[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Search | Free Show | Home]

/ex-yu/

This is a blue board which means that it's for everybody (Safe For Work content only). If you see any adult content, please report it.

Thread replies: 387
Thread images: 28

File: 1499415037193.jpg (50KB, 540x960px) Image search: [Google]
1499415037193.jpg
50KB, 540x960px
vrijeme je da usta zanijeme
i da moj te kurac izjebe
>>
File: VojvodinaV2.png (30KB, 389x236px) Image search: [Google]
VojvodinaV2.png
30KB, 389x236px
Prvi za nezavisnu Vojvodinu!
>>
drugi za tangice govnarkovove mame
>>
Prvi za baziranog Putina
>>
idem na rođendan večeras koji su vaši planovi
>>
>>77018192

U 21h na Hepiju specijalna emisija gostuje Gospodin Bazza
>>
DEKI SOMI DANTE
NEBOJSA ZELIMIR RAJKO
HIBRID DAMIR RIMC
LAZA BAZA
FRED FRIZ HEH FEDORA FRIZE LOLOLO
>>
File: B A Z Z A.jpg (51KB, 400x444px) Image search: [Google]
B A Z Z A.jpg
51KB, 400x444px
>>77018218
Jedva chekam.
>>
>>77018393

blago im ga majci sto ih rodi
>>
File: eqweqw.jpg (60KB, 720x960px) Image search: [Google]
eqweqw.jpg
60KB, 720x960px
>>77018431
>blago im ga majci sto ih rodi
Cak je i mentalno retardiran Damir uspeo vise od tebe u zivotu
>>
Bazirani Mili Marbelja sa caletom na Hepiju u emisiji "Upoznajte parove" sada
>>
https://www.youtube.com/watch?v=CLoBeH7VoYE

Sedi četnik na kamenu!
>>
File: spaghetti-drink_2.png (332KB, 500x500px) Image search: [Google]
spaghetti-drink_2.png
332KB, 500x500px
sve je spremno, odoh da pogledam novu epizodu tvin piksa

pozz
>>
>>77018628

ubili su alberta, gordonovog agenta na kraju epizode
>>
>>77018628
takodje
>>
>>77018752
hahahhahaha Zelimir razvalio S*rvina
>>
>>77018752

bazirani spojlerko
>>
Nije me dugo bilo
>>
>>77018856
(((sinagoga)))
>>
File: 1483228852046.jpg (143KB, 1080x1333px) Image search: [Google]
1483228852046.jpg
143KB, 1080x1333px
Ova djevojka ilegalno se preselila u vašu zemlju.
Što radiš?
>>
Koji od vas pedera ce da mi popusi kurac
>>
mmm jedem pomelo, papaju i ananas
>>
Žak-Žakila
https://www.youtube.com/watch?v=a6c7lvjN0os
>>
File: 1493219414956.jpg (21KB, 500x500px) Image search: [Google]
1493219414956.jpg
21KB, 500x500px
>>77019074
Silujem
>>
Jel neko od vas zna neku dobru skolu jezika za francuski u Beogradu, gde moze i sertifikat da se uzme kad se sve prodje i polozi?

Ili ako ne to, nesto gde bih mogao da ucim francuski u grupi. Probao sam Duolingo i Memrise i par drugih online stvari, ali ne ide mi, najbolje ucim sa ljudima.
>>
>>77019074
kasno nocu zapalim kucu u kojoj zivi sa svojim govnokozackim rodjacima
>>
>>77019311
francuski institut u zmaj jovinoj
>>
https://www.youtube.com/watch?v=7YE74KHoOUw
>>
>>77019311
Ima škola jezika na Ceraku i od ponudjenih jezika je Francuski.
>>
>>77019439
ova je pravi meme
https://www.youtube.com/watch?v=zUz9OBIuFrs
>>
>>77019458
>na Ceraku
rekao je u beogradu
>>
>>77019311
u francuskoj imaš baš pun kurac ljudi koji pričaju francuski, probaj tamo
>>
>>77019501
Pa Cerak pripada opštini Čukarici i odmah je pored Žarkova može 52 da dodje tačno na Cerak Vinograde.
>>
>>77018126
>vrijeme je

ja, vreme res je in to +30°C, jebemu majku balkansku
>>
>>77019655
A ja cu tebi jebati sestru Balkansku
>>
>>77019598
beograd je samo stari grad, palilula, savski venac i vracar
>>
>>77019840
i zvedara
>>
File: 39403.jpg (2MB, 2832x4256px) Image search: [Google]
39403.jpg
2MB, 2832x4256px
>>77019406

Iskreno, očekivao sam cene da budu veće za to. Nego, kako to kod njih ima nekih 5 ciklusa za upis? Šta to znači? Ne vidim da su nešto objasnili na sajtu.

>>77019458

Cerak mi malo daleko. Ja sam inače iz Zemuna. Ne smeta mi centar grada, kao što mi ovaj drugi preporuči onaj kulturni institut, ali Cerak mi je baš cimanje, pogotovo po ovim vrućinama.
>>
Zašto su Slovenci najveći Židovi Balkana?
>>
>>77019737
DUDL DUDL DUDL
>>
>>77020244
jer su najpametniji
>>
>>77020244
Zato ker krademo besedišče, blagovne znamke in cele zalive Hrvatom, da bi svetu dokazali, da nismo Srbende?
>>
>>77020542
*najveci uvlakaci
>>
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=07&dd=10&nav_category=167&nav_id=1281414

MILOGORCI BTFO
>>
>>77020612
logicno

"hrvatski"/"bosanski" su takodje samo varijante srpskog jezika, ne znam koga lazemo
>>
>>77020571
>Slovenci
>nisu Srbi

Nema većih Srba od Slovenaca. Osim toga Tito je bio Slovenac.
>>
>>77020750
TITO JE BIO JUGOSLOVEN JEBEM TI SVE !!!!!
>>
>>77020699
Kako volim ovaj srpski meme. Što je s hrvatskim renesansnim piscima koji su svoj jezik zvali hrvatskim?
>>
Primetio sam da nekoliko starih anona ne dolazi vise ovde...
>>
>>77020812
>rodio se u Sloveniji
>umro u Srbiji

meni se čini kao kad se Židov vrati u Izrael
>>
>>77020877
uh uh ha ha ne seri balavac idi igraj league of retards
>>
>>77020847
>hrvatskim renesansni pisci
>>>/x/
postoje samo dubrovacki
>>
>>77020897
>on misli da je Tito bio Jugoslaven
>on misli da Jugoslaven nije bio meme i u to doba

sinko, Tito je bio slovenski Srbin
>>
jel realno da izvedu pesmu bez greske posle 30 godina?
https://www.youtube.com/watch?v=cVAyIeDhr0A
>>
slavonija srbiji i madjarskoj

istra i dalmacija italiji
>>
>>77020916
https://en.wikipedia.org/wiki/Petar_Zorani%C4%87

evo jednog iz mog grada
>>
>>77020936
Se strinjam, to pa je bilo zato, ker je govoril "hrvaško" namesto bazirane slovenščine.
>>
>>77020974

>zoranic
>zadar

srbin potvrdjeno
>>
>>77020974
dobro, to je jedan van dubrovnika. daj jos
>>
vidim da je neki anon se ispitivao, imam drukciju situaciju

imam priliku uciti francuski jezik za besplatno, tecaj 2 godine

no neznam jel mi se isplati, volio bih nauciti cisto iz zabave ako nista drugo, ali treba se skoncentrirat na faks a i ako budem isao van ce to najvjv bit Irska/Velika Britanija

di se ima koristi od francuskog?
>>
>>77021023
u francuskoj gajani
>>
>>77021009
ovo

lik se preziva ZORANic kek, fakat jeste srbin
>>
>>77021017
https://en.wikipedia.org/wiki/Juraj_%C5%A0i%C5%BEgori%C4%87
>>
jedva čekam da se slavonija odcijepi od ostatka "hrvatske" i postane svjetska velesila
>>
>zoran milovanovic

kek
>>
>>77021107
>Šižgorić and Vinko Pribojević did not consider themselves to be Croats, but rather Slavic language-speaking Venetians
heh..
>>
zbog cega je u jugoslovenskom narodu inherentna zelja da se samo otcepljuju na manje i manje (slabije i slabije) teritorije? ko je ubacio tu autodestruktivnu ideju u ovaj narod? ne mogu da verujem da su generacije naseg naroda nasele na to... bili bismo velesila...
>>
>>77021166
obo nazalost
>>
>>77021166
ovo

velika srbija kad?
>>
>>77021166
srbi jedini nisu nasijeli dok ostale banan nacije jesu, nemoj da se lazemo
>>
>>77021147
it was written by Fine, he's known yugophile
he wrote a book in which he tried to deconstruct Croatian ethnicity. He was criticized by Croatian scientient, give me some time to find an article
>>
>>77021227
evo ga

https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=0ahUKEwjCnoDurv_UAhXMVRQKHfWRC1QQFggvMAI&url=http%3A%2F%2Fhrcak.srce.hr%2Ffile%2F249957&usg=AFQjCNFgxVcoKwmjcl6AVo1RBgJprm9k3A&cad=rja
>>
>crvat toliko analno devastiran da je poceo odjednom pricati na engleskom
plaq
>>
>>77021226
moguce da si u pravu ali ja na sve gledam ko jugoslovene, tu za mene nema pogovora, isti narod, isto psujemo, iste fore, isti panjevi, isti slavsi, ne mogu prezaliti sta se izdesava kroz istoriju
>>
>servin može pričati samo na hrvatskom ili engleskom

jebemu, ipak je problem za srpsku povijest što nema književnosti pod turcima, pa se mora uzimati dubrovačka da bi se sakrila činjenica da je sva srpska elita pobijena ili asimilirana u islamsku.
Da Srbija ne odbacuju Srbe koji su prešli na islam i bili vjerni sultanovi sluge bilo bi tu dosta materijala.
>>
>>77021286
mi smo razlicit senzibilitet, mi vise ne mozemo zajedno
>>
>>77021227
ne znam sto si se prebacio na engleski, ali covek vas je u toj knjizi objasnio i potpuno rasturio vas ""identitet"" koji je vestacki napravljen, a nije bio ni prvi ni poslednji koji je o tome pisao
>>
pa kad ste dudlali svakome kroz vekove cudi me da ne pricate barem 4 jezika od rodjenja
>>
sta mislite mozel se na moru u CG sta pojebat ako se ode
>>
Hy чтo вы мaдьяpы?
>>
>>77021398
Jos je rano naravno jer su matori nacionalisti i dalje u prici jos od rata. Ali novije generacije boli kurac za jevrejske spletke i domace izdajnike nacionaliste koji ce kad tad izumreti.
Nista nije iskljuceno.
>>
>>77021401
Nema izmišljenog hrvatskog etniciteta. Možda nije bio širok kao danas ali je sigurno postojao kroz cijelo vrijeme od nastanka Hrvatske.
Širenje hrvatskog etniciteta na Slavoniju i Zagorje je vezano uz plemiće izbjeglice pred Turcima, kojima car daje posjede na tom području. Oni šire hrvatski identitet na slavensku masu u tom području.
Zato su Zagorci Hrvati a ne Slovenci.
>>
Jel neko neironicno slusao Bajagu,Riblju Corbu i te fore? Ja sam to zaobisao totalno
>>
>>77021498
ne postoji nesto kao hrvatski identitet, dalmatinci i istrijani recimo nikada sebe nisu tako zvali dok im to nije nasilno bilo nametnuto kroz vekove kao i ostalim katolicima koji zive sada na tlu hrvatske
>>
>>77021559
Bajagine pjesmu se debilne

a jedina dobra od Riblje Corbe je "ja ratujem sam"
>>
>>77021590
Verovatno zato sto je Bajaga bio narkoman

A sta mislis o pesmama koje je Bora Corba pisao? Na primer koje je Dusan Prelevic Prele izvodio? Tipa Balada o Penzioneru
>>
>>77021586
>na tlu hrvatske
cak i sire, recimo tito je sokcima i bunjevcima zabranio da se izjasnjavaju kao takvi nego kao hrvati
>>
>>77021559
u petom osnovne riblja čorba
>>
>>77021586
https://en.wikipedia.org/wiki/Branimir_inscription

ovo je doslovno nađeno na 2 kilometra od Benkovca, jednog od glavnih gradova """"""""""""""""""""""RSK"""""""""""""""""""""""""""

U Dalmaciji je nastala hrvatska država, centar prvotne države je bio u Ravnim kotarima.

U Istri se hrvatski etnicitet širi kad Mlečani naseljavaju Hrvate koji bježe pred Turcima. Slaveni prodiru u Istru tijekom doseljavanja Slavena na Balkan.
>>
>>77021488
Пpичaј Cpпcки дa тe цeo cвeт paзyмe бpe.
>>
>još jedna epizoda autisti raspravljaju o politici

cujemo se oko 2 ujtro anoni kad ljetopederi odu spavat
>>
>>77021721
mene jedino zanima odakle sahovnica na vasoj zastavi? odnosno sta tacno predstavlja? jel ideja bila tek jos jedna sarena stvar kao i ostale zastave i grbovi sto su imali ili zapravo ima veze sa sahovskom tablom?
>>
>>77021767
a mene zanima otkud polumjesec (simbol islama) na jednom od ovih malih grbova iznad sahovnice

sta to treba da znaci?
>>
>>77021797
to mi je bilo sledece pitanje dbi , to i jevrejska zvezda takodje tu iznad
>>
>>77021752
ali onda ću bit pijana i zauzet dretvu
>>
>>77021831
Osjecanko nisam ovo htjeo da ti kazem ali na ex-yu niko nema ljiepo misljenje o tebi

Svi misle da si totalni debil i idiot i niko te ne voli, svi te mrze
>>
>>77021767
>>77021797
nastalo je negdje u srednjem vijeku, ne znam kud baš kockice

>>77021797
to je najstariji poznati hrvatski grb, to je zvijezda danica i polumjesec, nema veze s islamom
>>
>>77021831
>pijana
postaj dojke
>>
>>77021869
Herc nisam ovo htjeo da ti kazem ali na ex-yu niko nema ljiepo misljenje o tebi

Svi misle da si totalni debil i idiot i niko te ne voli, svi te mrze
>>
>>77021023
>di se ima koristi od francuskog?
najkorisniji jezik kojeg možeš naučit, jer je među najtraženijima, a puno manje ljudi ga priča nego njemački ili talijanski
>>
ajoj pazi ga Bajaga odvaljen
https://www.youtube.com/watch?v=hRdyL6PkZKM

dobra pesma dbi :(
>>
najkorisniji jezik je C++
>>
>>77022044
za najoptimalniju gf
>>
>>77022044
obrazlozi zasto
>>
>Smrt četama,ujama,vehabijama i svim ostalim nacionalistima Balkana! Aj porokajte se između sebe i ostavite normalne ljude da se vole,cijene i poštuju!


https://www.youtube.com/watch?v=CQ45TzmVxak
https://www.youtube.com/watch?v=CQ45TzmVxak
https://www.youtube.com/watch?v=CQ45TzmVxak

Mi smo jedna dusa
>>
>>77022080
jer zahtijeva da ne budeš codemonkey
>>
>>77022168
kad ces shvatit da mi ne mozemo zivjeti zajedno, mi smo razlicit senzibilitet
>>
>>77021721
>However, its original is lost, and only a 1568 copy is preserved, leading to doubts on the authenticity of the claim.
bukvalno za sve te """dokaze""" sto imas postoji sumnja da nisu istiniti
toliko o vasoj """povijesti"""
>>
>>77021397
>Da Srbija ne odbacuju Srbe koji su prešli na islam i bili vjerni sultanovi sluge bilo bi tu dosta materijala.
pa nismo mi kao vi da prisvajamo sve zivo makar i poturice samo zato sto imamo komplekse i da zbog njih moramo da se dokazujemo da vredimo
>>
>>77022257
>A possibly older reference to a Croatian ethnonym is attributed to a charter of duke Trpimir I of Croatia from the year 852. However, its original is lost, and only a 1568 copy is preserved, leading to doubts on the authenticity of the claim.[6]

Konjino, kaže da je ovo original iz 888., a da postoji drugi natpis is 1568 koji tvrdi da je kopija originala iz 852.
>>
takodje je i misteriozno da se drzava zove hrvatska a na engleskom croatia...
>>
>>77022257
zanimljivo je i da je clanak napisan na engleskom, da nije preveden ni na jedan drugi jezik i da su izvori za to hrvatski
>>
https://www.youtube.com/watch?v=0fXXvRDKKoU

ahhhhhhhhhh
>>
MALA PITA ME DA LI IMAM LIN?
>>
>>77022586
au jebemiti lebac
>>
>>77022552
>florin curta

educiraj se
>>
doslovno ne mogu prestati povracat krv
>>
Gledao sam je – visoka, crna, sa bujnim sisama, izraženom oblom guzom, obucena u belu bluzu bez rukava, kratku belu suknju i bele sandale sa visokom štiklom. Njihala se dok hoda, što je potenciralo njene obline. Približio sam se i zapazio da joj ispod pazuha izviruju guste dlake. Sigurno joj je pica jako dlakava i mesnata, pomislio sam, i uhvati me blaga drhtavica. Prošla je ne pogledavši me. Gledao sam za njom opcinjeno kako se udaljavala njišuci svoje velike guzove levo-desno. Kada je zamakla za ugao, vratio sam se za sto i srucio u grlo svoj dupli viski. Bože, kakva zanosna dlakavuša! Narucio sam još jedan dupli viski, pa posle još jedan…


Sutradan sam bio u isto vreme na istom mestu, pio isto pice. I gle cuda, u približno isto vreme – evo nje. Bila je obucena u identican komplet, ali sve u žutoj boji. Skocio sam na ogradu i halapljivo gledao razrogacenih ociju zanosnu dlakavušu kako se leluja hodajuci niz ulicu. Gledala je pravo i nadmeno niz ulicu i zamakla za bliži ugao nego juce. Vratio sam se ošamucen za sto i popio još više viskija nego juce.
Treceg dana sam rešio da stupim u akciju. Došao sam u bistro jako rano i odmah krenuo sa viskijem i razradom strategije približavanja i osvajanja. Sporo je išlo vreme cekajuci Nju da se pojavi. Medutim, nije se pojavila u “svoje” vreme i ja sam odmah zažalio što sam juce bio samo nemi posmatrac. Vec prilicno zamucen od viskija, u kasno popodne, razocaran, krenuo sam kuci.
>>
Zasto se vec 5 sati igram sa ovim fidzet spinerom svaki put kad sednem za komp
>>
>>77022684
>covek koja se poziva na hrvatske izvore
bas si mi pokazao
>>
Nisam bio ovdje godinu dana, jeste li izgubili nevinost od tada?
>>
>>77022711
A onda sam ugledao Nju kako se u zanosnom, lelujavom hodu približava u narandžastoj garderobi. Nakacio sam se na ogradu rešen da realizujem svoj pažljivo smišljeni akcioni plan. Kada je vec bila blizu, namestio sam facu za verbalnu invaziju, ali Ona naglo skrenu u baštu bistroa i sede za sto na drugom kraju. Srce mi je ubrzano lupalo i ja sam se hitro preselio za sto do nje, dok je ona bila okrenuta na drugu stranu. Gledao sam je s leda – gusta, crna dugacka kosa, jaka leda, raskošni kukovi, široke butine. Razmišljao sam brzo i aktivirao “B” plan – ukljucio sam svoj mobilni i glasno razgovarao – Halo Ðakomo, izvoli, slušam te. Ne, ne, nisam zainteresovan za te providne i obrijane plavuše. Znaš da ja obožavam crne, jake i dlakave! Ne, ne, …… naici cu ja na takvu jednog dana. Krajickom oka uhvatio sam njen zagonetni osmeh u uglu usana. Krenuo sam u sledecu fazu, izvinjavao sam se zbog preglasnog i indiskretnog razgovora sa prijateljem koji me zvao na neku žurku sa plavušama. Razvukla je usta u široki osmeh i rekla da je malo muškaraca koji tako eksplicitno izražavaju svoj ukus i sužavaju izbor mogucih partnerki. Spremno sam odgovorio da je uvek bilo skuplje imati poseban ukus, ali da je to u srazmeri sa uživanjem. Ponudio sam joj pice, što je prihvatila i nastavili smo sa iskazivanjem životne filozofije.
>>
>>77022737
Nisam al kontam da ce biti ovog leta. Trudim se
>>
>>77022756
U toku razgovora ona se ženstveno i mazno izvijala na jednu i drugu stranu, duboko uzdišuci, pri cemu je podizala svoje orgomne okrugle sise, cije su velike bradavice napinjale tesnu košulju. Senzualne, debele usne držala je uglavnom poluotvoreno, a jake, dugacke noge prebacivala je cesto jednu preko druge. Ispod pazuha su joj izvirivale guste, kovrdžave dlake. Rastao mi je pritisak! Želeo sam da vidim i situaciju ipod stola, pa sam namerno ispustio upaljac. Dok sam ga dohvatao video sam kako sevaju njene jake butine, a ispod malih tangica izbijale su na sve strane crne, guste kovrdže. Bože blagi, nikada do sada nisam video ovakvu šumovitu nabreklinu medu nogama.
Ponudio sam joj kolace i kafu. Prihvatila je kolace, a kafu odbila sa obrazloženjem da uglavnom pije dobru-svoju kafu. Kolace je više lizala nego jela, smešeci se zagonetno mojim dosetkama. Padao je sumrak, predložio sam da se prošetamo i krenuli smo u pravcu mesta odakle je dolazila ova tri dana. Rekla mi je da se zove Klara, da se nedavno doselila u ovaj kraj i da ovde ima malo poznanika. Skrenula je u bocnu ulicu, a onda stala ispred velike zgrade – Ovde stanujem, rekla je. Pogledao sam je pravo u oci i upitao da li bih je mogao probati tu njenu “super” kafu, posle cega mi je okrenula leda i preko ramena pozvala prstom da je sledim. Zadrhtao sam od uzbudenja i poslušno krenuo za njom.
>>
>>77022734
jel ti sad hoćeš reći da taj natpis ne postoji?

>>77022737
da, s ovom curom iz osijeka
>>
>>77022802
Stan je bio umetnicki namešten, sa malo stvari, bez tepiha i puno raznih lampi. Krenula je da kuva kafu i upitala me da li želim da nastavim viski. Naravno – odgovorio sam. Sebi je sipala votku. Kucnuli smo se. Seli smo za sto, ja sam zapalio cigaretu. Uživao sam u slatkoj neizvesnosti dok sam dubuko uvlacio dim u sebe i zalivao ga hladnim viskijem. Ne ispada ti više upaljac, rekla je. Odmah sam shvatio, bacio sam upaljac ispod stola i sagnuo se da ga “tražim”. A ispod stola – bajka! Ispod kratke narandžaste suknjice, blago raširene noge, naranžaste nabrekle tangice, ispod kojih su se bujno razlivale na sve strane guste, crne kovrdžave dlake! Hvala ti Bože milostivi i svemoguci što si mi dao najlepše prizore ovozemaljskog života i oprosti mi moje grehe i slabosti!!! Zurio sam opcinjeno u bajkoliki prizor žene i picke iz moje mašte, a onda me Klara pozvala da se podignem. Živeli, rekla je i podigla ruku da bi se kucnula. U momentu kucanja ugledao sam “veliki žbun” ispod njenog pazuha. Uhvatio sam njenu cašu, a zatim sam, gledajuci je pravo u oci, poljubio i liznuo njene prste. Smešila se, uživala je. Nastavio sam da joj ljubim i ližem ruku od prsta do pazuha. I kad sam stigao do pazuha, duboko sam udahnuo miris znoja nekoliko puta, a zatim omamljen poceo polako da ga ližem. Prešao sam pod drugo pazuho, a ona je uživajuci digla visoko ruku. Halapljivo sam je obradjivao dugackim lizovima ispod pazuha, tako da sam joj lizao i podnožja njenih velikih sisa.
>>
>>77022792
napokon ides kod kurve a?
>>
>>77022860
apis me za jaja ROFL
>>
>>77022852
U jednom trenutku uhvatila me za bradu, privukla sebi i strasno me poljubila svojim crvanim senzualnim usnama, a zatim mi ugurala usta svoj vreli, nemirni jezik.
Otišla je da završi kafu i pusti muziku, a kada je donela kafu rekla je da sednem na fotelju naspram nje i polako pijem. Poslušno sam srkao kafu, dok je ona izvodila poseban, lagani “dlakavi” ples. Dizala je visoko ruke pokazujuci dlakave pazuhe, podizala i spuštala svoje velike sise skoro do ispadanja iz tesnog brushalera, lagano zadizala pa spuštala kratku suknju pokazujuci svoje male tange iz kojih je ispadala velika, mesnata dlakava picka, a zatim se okretala i izbacivala veliku, oblu guzu prema meni. Bože blagi kakav je to velicanstven prizor bio!
Krv mi je jurila po celom telu, a kurac mi se pretvorio u beton. Omamljeno sam je gledao otvorenih usta i duboko disao. Skinula je košulju i pocela da igra oko mene i da me pipka po raznim delovima tela. I baš kad sam pomislio da cu eksplodirati, prišla mi je, nagnula se agresivno i ubacila mi svoj vreli jezik usta. To je bio najžešci vulkan koji sam doživeo. Onda je naglo izvukla jezik i gurnula mi svoje velike sisetine pod nos. Pohotno sam navalio da ljubim i ližem razdeljak izmedu velikih kugli, a rukama je snažno zgrabio za guzne velike polulopte.Pocela je da ubrzano diše i da mi upucije vulgarnosti – Sisaj moje velike sise konju kurati.

Kada je skinula grudnjak nisam mogao da verujem.Njene sise su bile ogromne, sa velikim, ružicastim bradavicama. Njam!
>>
>>77022848
>da, s ovom curom iz osijeka
osjecankom?
>>
>>77022887
AHAHHAHA CEC xD
>>
>>77022893
Žarko sam želeo da ih sisam i grickam. Klara mi je procitala misli i grubo mi gurnula sisu usta, cije su bradavice nabreklo štrcale kao plodovi duda. Poceo sam socno da sisam i ližem njene bradavice i sise, pri cemu smo oboje mumlali od velikog zadovoljsta. Osetio sam kako Klara, kao pijanista na klaviru, nežno opipava moj nabrekli kurac preko pantalona. Posle “piano” deonice, pocela je polako da mi otkopcava šlic. Kada je bila pri kraju šlica, kurac mi je prosto iskocio iz gaca, a ona ga spretno prihvatila u ruku i pocelada mi ga ovlaš nadrkava. Radila mi je to nežno i polako – što me je izludivalo.
Skinuo sam joj kratku, tesnu suknju i tanga gacice. Nikada pre u životu nisam video tako dlakavu picu. Bila je dlakava sve do pupka. Moj bože, kako je bila dlakava. Kunem se, skoro sam svršio samo gledajuci u njenu dlakavu debelu picu i dlakave pazuhe. Kurac mi je skocio do nebesa. Kleknuo sam da bih bolje pogledao njenu dlakavu picu. Prešao sam vrhovima prstiju preko crnih, gustih, svilenih dlaka njene mace. Šuštalo je zanosno. Njene usnice su natekle i ja sam ih slasno polizao. Zatim sam sisao njen nabreknuti klitoris. Klara je pocela da dahce i da mi brže i snažnije drka kurac. Posle još nekoliko lizova pocela je da govori prostackim recnikom. Sisaj moju picku konju jedan kurati! Liži.. daaaaaa… ? Uuuuu…ahhhh!” Lizao sam i sisao ludacki njenu bogatu, mesnatu dlakavu picku dugackim, vlažnim lizovima. Lizao i sisao… Sisao i lizao…
>>
>>77022848
>jel ti sad hoćeš reći da taj natpis ne postoji?
ne nego samo kazem da mi je sumnjivo kao i celokupna vasa ""povijest""
>>
>>77022901
da, bilo je romantično dok me svakih 10 sekundi grizao komarac za guzicu
>>
>>77022931
Pocela je da se trese, svršila mi je na lice, a njeni sokovi su ušli u moja usta.
Gurnuo sam je na krevet. Zatim je moj nabrekli i nadrkani kurac stavila u usta i sisala ga glasno mljackajuci. Kada se dobro nasisala, vlažno ga je olizala i rekla – A sada mi ubaci ovu veliku batinu u moju gustu šumu. Raširila mi je noge, a ja sam kao omadijan gledao veliku, mesnatu dlakavu picku, dlakave pazuhe i velike sise sa nabreklim bradavicama. Nisam više mogao da izdržim – krenuo sam lagano u sred šume sa mojim okamenjenim kurcem. Ulazio sam polako, dok se ona izvijala levo-desno.
Prvi prodor je bio jako spor, nežan i ispitivacki, a svaki sledeci brži, dublji i snažniji. Ritam i snaga uguravanja kurca u njenu dlakavu, mesnatu i podmazanu picketinu lagano se pojacavao. Klara je ritmicno stenjala primajuci moj kurac. Vremenom se ritam jako pojacao, tako da smo i ona i ja ubrzano dahtali i poceli da se preznojavamo! Dahcuci upucivala mi je glasno razne vulagarnosti, što me dodatno uzbudivalo: Pickonja jedan kurati vidi šta je dlakava riba! Konju jebacki guraj tu batinu u moju šumetinu do kraja, do jaja…! Sisoje zapaljeni, nadojice tebe mamica sa obe sisurine. Don veliki pickolizac, dace tebi Klara celu mesnatu i dlakavu picku da se napapaš. Dlakomanu nastrani, izljubiceš mi veliku debelu guzu, pa ako mi se svidi možda ceš me i pojebati u nju……. Svašta mi je rekla. Oh Klara – otelo mi se nekoliko puta iz usta dok sam je pumpao.
>>
>>77022946
da, i meni su neki stvari sumnjive, kao Jasenovac npr. i ukupan broj ubijenih, nismo mi toliko ljudi ubili
>>
>>77022969
Podigla je desnu nogu i gurnula mi u usta svoj negovani palac sa crveno nalakiranim noktima. Spremno sam prihvatio palac i poceo socno da ga sisam i ližem, a zatim prešao i na druge prste. Lizao sam joj i tabane, risove, potkolenice, kolena… Istovremeno sam joj i dalje visokoritmicno nabijao kurac u zaraslo medunožje, dok je ona na svaki ubod pohotno i slasno stenjala. Bože blagi, kakvo zadovoljstvo, na sve strane su se slivali sokovi požude i sladosršca.
Posle dugog, strasnog, dlakavog i socnog jebanja, približavala se kulminacija,rastao je pritisak i temperatura i ja sam najzad,uz nertikulisani krik, iscupao moj veliki,debeli kurac iz nabrekle šumovite picke i poceo da špricam Klaru mlazevima sperme po celom telu. Ona je drhtala od silnog uzbudjenja i razmazivala moju spermu potmulo jececi.
Legli smo oboje na leda,mokri od znoja po celom telu i potpuno iscrpljeni.Ubrzano smo disali i držali se za ruke. Polako je padala tenzija i hvatali smo sve više vazduha.
Kako znaš da mi je nadimak Don? Bili smo zajedno na rodendanu kod Katarine, rekla je. Nisam te uopšte primetio, gde si bila? Znam da nisi, žurka mi se nije dopala, sedela sam u tamnom uglu i posmatrala. Narocito tebe i Ðakoma. Don Žuan i Ðakomo Kazanova, legendarni zavodnici i jebaci! Cesto smo stajali vrlo blizu tamnom uglu, sigurno si i nešto cula od naše price? Naravno, niste baš bili diskretni u prici. Najmarkantnija je bila tvoja izjava da je NAJBOLJI SEX SA DLAKAVIM RIBAMA. To me je ustvari fasciniralo.
>>
>>77022993
haha evo ga, samo sam ovo cekao, kraj
>>
>>77022993
to je bio radni logor
nisu se ubijali ljudi tamo
https://www.youtube.com/watch?v=uADjXAAOSxA
>>
>>77023036
morao sam
>>
>>77023015
Pocelo je da mi tutnji u glavi – pa ona je mene zavela, sve je bio scenario u ona tri dana, belo, žuto, narandžasto, ulazak u bistro…. Da li je ona uopšte spontano uživala?
Da li ti je bilo lepo kao što je izgledalo? I više od toga, odgovorila je spontano. Smatram da i žene imaju pravo da kažu šta im se dopada, pa upravo izjavljujem da je NAJBOLJI SEX SA DLAKAVIM MUŠKARCIMA.
U sredjivanju svojih misli, strasti i emocija podsetio sam se da važim za DLAKAVU NEZASITU ŽIVOTINJU, što mi je u najvecoj meri i donelo reputaciju neodoljivog Don Žuana. Ovo jednostavno samosaznanje brzo me umiri i ja zagrlih Klaru.

Oh, Klara!
>>
>>77022957
kakva je mongolka u krevetu?
>>
>>77023167
dobro jebe
>>
>>77023167
kao mongolka je prilagođena na moju veličinu, pa mi je bilo dobro
>>
glupi ste ako implicirate da imam ikakav seksualni život i samo me okidate da nastavim pit još više, ovo je trebao biti dobar dan
eksju mi nije prijatelj, samo me pokopava
>>
ocek ravna kao mongolske ravnice
PLAK
>>
>>77023196
hehe anone ne znam na koju velicinu mislis
>>
>>77023243
ajde se skuliraj malo, tek je ponedjeljak
nemoj da ti moram mamu zvati

ja tu sastavljam CV na engleskom i podjebavam srbina, mogla bi i ti nešto korisnog raditi. Kad si zadnji put počistila stan?
Ja kad čistim stan puštim Katy Perry da budem u doticaju sa ženskom stranom, pa ide brže i bolje.
>>
>>77023243
Ko si ti da odlučuješ ko ti je prijatelj a ko nije hajde ženetino blesava izgubi se više u toj flaši žuje
>>
>>77023309
>podjebavam srbina
naravno da ga podjebavas hrvatskom istorijom kad ne postoji ahahahahahaha
>>
>>77023271
veličinu mog đonija/veseljka
https://www.youtube.com/watch?v=GNU2BqChZzQ
>>
>>77023352
hrvatsk povijest je počela 5.8.1995.
jedva čekam dan hrvatske pobjede i srpskog guzobola
>>
Ostala si uvijek ista !
>>
>neironicno slusam jalu brata

ima tip koncert u Crikvenici ovaj tjedan

meanwhile eto mene u Osijeku na sparini na 38
>>
>>77023421
pa ra ra ram
>>
>>77023457
šta sereš danas je bilo 36 sad je 28
idi živi u crikvenicu
>>
>>77023421
jedina zena na putu moooooom
>>
>>77022300
nekad mi ih je zao, toliko daleko idu da cak prisvaljaju i nikolu teslu koji nikad nije rekao za sebe da je hrvat lol, mi cak imamo vise prava da prisvajamo rodjenog hrvata ivu andrica jer je promenio nacionalnost u srpsku
>>
https://www.youtube.com/watch?v=hj6p_3jxvmA

CPБИJA ДO TOКИJA БPE
>>
>>77023765
mrs jebem li ti majku izdajnicku jevrejsku
>>
ma obozavam ih, jebes dobre spotove novih pesama, vise i ne gledam to, 01 sam a odrastao na exyu muzici, cela skola ismejava mene i par drugara, a niko nece ni da poslusa ove pesme, msm svi visoki, odlicni, pametni, treniramo, sve najj, sve je jaci uticcaj i sve vise iz nase skole pocinje da slusa ovo, cak sam i devojku naterao da proba, ne secam se kad je zadnji put pustila ili pevala nesto strano, pozz iz Krusevcaa
>>
>>77023309
čistim stan redovito
>Ja kad čistim stan puštim Katy Perry
zastava, jebem ti isusa
>>
>>77023791
Zao mi je anone ali mi vladamo sada
>>
ma obozavam ih, jebes dobre spotove novih pesama, vise i ne gledam to, 01 sam a odrastao na exyu muzici, cela skola ismejava mene i par drugara, a niko nece ni da poslusa ove pesme, msm svi visoki, odlicni, pametni, treniramo, sve najj, sve je jaci uticcaj i sve vise iz nase skole pocinje da slusa ovo, cak sam i devojku naterao da proba, ne secam se kad je zadnji put pustila ili pevala nesto strano, pozz iz Krusevcaa
>>
>>77023834
nadji neku dobru banderu koja ti se svidja za Dan konopca
>>
>>77023791
имa дa тe кoљeм кoмyњapo.
>>
>>77023791
КO TИ JEБE MATEP БPE

ЗHAШ TИ ДA CAM JA ПPBУ PИБУ CMУBAO УЗ OBУ CTBAP
>>
>>77023860
Nadji neko more i okupaj se
OH PA CEK NEMA MORA AAHAHAHAHHAHAHAHAH
>>
>>77023884
a pazi ovo, nemas ni ti a nema ni madj*rija hahahah a cek cek NEMA NI MONGOLIJA HAHAHAHAHAHHAHAHAAHA
OMGROFL
>>
Bazirani Zelimir unistio Nebojsu!
>>
File: kejti.jpg (104KB, 1920x1080px) Image search: [Google]
kejti.jpg
104KB, 1920x1080px
>>77023831
sta ti imas protiv Kejti Peri?
>>
>>77023831
slušam katy perry i idem u crkvu redovito
problem?
>>
>>77023960
Dbi pojeo bih kilu viagre i silovo ju 5 sati a nakon toga ju ugušio i bacio u Drinu
>>
>>77023960
Imam bar dva broja, dva telefona
Katty Perry, Katty Perry paranoja
Hail Marry odi se pomolit
I bolje bemoj past jer bi mogo se polomit
>>
kad ce vise kisa pasti da se operem vise bre
>>
>>77023960
https://www.youtube.com/watch?v=dPI-mRFEIH0

zamisli da ti kejti dođe i otpjeva ovu stvar. doslovno bi mi kurac otpao
>>
mnogo se plasim srba
>>
>>77024130
sto
>>
Mnogo vremena provodim cheshajuchi jajca
>>
nitko me nije ispravio
>>
>>77022070
vriss
>>
File: d64d43b97d531af3931620287b722b07.jpg (120KB, 736x1104px) Image search: [Google]
d64d43b97d531af3931620287b722b07.jpg
120KB, 736x1104px
kosa joj je ko zitno polje
>>
File: katy-perry1.jpg (483KB, 3000x2000px) Image search: [Google]
katy-perry1.jpg
483KB, 3000x2000px
>>77024275
dobra
>>
File: webcam-toy-photo5.jpg (56KB, 800x600px) Image search: [Google]
webcam-toy-photo5.jpg
56KB, 800x600px
ANONE VREME JE DA PRAVIMO DECU KAKO BI NASTAVILI VIŠEHILJADUGODIŠNJU DINASTIJU VELIKIH KANOVA!
>>
jedem bećar paprikaš, sir i kuvana jaja i gledam tvin piks
>>
>>77024325
PLAČ
>>
>>77024325
nije ni cudo sto ima tako gadnu i mongolsku ruku

fuj bre
>>
neironicno jedem deset u pola s lukom i gledam 4 sezonu Prijatelja i neironicno se smejem forama iako sam svestan da je dno
>>
>>77024325
https://www.youtube.com/watch?v=gsA5fNCV1wQ

plakem
>>
File: 1494793757359.jpg (311KB, 1200x1748px) Image search: [Google]
1494793757359.jpg
311KB, 1200x1748px
>>77024275
samo dav kameron bajo moj
>>
jel se meni cini ili je Ocek iz neke sirotinjske familije :/
>>
>>77024468
ja bi samo curi rekao da se uhvati svog života, sigurno ima stvari koje bi trebala raditi umjesto 4chana
>>
>>77024505
kao i svi mi :^(
>>
>>77024505
impliciras da neko od nas nema vazanijih stvari od 4chana? Pa ja imam bitnije stvari za radit od svih vas zajedno al opet stavljam moj /ex-yu/ dred na vrh prioriteta!
>>
>>77024325
tko je ovaj jebivjetar?
>>
>>77024583
Filip, neki pederko iz Osijeka koji povremeno radi roleplay kao neka cura
>>
>>77024468
jes, iz obitelji poljoprivrednika
šta ste vi mislili da slavonci rade?
>>
File: a.png (26KB, 434x224px) Image search: [Google]
a.png
26KB, 434x224px
kakav cuck
>>
>>77024543
ja sam se na ovo smeće opet navukao. postao sam opet redovit prošli mjesec.
inače mi je život ok, samo ne jebem. ne znam koji mi je, popravio sam se na puno razina, ali i dalje sam inertan po tome pitanju.
jbt nekad cure doslovno bulje u mene i znam da nisam creep kao prije, ali i dalje ništa ne poduzimam.
>>
>>77024645
i meni isto, ne znam dodjem sa posla i dodjem malo da se odmorio od svega pa zapalim na 4chan
>>
>>77024644
>neduznim golorukim vecinskim narodom
pa o cemu on prica uopste?

Srebrenica je bila obicna vojna bolnica, ljudi koji su tu umrli su umrli od tifusa
>>
nervira me kad imam pauzu od faksa ili slicno, onda se bacim u pizdarije koje mi realno samo trate vrijeme bez ikakvog dobitka, npr pocnem igrat lol, sjebem si ciklus spavanja ili stalno idem na eks-ju/net opcenito

preko godine nista, ali cim mi se otvori slobodno vrijeme odma ga potratim na pizdarije

imam cak dobar socijalan zivot, imam i predobru gf, al van teretane i drkanaj po netu nemam nikakav pravi hobi, jedva se natjeram procitat jednu knjigu godisnje
>>
>>77024706
ja sad kupujem bicikl da se malo pokrenem, mislim da je potrebno se fizički iscrpljivati da te mozak napuca endorfinima.

>za vikend bio vanka i družio se s ljudima
>baš je bilo super
>dođem jutros na posao
>kaže kolega da drukčije izgledam, baš ful opušteno

inače taj kolega je jako dobar u primijećivanju takvih stvari. Mislim da žene još bolje kuže ove stvari. Danas sam imao osjećaj da me više gledaju.
>>
>>77024644
Pijem kafu od 10 dinara, jedem novi ukus tak krekera, igram lol i drkam fidžet spiner

comfy
>>
>>77024639
zar slavonija nije najbogatija?
>>
moze bezati od autizma ali autizam od njega ne
>>
>>77024639
Osjecanka pod hitno da se prifati motike, nek okopava krompir i paradajz
>>
File: klub mema.jpg (296KB, 640x460px) Image search: [Google]
klub mema.jpg
296KB, 640x460px
>>77024853
naravno da je
>>
>>77024831
mene danas u busu neka sve vreme gledala, a kad sam izasao iz busa prolazio auto pored mene i neka klinka zamalo nije slomila vrat gledajuci u mene
>>
>>77024505
>>77024784
>imam cak dobar socijalan zivot, imam i predobru gf
napustite ovaj konac ODMAH

jebeni normiji su se navrzmali ovde BREEEEEE
>>
>>77024965
to je seksualno uznemiravanje, sto je nisi prijavio?
>>
>>77024965
mora da si neki zgodan tip
>>
>>77024965
Bio si musav najverovatnije dbi
>>
servi srmde
>>
>>77024965
mora da si 10/10 ili da je nesto jako gadno u vezi tvog izgleda
>>
odlucio sam da kupim svetleci fidget spinner da mogu da se zezam sa njim u mraku
>>
>>77025034
to je prvo sto sam proverio kad sam dosao kuci :^)

jbg nije lako biti autista
>>
>>77024965
uglavnom cure tako pokušavaju signalizirati da nešto poduzmeš, ako se družiš s nekom poznanicom i sviđaš joj se uglavnom počneš primijećivati da te duže gleda, počne se smijati svakoj gluposti kojoj kažeš, i ako se baš zaljubi onda joj se oči sjaje

>mfw nisam jebao jednu koja je oko mene bila ovakva 6 mjeseci

treba mi oduzeti dozvolu za muškost
>>
File: seks.jpg (31KB, 600x385px) Image search: [Google]
seks.jpg
31KB, 600x385px
>>77024965
>mene danas u busu neka sve vreme gledala, a kad sam izasao iz busa prolazio auto pored mene i neka klinka zamalo nije slomila vrat gledajuci u mene
>>
https://www.youtube.com/watch?v=OKsRExHXzrU

turbo folkerke su najbolje
>>
>>77025096
ayy lmao
>>
>>77024989
>>77025003
>>77025047
>>77025079
>>77025096
ne znam decki ali danas kad sam se probudio sam bas bio raspolozen ceo dan, pun energije
>>
>>77025079
>oči sjaje
lol sta ti to znaci, kako oci sjaje leba ti?
>>
pozdrav svima, ja sam Sonja Biserko iz Helsinškog odbora za ljudska prava. Trenutno se nalazim u Potočarima u Srebrenici

Čula da sam da postoje članovi ovog foruma koji negiraju genocid u Srebrenici? Obaveštavam vas da SIPA nadgleda sve postove i u saradnji sa vlastima u Hrvatskoj i Srbiji doći ćemo do vaših IP adresa i pokrenuti sudski postupak zbog govora mržnje na Internetu
>>
>>77025161
ne znas ni svoj sopstveni izgled da ocenis? e moj ti
>>
>>77025168
ne znam kako objasniti, ali oči joj budu veće i fokusiranije na tebe. Baš se kuži.
>>
>>77025250
7 kaj znam stari, drugarica mi je dala 9 mada baronise
>>
madjari >>>>>>>>>>>>> govno > crvati >servi
>>
>Servin ponovo larpa madjara

Zalosno.
>>
>>77025342
HAAHAHAHAH OVOVOVOVOVO
>>
>>77025259
mislis zenice joj se prosire za malko
to je naucno dokazano inace, ako umes to da primetis kod zenski onda to je to siguran indikator da joj se svidjas posto se to desava potpuno bez njene kontrole naravno
>>
>>77025376
>posto se to desava potpuno bez njene kontrole naravno
Jebeni silovatelji
>>
mene su danas gledale majka i cerka u basu a u firmi su me dve koleginice gledale a treca mi je donela kafu, ja sam rekao hvala
>>
>>77025376
digne joj se klitoris isto
>>
>>77025376
da, i ja nisam seksao jednu takvu. Upoznao sam joj i frendice, jedna me pitala zašto nismo u vezi. Uglavnom su sve očekivale da je to to. Pogotovo što se i meni ona jako sviđala, i bio sam jako siguran i samopouzdan tada, ne znam zašto. Ali nisam imao pojma što napraviti, kako normiji odvedu curu u krevet.
>>
>>77025376
uh kako su meni boosoonke širile zjenice kad sam ih gušio mora da sam jebeni fakin neki
>>
>>77025468
sta je to klitoris?
>>
>>77025497
pitaj mamu
>>
>>77025486
>kako normiji odvedu curu u krevet
mozda si trebao prvo da je izvedes na pice, da je smuvas pa tek onda da razmisljas o krevetu
>>
>>77025486
al moras priznat da ima nesto u tom kad ona ocekuje od tebe da nesto uradis a ti je iskuliras hahahaha

uf
>>
>>77025459

i mene su na poslu gledale 2 tete dok sam radio za pultom, meni je to neprijatno i pomalo nekulturno
>>
File: jasam.jpg (22KB, 656x488px) Image search: [Google]
jasam.jpg
22KB, 656x488px
trazis partnera seks on te trazi alkohol
>>
>>77025560
pa stvarno je nepristojno, ko ih je samo takve nekulturne vaspitavo
>>
nista me vise ne zasmejava
>>
>>77025592

ovo

ja sam ih samo popreko pogledao i nastavio da radim svoj posao

ko jebe zene i sta one zele, bitan sam samo ja i moja pravila
>>
>>77025536
čak je ona mene zvala da se odšetamo negdje, samo ja tada nisam kužio što time želi, kek

>>77025553
ima, znači da si nesigurni djevac
>>
nista me vise ne inspirise
>>
>>77025641
pojebaćeš ti nešto pa makar morali i platit
>>
>>77025641
>čak je ona mene zvala da se odšetamo negdje, samo ja tada nisam kužio što time želi, kek
e za to tek trebas biti tezak autista da ne skontas. mozda jos uvek nije kasno, pozovi ti nju
>>
>>77025618
gledaj peep show dbi
>>
>>77025639
>bitan sam samo ja i moja pravila

0 \/ 0
>>
nista me vise ne zanima
>>
prazan sam iznutra, nista me ne zasmejava
>>
tete, mame i starije dame me gledaju, to mora da je neki znam lol
>>
>>77025699
prošlo je dosta vremena, cca 2 godine. A i vidio sam je u međuvremenu, nema više osjećaja među nama. Jedino što je ostalo je moj žal za tim dobrim vremenima, stvarno smo si odgovarali.

Ne žalim za njom kao osobom, više za tim dobrim vremenima, kad sam bio zaljubljen baš sam bio sretan i zadovoljan i vjerovao sam u sebe. Ne znam kako to žene rade.
>>
>>77025775
>hrvatska povijest
>>
ajde da skupimo pare pa da uplatimo kuravu
>>
>>77025845
sta bi sa macom diskrecijom
>>
>>77025845
imam relativno dosta para, radim godinu dana. to nije problem.
>>
>>77025821

GDJE JE MLADOST NESTALAAAA
>>
>>77025869
nije jos pao dogovor, treba nam vise ljudi
>>
Bazirani Vucic kida na hepiju
>>
>>77025821
https://www.youtube.com/watch?v=XNSKKOaHVFY
>>
>>77025821
koliko godina imas?
>>
>>77025821
kolko ti je ljeta_
>>
>>77026014
>>77026025
previše
>>
https://www.youtube.com/watch?v=pgj6AIpImUA
ajmo malo
>>
>>77026014
>>77026025
vau koji hajvmajnd kmico
>>
>>77025821
kulike let imaš ?
>>
File: danas.gif (46KB, 459x364px) Image search: [Google]
danas.gif
46KB, 459x364px
nemam više tableta i vi ste krivi
>>
>ooк јa "kmico" изгoвapaм кao "кмићo"
>>
File: kurava.jpg (179KB, 767x767px) Image search: [Google]
kurava.jpg
179KB, 767x767px
ajde da skupimo pare pa da uplatimo kuravu
>>
https://www.youtube.com/watch?v=e51vpPQ2_t4
>>
>>77026117
pa taj lik me jebo u dupe
>>
>>77026117
Jel ovo mesavina fixona i zorana sumadinca
>>
>>77026117
najbolesniji postovi
>>
https://www.youtube.com/watch?v=qKESihnQLk8
>>
bio sam u hotel makiju

karao sam ribu 95o za 70 evra

AMA
>>
>>77026144
al ja sam mislio da si ti bio musko u vasem odnosu?
>>
>>77026200
kakav je osecaj kad utaces benis u baginu :DD
>>
NISI ME VOLELA U ONO VREMEEEEE
>>
>>77026200

jel vise volis cajnu ili jetrenu pastetu?
>>
>>77026200
kako se moze nabavit, step by step instrukcije molim
>>
>>77026251
I BEZBROJ PUTA UZ EX-YU PLAKOOOO
>>
>>77026244
preko kondoma los

>>77026252
cajnu
>>
https://www.youtube.com/watch?v=vt_ptunmZLA

>milogorci
>>
>>77025966

ovo

rastura
>>
File: pephehe.jpg (28KB, 1280x720px) Image search: [Google]
pephehe.jpg
28KB, 1280x720px
>>77026234
>bosoonoc
>kognitivne sposobnosti
>>
>>77026277
udjes, sednes, ona ti pridje, kaze hoces da se druzimo, kazes da ili ne, ako da odvede te do recepcije i platis, cim platis te vodi u sobu , ako ne onda ode i dodje druga
>>
>>77026296
ali kontate milogORCI AHAHAHAHHAHAHAHA kao jebeni orci AHAHAHAHAHHAHA
>>
>>77026283
ako ostanem kv i ovog leta, ubicu se
>>
>>77026363
neces, makar ti i platili kurvu na kraju
>>
bazirani vucic

>to nisu ni moje, ni njegove a bogami ni tvoje rodicu pare
>to su DRZAVNE pare

B A Z Z A
>>
>>77026296

brate on vise lici na siptara nego juznjak na turcina
>>
>>77026401
ali ne zelim tako, to sam mogao odavno
>>
>>77026402
kao i uvek pisha po placenicima dok oni umiru od guzebulje
>>
PLJUNI I ZAPJEVAAAAAAJ
>>
>>77026411
>nego juznjak na turcina
povuci rec odmah
>>
File: polovan-trap.jpg (82KB, 576x576px) Image search: [Google]
polovan-trap.jpg
82KB, 576x576px
>>77026401
ja predlazem da mi sa ex-yu skupimo pare i platimo kuravu

moze i polovan trap kao ovaj na slici, izaslo bi nas jeftinije
>>
kv koji su ovdje, kak to da niste bar u srednjoj isli za pickama? nebitno sto onda niste jebali, al zas niste iskoristili priliku pa isli s trebama vanka il na ekskurzijama/partijima nes skontali?
>>
>>77026117
svidja mi se dzemper dbi
>>
>>77026541

ma teraj ih u pizdu materinu pun mi je kurac njihovog kmecanja
>>
>>77026500
dajem 100 evra da me pojebe u parku
>>
>>77026541
>ekskurzija
>najbolja čkapi u razredu mi kaže da dođem do njene sobe kasnije
>ja ne dođem

evo ovako
>>
>>77026541
bio u elektrotehnickoj skoli u odeljenju bez devojaka, bio geek, igrao wow, uzivao u zivotu , nisam osetio nikad da mi nesto fali tad
>>
>>77026541
ja sam isao u gimnaziji, imao sam par prilika od kojih mi je jedna odgovarala ali i to sam ispusio jer sam bio mlad i neiskusan
a nisam ni ruzan jbg
>>
>>77026200
bazirani maki
>>
>>77026491

povlacim rec, negde do Dunava... salim se, sve nize od Negotina lice na turke

Da nema cincara dole svi bi izgledali ko cigani
>>
>>77026592
aupicku
>>
>>77026592
sad kad si vec to zapoceo, postaj joj sliku
>>
>>77026616

ubi sebe nemas pojma o cemu pricas glupane nisi dalje od svog bloka izasao
>>
>>77026296
źaga źaga hahahah umirem
>>
>>77026703
ovo

jebemo kevu kukovima sa severa, doslovno smo najtrezveniji ljudi u srbiji
i oni nama kazu posle da smo turci, zesci kompleksasi dbi
>>
>>77026560

O V O
V
O

nek se gone na discord svi i nek tamo medjusobno drkaju svoje impotentne diskusije
>>
>oni nemaju dvoriste
>zive u zgradi
>oni ne mogu da rokaju muziku celu noc
>>
>>77026296
kakva crvogorska panjina
>>
koji je procenat ljudi sa plavim ocima u Srbiji? U Republici Srpskoj ima dosta svijetlih ljudi dbi
>>
>>77026760
OVOOVOVOVO

bazirani domacini imaju svoje kuce, kao mi
>>
>>77026703

sta nije tacno? brate, ja u bloku imam vise njih sa juga nego ti u nekom raspalom selu, pazi kad bolje znam

cuti tamo i jebi koze

>>77026745

cincari su veci srbi od vas cigana dole, a i vise su uradili i ostavili Srbiji, vi ste cigancine koje samo kradu jedni od drugih
>>
>>77026771
muskarac sa plavim ocima je pickica tier
>>
>>77026771

39,9210 %
>>
>>77026795
nista bez parceta zemlje, to ko da nisi ziv ako nemas
>>
>>77026804

evo ti tvoj (You) govnarko
>>
>>77026804
ajde odjebi govnarko, nemas pojma o cemu pricas
>>
>>77026804
ubi se govnarko
>>
MOJA JUGO JUGICE
>>
>odgovarati govnarku
>>
>>77026918
OBO

nek se ubiju svi koji mu odgovaraju zajedno sa njim
>>
>>77026918
o w o
>>
>>77026855

hvala, samo mi nemoj ukrasti to dok nisam tu, krv nije voda, znamo se

>>77026872

>nemas pojma o cemu pricas
>predskoslki level

>>77026889

brate, meni je vec zesca smrt sto moram vas tamnopute kepece da trpim
>>
>>77026914
https://www.youtube.com/watch?v=TRRW_rT1v3I
>>
77026918

Dobar pokusaj govnarko
>>
>>77026541
iii, voleo bih da je imala neka dobra, sve mahom su ili thotare ili u vezi ili preterano veliki normiji
>>
>>77026966
prošlo je dosta vremena, cca 2 godine. A i vidio sam je u međuvremenu, nema više osjećaja među nama. Jedino što je ostalo je moj žal za tim dobrim vremenima, stvarno smo si odgovarali.

Ne žalim za njom kao osobom, više za tim dobrim vremenima, kad sam bio zaljubljen baš sam bio sretan i zadovoljan i vjerovao sam u sebe. Ne znam kako to žene rade.
>>
>>77027009

Ja cu bre da ti kazem kako je meni moj parastos Paraplegije: izem ti boraniju bez kackavalja, i kackavalj bez boranije.

Tako i ti, belo crno, seno slama, od ocila do tocila, moras da budes sopstven.

A sad na soda surutku da se ne usuces ko Silja, daleko mu lepa kuca.
>>
pravi pickopacenicki sati
>>
>>77026966

znas sta je dobar pokusaj? da Srbin sa juga bude dovoljno pismen da doprinese srpskoj kulturi

Jbt, Vlasi su za vas nesto nedostizno, jbg morao je neko kad ste vi bili krezubi i neuki, a vi umesto da ste zahvalni, samo ponavljate govnarko, dzaba su vam skole digli
>>
>>77026962
>Dok slušam ove pjesme,pjesme moje mladosti,ponekad čitam komentare,pa moram priznati da ne znam jesu li posljedica pogrešnog učenja u odgoju ili zlonamjerna negacija povijesnih činjenica. Bio sam na tom koncertu,7 ili 8 red od bine,nije sad ni bitno. Ono što je bitno,tada tamo nije bilo nikakvih fašističkih,nacističkih ili bilo kakvih negativnih emocija. Ono čega je bilo u tolikoj mjeri da meni danas srce lupa ko blesavo i suza krene je ljubav i privrženost svojoj zemlji i svojoj naciji. Voljeti svoje i biti spreman učiniti doslovno sve da to i zaštitiš nije zlo. Barem ne iz moje perspektive. Svi oni koji su tijekom posljednjih 200 godina na sve mile i nemile načine pokušavali zatrt Hrvate i osvojiti Hrvatsku,morate biti svjesni da ne možete vi Hrvatsku mrziti koliko ju mi volimo. Kako je mene moj otac učio,tako ja učim svoju djecu. Tuđe ne diraj svoje ne daj. Porodica,nacija i Domovina su temelj odgoja i iz takvog odgoja stasaju ljudi koji vole svoje i ne diraju tuđe. Kakav su odgoj imali oni s druge strane,vidjeli smo na primjerima Vukovara,Škabrnje,Srebrenice i na žalost mnogih drugih sela,gradova i ljudskih sudbina.Uživajte u muzičkom izričaju Zagrebačkih dečki iz Dubrave i cijenite svoju slobodu,jer je skupo plačena. Bog i Hrvati !!

sto uvek morate da budete krindz majstori?
>>
>ook govnarko mi daje (You)ove a ja ga ne jebem 2 posto
>>
zašto me ne voliš
>>
77026956
lol lel koje projekcije pa ovo nisu istine
>>
File: majka-srebrenice.jpg (65KB, 508x759px) Image search: [Google]
majka-srebrenice.jpg
65KB, 508x759px
evo ga
>>
usn
>>
usg
>>
>>77027138
dijagnoza, a ne nacija
>>
>>77027154

ne bih rekao krezo, you ili ne, odgovaras mi

evo malo da naucis, jedan od najozbiljnijih profesora je dao svoje misljenje, sigurno zna bolje od krezubih cigana

https://www.youtube.com/watch?v=iAzNbdLGIvM

samo ne znam da li ti vasi mozgici mogu toliko dugo da drze paznju bez lekova
>>
>>77027138
Da,300 000 ljudi na koncertu,najjači koncert ikad napravljen na ovim prostorima i šire,nešto neponovljivo i nedostižno,jedan od najljepših koncerata u jednom od najtužnijih vremena,bilo nam je lijepo a da nismo ni znali koliko.....
>>
77027254

>cedomir ldp cupic

u smece d'ide
>>
govnarko boli nas kurac za cincare
zasto projektujes ovako jadno kad si i sam polu-ciganin?
>>
>>77027292
sta da? jesi ti procitao sta pisu hrvati na snimku? nisu ni dosli zbog pesme nego da bi srali kako je vas kao neko hteo da zatre hahahah jel realno vi glupe ustase sta mislite jebem vas u te koljacke gene mrtve
>>
hahahahah ma samo jebi krezavog celavog panja
>>
>>77027299

jos nismo videli elokventnog krezubog cetnika na fakultetu

>>77027334

fala kurcu pa nisam, a trebalo bi da poslusas, mozda naucis nesto novo pa mozes da pricas sa ciganima ispred zadruge dok pijete mlako pivo
>>
Koljach
>>
>>77027359
a lijepo je znat da i srbi slusaju thompsona....ljubomorni su..i ja bi bila..
ZA DOM SPREMNI!
>>
>>77027247
>Kakav su odgoj imali oni s druge strane,vidjeli smo na primjerima Vukovara,Škabrnje,Srebrenice i na žalost mnogih drugih sela,gradova i ljudskih sudbina

ali objasni ti ovo hahahahhaha jebote u kom su oni matriksu
>>
cura sa sela > cure iz grada
>>
cura sa sela > cure iz grada
>>
bazirani nebojsha urnisao govnarka po n-ti put

da li ce se ikada oporaviti?
>>
>>77027359
to su teske projekcije i kompleksi
verujem da nema dana kad nece ustase pomisliti na nas, kao sto lepo rece bazirani mislav oni bi se ubili ako bi mi odjednom nestali jer bi izgubili svoju svrhu zivljenja
>>
cura sa sela > cure iz grada > govna > drolje sa sidom > mrtve drolje u trnju > ocek
>>
jadan govnarko, umire od bolova
>>
>>77026771
Naravno kad je Srbija puna cigana
>>
>>77027542
ti uljezu gledaj svoja posla
>>
di je novi
>>
>>77027527
ovo haha
>>
>>77027527

kosarkasi > zanatlije>>>>programeri>>>>>studenti
>>
>>77027542
t. becki gospodar bakra
>>
>>77027566
>>77027586
Ne mozete reci da nisam u pravu, kod nas cigani prose na cesti dok kod vas misle da su srbi
>>
>>77027542
vi muslimani se nasli nesto pricati, ako sam vidjeo gorih nigera od vas muslimancuga sjeci mi ruku, svaki izgledate kao prototip seljuk turcina
>>
>odem na kurvu
>pocne pusiti bez kondoma.

danas je bio dobar dan, bog blagoslovio ovu rupu od grada.
>>
>heh misle da je Dzej cigan
>>
>>77027641
vlascine nemoj da mi se obratis
>>
>>77027666
ides ti pod mac bato

zato sto jebes kamenjarke a bogami i zato sto dobijas djavoljske cifre
>>
https://www.youtube.com/watch?v=vuiMsrxVnxM

kraj
>>
>>77027695

e, koliko vidim, on je neki licanin krajisnik, prav i visok, ljudina. Vlasi su nesto drugo, Vlasi su nesto sto bi svaki juznjak pozeleo da bude
>>
da je srece pa da sam postigo nesto u zivotu
>>
https://www.youtube.com/watch?v=nZLAhGGSny8
a bogami cecnuh
>>
nadji srbina TOP CEC
>>
>>77027666
glup si, dok je tebi slijepcu pusila pusila je i sugavom arapu
najebaces
>>
>>77027763
ona je cigan sa kosova znaci
>>
>>77027800
joke's on her, vec imam nesto.
>>
pravite novi
>>
>>77027871
od cega bolujes?
>>
>>77027871
od cega bolujesh?
>>
>>77027871
stvarno od cega bolujes?
>>
>>77027926
klamidiju, gljivice, moguce i neke druge infekcije, nisam provjeravao.
>>
>>77028071
NOVIJI
>>77028071
Thread posts: 387
Thread images: 28


[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Search | Top | Home]

I'm aware that Imgur.com will stop allowing adult images since 15th of May. I'm taking actions to backup as much data as possible.
Read more on this topic here - https://archived.moe/talk/thread/1694/


If you need a post removed click on it's [Report] button and follow the instruction.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com.
If you like this website please support us by donating with Bitcoins at 16mKtbZiwW52BLkibtCr8jUg2KVUMTxVQ5
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties.
Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
This is a 4chan archive - all of the content originated from that site.
This means that RandomArchive shows their content, archived.
If you need information for a Poster - contact them.