [Google]
taxidriver.jpg
2MB, 2592x1944px
>>78875857
Ok aj ovako moram sa tobom:
ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta.
>>
uopste mi se ne svidja ovaj novi youtube interfejs
>>
>>78875958
https://www.youtube.com/watch?v=yhNQjo5gtiE

kako si zakljucio?
bas je kontra, svi postaju levicari i liberalisti i podrzavaju degenerizam jer su deo njega
>>
>>78875958
u tome je i stvar ja sam mislio da sam ružan večinu svog života al su mi nakon tipa 17-18 godine počeli ljudi govorit da sam ljep i tako
tipa vani ribe koje neznam frendovi
>>
>>78876086
nezz za srbiju al ovde de ja zivim stariji milenijali su puno liberalniji od mladih milenijala vjerojatno zato sto su mladi milenijali vecinom gledali YT dok su stariji vecinom gledali TV
>>
>>78875843
Pa sta sam slagao degencino, lakse ti je tako izgleda, mislio sam da me trolujes ali ti si u stvari duboko bolestan pacenik kome bog ili dnk lutrija nije podarila nista, kao 7 i 2razlicith boja u pokeru dobiti, znaci najgore karte.
Ne verujes ni u sta jer nista nisi ni video.
Nista nisi ni doziveo, uvek si bio lik koji sam jede u skoli, koga nikada ne zovu za sport, nikada na rodjendane, nisi ni inteligentan pa da si barem onaj kucni genije koji nesto napravi pa vestacki stvori nesto sto treba da lici na zivot.
Verovatno i lose zdravlje, visina, debljina, mali kurac, ruzan izgled, sto je najgore psihicki extremno sjeban, kapiram da bi dobio povecu dijagnozu zivota mi!!
Poenta zivota gde je ljubav i u smislu sexa, i smeha i druzenja i veze sa devojkom i kroz rad i umor i kroz lepe trenutke/putovanja/zurke ti nisi osetio.
Ti si bukvalno duh, lik koga niko ne komentarise ako gleda slike iz skole, negativni u mladosti zlostavljani nesposobnjakovic.
I ne osecam se bolje NIKAKOOOOO na internetu sto "lazem", kada je zezanje je ok, ali ti si nesto skroz drugom ovde nema fora kao da je to neko drugi.
Bosanac je vrlooooo slican, cim gura onoliko edgy da bude znaci da ga DUBOKO poremecuje ovo pisanje moje po neetarama, sto anoni kazu, samo napred, zaista i treba, od pocetka zivota gradis svoj zivot pisajuce po sebi i dosao si do tacke kada ce ostali pisati po tebi, ZNAM veruj mi.
Evo jos malo guzobola, ima ovde par "tisuca" evra
>>
mislim da je onda ovo kraj puta, sve rjeđe i rjeđe sam ovamo, dođem kao token gledatelj - budem na na /int/u sat vremena od toga 6-7 minuta ovdje, ne zato što je /ex-yu/ sranje...uvijek smo bili sranje, mislim da sam prerastao situaciju. skoro četiri godine svog života sam bacio ovdje, nekad luđački, satima, nekad par sekundi, ali svakako sam ostao siromašan za jedan život
imali smo jebene planove za meetup na kupi, još dok je dream team bio tu (mostarac, srbočetnik, zadranin, novosađanin, droger, tuzla...), preživjeli smo krizu zadraninovog identiteta, srčekove pohode, srbočetnikov picajzla metal ukus s kojim je terorizirao cijeli tred, novosađaninove odlaske u teretanu "idući tjedan", drogerove analne pustolovine, 26-7-godišnje animepedere (koji su se ispostavili kao jebeni ljudi, jako fini), tuzlinu zidić-piva etiku, dekijeve HAARP i vatikanske zavjere, bosdarove prve dane na FERu i priču malograđanina-Hercegovca u Zagrebu, FCFeve seksualne frustracije u vidu krize identiteta - zato što je manlet, onog čudaka koji je uvijek želio živjetu u hong kongu - tajanstveni muškarac u školi danju-žena noću iz bjelovara, arhitekta sa velikim projektima koje nikad nije otkrio, sapunicu fredi-hibrid-đoka kao i hibridove mlatimudantne eskapade, doks želimira - mađar u duši srbin tijelom, gandalfove noge i suknje, jebenog mimu, furija (koji je bio jako fin 14-godišnjak usput rečeno), mrskog jebača sa pua spikama ravnim zadraninu

jebiga
>>
protestujem gospodine
>>
plakem epski srpski guzobol traje satima
>>
aj dosta sam iskucao....odoh da spavam, i ja sam se istripovao kao debil da analiziram i postujem i pricam ovde sam sa sobom a nema nikoga, kao kreten neki pisem sve ovo koj kurac.
>>
da nije bazograda i bazagreba bili biste jadniji od moldavije
>>
Бeoгpaд тpeбa paзopити.
>>
>>78876588

uvek me nasmeje kako te ovi slepci retardirani ignorisu ili pljuju

samo rokaj majstore
>>
>>78876609

uvek me nasmeje kako te ovi slepci retardirani ignorisu ili pljuju

samo rokaj majstore
>>
>>78876589
bukwalno owo
>>
>>78876609
I Zagreb.
>>
File: 1411017399229.png (2MB, 983x1073px) Image search: [Google]
1411017399229.png
2MB, 983x1073px
IDU MI NA KURAC VIŠE SVI OSTAVITE ME NA JEBENOM MIRRRRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

AA A ODJEBITE BOŽE
>>
Very good Wata edition
>>
>>78876789
Brate i to moje paste su do jaja....lepo ja napisem, nego niko me ne kapira ozbiljno jer prvo i jesam iskoristio ove sve kurtone na jebanje zaista ali mi ne veruju a nije ni bitno. Drugo vozio sam i jurcao ribe danas....trece i imam par flasa ovog vina koje kosta....i ja sada smaram sa svime time autiste koji bleje ovde.
ALI, kazem ALI kada krenem da pricam ozbiljno i da se udubim i budem ok, pristojan itd...veruj mi da mozes mnogo toga cuti od mene, kako god. Ja nemam pastu, da imam okacio bih. Sinoc sam krenuo o zivotnoj filozofiji ali nikog ne boli kurac.
Najbolje okaciti zabu i napisati nesto tipa:
SMRT DIJASPORI

I to treba da bude "post"....
>>
>>78874996
ne znam matori
moguce da kod obicnog poljupca i ima vise filozofije, al kod ovog francuskog mi se cini da samo naizmenicno prvo kao da pokusavas da zadrzis njen jezik, a onda kad je tvoj red gurnes njoj jezik sto dublje i onda ga povuces nazad, a ona isto pokusava da ga kao zadrzi
i eventualno na svaka 2-3 puta uradis bez jezika, tj samo usne
mislim, nemam pojma, mozda je ovo samo pijani retard stil
>>
>joooj pa nisam te dugo vidjela anone pa kako si sta ima moramo se jednom vidjet
>pa oke javi kad mozes
>ma moze anone javim ti cim nadem slobodno
>produ dva tjedna

jel tolko tesko sam nekom rec da ga ne zelis vidjet, a ne se preseravat?
>>
>>78877124
očito
>>
upravo me majka uhvatila kako gledam pornice, tek sam na kraju primetio da je gvirila kroz odskrinuta vrata verovatno na kratko, nije valjda gledala duze od par sekundi
ako jeste mozda me uhvatila dok sam ga malo i povlacio gore dole ali iz te perspektive nije mogla da vidi sta drzim u rukama a i nisam srecom furiozno drkao
>>
File: Röökijäbä1.jpg (12KB, 480x360px) Image search: [Google]
Röökijäbä1.jpg
12KB, 480x360px
>2015
>ne puši cigarete

Jesu li te tukli, il si mentalno hendikepiran, ili oboje?

>a-ali ubiće te
Pa? Jel ovo takmičenje da se vidi ko će živiti najduže?

>navući ću se!

Nećeš, dok god nisi glupo derište i znaš da pušiš umjereno

>pa...p-pa s-SKUPO JE!!!

Pa ko te tjera da kupuјeš paklo dnevno, tocilo jedno
>>
nepusaci su najvece jajare i sisice
>>
cigarete su za tetkice, cigare su za muskarce
>>
>>78877613
ako vidiš da neku žensku napadaju neki smeđi - nemoj je braniti, neka nauči. neka cmizdri na ramenu svoje prijateljice
>>
File: fidel.jpg (7KB, 200x251px) Image search: [Google]
fidel.jpg
7KB, 200x251px
>>78877613
OBO
>>
File: image.jpg (98KB, 940x624px) Image search: [Google]
image.jpg
98KB, 940x624px
cak i vojnici izgledaju gay s cigaretom
>>
Neće me dugo biti
>>
>>78877778
What is this i dont even..
>>
File: ruska.png (30KB, 502x338px) Image search: [Google]
ruska.png
30KB, 502x338px
sta ovo treba da znaci
>>
>>78878193
bosnian serbs comitting genocide
>>
>>78878292
nije lijepo to sto lazes
>>
>>78878328
odjebi mujo
>>
>>78877371
ovo sam ja inace
>>
File: 7MviDcY.jpg (126KB, 607x688px) Image search: [Google]
7MviDcY.jpg
126KB, 607x688px
>>78878247
>kako bih te zlostavljala bar 48 sati, kao na saslusanju pa ko prvi poklekne
>>
Tisina tamo
>>
File: stari.jpg (36KB, 540x960px) Image search: [Google]
stari.jpg
36KB, 540x960px
>>
>t.anjurko
HAHAAHHHHHAHAHAAHHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHHHHAHAAHHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHHHHAHAHAHAHAHAHAAHAAHHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHHHHAHHAHAAHHHHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHHHHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHHHHHAHAHAAHHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHHHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHHHHHAHAHAHAHAHAHAHVAAHHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHHHHAHAHAHAHAHAHAAHA
>>
File: 1504013023240.jpg (33KB, 720x595px) Image search: [Google]
1504013023240.jpg
33KB, 720x595px
>>
KAKO MI SVE IDE NA KURAC BOG TE JEBO U ŠUPAK
>>
ne trebaju mi novcanice konvertibilnih maraka da bi se zabavio veceras
>>
>2017
>jos koriste marke
>>
File: PF.05.10.2017_CE.europe-00-12.png (9KB, 311x628px) Image search: [Google]
PF.05.10.2017_CE.europe-00-12.png
9KB, 311x628px
za koga se hrvacani mole?
>>
>>78879341
boga molim za kosovo i zdravlje putinovo
>>
hahaha pishaj po jankovicu degeneriku
>>
>>78879386
O B O
>>
>>78879428
doslovno su ga prikljucili na aparate
gospodin predsednik bazza razvalio mu cmarinu
>>
zašto smo još ovdje?

samo da patimo?
>>
Vratio sam se iz Bazograda, decki uwu. Bio sam na zvezdari, pomago caletu i njegovim kolegama nesto
>>
boli nas kurac jazavce
>>
>>78879428
>>78879458

CAOПШTEЊE ЗA JABHOCT/ 29.08.2017. (2)

Cpпcкa нaпpeднa cтpaнкa шoкиpaнa јe cкaндaлoзним oбeлoдaњeним плaнoм Caшe Jaнкoвићa: пpвo yбити Aлeкcaндpa Byчићa, пa мy oндa „пишaти“ пo гpoбy.
Зaштитник кpиминaлaцa Caшa Jaнкoвић дaнac јe нa кoнфepeнцији зa нoвинape oдpжaнoј y Cyбoтици peкao дa јe yбити пpeдceдникa Cpбијe, Aлeкcaндpa Byчићa, нopмaлнa cтвap кoјa нe зaхтeвa никaквy peaкцијy.
Caшa Jaнкoвић дaнac јe cвимa cтaвиo дo знaњa нe caмo дa пoдpжaвa cвoг нaјближeг capaдникa, Cepгeјa Tpифyнoвићa, нeгo и дa њeгoвe пpeтњe пpeдceдникy дpжaвe нe зaхтeвaјy билo кaквo дoдaтнo oбјaшњeњe, вeћ јe тo нeштo штo јe зa њeгa и њeгoвe capaдникe нopмaлнo, yoбичaјeнo и дpyштвeнo пpихвaтљивo.
Haкoн штo јe y Jaнкoвићeвoм cтaнy њeгoвим пиштoљeм yбијeн нeдyжни Пpeдpaг Гoјкoвић, гpaђaни caдa видe дa јe Jaнкoвићeв јeдини плaн и пpoгpaм – нoвo yбиcтвo и тo пpeдceдникa дpжaвe.
Oвaј cкaндaл нaјбoљe гoвopи и o Caши Jaнкoвићy и cвимa oнимa кoји гa пoдpжaвaјy.
>>
>>78879608
nemoj tako bezobrazno, anone. ;_;
>>78879634
do jaja
>>
File: 1504040413360.jpg (58KB, 736x552px) Image search: [Google]
1504040413360.jpg
58KB, 736x552px
Soros vjecna jevrejska legenda
>>
kakva je to fora sa novosadskim restoranima i orbanovom slikom?
>>
>>78879889
Ti si moja vecna legenda, anone uwu
>>
zasto je eksju mrtav

nema ni ljetopedera, nesto je sumLJivo
>>
>>78879634
zasto ih ne pohapse ako je ovo istina, pretnje smrcu su krivicno delo, jos ovi navodno prete predsedniku koji upravlja milicijom i sudstvom
>>
Koju riječ Hrvati više ili uopšte koriste: Jevrej ili Židov?
>>
<Gost_8892> pozz svima dolazim iz zagreba fakultetski sam obrazovan radim kao avio inzenjer za avio motore elektronika placa mi je oko 4000e... neka cura za pvt
>>
>>78880064
zavrsava im se raspust, pripremaju se za skolicu
>>
File: 1473824137773.jpg (417KB, 653x635px) Image search: [Google]
1473824137773.jpg
417KB, 653x635px
https://www.youtube.com/watch?v=wCTlCVMauHo
>>
File: death_laughing.gif (2MB, 360x270px) Image search: [Google]
death_laughing.gif
2MB, 360x270px
>>78880243
geg i gug uwu
>>78880298
stop
>>
jebene camuge kolko mi se gade
a pogotovu kad belci slusaju njihovu """muziku""" i pricaju i oblace se ko camuge
da ne pricam o belcima koji nose dredove,odvratna govna
>>
>>78880387
dodji u park za 15 minuta uwu
>>
>>78880387
OVO
>>
>>78880387

ma sisaj ga glupa rasisto
>>
File: 1504042662879.png (4MB, 1111x1482px) Image search: [Google]
1504042662879.png
4MB, 1111x1482px
Na slici su blizanci. Brat i sestra.
>GOD BLESS AMERICA
>>
>>78880387
nije ni cudo sto vas camuge cuckaju
>>
>>78880536
dodji kod mene kuci za 30 minuta uwu
>>
>>78880565

trapovi su najbolje zene
>>
>>78880565
isuse sto ima dugacke ruke
>>
>>78880565
Majmunko lijevo.
>>
>>78880481
dodjem ti na grob smradino pogana poremecena uwu
>>
>>78880387
slusam drejka, 21 seviđa, imam 3 jordanove komada odjece/obuce i 2 od kobea
>>
>>78880610
ovo
>>78880657
uwu zvuci udobno.
>>78880677
crkni
>>
>>78880677
>on ne slusa xxxtantation
>>
>>78880716
ja sad ne kapiram
jel se i tebi gade camuge ?
>>
>>78880536
Ovaj bi se vjerovatno mjesao s ciganima i camugama.
>>
>>78880740
zavisi od osobe do osobe, vecina da.
imaju neke manje grupe ljudi koje su ok. nije da mi se bas gade, prosto ih ne volim
>>
File: 5235253245.png (306KB, 601x400px) Image search: [Google]
5235253245.png
306KB, 601x400px
mulati su master rasa dbi

zato treba ovdje dovoditi crne andele
>>
>>78880740
a onda izvini za ono za grob mislio sam da me zoves u park da me bijes
>>
File: 1504044660302.jpg (92KB, 562x689px) Image search: [Google]
1504044660302.jpg
92KB, 562x689px
Imam povjerljive informacije o tackastom.
>>
>>78880878
ja sam dobar goy. ja ne bijem ljude uwu
>>
>>78880861
Polu Zidov, polu chamooga.
>>
>>78880677
>ne slusha death grips
>>
>>78880908
ja slusam. uwu
>>
>>78880992
zalosno
>>
>>78881064
zasto?
>>
ja sam mali uwu ali kad se razbesnim postanem jedan veeeliki OVO VO O
>>
>>78881090
hoces da mi kazes da bi inteligentan covek ovo slusao i smatrao za muziku https://www.youtube.com/watch?v=Orlbo9WkZ2E
>>
ja sam mali uwu ali kad se razbesnim postanem jedan veeeliki =U=W=U=
>>
>>78881126
cecnuh dbi
>>
>>78881126
topcec
zamisli koja hipstercina retardirana moras biti da slusas ova govna
>>
>>78881126
nikad nisam rekao da volim sve njihove pesme. i ja takodje slusam grindcore, noise i industrialnu muziku. uwu
takodje, kao sto sam rekao, nije da ne volim sve crnce. nisu svi losi. ne moras da mrzis celu rasu il cele grupe ljudi uopste zbog manje grupe ljudi il zbog vecine ljudi.
>>78881203
na mene mozes da besnis koliko god hoces, gdine =U=W=U=
>>
https://www.youtube.com/watch?v=vzdjbFDake8

bazirani crnci
>>
File: 315235346453.png (397KB, 851x767px) Image search: [Google]
315235346453.png
397KB, 851x767px
cec
>>
>>78881328
>hrvati autisticni devci
>crnogorci bete
>bosancuge glupe
>mi nesigurni u sebe
sve se poklapa
>>
File: kakoda.jpg (32KB, 552x362px) Image search: [Google]
kakoda.jpg
32KB, 552x362px
>>78881328
>>
>>78881126
Do ovoga se dodje vremenom kada ti sve drugo dosadi. Tako ja barem shvatam. Imam ortaka koji susal gripse jer je stalno i non stop slusao nekakavu muziku i posle nekog vremena je poceo da trazi bilo sta sto zvuci drugacije i novo. nije da sad ne ceni neku normalniju muziku, ali kad stvari uvek idu uvod-strofa-refren-strofa-prelaz-refern izadje ti na nos.
>>
svako trazi sebe
>>
>>78881619
jel ti se stvarno treba pojasniti da je ovo satiricna mapa napravljena po stereotipima?
>>
>>78881619
isto i kod mene
>>
>>78881660
MAKAO
>>
>>78881721
ma jebacu ti mamu
>>
>>78881660
nadji mene uwu
>>
pravi /neet/ "radni" sati
>>
>>78881909
najbolji sati dbi
>>
>godisnji zavrsio wagecuckovima
>skola pocinje srednjoskolcima u pon

ocel prezivjet eksju?
>>
File: tsh.jpg (173KB, 2048x1356px) Image search: [Google]
tsh.jpg
173KB, 2048x1356px
Sa Đorđe Višekrunom, čovekom koji je razotkrio režim Gospodina Baze.
>>
>>78882008
naravno, pocinje nova sezona parova i farme i /ex-yu/ ce biti aktivan danonocno
>>
>>78882336
O V O
V
O
>>
File: vesna.jpg (100KB, 910x596px) Image search: [Google]
vesna.jpg
100KB, 910x596px
>>78882336
će bude vrh bate
>>
File: 1502960441398.jpg (99KB, 600x578px) Image search: [Google]
1502960441398.jpg
99KB, 600x578px
>>78881909
taman i kada feelovi nailaze
>>
File: 1468162538875.jpg (135KB, 868x1024px) Image search: [Google]
1468162538875.jpg
135KB, 868x1024px
>>78882008
svidja mi se ovaj koncept da je eksju doslovno smece preko leta, kako platokakovi i skolarci ne bi pomisljali da se vrate
>>
30.8 NEVER FORGET
>>
>>78882629
a?
>>
>>78874468
>bugare crni
maike ti da ebem az sam po bel ot tebe be italianski mangal mirizliv
>>
>>78882656
Лeлe oткaчaм - тoлкo ми e якo!
>>
>>78882470
ko je ova drolja?
>>
>>78882676
taa e turkinq suzanita murad
>>
>>78882750
zalosno
>>
>>78882802
na 14 godini
>>
>>78882719
>ne zna ko je Patika na glavi
>>
>>78881315

najjaca rasa na svetu, njih boli kurac za sve
>>
File: 1486210934033.jpg (20KB, 456x537px) Image search: [Google]
1486210934033.jpg
20KB, 456x537px
>>78874858
MOJ KURAC HNGGGGGG
>>
Nek mi neko objasni likove koji se neironicno loze na MILF i starije zene. Koji kreten moras biti da preferiras ribu kojoj je rok trajanja davno istekao? Da je legalno karao bi samo srednjoskolkinje
>>
>>78883507
ne moram nikakve strelice implikacija da stavljam
iz kazakstana se vidi da si devac
>>
>>78883545
ovo
>>
>>78883507
glup si bre majmune, ubi se
>>
File: 1502963558194.jpg (387KB, 1334x2000px) Image search: [Google]
1502963558194.jpg
387KB, 1334x2000px
>>78882719
bato tvoja neinforimiranost vrijeđa /našucuru/
>>
>>78883566
>>78883560
>>78883545
Znate i sami da govorim istinu
>>
>>78883507
Isto godiste ili godinu-dve mladja je pravi master rejs.
>>
File: IMG_20170830_025430391.jpg (932KB, 1456x2592px) Image search: [Google]
IMG_20170830_025430391.jpg
932KB, 1456x2592px
>>
>>78883507
Mнoгo јe јaкa пpoпaгaндa y зaпaдним мeдијимa пocлeдњих дeceтaк гoдинa. Caмo нaјгopи плeбoви и изpoди штo им нeдocтaјe мaјчинcкe љyбaви пaдaјy нa тy мeмy.
https://www.youtube.com/watch?v=YBzskGDZPg4

пc. Гyзoбoлни дeгeнepици нeмa пoтpeбe дa ми oдгoвapaјy.
>>
>>78884560
Burazeru nepostoji nikakav zapadni boogeyman koji nam nameće ukus vec prosto ljudi po difoltu nisu pedofilčine
>>
>>78885333
Haпoмeнyo caм дeгeнepицимa и изpoдимa дa ми нe oдгoвapaјy.
Глyп cи.
>>
>>78885385
Jedini degenerik si ti majmune
>>
File: tumblr_nei985t7SN1tztfuvo1_500.jpg (143KB, 495x743px) Image search: [Google]
tumblr_nei985t7SN1tztfuvo1_500.jpg
143KB, 495x743px
VOLIM CRNE ANĐELE I BRIGA ME TKO ZNA
>>
>>78885487
Дyвaј гa нaкaзo.
>>
https://www.youtube.com/watch?v=RDyATUvfmsA
>>
>>78888669
>wake up
>open /int/
>this is the first thing I see
>>
>>78888685
good morning my friend
>>
>>78888669
>zaspim pre 3 sata
>stavim alarm u 10
>probudim se sad

Život je patnja
>>
Бићe бoљe 2015.
>>
Oke bio sam krmak čitav život al sad u 23-oj više nisam. Kako naći ribu kao introvertan devac sa 0 iskustva?

I dalje sam nizak i imam malen kurac.
>>
today I saw a serb irl
>>
>>78888685
Odjebi perkele
>>
>>78889253
koliko nizak i koliki ti je vsk ?
>>
>>78888669
mi smo mi smo mi smo muslimani Allahovi robovi
>>
>>78889792
176, 13-14cm ;_;
>>
>>78889878
da si ispod 175 ne bi imo sanse ovako i nije tako strasno a sto se tice kurca kad ga izvadis nema nazad
>>
>>78889878
>13-14cm
nisi srbin
>>
>>78888669
prijavljen
>>
>>78889878
>13-14cm ;_;

Burazeru opusti se prosečan si. Jesi malo nizak al ono. Više će te sprečiti takvi kompleksi neg bilo šta fizičko.
>>
>>78889959
pizdo
>>
>>78889878
>>78889253
Кypaц ти oнa нe види и нe знa кoлки јe.
Hocи oбyћy ca мaлo дeбљим ђoнoм aли нe пpeвишe дeбeлим. нaпyмпaј pyкe и paмeнa aли нe пpeвишe.
Имaј yвeк дoвoљнo кeшa и нaђи нeкy нишy, нeштo штo тe иcтинcки зaнимa a дa имa клинки oкo тoгa. Jypи тpeћy и чeтвpтy cpeдњe, eвeнтyaлнo бpyцoшкињe нижe oд тeбe.
Бyди cтaлaн гocт y нeкoм лoкaлy, дa тe зaпaмтe кoнoбapицe, шaнкepи, дa cи oпyштeн тy cкopo кao кoд кyћe и дa пpeпoзнaјeш ocтaлe cтaлнe гocтe.
Haпpaви нeкy cплeткy, нeмa нeдoзвoљeних cтвapи ocим aкo тe нe yхвaтe.
Cними ceбe иcпpeд oглeдaлa кaкo изгoвapaш нeкe блaгo peтapдиpaнe peчeницe, чиcтo дa имaш oceћaј нaштa личиш и звyчиш.
Лaжи, пpeћyти и извpћи иcтинy. 176цм ca 2цм дeбeлoг ђoнa и мaлo кoce пocтaнe 180цм yвeчe.
Aкo знaш штa јe дoдaј 20 y Д&Д, cтaви cвaкoј дo знaњa.
И бyди џyкeлa.

https://www.youtube.com/watch?v=stpaq27-V70
>>
samo cu reci da ne slusate ovog degenerika iznad
>>
>>78889961
>ljeto gospodnjeg 2017.
>ljudi i dalje veruju u "5 inča je prosek" mim

Jeste ako računas 4 milijarde kineza, ali jelte ne takmičiš se sa njima već sa ostalim balkancima, a pravi prosek kod nas sigurno nije nije ispod 15 santima. Pri tome računaj da ni jedna riba ne traži prosek tak da ak te pitaju i kažeš bilo šta manje od 17 pička se već malo osušila.
>>
>>78890181
>tak da ak te pitaju i kažeš bilo šta manje od 17 pička se već malo osušila
*16
>>
>>78890120
Ne slušaj ovog pedofila
>>
>>78890192
t. Lik od 16 santima
>>
>>78890218
da, a isto toliko mu je i obim
idealne propocije rekao bih
>>
>>78889878
Dobro je pa neces nikad jebat. Ne treba nam jos vise inferiornih manlet "Srba"
>>
>>78890169
>>78890206
Имaм cкopo двaec гoдинa иcкycтвa ca жeнaмa и биo caм yнyтap 3(тpи) paзличитa кpyгa дeвoјaкa из paзличитих гeнepaцијa, дoк cy пoчињaлe пa дo пocлe yдaјe или тpидeceт и нeкe.
Moгy дoктopaт дa иcпишeм, ca cвe нayчним мeтoдoм и дoкaзимa из paзличитих дpyштвeних cлoјeвa, нишa и тaчaкa глeдиштa. Имao двaдeceтaк вeзa oд 1999. дo 2010. дo гoдинe. Hayчиo нaјбитнијy лeкцијy вeћ ca 17 гoдинa.
>>
Кaд cy гa питaли кaкo дa yнaјмe caмypaјe бeз пapa, кaд имaјy caмo пиpинaч, cтapaц Гиcaкy кaжe ceљaцимa дa нaђy глaднe caмypaјe.

>>78890206
>>78890169
.
>>
>>78890169
>>78890206
Makar pokusava da daje neke savete za razliku od vas.
>>
>>78890347
usro sam ti se u usta
>>
jel mi moze netko ko cita hijeroglife objasnit zasto ovaj jedan "srbin" gore pise stalno cirilicom?

imam osjecaj da je polu Hrvat pa da sad kompenzira za to
>>
Kada bi me jebali samo bi se smejala
>>
>>78890317
I kulminacija tih 20 godina je "izigravaj fedoru u kafani i muvaj klinke"? Popišam ti se na doktorat matori
>>
>>78890373
to je samo tackasti
i moras se vratiti nazad
>>
>>78890389
What did "she" mean by this
>>
>>78890358
Дгн.
>>
>>78890237
Zavidim na obimu desu
>>
>>78875389
Nađeš jednu u srednjoj i zadržiš je zauvijek.
>>
>>78890347
Studiraš filozofiju ili neki jezik
>>
>>78875468
Nabavi onda psa, kujo.
>>
>>78890453
jebote sad si me sjetio na onem parove u srednjoj koji su bili zajedno godinu/dvije
na kraju prekinu i onda budu bez prijatelja jer se nisu ni sa kim osim cure/decka druzili
>>
File: B yourself.png (121KB, 1548x1468px) Image search: [Google]
B yourself.png
121KB, 1548x1468px
>>78890392
A ђтa ћe дa paди ca 23 дa јypи њeгoвy гeнepaцијy штo имa cкopo дeceт гoдинa иcкycтвa? Гдe ћe дa их cтигнe? У нeкoм клyбy гдe јe oднoc 5 ликa нa јeднy дeвoјкy.
Дa бyдe oнo штo јecтe? A?
Jeбeм ли вaм cвe, ниcтe тoлкo глyпи кo кypaц, нeгo миcлитe дa cтe мнoгo пaмeтни a ниcтe пaмeтни.
>>
>>78883507
srednjoskolke jesu legalne anone
14 je granica kod nas koliko znam, mada je i to pogresno
>>
>>78890473
Jednostavno rješenje: brak
>>
>>78890488
>>78890120
Ja ti verujem tačkasti. Ima neke istine u ovome. Baci još koji advajs.
>>
tackasti je debil ne razumem sto ga uospte hranite (You)-ovima
>>
>>78890638
jesi vidio jučer koliko ih se na paste lovilo?
>>
>>78890658
previse novopedera u zadnje vreme jbg
>>
zalosno
>>
>>78890524
Mozda je ali racunaj da ti je socijalan zivot propao ak saznaju da si muvao 14-godisnjakinju
>>
>>78890712
impliciras da takva osoba ima socijalni zivot u startu
>>
>kafana

Tackasti kenjas mnogo, al bar nije neosnovano. To je moglo do pre cirka 5-6 godina, sad se vreme promenilo. U svakom kaficu imas par klosara koji su ono late20s varijanta i koji cekaju samo da im neka pridje jer su spucali apeks mladosti na pickopacenistvo i sad je kasno. A ribe koje dolaze u te kafice i kafane su uglavnom prosek ili ispod prosecni krsevi. Dobre ribe idu na malo vise fensi mesta, gde rade konobari koji su dobri fajeri, a ne konobarice.

Kazem nije neosnovano, zato sto apsolutno je uvek bolje izaci sam na takva mesta nego sa drustvom. Drustvo je autizam. ili si fenomen pa su svi bolji frajeri od tebe a ti mutav, ili su oni mutavi retardi pa ti biraj sta je gore. Krece jesen, zatvaraju se baste, juri mesta sa zivom muzikom, pabove i slicno. Glasno je, niko ne obraca paznju, mozes sam da sedis za sankom zajedno sa 20 drugih ljudi, i kako koja riba dodje da naruci pice ti pokusaj da pokrenes razgovor, iovako se ceka dosta i bice tu par minuta sigurno. Najbolje varijante i provodi su mi se desavali kada sam sam izlazio u grad.

Patricijski moderni metod je da ne izlazis nigde, da napravis jebeni instagram konacno posto ne zivis na brdu i 2017. je godina, i da se upucavas i uleces u razgovor sa njih 10 svaki jebeni dan. Ne sheruj mimove i smesne slike, ne kaci muziku i gifove i gejmotron sranja.
Samo drustvene mreze i ides na kolicinu.
>>
>>78890712
Nisam ni mislio to ali tu treca-cetvrta srednje je ok dok si u dvadesetim godinama.
Iovako se sve one trse sa starijim likovima obrni okreni.
>>
>>78890728
Ocekivao sam taj mem reply, al sad ozbiljno, ne sprdajte se s time
>>
https://www.youtube.com/watch?v=WzejJWgWP0M
prasice
>>
>>78890749
>Patricijski moderni metod je da ne izlazis nigde, da napravis jebeni instagram konacno posto ne zivis na brdu i 2017. je godina, i da se upucavas i uleces u razgovor sa njih 10 svaki jebeni dan. Ne sheruj mimove i smesne slike, ne kaci muziku i gifove i gejmotron sranja.
Samo drustvene mreze i ides na kolicinu.

ovo
>>
>>78890749
klub nije najbolje mjesto za pronaci ljubav pa bar je gdje ja idem
>>
>>78890749
>Instagram

To ne pali ak si ruzan burazeru
>>
Makedonci, donesite mi ajvara!
>>
>>78890777
to mi nije bio meme reply, moras bit posebno jebeno retardiran da bi takve pizdarije radio i imat malo zescih problema pogotovo u socijalnom zivotu
>>
>>78890812
ne jebe lijep nego uporan
>>
>>78890788
Instagram je zaista moderno cudo trenutno, jer je na njemu uglavnom samo omladina, a nije kao fejsbuk gde kad okacis sliku vidi ti cela familija. Tako da je generalno kao drustveni ekosistem dosta izolovano i u kontaktu si samo sa tom nekom tvojom ciljnom grupom.

>ne moras da kacis statuse
>ne moras da pises nista
>ne moras da kacis youtube linkove gde svi znaju kakvu krs muziku slusas
>ne moras da kacis nesto svaki dan
>ne moras da se chekinujes i tagujes na kaficama

Slikaj se dok vozis bajs, slikaj se sa kerom svaki dan, idi malo na tu patetiku sa zivotinjama, slikaj kako gledas neki dobar film, slikaj se sa drustvom malo i to ti je to. I sve da si ruzan, uzmi slikaj se 300 puta bice bar jedna slika kako treba. Ionako svi to rade.
>>
>>78890834
Loš mim za ružne. Itekako jebe lep.
>>
>>78890866
da

trebo sam nadodat "u teoriji"
>>
>>78890749
>idi u kafanu sam

Ak si Žorž Kluni izgledaćeš mračno, kul i tajanstveno, al' pošto nisi izgledaćeš kao usamljeni kreten.
>>
>>78890838
>>78890749
Moжe oндa и дa пaзapи cтoтинaк дo двecтa пpaтилaцa бoтoвa oд Кинeзa...
>>
>>78890838
>>78890788
>>78890749
>bez trunke ironije preporučuje anonima da muvaju preko Insta

Normani mrš nazad na Fejs jebem vam majku
>>
>>78890945
ako ti je vec do trosenja zivaca, novaca i vremena na zene, lakse je to nego u kaficu glumit ne znam koga

>>78890904
>>
>>78890945
>bez trunke ironije

Sarkazma* seljane nepismeni
Ne nego cu da preporucujem da sede na exyu i da ne jebu nista ko ti.
>>
tuzno je koliko novoperdercica normana se nakacilo ovde u zadnje vreme
nije ovo ex-yu kao sto je nekada bio...
>>
>>78891033
Duvaj mi ga filolože. Ironija je validno ovde.
>>
Jel ja tripujem il je SBB povećao brzinu neta?
>>
>>78891115
>djevac bez poljupca prica ista ikome

ajde tisina tamo
>>
>>78891161
povecali su pre tipa 3 meseca, tako nesto. Meni sa 50 digli na 55.
nisam kuci sad pa da proverim
>>
>>78891169
>djevac
>dj

Ajde student nazad u Bosnu. Kako lektire?
>>
>>78891198
koliko si nov cobane da elementarne exyu meme ne razumes
>>
>>78891090
i tuzno je sto nema nijednog staropedera da se slozi sa ovim. pa ovo je potpuna okupacija
>>
>>78891090
>godine prosle
>vecina ljudi odrasla i nasla devojke i poslove
>on nije
>sad skici "eeee u moje vreme je bilo bolje, n-novopederi!111"
>>
E ajde ovako ja ću svršit na stol pa vi lijepo bratski podijelite
>>
N O V O
>>78891388
N O V O
>>
>>78891361
dobre projekcije
>>
>>78891361
ubi se novopedercino
>>
the fuck is going on here? Stop talking about Koalas you assholes
>>
>>78891250
Burazeru ne jebem ni 2 molekula za tvoje staropederske fore
Thread posts: 321
Thread images: 38


[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Search | Top | Home]

I'm aware that Imgur.com will stop allowing adult images since 15th of May. I'm taking actions to backup as much data as possible.
Read more on this topic here - https://archived.moe/talk/thread/1694/


If you need a post removed click on it's [Report] button and follow the instruction.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com.
If you like this website please support us by donating with Bitcoins at 16mKtbZiwW52BLkibtCr8jUg2KVUMTxVQ5
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties.
Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
This is a 4chan archive - all of the content originated from that site.
This means that RandomArchive shows their content, archived.
If you need information for a Poster - contact them.