[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Search | Free Show | Home]

/ex-yu/

This is a blue board which means that it's for everybody (Safe For Work content only). If you see any adult content, please report it.

Thread replies: 356
Thread images: 32

File: MNE.jpg (44KB, 941x500px) Image search: [Google]
MNE.jpg
44KB, 941x500px
uskoro će noć izdanje
>>
tema konca i hrvatske/crne gore

https://www.youtube.com/watch?v=fzVFkqSPPDw
https://www.youtube.com/watch?v=fzVFkqSPPDw
https://www.youtube.com/watch?v=fzVFkqSPPDw
>>
motam duvan iskreno
>>
>>77391612
samo bali shag frende
>>
Ja sam kao klinac bio totalni antitalent. Imao sam disleksiju i disgrafiju i u školi mi, osim matematike, ništa nije išlo. Nitko nije imao prevelikih očekivanja od mene. Nisam baš osoba od velikog samopouzdanja. Uvijek mi je bilo bed prilaziti curama i te stvari. Kada sam imao 22 godine, nisam izgledao puno starije od 15. Kada bih došao na sastanak s klijentima, pogledali bi me od glave do pete i na licu bi im se točno vidjelo kako si misle ‘Okej, ajmo ovo malo ubrzati’. Mi smo tu imali razne fore. Na primjer, ne bismo se brijali tri dana prije sastanka da izgledamo starije. I nikada se nismo pojavljivali na vrijeme. Uvijek bismo kasnili desetak minuta; mislili smo da tako neće ispasti kao da žicamo posao.
Sad imam firmu sa 10 zaposlenih i vise love nego sto ce vecina vas zaraditi citav zivot
>>
znaci slazemo se da su 90kg na 165cm idealne zenske proporcije?

http://www.height-weight-chart.com/504-200.html
http://www.height-weight-chart.com/505-200.html
http://www.height-weight-chart.com/506-200.html
>>
nisam procitao
>>
File: neodoljiva.jpg (72KB, 960x960px) Image search: [Google]
neodoljiva.jpg
72KB, 960x960px
>>
>>77391442

>pa meni je slovenac uzeo nevinos

To objasnjava toliko toga.
>>
>>77391681
ako si glup, da
>>
>>77391711
t.gnjatic
>>
>>77391711
krindj
>>
>>77391662
>i u školi mi, osim matematike, ništa nije išlo

Talent za matematiko je objektivno merilo inteligence, tako da namenjeni učinek tvoje male zgodbice na temo 'bili smo nič, bodimo vse' propade že na samem začetku.
>>
>>77391711
oplakah
>>
>>77391797
inteligencija se mjeri u različitim stvarima, ne samo znanjem matematike
>>
>>77391662
Ja sam kao kelner bio totalni antitalent. Imao sam diskus herniju i diskografiju i u školi mi, osim naturalne mistike, ništa nije išlo. Nikola nije imao prevelikih očekivanja od mene. Nisam baš sobar od velikog samozadovoljavanja. Uvijek mi je bilo bed unilaziti purama i te stvari. Kada sam imao 220 kila, nisam izgledao puno teze od 150. Kada bih došao na sastanak s kurvom, pogledala bi me od glave do pete i na licu bi joj se točno vidjelo kako si misli ‘Okej, ajmo ovo malo ubrzati’. Mi smo tu imali razne fore. Na primjer, ne bismo brijali cmar tri dana prije sastanka da izgledamo starije. I nikada se nismo pojavljivali na vrijeme. Uvijek bismo kasnili desetak mjeseci; mislili smo da tako neće ispasti kao da žicamo picke.
Sad imam farmu sa 10 zaposlenih i vise loja nego sto ce vecina vas zamastiti citav zivot
>>
da li da osisam kosu? ima jedno pola metra,ravna naravno nisam kovrdzavi feget sa genima camuge
>>
>>77391883
prodaj bugarima
>>
>>77391883
na nulu frende
>>
metalike treba klati
>>
>>77391883

>nisam kovrdzavi feget sa genima camuge

Jebiga, da jesi mogao si oploditi par kurvatica
>>
>>77391921
ne, već ih treba oprat
>>
biti celav je jedina prihvatljiva frizura za sve ne ruzne ljude
>>
>>77391954
pa ne prekriva mi kosa lice kompleksasu lol

cesto je vezem u rep ili onu le viking pundju hahaa
>>
Nije me dugo bilo
>>
u sustini evo vam moj fejs, jesam newfag al jbg
https://www.facebook comMarkoSomersby?fref=pb&hc_location=friends_tab
>>
aнoни кoлкo вac лeтyјe или јe лeтoвaлo oвдe? имaм пap питaњa
>јeбeтe ли xpвaтицe oвe мoјe cy лyдe зa бг нaглacкoм
>јeл oгyлитe ayтo aкo имa нa peтpoвизopy oбeлeжјa ХB
>ocтaвитe ли зa coбoм кoјe гoвнo или бљyвoтинy пopeд нeкe кyћe
јa пpocтo нe мoгy дa oдoлим нeкaд хaхaхa
>>
>>77391711
uff boli me mozak
>>
bili smo jednom najbolji
>>
>>77392720
o nama su priche prichali
>>
Aj zivlje momci, vreme za trokadero.
>>
jel vec petak vece? jel vreme za /feels/?
>>
https://www.youtube.com/watch?v=eR12QpJNQbc
>>
Imam vostane bojice. Recite mi sta da crtam. Ako bude nesto normalno mozda i uslisim zelju.
>>
@77393135
ma nacrtaj si kurac fegetu hahaahah
>>
>>77393135
nacrtaj orkove kako piju rusku smegmovachu
>>
Ubili su ga, ciglama: crvenim, ciglama
pod zidom, pod zidom, pod zidom,
Zute mu, kosi: hlape u, iglama,
a bio je, pitom, i pitom.

Jedan zuti i brkati: jedan crveni, crknuti,
jedan zelen, i rogat kao jelen,
u sjeni, pljesnivog, zida,

ubili su ga, ciglama: crvenim, ciglama,
crvenu, mrlju su, prekrili, priglama,
iz svega se, izvukao, samo, repic:
otpuzao, pa se: uvukao, u zid,
u zid, uzi, duzi.
>>
>nije chester bennington izdanje
kao niste ih slusali u osnovnoj
>>
>>77393558
ovde su ti svi rodjeni posle bombardovanja
>>
>>77393558
ja sebi ne mogu doci vec pola sata
ne znam zasto me ovo toliko pogodilo, jako se gej osecam
>>
>>77393558
Ne mogu reci da jesam. Imala je jedna jedina neka njihova pesma koja me nije nervirala pa sam nju slusao malo.
>>
>>77393847
meni su bili omiljeni bend, obozavaao sam hybrid theory, nosio sam majice i sve to.
>>77393648
isto, legit sam sokiran. a nisam ih sluso od meteore, koji je bio prvi album koji sam kupio u cd shopu. skupljo sam pare pola godine za to.
>>
>>77393925
sad si daleko dogurao u zivotu heh nisi vise klinjo
>>
>>77393925
Jebiga, sta da kazem.
>>
>>77393847
mala moja maza svoje mame što bi dala da spavaš uza me
>>
welcome to the NHK
>>
Ono što Zapad zapravo radi na Balkanu je onemogućavanje Srbije da izgradi stabilno društvo i državu. Oni to rade zavadom. Manje grupe Srba ubedjuju da su žrtve, a jače da su zločinci, čime se postiže stanje tenzija i nestabilnosti. Rešenje se krije u jedinstvu, a način postizanja jedinstva Srba je da veće grupe Srba zavladaju manjim.
>>
https://www.youtube.com/watch?v=MYC7fj6mClE
>>
jel gledate nekad dokumentarce?
>>
>>77395213
vrlo retko
>>
>>77395213
gledam domace dokumentarce o hr povijesti
>>
>>77395278
a daj nemoj me trolovati svaki put
dokumentarci =/= sci-fi
>>
>>77395213
https://www.youtube.com/watch?v=GjPJWzbKD70
>>
>>77393378
:(
>>
>>77395213
samo glasbene, ker sem ogromen plebejec
>>
možes imat moju dušu ali mačke ne
>>
>>77395342
gledala sam samo hrvatske kraljeve, bilo istinito il ne bilo je zanimljivo https://youtu.be/STjos2nywvE
>>
Na Vrljici vodi bistroj umivam se jaaaa
>>
>>77395689
ja bih volem imam tvoju guzu dbi
>>
>>77395717
Hrvatski kraljevi, trolovi, karakondžule i ostala mitska bića

Jednu mladu ženu iz Srbije danima je preko fejsa maltretirao neki Hrvat i tražio da izađu zajedno. Pričao joj je o hrvatskim kraljevima i isticao hrvatsku superiornost nad Srbima. Očajna, obratila mi se za pomoć. Malo ljudi u Srbiji zna da čitava superiorna hrvatska povijest nema više od 150 godina. Tek u drugoj polovini 19. vijeka Beč je stvarao institucije, Vatikan katoličio, a katolički popovi i bečki đaci izmišljali priče iz nepostojeće hrvatske povijesti. Kako je u 19. vijeku mnogo Srba studiralo u Beču, studenti iz tadašnje Hrvatske sreli su se sa junacima i događajima iz srpske prošlosti. Jedan, kojem se srpska povijest posebno svidjela zvao se Ivan Kukuljević Sakcinski. On će kasnije zajedno sa nekolicinom katoličkih svećenika izmisliti niz hrvatskih kraljeva, iskopati mnoge lažne nalaze... sve ono što smo imali prilike gledati u naučno-fantastičnoj seriji “Hrvatski kraljevi”.
>>
#JeSuisSerbie
>>
>>77395856
pojedi mi oversajzd klit
>>
>>77394637
ne, koren srpskih problema je u samim srbima, to sto si ti napisao je zamaskirano delegiranje odgovornosti za sopstvenu sudbinu na strance i izigravanje zrtve
>>
File: 1415834013024.png (143KB, 342x423px) Image search: [Google]
1415834013024.png
143KB, 342x423px
>oću drkat
>35 stupnjeva

šta da radim
>>
>>77396097
jebi nesto vani
>>
>>77396074
pa mali srbi su ti koji izigravaju zrtve, znaci hrvati, tzv. bosnjaci i ostali
>>
>>77396136
žrtvujem ti mamu Perunu
>>
>>77396132
moro bi se napit, a ispit mi je ujutro
>>
sutra more jedva cekam
>>
>>77395856
Simboli jedne nacije i države su grb, himna i zastava. Hrvatski grb prvi put se nalazi grbovniku u fojničkom katoličkom manastiru, kao jedan od grbova srpskih zemalja cara Dušana iz 14. vijeka. Hrvatsku himnu "Lijepa naša" napisao je Srbin iz Vinkovaca Josif Runjanin. Hrvatska zastava sa rasporedom boja crven-bijeli-plavi prvi put je upotrebljena kao srpska zastava Sretenjskim ustavom 1835. godine, ali je zabranjena radi protesta Turske. Kasnije je ban Jelačić tu istu zastavu uzeo za zastavu Velike Ilirije. Austrija ju je odmah zabranila, da bi je na kraju odredila za hrvatsku zastavu i tako je ostalo do danas.
>>
danas sam preuzeo djacku knjizicu obucen u narodnu nosnju
>>
>>77396017
postuj noge
>>
>>77396389
bravo djocko legendo

koji ti je prosek bio
>>
>>77396416
2.6
>>
File: Tomato.jpg (52KB, 900x810px) Image search: [Google]
Tomato.jpg
52KB, 900x810px
>>77396451
>>
>>77396292
Ono što nisu ukrali Srbima, Hrvati su izmišljali, a često su njihovi kraljevi nastali na temelju sjećanja na lokalne srpske knezove i župane, koji onda u fantazijama vatikanskih falsifikatora postaju hrvatski kraljevi. Jedan od posebno popularnih izmišljenih kraljeva je Zvonimir. Priča kaže da je Zvonimir ubijen 20.4. 1089. jer su Hrvati odbili njegov poziv za sudjelovanje u krstaškom ratu, a on ih je na samrti prokleo: “da hiljadu godina neće imati vladara svog jezika!”. Nakon Zvonimirove smrti, Hrvatskom je zavladao mađarski kralj Bela. Hiljadu godina kasnije, kad se kletva ispunila došao je Franjo Tuđman.
>>
>>77396451
odlicno, imaces taman bodova za gradjevinsku, smer dekorater zidnih povrsina
>>
HEMA КPAЉA HEMA TИTA CAД CE CAMO ДOДИК ПИTA!
>>
>>77396523
na maloj slici izgleda ko da je sakata
>>
>>77396512
Ovo je naravno totalna nebuloza. Krstaški rat je izbio tek 8 godina kasnije i prema tome, Zvonimir za njega 1089. nije mogao znati osim ako nije bio vidovit. U raznim verzijama Zvonimir je ubijan i 1059. i 1079., već prema dnevno političkim potrebama. Kako je moguće da narod samo tako ubije kralja koji ima svoju gardu koja ga čuva? Ko bi se uopće usudio ubiti papinog vazala u papskoj zemlji? Papa bi eskomunicirao njegove ubice i na njih posalo vojsku. Mađarski kralj Bela koji je prema ovoj priči zavladao Hrvatskom umro je 30 godina prije navodnog ubistva Zvonimira. Zapravo se radi o prepisanoj češkoj legendi o smrti kneza Većeslava kasnije poznatog kao sveti Vaclav. Osim toga, Hrvati jesu imali vladara koji je govorio na njihovom jeziku, zvao se Aleksandar Karađorđević.
>>
>>77396523

WOOP WOOP

https://www.youtube.com/watch?v=U1dPBYevKyk
>>
jel ima iko screencap od onog imoćana šta su ga tukli jer je peder

dosta staro, 4-5 godina mislim
>>
>>77396599
Kao dokaz postojanja hrvatskog kralja Zvonimira dugo se navodila tzv. “Bašćanska ploča” koju su ideolozi hrvatstva nazivali “temeljnim spomenikom hrvatske pismenosti” i datirali je u 11. vijek. Na toj ploči neki svećenik spominje kralja Zvonimira. Ploču je “pronašao” Ivan Kukuljević Sakcinski. Međutim, najnovije analize su pokazale da je ploča falsifikat. Oblik i stil ploče nemaju veze sa 11. vijekom. Crkva u kojoj je ploča pronađena građena je najranije u 14. vijeku u stilu kasne romanike. Kako je ploča korištena u crkvi kao pregrada, izrađena je kada i crkva. Na ploči se nalazio neki reljef preko kojeg su falsifikatori uklesali sadašnji tekst. Kada je sve ovo otkriveno, hrvatski su istoričari rekli da iako je ploča faslifikat, možda je postojao neki tekst koji spominje Zvonimira, pa je stoljećima kasnije isklesan u ploči. Možda, a možda ga je isklesao i vanzemaljac.
>>
File: 1500570793005.jpg (51KB, 450x600px) Image search: [Google]
1500570793005.jpg
51KB, 450x600px
ovak bi osecanka izgledala da joj je tata siptar
>>
>>77396713
Jedan od arheoloških pronalazaka na koji su Hrvati najviše ponosni je krstionica kneza Višeslava koja je navodno dokaz da su Hrvati primili katoličanstvo do 9. vijeka. Tu krstionicu je katolički svećenik Luka Jelić datirao na početak 9 vijeka., a po njemu je ona iz Nina. Nin je malo mjesto u Krajini, gdje su po njihovim fantazijama stolovali nepostojeći hrvatski kraljevi i zato im je bilo važno da baš tamo postoji neka krstionica. Krstionicu je Mussolini poklonio Paveliću i od tada se čuva u Hrvatskoj. Ipak, nedavno je vodeći hrvatski arheolog, profesor emeritus Nikola Jakšić prizano da niti je Višeslav bio Hrvat, niti ta krstionica ima veze sa Hrvatima. Jakišić je nakon 40 godina istraživanja zaključio da ne postoji nikakav hrvatski spomenik iz ranog srednjeg vijeka i da nikakvi Hrvati u to doba uopće ne postoje na ovim prostorima.
>>
>>77396865
de ćuti više
>>
>>77396865
Ponavljam ti, trofazna spodobo
sa DNK AVARA- KOJI SE KNJIŽIŠ "SRBINOM";
Prouči povijest Crvene Hrvatske!
Četvrtina stanovništva tvog "srpskog" područja ima DNK HRVATA, POTOMSTVA CRVENE HRVATSKE.
Ostale populacije imaju A-1, B-2 i B-3 halotipa. Imate u Srbiji čak i par postotaka A-12, DNK NAJVIŠIH OSMANLIJSKIH KRVNIH HALOTIPA- VRLO RIJETKE NAJVIŠE ARISTOKRATSKE LOZE SULTANA, ŠTO JE DANAS 2015. IZUZETNO VELIKA VRIJEDNOST aristokratskog halotipa! Dakle, Vi ste mješavina današnjh Turaka, današnjih Bugara, današnjih Rumunja, današnjih Albanaca, današnjih Hrvata, današnjih Mađara itd. itd.
POTOMSTVO ISTINSKIH PLEMENA SA PODRUČJA RIJEKE RAŠE KOJE NAZIVATE SRBIMA DANAS SU U BiH, te u RH, u vlastitoj državi gotovo da Vas nema. To je šteta, gubite jedino što uisitnu vrijedi- prouči Baljan i svoju Srbiju u vrijeme Neolitika, uvidjet ćeš što Vam izumire- zaštiti tu vrijednost, ti trofazna budalo!
Zar te ja, Ustaša, moram upozoravati što MORAŠ njegovati?!
>>
>>77396865
Krstionica je nađena u 19. vijeku u Veneciji. Ubrzo za nju saznaju ideolozi hrvatstva. 1911. katolički svećenik Luka Jelić piše kako je u Ninu pronašao temelje te krstionice. Tako je “Višeslavova krstionica” ušla u sve hrvatske udžbenike. Kada su arheolozi otišli u Nin, shvatili su da je Jelić izmislio te temelje i da oni ne postoje. Danas se zna da je krstionica izrađena za potrebe pokrštavanja Srba na istočnoj obali Jadrana, krajem 9. i početkom 10. vijeka i svako se svojim očima može uvjeriti da na njoj stoji uklesano ime srpskog kneza Vojislava, a ne Višeslava koji nije ni postojao.
>>
Pazi vic

kako bi se hrvati zvali da su stariji od srba?

PRVATI AHAHAHAHHAHA
>>
>>77396890
>>77396865
neslušaj ga postuj dalje
>>
bazirani slovenci vikali "ubij ustase" na nogometu
>>
>>77396911
IZVADI SVOJ VLASTITI DNK, kako bi ustanovio da li si Albanac ili Turčin tj potomstvo Osmalije, ili si potomstvo Avara, ili si potomstvo Hrvata Crvene Hrvatske, ili si potomstvo Vlasa Rumunjske itd itd. Oni koje svi nazivamo Srbima- istinsko potomstvo RAŠE, nalaze se u BiH, te u RH. (Genetičari ih traže po Srbiji- ali Tvoji vladajući odbijaju suradnju!). Narod RAŠE sačuvao je svoj rod bježeći u dva velika iseljenička vala: pred Velikom Bugarskom- čitaj ostaci Bizanta, te pred Otomanima- čitaj Osmalije. Okrutnost tzv "Srpskih plemića" nije važna za OVU temu (o tome možemo drugi put).
Vaša Kraljevina SHS sa svojim aristokratskim lozama ima više DNK Vlasa i Osmalija od današnjih Rumunja! Možeš pisati uvrede, možeš omalovažavati sugovornike, ALI
TVOJ DNK NE LAŽE, GLUPI ZATUCANI AVARU, ISCJEDKU TURSKIH MUDERINA!
Obrazuj se, uči, uči i onda ponovo uči. I najvažnije; sve proučeno-naučeno stavljaj na Lentu vremena.
Smeta me Tvoje neznanje, neću Te pozdraviti. IDI UČITI!
>>
>>77396911
Još luđa priča hrvatske mitološke historiografije je ona o “personalnoj uniji” sa Ugarskom. Kako su najzapadnije srpske zemlje bile vrlo siromašne, srpski vladari nisu imali pretjerani interes da ih brane. Tako su Mađari osvojili područje od Zagreba do Zadra u 12. vijeku i držali ga sve dok Ugarska nije pala pod tursku vlast. Hrvati to razdoblje nazivaju “Hrvatsko-Ugarskim kraljevstvom” i “personalnom unijom”. Kažu da su samo imali istog vladara kao i Mađari, ali svoju državu. To je kao da Srbi kažu da su bili u Srpsko-osmanskom carstvu, personalnoj uniji i da su sa Turcima djelili samo sultana. U tu svrhu izmišljena je tzv. “Pacta Conventa” koja je navodni dokument iz 12. vijeka. Međutim, Pacta Conventa je pisana jezikom iz 15. vijeka, u njoj se nalazi niz grešaka, npr. Koloman se navodi kao sin Ladislava, a bio mu je nećak. U mađarskim izvorima nema spomena o Pacti Conventi, niti je iko spominje prije 17. vijeka. Suočeni sa tim argumentima hrvatski povjesničari priznaju da je Pacta Conventa falsifikat, ali kažu da je možda postojao neki usmeni dogovor sa nepostojećim hrvatskim plemstvom. Možda, a možda je postojao o usmeni dogovor sa trolovima.
>>
>>77396931
Razgovaraš sa potomstvom hrvatske plave krvi. Moje prezime imaš u svim udžbenicima povijesti u Hrvatskoj i historije u Srbiji.
Ja sam hrvatski aristokrat, vrlo sam arogantan.
Također, ja sam potomstvo časnih Ustaša: moji preci su sudjelovali u ubojstvu kralja čobana Aleksandra u Marseju 1934. god. Moji djedovi su vodili Ustaški stan u Zagrebu. Također, ja sam jedan od ratnih zapovjednika u obrambenom ratu za moju hrvatsku Domovinu, s prve linije fronte, zbog čega sam postao osoba sa vrlo malo strpljenja, POGLAVITO ZA SVINJARE POPUT TEBE.
Također, moja obitelj i ja smo zadržali dobre odnose sa potomstvom Saveznika NDH, te imamo dobru suradnju utemeljenu na mržnji svega što smrdi na jugokomunizam.
Dakle, ako poželim, mogu birati načine kako bih eliminirao sve što me smeta.
Trenutno, imam dilemu da li da te po signalu tražim sa svojima ili
da obavim jedan jedini poziv kako bi te našli MOJI-
IZ TVOJE DRŽAVE.
Kmetu neoprani, smatraj se upozorenim.
Za dom spremni!
>>
>>77396986
Kad im se spomene da se za razliku od Srba nikad nisu bunili nego bili vjerni sluge svojih okupatora, Hrvati navode Matiju Gubca kojeg je posebno forsirala komunistička istoriografija. Navodno je izvijesni Matija Gubec podigao bunu, istjerao ugarsku vojsku iz Zagorja, buna je ipak razbijena, a on okrunjen krunom od gvožđa i ubijen 1573. Da je stvarno u to doba neko uspio istjerati ugarsku vojsku, to bi područje odmah osvojili Turci. Na popisu kmetova mađarske porodice Hennyngh u selu Hižakovec iz 1574. spominje se i Matija Gubec, a on je po ovoj izmišljenoj priči tada navodno već godinu dana mrtav. Zapravo se radi o nekoj lokalnoj tuči u okolini Zagreba koju je umirilo osam vojnika. Čitava legenda je prepisana prema buni koju je vodio Đerđa Doža protiv mađarskog plemstva u Banatu.
>>
Frederick Hendrick Frize i njegov brat Maximilian Jan Frize se gadjaju pastama medjusobno, ignorisite.
>>
File: chrome_2017-07-20_23-39-24.png (306KB, 1434x596px) Image search: [Google]
chrome_2017-07-20_23-39-24.png
306KB, 1434x596px
šta kažete

y-dna haplogrupa mi je r1b
>>
нy шo вы бaндиты
>>
>>77397080
shalom
>>
>>77397067
Šta još reći o narodu koji je jezik ukrao Srbima, kojem je gramatiku napisao Srbin Đura Daničić, narodu koji nije imao ni prezimena ni zemlje, dok Srbi i u Hasburškoj monarhiji i u Osmanskom carstvu imali svoju zemlju, a najstrija srpska prezimena nađenasu u Dečanskoj hristovulji iz 1330. godine. Čak i iritantni hrvatski pozdrav “bok”dolazi od iskvarene varijante austrijskog njemačkog “majn bokn” što znači “moj naklon”. Kada su pokatoličeni rasrbljeni seljaci stizali u Zagreb oni nisu razumjeli njemački, pa su pozdrav “majn bokn” pomješali sa svojim “pomoz Bog” u konstrukciju “bok ili bog” koja se i danas u Hrvatskoj koristi.
>>
>>77397154
MILANE, KURVO TROFAZNA BEZ MUDA! ŠTO PIŠEŠ NA ĆIRILICI, JEBEM TI SVETOG SAVU HRVATSKIM NOŽEM U GUZICU!!!
TO JE HRVAT. TO JE DOMOLJUB. TO JE LJUDINA. Kakav jebeni šizofrenik? Zašto ne napišeš na latinici- "da te ceo svet razume",
ha Smrdine?!
Kaj hoćeš da te nađemo po signalu?!
PITAO SAM TE, JA ZAPOVJEDNIK HRVATSKE VOJSKE S PRVE LINIJE, DA LI HOĆEŠ DA TE NAĐEMO, CRKOTINO SRPSKA?!
ODJEBI SA HRVATSKIH STRANICA- IDI DRKAJ NA BUGARSKU SKUPŠTINU! HE,HE,HE!
>>
File: 1423944979318.jpg (1MB, 1946x3216px) Image search: [Google]
1423944979318.jpg
1MB, 1946x3216px
>>77396780
Kosa joj je ko zitno polje, podsjeca me na med i mlijeko
>>
Kako je cwatka

https://www.youtube.com/watch?v=sWAUrHODRWM
>>
>>77397245
kakva arijevska masterrasa jebote
>>
>>77397154
Ona žena sa početka ove priče, koju je Hrvat maltretirao preko fejsa i molio je da izađe sa njima, obratila se meni za pomoć. Odgovorio sam joj:

- Reci mu da ćeš se izaći sa njim pod uslovom da prvi sastanak bude na grobu nekog hrvatskog kralja. –

Nikad joj se više nije javio.
>>
>>77397328
to su prave plavooke ustase, arijevska rasa, nositelji evropskih vrijednosti
>>
>>77397328
A zašto te ne mi Ustaše ne bi našli, razapeli na paletu čavlima golog i nožem odrezali muda, KAO VI NAŠEM BRANITELJU VUKOVARA U LOGORU 1991.? DAJ MI RAZLOG, CRKOTINO OD SMRDINA, DA TI SE KRVI SRPSKE NAPIJEM.
KRV TI ISUSOVU JEBEM, KAD TE NAĐEMO, DOBIT ĆEŠ MOJ USTAŠKI NOŽ OD DJEDA IZ DRUGOG RATA, DUBOKO U SVOJU SRPSKU GUZICU NA TEBI ĆEMO, DREKU ČETNIČKI, NAPRAVITI ORGIJU UZ NAŠE PRIJATELJE S KOSOVA. Da.
Ja sam potomstvo Ustaša iz Zagreba,
imam odane ljude, mi nikada ne obrađujemo pijani, poput četnika,
mi radimo kako su nas djedovi učili-trijezno, nožem, pa u jamu.
EMA, TVOJE ŽENSKO IME NAS
NE ZAVARAVA- DERAT ĆEMO TI KOŽU S LEĐA DUGO I JEBENO POLAKO. He,he,he!
Jako polako.
Ispričat ćeš mi se za ove riječi, lizat ćeš mi čizme da te prije ubijem, KUNEM TI SE U KRV KRISTOVU. Vidimo se crkotino.
O da, vidimo se ubrzo.
ZA DOM SPREMNI!
>>
>>77397143
bok i tebi
>>
>>77397437
Pogrešno;
i danas egsistira potomstvo Hrvata na tlu južno-zapadne Srbije, djelomično Sandžaka, djelomično na Kosovu, djelomično na sjeveru Albanije, te ne sjeveru, istoku i velikom dijelu južne (čitava Boka Botorska) Crne gore.
To je potomstvo HRVATA CRVENE HRVATSKE, a koje se u XI. stoljeću zajedno sa potomstvom Avara koji se knjiže Srbi, zajednički borilo protiv vojne agresije Velike Bugarske. Tijekom XI., XII. i XIII. stoljeća oni su iz mnogih razloga knjiženi "Srbima", ali najvažniji razlog jest osvajanje tritorija današnje tzv. Republike Srbije od strane argersora-Velike Bugarske.
Ako bi današnjem stanovništvu izvadili DNK, ustavovili bismo da imaju u svojim venama HRVATSKU KRV, jer geni ne lažu.
>>
stavio sam prst u dupe
sta sad?
>>
>>77397587
Iz tog razloga R Srbija odbija sudjelovati u SVIM MEĐUNARODNIM GENETSKIM ISTRAŽIVANJIMA RAZNIH POPULACIJA NA TERITORIJI SRBIJE, a poglavito od poraća krajem XX. st., kada su mnogi nesretnici dobrovoljno davali uzorke vlastitog DNK u svrhu prepoznavanja svojih preminulih u ratu. Tada tj. danas su znanstvenici genetičari Međunarodnih neutralnih institucija definitivno potvrdili ranija istraživanja, iz vremena SFRJ, kada je znanost genetika bila u povojima:
POTVRDILI SU DNK AVARA U VEĆINI NARODA KOJI SE NAZIVA "SRBI". Dakle, kakvi "Slaveni"?! Tu su glupu Jugokomunističku teoriju odbacili svi znanstvenici ove planete, samo Srbija i dalje tupi iste srednjovjekovne gluposti- u vlastitom strahu od suočavanja sa istinama. Apsurdno.
Zašto ne naučiš tko si zapravo?
Zar zaista misliš da si potomstvo miroljubljivog ratarskog i stočarskog naroda rijeke Raše sa Srbiji? Pa, njih ste, po dokasku, prve istrijebili!
Količina tvog neznanja je razočaravajuća i zabrinjavajuća.
Već sam pisao, pisat ću ponovo Ministarstvu Obrazovnog sustava R Srbije; hitno moraju uvesti dokaze stare već 50 rak godina u Vaše udžbenike. Ovakve neznalice ne mogu završiti Osnovnu školu. Žalosno.
>>
>>77397587

hej djocko brkovi ti plavi
prst u bulju pa ih zagaravi
>>
Da li mozemo sada smatrati Djocka kao kultnog ex-yu postera?
>>
>>77397738
ne, jebem ti mater vise dosadnu
>>
>>77397759
lik sam sebi udara you-ove, mali je ocigledno duboko imbecilan
>>
>>77397738
Mihajloviću, kada dolazim u Srbiju dočekuju me SRPSKI policajci koji mi pružaju zaštitu od ovakve fukare poput tebe.
Ti zaista ne razumiješ pojam "aristokrat", zar ne?
Zašto ne upitaš nesuđenog gosp. Prestolonasljednika Petra o plemstvu Hrvatske?
Zar zaista misliš da bi tvoji riskirali radna mjesta i uloženi strani kapital, zbog tvog izgubljenog rata?
Ovaj razgovor je ispod mog nivoa.
Žalosno, kakva komunikacija.
Prijeti mi se bivši ostarjeli srpski padobranac. Baš žalosno.
Podsjećam;
Polizat ćeš mi ustaške čizme, Smrdine, baš kao tvoji preci u Jasenovcu.
O da, hoćeš, hoćeš, padobranac. Poglavito kada mi tvoji nađu tvoju obitelj. Tada, svi vi ranije jako bezobrazni, silno kukate i pokorno molite, za svoje bijedne živote kmetova iz štale.
Rekoh ti: ni prvi, ni zadnji.
Razgovor je završen.
>>
>>77397759
ovo
>>
БEЗ OTAЏБИHE,
HA КPФУ ЖИBEХ JA,
AЛИ CAM ПOHOCHO КЛИЦO,
ЖИBEЛA CPБИJA!
>>
>>77397080
kakav si test uradio
valjda znas da onaj pravi kosta preko 500 eura a ne ove sarlatanske pizdarije sto ti uzmu par stotina kuna pa ti uvale nesto
>>
>kuna
jel hrvati trguju u pticama
>>
>>77397936
za 100 eura

ne znam bas dal je sarlatanski, spojili su me s rodakinjom iz australije iako imamo skroz drukcije prezime
>>
File: CkVVV4QUkAAeGbV.jpg (34KB, 400x400px) Image search: [Google]
CkVVV4QUkAAeGbV.jpg
34KB, 400x400px
Djocko i Fikson dbi
>>
>>77397976
vrećica je 5 lipa stari
>>
File: 1490642366511.jpg (209KB, 459x575px) Image search: [Google]
1490642366511.jpg
209KB, 459x575px
>>
crni macori dbi
>>
crni mačori su klinci koji misle da su kul jer vidi nas crtamo markerom autistična sranja za koja nikog nije briga i radimo vocarooe hehe baš smo ebin ekipica duvajte nam kare
>>
File: djocko.jpg (93KB, 480x640px) Image search: [Google]
djocko.jpg
93KB, 480x640px
djocko dbi
>>
>>77397080
daj ime testa
>>
>>77398208

crtali su ex-yu themed meme i kacili ih po gradu sta je bilo ko drugi uradio za ex-yu vise od toga ?
>>
>>77398251
rollyourdnaonline.com
>>
bazirani djocko zapusio usta hejterima
>>
Djocko je kultan poster dbi
>>
djocko je prvi odavde jebo osjecanku opaaaaa
>>
djocko je moj omiljeni redditor
>>
okupao sam se i vise nemam onaj comfy smradic ispod pazuha koji sam mirisao tako sto stavim prst ispod kao toplomer i posle 1 minuta ga izvadim i pomirisem
>>
ovog leta se nije pojavio nijedan novi imepeder, zalosno
>>
sve što tražim kod djevojke je da me drži za ruku kad sam kod zubara, ako ikada takvu nađem definitivno ću je oženit
>>
>>77398954
ja najvise volim onaj ispod muda kojeg stalno prelazim prstom
>>
>>77395689
pogledaj dm, ako nisi
ako jesi, zanemari
>>
>>77395412
Ako verujes u ovo trebas se ubiti povecas ces prosecan iq u svetu za cak 0.001
>>
>>77400203
stae nemres se pravit zrtva kad postoje dokazi da su srbi zapoceli svadu
>>
jadni siptari bili su totalno nevini a mi zli srbi smo ih prvi napali
>>
File: Selection_001.png (11KB, 797x89px) Image search: [Google]
Selection_001.png
11KB, 797x89px
>>
>>77400896
>implicira da će Hrvatska do tad opstat
heh
>>
>>77399174
držim ti fige anone, zubari su sadisticka gamad
>>
>>77399698
gdje
diskorg?
doslovno ne mogu prestat pit haha
>>
>>77401089
hvala, trebat će mi sljedeće proljeće
prošlo ljeto kad sam otišao na pregled nakon uspješnih 7 godina izbjegavanja sam paničario i bio prava pičkica, no privatnica kod koje sam je super i bila je nježna i vrlo obzirna prema meni, uz to mi je svaki posjet zabila golemu injekciju da ne cmizdrim toliko, pa sam joj na tome vrlo zahvalan.

>sadistička gamad
ovo sam doslovno rekao prije par mjeseci u koncu, jesi ti ja anone?

U moju obranu, takva sam pička kad su zubari tema jer sam imao traume, pošto mi je prvo iskustvo s njima bilo u vojsci.
>>
>>77401314
nisi rekla jučer kako nećeš više nikad pit?
>>
gle ovog zaboustog debila sto se okida, covek fino pristojan a vucic napada argumente koje ovaj nije ni spomenuo https://youtu.be/yV4RkSBvQ2Y
>>
>>77401422
doslovno je dosao u beograd samo da mu pisa u ta debela usta ahahah
>>
>>77401325
Proci ce i to, ja sam imala srece sto sam vadila sve umnjake pod opcom
Nije mi jasno kak ljudi istrpe pod lokalnom fuj jebote, uostalom kakav covjek se odluci bit zubar
Zapitas se
>>77401380
Nisam ja to rekla, sta dve tri pive za smirenje od mamojebenih drama sta me prozivas
>>
>>77401422

glupi siptar, Vucic ga je ugasio
>>
>>77401821
Ma jebote sav sam se treso svaki put kad sam legnuo na onaj kurac, a tek onaj zvuk bušilice, jednostavno ne mogu. Ali dobro, kao što sam rekao u prijašnjem postu, ova je bila super prema meni i malo se smirila situacija oko toga, čak više ne izaziva toliku tjeskobu i strah spomen zubara kao i prije, ali još se toga nisam potpuno riješio.
>nije mi jasno kak ljudi istrpe pod lokalnom fuj jebote
uf, kakvih sam se sve sranja naslušao o tome, gorivo za noćne more sam tak.
unosan je to biznis, ali da, sadizam je definitvno uključen u njega.
>>
Koji je najbolji klub u beogradu sad?
Ne neki narodnjaci splavi etc. neko mjesto s dobrom muzikom gdje mogu zbariti sisatu srbkinju.
>>
>>77401821
izgleda da sam se zabunio
oprosti anone necu vise
>>
dragi anoni, želim vam ugodne snove
>>
A jebote ubio se linkin park, prije kris kornel...šta ja koji kurac čekam..
>>
>>77402653
Ne Linkin Park, već vokalist po imenu Chester ili kako već, ima razlike, ali da, zajebano, iako im je kvaliteta užas, i dalje su mi dragi jer sam ih obožavao kao klinac kao i velik dio ostatka kvarta
>>
>>77402653
lik je ladno imao sestoro dece
zalosno
>>
>>77402767
puno takvih slucajeva
>>
nema odmora za uvrnute
>>
doslovno ne mogu prestat dobivati cifre
>>
>>77403040
to ti je kad se kurčiš, dobiš po tamburi
>>
ma ja sam bio udat, ozenjen..
>>
napaljena sam ko krava i dođe mi da razbijem nešt
>>
>>77403329
razbij si picku
>>
>>77403352

hehe ovo
>>
>>77403329
postaj delove tela
>>
File: glava.png (1MB, 1280x720px) Image search: [Google]
glava.png
1MB, 1280x720px
ocenite mi glavu momki
>>
>>77403571
izgleda da ti se slio magicni prah protiv celavosti po licu, obrisi pa slikaj ponovo
>>
>>77403571

glava je ok ali si beo ko sir sunca nisi video
>>
>>77403571
ko si ti?
>>
>>77403613

dobra mema ali ne celavim uopste

>>77403702

zato sto sam bazirana neetara i ne izlazim po danu samo po noci

>>77403751
ja sam nebojsha
>>
>>77403571
nisi trebao da se sisas
>>
>>77403789
>dobra mema ali ne celavim uopste
nego sta, trazio si frizera da te osisa na Triglav?
>>
>>77403484
Koe?
>>
>>77403862
kurac
>>
I'm back.
http://vocaroo.com/i/s0jrH2vz9d1o
>>
>>77403841

znam ali jebiga leto i vrucina

>>77403859

ne znam da se sisam, kad odem kod frizera i kad me pita kako ja se zamislim i uvek kazem ma kec sa strane i pozadi i gore skini pola


>>77403901

BRATMI!!!!!
>>
File: triglav.jpg (232KB, 1280x720px) Image search: [Google]
triglav.jpg
232KB, 1280x720px
>>77403859
>>
>>77403884
Mrs pederu
Svi ste vi isti samo kurceve ocete
>>
>>77403956

kekara

ma to mi se malo od peskira kad sam susio kosu hehe he
>>
>>77403984
kad nista drugo nemas, jebiga
>>
>>77403947
http://vocaroo.com/i/s1Q74F4WODMU
>>
>>77404017
Imam pizdu nekakvu
>>
>>77404110
ne bi bas reko da je nekakva cim je ovdje moras reklamirati
>>
>Upoznam zensku kod currywurst standa
>odvedem ju na hardstyle party
>nadrogirani odemo kod mene
>ona cak nema ni penis

svaki jebeni put.
>>
>>77404222
sta nisi kupio currywurst pa si njega gurnuo budalo, protestantski duh ti pojeo mozak pa ne znas improvizirati
>>
>>77404195
Zovi ju zorica
>>
File: bp.png (4KB, 175x113px) Image search: [Google]
bp.png
4KB, 175x113px
heh
>>
File: bulja.jpg (33KB, 480x854px) Image search: [Google]
bulja.jpg
33KB, 480x854px
>>77404458

pa moz da prodje
>>
>>77404515
dobra braptara dbi
>>
da kupim ovo ili bolje neku kucu u istri?

http://www.njuskalo.hr/nekretnine/prekrasan-4sobni-penthouse-ulica-rim-oglas-22147379
>>
>>77404515
BRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAP
>>
File: Capture.jpg (16KB, 437x71px) Image search: [Google]
Capture.jpg
16KB, 437x71px
JA NE GUTAM PILULE
DA BI MI BILO BOLJE

JA NE TREBAM ZENE
DA ME ZADOVOLJEEEEEEEEEEEEE

>>77404458
>>77404515
Moja ruskinjica je bolja
A i zanimljivija
>>
File: file.png (1MB, 964x878px) Image search: [Google]
file.png
1MB, 964x878px
>>77405071

A i voli da se oblaci u svoju uniformu iz skole za mene <3
>>
svaki put kad sam odsutan konac bude pun pederluka
>>
Ajmo wagecuckovi buđenje
>>
nije valjda da spavate
>>
jebem ti zivot mrtvi

prebacim operater, net ok na dva dana i sad vec cetiri dana zbog nekog razloga imam spor net u picku materinu

200kb/s download????????????????????????????????????????????????????????????

jebes mi sve
>>
>>77406875
koji provider? mom frendu je tcom došao složiti brži net i onda mu je bio u kurcu tjedan-dva pa mu se poboljšala brzina i bila onu koju su obećali
>>
>>77406909
e tcom

tehnicki ne smijem jos nista rec jer mi tek od prvog pocinje ugovor s njima, al ovo je iritantno

prije bio na iskonu, pucala mreza konstantno, tehicka sluzba zakurac pa su mi dopizdili
>>
>>77406939
čuo sam i dosta negativnih stvari o iskonu, ali barem nemaš kurčevi Magic kao što sam ja prije, oni su baš bili užasni i često imali neke kurčeve kvarove pa obično ne bi imao neta par sati na dan gotovo svaki drugi tjedan
>>
kak da provjerim dal sam mentalno zdrav, odem psihijatru ili?
>>
>>77398251
ancestrydna.com
>>
File: 17CcHFZ[1].png (19KB, 483x316px) Image search: [Google]
17CcHFZ[1].png
19KB, 483x316px
>>77396905
>crvena hrvatska
>panonska hrvatska
>bijela hrvatska
>turska hrvatska
>svemirska hrvatska
we wuz
>>
>>77407981
to je kurac i loše potrošen novac, trebo si ftdna da možeš pogledat str. od ovoga sad nemaš ništa.
>>
>>77407981
svi su ti adna testovi nizakurac, samo ftdna, po mogućnosti onaj od 67markera.
>>
dobro jutro eksju
>>
>>77408525
нy пpивeт блять
>>
>>77408666
privet pidor ebany
ti vsosal u menya suka?
>>
>>77408719
ты чe cyкa ты чe
>>
File: uo0ncptgc6y6[1].jpg (51KB, 720x611px) Image search: [Google]
uo0ncptgc6y6[1].jpg
51KB, 720x611px
>>77408768
čurka poedat govno i sosal u vseh kek. xD
>>
>>77408854
я нe чypкa
>>
BEZ OTADŽBINE,
NA KRFU ŽIVEH JA,
ALI SAM PONOSNO KLICO,
ŽIVELA SRBIJA,
ALI SAM PONOSNO KLICO,
ŽIVELA SRBIJA!
>>
Kad bu već jenput dež opal nemrem više
>>
>>77407407
Možeš mene da pitaš, ja ću ti reći. Zbog čega sumnjaš da nisi mentalno zdrav?
>>
>>77409328
prestanite vise sa nacionalizmom. jebes srbiju, realno. bukvalno za manje od 50 godina nece postojati.
>>
>>77409846
naravno da nece kad si debeli neet koji ce drkati do kraja zivota i nece imati nijedno dete

ubij sebe
>>
File: 1429965552406[1].jpg (307KB, 1000x1210px) Image search: [Google]
1429965552406[1].jpg
307KB, 1000x1210px
>>77409887
platio bi ti novca da ga potražiš i dobro izjebeš.
>>
File: blackpill.png (213KB, 1344x418px) Image search: [Google]
blackpill.png
213KB, 1344x418px
>>77409887
budi razuman
>>
>>77409957
ovo je vise defeatist/panic pill
bukvalno svaki problem koji imamo danas nabio na x10, internet cini stvari mnogo vise dramaticnijim nego sto jesu
>>
>>77410041

prosetaj se Parizom i nece ti biti toliko daleko od realnosti.
>>
>>77409957
>>77410041
srbija je bolje od vecine zapada, a idi popricaj sa prosecnim srbinom. klinci su vecinom narkomani i/ili liberalcici, a stariji su odustali jer svaki put kad probamo nesto da promenimo bude jos gore.
plan je smisljen generacijama ranije, i to tako da cim primetimo da on postoji, vise ne mozemo da ga zaustavimo. u srbiji trenutno ima na hiljade rastrkanih izbeglica, a mediji ne objavljuju njihove zlocine.
imamo gej predsednicu i u pripremi je zakon o lgbt pravima po kome mogu da te hapse za diskriminaciju protiv lgbt osoba.
za decu se ne daje nikakva pomoc i uslovi u porodilistima su nemoguci. skoro niko od nas nece imati decu, cak ni ako se trudi.

bolje odustati i ziveti srecno, kad umres, umro si
>>
bezuspesno sam drkao 4 sata i na kraju je ispalo da sam ga edzovao na trapa i na kraju sam svrsio ko car
https://biqle.ru/video/Nikki Vicious
>>
>>77410189
uglavnom sad ste na tocki bez povratka I pitanje je vremena kad ce albanci osvojit srbiju, zalosno
>>
>>77410189

ne kenjaj tu, vojno smo sve jaci, ekonomski takodje jacamo, uzlazna putanja je kod nas
>>
>>77410307
i mi smo vojno jaci i ekonomija ide gore, ali jebiga kad ce nas do kraja stoljeca bit 2.5-3 milijuna
>>
>>77410307
>ekonomski takodje jacamo, uzlazna putanja je kod nas
>on veruje sns propagandi
nasa vlada bukvalno ima zadatak da nas unisti

>>77410344
ovo, izmedju ostalog. bukvalno ce svih jugoslovena na svetu do 2100 biti manje od 5 miliona. i opet cemo da se koljemo medjusobno, cak i ako smo okruzeni dzihadistima.
>>
>>77410344
ne brini mi cemo bit zamjenjeni drugim narodima
>>
>>77410189
>a mediji ne objavljuju njihove zlocine
zato sto ne postoje. nije im u interesu da rade sranja ovde jer ovde niko od njih ne planira ziveti, a ako naprave sranje znaju da nece moci da idu dalje i ovde ce ostati da trunu sa nama. a to niko ne zeli
>>
>>77410189
>samo se predaj i uzivaj u childfree zivotu goljo

mogao si istu spiku da prodajes i Srbima posle poraza od Turaka, al je razlika u tome sto se ljudi 500 godina nisu predali
a ti ovde kukas o gejevima i zapadnim zemljama
kys
>>
>>77410411

>jugoslovena

ko ih jebe kad su se odrekli srpstva i oslabili srpski korpus a svoj nikada nece ojacati
>>
>>77410189
>>77410411

sta naprica, strasno
ajde vrati se nalazi da /pol/ i plasi tamo ostale debile
>>
>>77410460
*nazad na
>>
>>77410186
sto? ti si se skoro setao?
>>
>>77410418
silovali su nekoliko devojaka (sve koje ja znam su mladje od 18) u subotici i policija nista nije uradila. od svih tih incidenata, samo jedan je objavljen, i to zato sto je neuspeo.

http://www.blic.rs/vesti/hronika/uzas-u-subotici-migranti-pokusali-da-siluju-maloletnicu-sprecio-ih-slucajni-prolaznik/bgmrkd8

>>77410434
jedna je stvar kad te neko okupira pa se boris, a skroz druga kad ti je narodu ispran mozak i kad vecina ljudi samo kuka o svojim (nebitnim) problemima, a ne radi nista povodom istih i o bitnima i ne misli.

>>77410460
sns-ovac odjebi. i ne idem na /pol/ jer nisam autisticna picketina.
>>
>>77410491
https://www.youtube.com/watch?v=Z1Js8wntdk4
>>
>>77410565
>silovali su nekoliko devojaka (sve koje ja znam su mladje od 18) u subotici i policija nista nije uradila

bas ti verujemo, sve drustvene merze bruje o tome koliko vidim
>>
>>77410569
ovo je propaganda. bio sam tamo i nije bas ovako. ali ima delova gde policija ne sme da udje i tako tih stvari.
>>
File: sirbi_btfo.png (63KB, 691x779px) Image search: [Google]
sirbi_btfo.png
63KB, 691x779px
Osecati bilo kakvu lojalnost prema ovoj vukojebini ili idiotima koji u njoj zive je cist debilizam.
>>
>>77410677
hahaha a vidi debilka kako se ucutao nakon ovoga
>>
>>77410883

nije debilko nego govnarko, ovog puta u ulozi concern trolla. smrdi na kilometar
>>
>>77397080
> caucasus
>middle east
>jewish

anone...
>>
>>77410569
mogu ja da snimam cigane po Klisi pa da nazovem video streets of Novi Sad
idi manje na /pol/ majke ti
>>
>>77403571
dlakavi jajoglavac
>>
>>77410995
>>>/r/eddit
>>
File: c3b.jpg (14KB, 456x320px) Image search: [Google]
c3b.jpg
14KB, 456x320px
>>77403571
izgleda ko
>>
Tako tako samo vi dudlajte strancima
>>
posta je kosmodisk odose mi ledja na bausteli
>>
>mis u kuci

moram macku nabavit odma, ove pizdarije ostale ne funkcioniraju

koji kurac nisam se preselio u neki stan normalan da se ne moram s ovim zajebavat
>>
PUUUUUZANJE U MOOOJOJ KOŽI
OVE RANE ONE NEĆE ZARASTIIIII
STRAAAAH JE ZAŠTO PAAAAADAM
BRKAM ŠTA JE STVARNO
>>
>>77411197
HAHAHA
dobar
dobar
>>
Could anyone help with some lyrics?
https://www.youtube.com/watch?v=9-49mELSKJQ

From hearing I got this, but I'm unsure at parts. Also, I can't hear the difference between č and ć, but I know some words, like sreća and the ću clitic have ć, but I'm not sure.

oj vojvodo šešelju, šešelju
što viti za večeru, večeru
u srbi vesa nemaneti slovo sprema gospi ča
u srbi vesa nemaneti slovo sprema gospi ča
oj ti mali babiču, babiču
sijela osi krajinu, krajinu
iše tebe slovo neće disi imo sreće nestrečo??
oj ti crni momile, momile
što će šesto domovine
pro na osi? crnu moru jevo mate svoje četničku

Translation would be cool too.
>>
File: 1491609463510.jpg (565KB, 1790x1559px) Image search: [Google]
1491609463510.jpg
565KB, 1790x1559px
>tfw you realize that Kosovo is actually a part of Serbia and "Kosovars" are just butthurt Albanians who should go home if they don't like Serbia
>>
SVE TE SILNE PROMENE
SVODE SE NA OBMANE
UZIMALA DAVALA
NA PLJUGAMA SPAVALA
ZBOG AKCIZKIH SLICICA
UBISTVA ZATASKAVALA
I DRIPACA NAVALA
NA SUVARAK ALAVA
RASPODELA STANOVA
PO KONGRESKIM SALAM
A GRAD MIRISE
NA CEVAPE I KOBASICE
AUDI SE KUPUJE
IZ KASICE PRASICE
...
STO RUKOVODE KANALIMA
OSLOBODJENIM CARINA
FIRMAMA ZA IZVOZ
ORUZIJA I MALINA
AFERAMA, SKANDALIMA
SA BIVSIM GENERALIMA
VESELIM BANKARIMA
S ELEKTRICNIM GITARAMA
>>
>>77411044
>/pol/tard detektovan
ubi se majmuncino

i redditori treba da se ubiju dbi
>>
Svijet je ovaj tiran tiraninu
A kamoli dusi blagorodnoj.
>>
File: 5484568457.png (45KB, 630x682px) Image search: [Google]
5484568457.png
45KB, 630x682px
Ocijenite mi vugla
>>
Dobar tek
>>
>>77414288
I tebi, sine.
>>
odro teretanu a veceras izlazak i ludilo kek kako cu da se smorim ko svaki put
>>
>>77414385
realno ne razumijem dosta toga što je ljudima zabavno
meni je to sve smor žestoki
>>
File: 58163550789011.png (236KB, 633x758px) Image search: [Google]
58163550789011.png
236KB, 633x758px
>gledam devet gag
>smijem se crtezu gdje lik sere sebi u ruku pod tusem, baca govno prema solji i promasi, padne govno na pod
>sparina u kuci i ja se usmrdio
>odem se tusirati
>opalim se smijati, sjetim se crteza
>prisere mi se
>jednom se zivi jolo
>poserem se u ruku, tvrdo govno
>sta ja radim sa zivotom, sto sam ovoliko retardiran
>ne mogu dobaciti do solje svejedno, nema sile, iza ugla je vc solja
>ostavim govno na stalku u tusu gdje samponi stoje
>sampon mi udje u oci i grize
>nema veze
>zazmirim da prodje
>uzmem sapun i sav se nasapunam
>JEBO TE DAN UZO SAM GOVNO UMJESTO SAPUNA
>vani kopaju cijevi
>kasika bagera probi cijev
>nema vode
>sav sam u govnima
>pisam sam po sebi da saperem govna
>>
isuse bosanci zas ste taki cudaci, oci mi bjeze of vasih postova
>>
>>77414468
i meni, ali idem jer mi je i u kuci smor i hocu da budem napolju kad svi normiji zele da su napolju bas da vidim kolko je besmisleno
>>
>>77414600
nadji neku qt klinku koja voli da se mazi pa ces imati sta da radis i kad ne izlazis
>>
>>77414556
ne budi nekulturan
>>
>>77414472
Poli se soda surutkom zevzece, leci sve ko mosti svetog Paralimpija.
>>
>>77414288
hvala, i ti se fino najedi anone

p.s. dobre cifre
>>
>>77414556
Bosna proizvodi top quality autiste
>>
>>77414472
>9gag
iskreno se nadam da je ovo pasta a ne istina
>>
>>77414644
ma sve te klinke su ili brutalne drolje koje idu za panjevima ili su neke nirvana darkerke iz umetnicke skole.
sranje izbor, normalne devojke su ili kod kuce ili se prosetaju nekad rano i nema ih u noc po gradu sto je i bazirano al jbg
>>
srpsko KOSOVO je izmisljeno 1860 u Sarajevu
Izmislio ga je Bogoljub Petranovic u njegovim falsifikovanim pjesmama Kosovskog cikluca
Knez Mihajlo Obrenovic je posrbio Albansko katolicku dinastiju Nimani u Nemanje i izmislio svetosavlje.
Kosovo nikad nije bilo srbija niti ce ikad biti
>>
>>77414556
2014 sam filtriro BiH i nisam zažalio zere
>>
>>77414742
kvaka 22
>>
>>77414742
pa nemoj naci neku droljetinu na jedno vece, idi po mestima gde idu dobre devojke. cimaj se i nakon nekog vremena ces naci, a onda ce se isplatiti visestruko.
>>
>>77414813
realno, kako god gledao, jeftinije je naci ribu nego unajmiti prostitutku
>>
>>77414748
http://www.ipress.rtl.hr/crna-kronika/slovenac-i-kosovar-u-porecu-nozem-uboli-hrvata-s-leda--51451.html?eprivacy=1
>>
>>77414845
pogotovo ako je tjeraš da kupi cigare
>>
>>77414845
najjeftinese je ne biti retard i ne podredjivati svoj zivot kurvicami
>>
>>77414845
pogotovu sto mi nije broj jedan prioritet jebanje,zato sto to prodje i sta onda lel
>>
https://www.youtube.com/watch?v=oYI9AryfhNg
https://www.youtube.com/watch?v=oYI9AryfhNg
https://www.youtube.com/watch?v=oYI9AryfhNg
https://www.youtube.com/watch?v=oYI9AryfhNg
https://www.youtube.com/watch?v=oYI9AryfhNg


I dalje ne verujem :(
>>
Ko /podnevnapivica/ ovdje ?
>>
>>77414972
ožujsko = pišalina
>>
>>77414972
/popodnevnakafica/
>>
>>77414949
najjače su thotare na fb sad su sve ono u fazonu kmee kmee umroo jee kmee kmee moje detinjstvo kmEEEE haha
>>
>>77414972
G U A R A N A
>>
File: Pivach.jpg (1MB, 2560x1920px) Image search: [Google]
Pivach.jpg
1MB, 2560x1920px
>>77415025
Pronađi ožujsko
>>
>>77414972
/popodnevnakafa/ jer neki od nas rade
>>
>>77415129
ćošak gore lijevo
>>
On the topic of cars...

I am getting a new one by the end of the year.

Have a A3 1.6, 2008. still.

My dream car is the Octavia RS, will be getting one in Hansland.

Does /pol/ approve.

2014. is a big maybe for me, ideal would be 2015. and newer.
Also, car has to be under 70k, ideal is under 50k, but yea...

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=247160153&ambitCountry=DE&categories=Limousine&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=DIESEL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=22900&makeModelVariant1.modelDescription=rs&makeModelVariant1.modelId=10&maxMileage=100000&maxPrice=22500&minFirstRegistrationDate=2014-01-01&pageNumber=1&scopeId=C
>>
zajecarsko najjace pivo u srbalja
>>
>>77415209
OBO
>>
>>77415209
*valjevsko
>>
>>77415182
mars bre govedo jedno
>>
>>77415209
samo iz zidara bajo moj, nema to svugde
>>
kafica najjaki napitak
>>
>>77415301
Kakva je skoro bila jedna serija valjevskog, mislim da nema osobe koja nije dobila proliv
>>
>>77415364
nzm, kad sam napolju pijem ili Lasko ili Staropramen
>>
>>77415328
U jelly? :)
>>
>>77415209
nikšićko
>>
>>77415112
sve ce da urade da bi ispale kul i da bi dobile paznju, nista im nije sveto
>>
>>77415404
pa i jesam malo, a3 1.6 2008. zvui dosta dobro
>>
>>77415416
crnogorci nisu srbi tho
>>
ma samo bip, zofman i vajfert bajo moj
>>
>>77415457
eno ga opet
šta su ako nisu srbi?
>>
>>77415468
crnogorci, tako se bar izjasnjavaju
drugarica srpkinja iz Crne Gore kaze da umeju da ih sikaniraju kad izaberu srpski kao predmet umesto crnogorskog
>>
>>77415434
>on sanja o nedostiznom autu, a nije ni shvatio da je to samo stari auto kojeg ovaj hoce zamijeniti novim
zasto siromasni ljudi uopce zive? daj zamisli koji treci svijet moras biti da ti to bude san, ovaj ga vozi na auto otpad a ti ga nikad neces moci kupiti, nikad u zivotu, stagod da napravis, mozes organe vlastite prodavati i opet nista, za to jedva kupis ford fiestu iz 2005e
jebote kakav jad
>>
>>77415510
koje pederčine
ovdje u rs i balije ima da uče srpski jezik bilo im milo il nemilo
>>
File: 1500599636448.jpg (15KB, 480x480px) Image search: [Google]
1500599636448.jpg
15KB, 480x480px
>>77415539
>alfa romeo 2007
sisaj ga sirotinjo
>>
skrrt skrrt fiat stilo kucho
>>
>>77415539
>ford fiestu iz 2005.

more like pezo 206 iz 2002.
>>
>>77415577
jel drzis i kalendar iz 2007e u garazi da ne zaplaces svaki put kad unidjes u nj
>>
>>77414949
mh, samo 2nd tier limpbizkit kopija
>>
>>77415510
jebene milogorske ustase

njegos se prevrce u grobu
>>
>uniđeš
koji kurac
>>
>>77415510
>crnogorski jezik
http://www.blic.rs/vesti/svet/americki-hladan-tus-za-podgoricu-crnogorski-jezik-ne-postoji-to-je-srpski/66xvssw
>>
srbi u cg su diskrinisani mnogo vise nego u hrvatskoj, odnosno u hrvatskoj srbi zive manje vise normalno dok su u cg gradjani drugog reda
>>
>>77415805
ko bi rekao da tako mala drzava moze tako da se izdeli
>>
>>77415805
pa i u smrdiju su srbi gradjani drugog a mozda i treceg reda
cigani i ostale manjine imaju daleko vise prava a manje obaveze
siptari na primer ne placaju struju vodu gas
>>
>>77415805
srpski jezik nije vise jedan od službenih jezika CG al jeste od BiH
to ti sve govori
>>
>>77415862
ne lupetaj moronko
>>
>>77415805
hahaahaaha tolko o tome kak su srbija I cg u prijateljkim odnosima I kak se svi ponasaju ko da je to jedna drzava
>>
>>77415862
>siptari na primer ne placaju struju vodu gas
http://www.blic.rs/vesti/politika/musliu-srbija-ne-moze-da-napreduje-ka-eu-dok-su-ugrozena-prava-albanaca/1f8d0m4
>>
>>77415880
>>77415805
kek, kako je to moguče i kako je došlo do toga? mafija kidnapovala """zemlju"""?
>>
>>77415929
ko to kaze
oni su nam jedni od vecih neprijatelja
>>
>>77415805
Ajde ne seri
>>
>>77415942
kako mrzim ovu kulturu tolerancije
>>77415949
eu milogorija
nato euforija
>>
>>77415959
a iza vrata milo i vucko najbolji prijatelji, braca u mafiji
>>
>>77415959
srbi u thread su tak pricali kad sam ih pitala zas mrze Kosovo sto se odcjepilo a ne mrze cg sto se odcepili
>>
>>77415942
je kako da ne
siptaraski knez od preseva kuka kako im je lose sve to dok imaju milione za dugovanje prema epsu srbijagasu itd
mani me
znam ja vas šipce
>>
>>77415994
>eu milogorija
>nato euforija
zar balkanske moronćine stvarno i dalje veruju da se ovde cijedi med i mleko??
>>
>>77415805
diskriminisani ste ako ste poreklom iz cg, a izjasnjavate se kao srbi i tvrdite da je cg deo srbije.

i ovde su albanci diskriminisani zbog kosova.
>>
>>77415988
ne seri ti govnaru. koliko ima srba u cg? a koliko ima srba drzavnih funkcionera, koliko ih radi u javnom sektoru? odgovor je nula
>>
>>77416044
realno znaju i oni da smo dno dna al ne smije biti autonomnih cjelina u (((njihovom))) okruženju
>>
>>77416014
ne znam ja za te
ali ja sam naucen da mrzim crnogorce i njihov okot bilo kako da se izjasnjavaju
zivim u delu srbije gde sam okruzen tim parazitima sa plemenskim mentalitetom
nema losijih i pokvarenijih ljudi no tih iz crne gore
unistavaju sprski narod jos od 19 veka
>>
>>77416045
cg nikad nije bila deo srbije panju i niko nikada nije tvrdio da jeste, ali tzv etnicki crnogorci su komedija
>>
>>77416060
ima oko 35-40% cini mi se
>>
>>77416122
ovo, al ovo
crnogorci, boošnjaci i makedonci su izmišljene nacije
>>
>>77416152
svaka nacija je izmisljena
>>
>>77416168
ok gosn zlatanoviće
>>
>>77416122
odgovaras govnarku
>>
kako smrdi kmece jer je zaustavljena velikosrpska hegemonija na prostoru bivse jugoslavije
>>
>>77416280
stigo i cuckovan madjar/bunjevac
>>
>>77416280
ala te okida da postaš pod srpskom zastavicom
>>
>>77416152
ne bih se slozio za bosnjake i makedonce, ali i da jeste tako, crnogorci bi opet bili najjadniji od svih jer ovi jedni barem imaju drugu veru, drugi imaju svoj jezik, a sve sto crvogorci imaju je nepriznata crkva i dva meme glasa koji se koriste u sveukupno 3 reci, plakem kakva jada
>>
>>77416476
kak ne za makedonce pa oficialni genski test je pokazao da su srbi I makedonci identicni
>>
>>77416476
>makedonski
>jezik
bukvalno dijalekt srpskog
>>
>>77416525
isto je pokazalo i za bosnjake

>>77416550
pre bih reko bugarski sa srpskom azbukom
>>
>>77416525
>oficialni genski test
placcnuh
>>
ali ja sam jugosloven :/
>>
pravite novi ljetopederi budite korisni
>>
>>77415129
bolje od gričke dbi
>>
>>77417184
>>77417184
>>77417184
>>
File: 1500526959951.jpg (108KB, 860x670px) Image search: [Google]
1500526959951.jpg
108KB, 860x670px
>tfw Istrijanac
Thread posts: 356
Thread images: 32


[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Search | Top | Home]

I'm aware that Imgur.com will stop allowing adult images since 15th of May. I'm taking actions to backup as much data as possible.
Read more on this topic here - https://archived.moe/talk/thread/1694/


If you need a post removed click on it's [Report] button and follow the instruction.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com.
If you like this website please support us by donating with Bitcoins at 16mKtbZiwW52BLkibtCr8jUg2KVUMTxVQ5
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties.
Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
This is a 4chan archive - all of the content originated from that site.
This means that RandomArchive shows their content, archived.
If you need information for a Poster - contact them.