[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Search | Free Show | Home]

/ex-yu/

This is a blue board which means that it's for everybody (Safe For Work content only). If you see any adult content, please report it.

Thread replies: 310
Thread images: 37

Nochna edicija
>>
/mu/ odjebi
>>
>>>76306691
Znam ja sve to tahi.
>Uz sve ovo kontam da nismo isti slucaj jer si mnogo manje drustven od mene tacnije verovatno si malo asocijalan (pravim paralelu medju nama, ne nabijam glupostti na nos kao sto vecina vidi)
Pa i nisam bas ono dosta sam otvoren tip i mogu pricati sa svima. Jednostavno spletom okolnosti nikad nisam bas stvorio neki uzak krug prijatelja pa neizlazim puno ali me i nije toliko briga za to. Jedna od stvari koju sam si zacrto i napokon shvatio da moram da uradim (a mislim da sam sada dovoljno i zreo za nju) je da nadem djevojku. Jer osim sto se to treba uradit ona ti moze i biti onaj minimum meduljudske interakcije (one normalne) koja ti treba da nepoludis, mada naravno ona moze i da ti bude puno vise od toga. Moj glavni problem je sto nikako da izdrzim nesto do kraja. Idem ka nekom cilju ali padnem milijun puta do njega, znam da je padati ljudski ali opet nije mi drago. A mislim da je to zato sto je tesko sam sebe konstanto nabrijavati.
>ne znam da li si citao moj post sta mi se sve izdesavalo za par god i saobracajka i pogibije, operacije, nepokretnost, lecenje od alkohola/narkotika itd.....iz svega covem moze da se iscupa, volja je najbitnija i moras biit borac!
nisam to upratio ali da shvacam
>>
File: tumblr_o1u8fgBREh1s45aaco1_500.jpg (179KB, 500x750px) Image search: [Google]
tumblr_o1u8fgBREh1s45aaco1_500.jpg
179KB, 500x750px
>>76306864
ne
>>
https://www.youtube.com/watch?v=lFalfwmq8Ks
>>
File: 1497898846306.jpg (366KB, 1050x1172px) Image search: [Google]
1497898846306.jpg
366KB, 1050x1172px
>>76306846
kroanon koji je postao ovo neki dan hvala uzivao sam otkrivajuci pjesme
>>
>>76306905
/mu/hojeb
>>
File: th.jpg (6KB, 223x168px) Image search: [Google]
th.jpg
6KB, 223x168px
>>76306924
Boye?
>>
>>76306905
https://www.youtube.com/watch?v=N9XKLqGqwLA

glupa kucka ali jeste qt
>>
>>76306888
>Idem ka nekom cilju ali padnem milijun puta do njega,
Gledam danas Djokovica, naravno da nije on za porediti se sa nama i njegov put je bio paklen da bi bio ono sto je danas. Mada i on je od krvi i mesa covek kao i mnogi velikani. Ja sedim kuci mrcvarim se i smrdim, mrzi me da se okupam, zove me drugar na krug oko ade da prosetamo a i dalje me mrzi. Da sam uradio sve sto sam hteo od jutros bio bih pametniji, bolji, isao bih ka necemu i osecao se bolje, lepse zaspao jer bih bio umoran, bio zadovoljan i srecan. Ovako NE, nista nisam uradio i sada dosao posle par dana ovde, jos vise se mizerno osecam i dolaskom ovde.
Sada ispadam kao da sam procitao ili pogledao neko americko trash sranje tipa "Debeli ste, kupite skinyshake i smrsajte, snaga uma je u vama, vi ste kreator svoje sudbine", mada i u tim izjavama ima dosta istine.
Gde se vidite za 10god npr....ovim tempom nigde verujte mi, pa cak ni ako neki faks travljavite a znate da je kurac od zanimanja kada ga zavrsite, tipa ekonomija/menadzment/psihologija/knjizevnost....
Da li ste se pitali kako promeniti sebe, ono kao, bukvalno hocu da budem to, to i to, da radim to i da zivim tako, hocu da idem ka tome.
Da bi se napravio zivot kakav vam odgovara treba mnogo truda i rada, vremena imate svi na pretek pa na kraju ostaje samo ono, zasto ste jebeno lenji da ne uradite nesto??
>tfw nemam qt, njaaaa njaaaaa
to je toliko jadno da cak i sebi usadjujete svoju jadnost.
Devojka se ne bere na drvetu, cak sta najtezi deo je zadrzati i odrzati tu vezu, tezi nego naci ribu uopste!
Ali i do toga ima mali milion kockica koje treba svojim zalaganjem da sklopite da bi se i to desilo.
>>
Ja vozim...
>>
Sta se ovo desava veceras?
Jel ovo dosao On?
>>
>>76306846

>ja i anon iz hrvatske se nadjemo na slaviji
>zapalimo ka vladi draskovicu
>sacekamo ga
>gepekujemo ga nas dvojica + jos jedan ortak
>vozimo ga do zemunskog keja
>turiramo po kaldrmi
>zaustavimo se
>cujes vladu iz gepeka
>momki ajde nemojte vise
>bwahahahah i on nama kao fazon momki da bude kao deo ekipe bwahahahahhaha
>kaze dobra fora ajmo u neko zezanje
>imam odlicnu biznis ideju za sve nas
>otvorimo fabriku sokova
>nazvacemo proizvod ex-yu sok
>prica kao da zvace sukuricu
>nas trojica plakemo od smeha
>>
>>76307032
Sta da ti kazem sve je istina. Mogu samo da se trudim i da pokusavam nista vise. Sto se tice toga dali sam ikad razmisljao sta ce bit za 10 godina naravno da jesam ta misao me opsjeda i stalno razmisljam o njoj. Dosta stvari sam pretrpio i oprostio ali mislim da nebi mogao sebi oprostiti da se probudim jednog dana i da shvatim da mi je 25+ godina da zivim sa mamom da nisam ozenjen da nemam djecu da nemam social life itd itd. Pokusat cu i pokusavam da mi se to nedesi.
>>
>>76307142

mracne tajne vlade draskovica
>>
File: 1483872714222.gif (766KB, 500x281px) Image search: [Google]
1483872714222.gif
766KB, 500x281px
vam je všeč tale Albanka?

https://www.youtube.com/watch?v=p5laRasy5lg
>>
A taksi brate reci mi ovo. O ovome razmisljam vec neko vrjeme i mislim da je istina i volio bi tvoje misljenje (koje cjenim) o njemu. Rutina. Dosao sam do nekog zakljucka da je sve stvar rutine. I ako covjek sebi napravi neku zdravu rutinu da ce imati dobar i sretan zivot. Ponekad se ljudi pitaju kako ovaj zidrzava ovo kako ono pa valjda radi rutine kad se covjek navikne na nesto sve je lako. Tako ad mislim ako si napravim neku normalnu rutinu i drzim je se da ce sve ici lakse. Ono ustajem se tada i tada idem setati psa tada i tada radim ovo tada i tada. Shvacas sta ti govorim a ima dosta i toga u planiranju. Najgore je kad sjedis i neradis nisat po cjele dane. Kako ide ona izreka "A bored mind is the devils playground"
>>
>>76307202
>da nisam ozenjen da nemam djecu da nemam social life

kakav cuck jbt
>>
https://www.youtube.com/watch?v=sBzrzS1Ag_g
>>
>>76307402
to je upravo to, covjek se moze navici na produktivnost kao i na sve ostalo. Svakako zelim cuti i Vladin take na ovo ali ne sumnjam da ce se sloziti
>>
ajde bre paljba na dnevnu dozu miroljuba petrovica
>>
File: fafawfwa.png (246KB, 1920x926px) Image search: [Google]
fafawfwa.png
246KB, 1920x926px
>>76307402
>>76307202
>>76307466
Ehh slepci moji, u 2 sata ujutru vi doslovno pričate svoje jadike liku sa druge strane ekrana koji vam doslovno odgovara sa Vladinim pastama i dobro sam vas nasamario.

Ako ste dostigli taj trenutak gde se ovo desava a hitno zelite da izbegnete neki vid depresije, monotonosti ili jadnog neispunjenog zivota, sigurno necete naci odgovor ovde. A i cim se ovo desava zaista mislim da necete daleko dogurati, heh pic related, vidimo se sledeci put jazavci ;^).
>>
Heh. sjebao sam vas jace nego sto je Tito sjebao ceo Balkan sa Jugoslavijom
>>
https://www.instagram.com/blackedxofficial/

nisu loše
>>
>>76307658
Si ti retardiran kmico?
https://en.wikipedia.org/wiki/Role-playing
>>
File: 1.jpg (31KB, 852x480px) Image search: [Google]
1.jpg
31KB, 852x480px
>>76307779
Pa sta sam slagao degencino, lakse ti je tako izgleda, mislio sam da me trolujes ali ti si u stvari duboko bolestan pacenik kome bog ili dnk lutrija nije podarila nista, kao 7 i 2razlicith boja u pokeru dobiti, znaci najgore karte.
Ne verujes ni u sta jer nista nisi ni video.
Nista nisi ni doziveo, uvek si bio lik koji sam jede u skoli, koga nikada ne zovu za sport, nikada na rodjendane, nisi ni inteligentan pa da si barem onaj kucni genije koji nesto napravi pa vestacki stvori nesto sto treba da lici na zivot.
Verovatno i lose zdravlje, visina, debljina, mali kurac, ruzan izgled, sto je najgore psihicki extremno sjeban, kapiram da bi dobio povecu dijagnozu zivota mi!!
Poenta zivota gde je ljubav i u smislu sexa, i smeha i druzenja i veze sa devojkom i kroz rad i umor i kroz lepe trenutke/putovanja/zurke ti nisi osetio.
Ti si bukvalno duh, lik koga niko ne komentarise ako gleda slike iz skole, negativni u mladosti zlostavljani nesposobnjakovic.
I ne osecam se bolje NIKAKOOOOO na internetu sto "lazem", kada je zezanje je ok, ali ti si nesto skroz drugom ovde nema fora kao da je to neko drugi.
Bosanac je vrlooooo slican, cim gura onoliko edgy da bude znaci da ga DUBOKO poremecuje ovo pisanje moje po neetarama, sto anoni kazu, samo napred, zaista i treba, od pocetka zivota gradis svoj zivot pisajuce po sebi i dosao si do tacke kada ce ostali pisati po tebi, ZNAM veruj mi.
Evo jos malo guzobola, ima ovde par "tisuca" evra

Takodjer malo originalnosti
>On se samo "pravio" da je retardiran
Boooosanac ne mozes izbeci ovu svetsku sramotu, ova manipulacija ide u anale ex-yu'a
>>
>>76307851
>Poenta zivota gde je ljubav i u smislu sexa, i smeha i druzenja i veze sa devojkom i kroz rad i umor i kroz lepe trenutke/putovanja/zurke ti nisi osetio
>impliciras da si ti ikad ovo dozivio
ajde dokazi majmune
vjerovatno nisi nikad ni lizao noge zeni
>>
>>76307932
Prvo Bosanac zeljni paznje koji si mi u guzicu ulazio a kada sam te odjebao poceo da pljujes po meni, kao lik lize ciganske noge, brate ti ne znas ni sta je sex ni erotika a riba je BOMBA edkovana, normalna i sexi! A te le ciganske meme ostavi za kucu jer ti je kuca ciganska mamu vam jebem balijsku poturcenu u picku!
Dobrovoljno bih otisao da vas pobijem sve, sve to da granatiram i mrs i tri lepe picke materine jebo ti ISIS mater balijsku.
CROanone sto si me pitao za savet, ostao mi je upaljen tred pa sam procitao, ono.....te filmske fore ja mislim da su jadne, kao ispadas supermen pred njom a nisi, kod nas za to kazu mani se corava posla. Zivot je jeben i ko za kurac ima jos kolko sutra da ti se namesti situacija gde ces reagovati bezveze i drugo da li mozes da odglumis stvarno tucu i svo to sranje ali aj budi realan, pa ja bih se pokidao od smeha kada bi nagovorio ortaka da to uradi i da on izleti i pobijemo se.
Prvo tuca nije naivna stvar, nisi profi americki kecer da mozes fejk da uradis tako nesto, a da te spuca on u glavu ili ti njega kao majmuna ne bi bilo naivno!
VERUJ MI, ZABORAVI TO SRANJE! TOTALNI JEBENI PROMASAJ.
Brate niko te ne tera da budes zvezda, alfa i slicna sranja, ako to nisi, jednostavno nisi i kao takav mozes da setas 90% riba oko sebe.
Sta uopste znaci biti alfa danas? Zene brzo izgube interesovanje za dzukele ulicne ali ih takvi nazalost privuku brzo sa druge strane.
Aj kapiram da ce kraj kucanja pa ti pisem novi post jer vidim da si me trazio
>>
>>76306924
>Trobecove krušnje peči

*zmaje z glavo*

sploh pa se pravilno reče 'Trobčeve'
>>
>>76307983
>>>76307932 (You)
>Prvo Bosanac zeljni paznje koji si mi u guzicu ulazio a kada sam te odjebao poceo da pljujes po meni, kao lik lize ciganske noge, brate ti ne znas ni sta je sex ni erotika a riba je BOMBA edkovana, normalna i sexi! A te le ciganske meme ostavi za kucu jer ti je kuca ciganska mamu vam jebem balijsku poturcenu u picku!
>Dobrovoljno bih otisao da vas pobijem sve, sve to da granatiram i mrs i tri lepe picke materine jebo ti ISIS mater balijsku.
KEKEKEEKKE ovo je meni konj napisao kad sam mu rekao da lize cigankama noge heh dobra vremena
>>
HEHE SAD CU SE PRAVIT DA SAM KROASANKO!
>>
>>76307772
>>>/pol/
>>
>>76308069
ma konj mislio da sam ja on pa napisao ovo na pocetku da sam mu se ulizivao pa pljuvao po njemu kad ga je odjebo tad sam bas bio upao nakon dugo vremena na eksju i vidio njega kako pise ove zidove a za tog majmuna sam jedino vidio preko slike koji je neki anon posto kako je jebo kroasanu
i koji je tebi kruac sta guzobolises ovdje u 2 ujutro
prestani snifat markere
>>
>>76308138
>i koji je tebi kruac sta guzobolises ovdje u 2 ujutro
Kapiram da ce ovo biti nova pasta za narkogorca.
Gresis, imam obaveza, studije, posao, devojku, trudim se i da istreniram i da ispunim dan sto bolje mogu...uopste i nemam vremena za ovaj sajt toliko. Vecinu ljudi ovde gledam kao debile, kazem vecinu ali ima cool likova. Recimo tebe kapiram kao debila jer to sve posmatras na taj nacin al ajde, ne samo zato sto ti se ja ne dopadam vec zato sto si guzobolni NEET, koji bi se radije raspravljao o ratovanju i takvim stvarima a nisi posteno ni udario coveka niti pokazao zube ikada u zivotu (dajem glavu da sam u pravu) a zato ste veliki internet ratnici, to mi je mega cringe. Cesto mi se desi da nesto cekam dok radim ili da sam pijan pa se smorim i slikam prvo sta vidim i onda se trigeruju ljudi kao budale, realno uslo mi je to u krv i postalo zanimljivo. Nemam razloga da se dokazujem a nisam ni lik koji se ovako eksponira u zivotu. Meni je vecinom vasa ili nasa zajebancija ovde totalno trula i nezanimljiva pa ne znam sta drugo ni raditi sem da trigerujem i smaram po sajtu (sto je opet glupo i autisticno ali me vuce da to radim jer ne znam sta drugo). Kada god je naisla lepa rasprava ili tema ja sam se trudio da pisem o tome lepo jer mi je zanimljivo (vidis po mojim velikim postovima), ali toga jednostavno nema. Kopirate se sa ratovima, sa aparatima, zabom, pederlucima i toliko jadnim pricama da me je mnogo puta sramota sto sam ovde (na exyu mislim, volim druge table recimo). Sramota me je i samog sebe sto kacim gluposti jer se pitam sta koju picku materinu ja radim sada! Mene moji starci i ne trpe, vec sam opisao bosancu sta, kako i gde zivim. Recimo u celom ovom threadu da neko vidi bice najzanimljivije ove moje slike iz grada sto sam prosetao ali eto to je tebi cringe i samoprojektujes svoje sranja na mene.
Jedini KEK u zadnjih mesec dana mi je bio ovaj kralj sto je snimio moju pastu, smejao sam se na glas.
>>
aj dosta sam iskucao....odoh da spavam, i ja sam se istripovao kao debil da analiziram i postujem i pricam ovde sam sa sobom a nema nikoga, kao kreten neki pisem sve ovo koj kurac.
>>
Tužna sam
>>
Ružna sam
>>
>>76308390
nisi osjecanko ja te idalje volim <3
>>
Ljudi ajte da pocnemo da pijemo caj. Kafa nije zdrava i zakiseljava nas organizam (dovodi ga u stanje kiselosti koje je nezdravo stanje za organizam)
>>
>>76308646
ja sam to odavno uradio
>>
>>76308714
ja moram lagano da se navikavam, pijem kafu jos od osnovne skole
>>
>>76308390
postaj noge
>>
republika hrvatska je genocidna tvorevina
>>
File: vuk_mob_gastozz_dab.png (780KB, 835x433px) Image search: [Google]
vuk_mob_gastozz_dab.png
780KB, 835x433px
zvrn zvrn vejdji vrijeme je za jutarnje dabovanje hehe
>>
>>76307357
Ja, čudovita je.
>>
silovali su me u minimum 2 moje rupe
>>
File: hehe.jpg (2KB, 127x95px) Image search: [Google]
hehe.jpg
2KB, 127x95px
>>76312287
>>
ajde da se dogovorimo da se medjusobno seksualno zadovoljavamo!
>>
a sad jedna kafica pa na spavanje
>>
danas je prvi dan ljeta

sta da radim?
>>
bolje da se nisam ni probudio
>>
RADUJTE SE OJ BALKANCI
>>
BLIZE VAM SE BOLJI DANI
>>
buđenje neetare
>>
zovite me svjetlonoša
>>
File: 1484255322692.jpg (33KB, 406x600px) Image search: [Google]
1484255322692.jpg
33KB, 406x600px
>>
dobro jutro dobri ljudi
i hrvati
>>
Prvi za /diaspora/
>>
Ko ovde /crni andjeli/?
https://www.youtube.com/watch?v=uwcKhHP4gfk
>>
File: 1497950175130.jpg (122KB, 957x960px) Image search: [Google]
1497950175130.jpg
122KB, 957x960px
fakat su crni andjeli
>>
File: russian-imperial-flag-1.png (901KB, 2000x1333px) Image search: [Google]
russian-imperial-flag-1.png
901KB, 2000x1333px
MИ CTOJИMO КAO ПPABИ HACЛEДHИЦИ PИMA, AЛИ OBAJ PИM HИКAД HEЋE ПACTИ

БOГ HA HEБУ, MAJКA PУCИJA HA ЗEMЉИ

PУCИJA, CPБИJA, HE TPEБA HAM УHИJA

PУCИJA
PУCИJA
PУCИJA
>>
Koljach
>>
File: smrdljivko.png (6KB, 1174x83px) Image search: [Google]
smrdljivko.png
6KB, 1174x83px
neznam kako nije dobijo neke boleščine mazajuči jedna te ista govna po svom šupčiću 4 mjeseca.
>>
*popije kubnu svetlosnu godinu ruske sperme*
>>
File: 20170621_093251.jpg (3MB, 3264x1836px) Image search: [Google]
20170621_093251.jpg
3MB, 3264x1836px
>>
>>76317384
poo in loo
>>
>>76317242
>t. guzobolni devac
>>
File: 20170621_102236.jpg (2MB, 3264x1836px) Image search: [Google]
20170621_102236.jpg
2MB, 3264x1836px
>>
>>76317384
>>76317591
>specijalisticka kod nas
>ista puska
>jako slicne cizme
>iste sardine
>isti asovcic
fakat smo jna
>>
http://www.portalnovosti.com/jugoslavija-u-iskrivljenom-ogledalu

ustase btfo
>>
>>76318437
tldr
>>
>>76318696
kmece zato sto u dokumentarcu nisu detaljnije prikazani cetnici i njihova kolaboracija sa okupatorom i njihovi masakri, nego se fokusira na ustase i brojku od 600k pobijenih ljudi
inace dokumentarac je napravljen kolaboracijom 12 televizija i prikazivan sirom jevrope jer je ocenjen kao odlcian lmao
>>
>>76318855
*odlican
>>
>>76308646
nisam na kavi već dobrih mjesec dana
>>
>>76318437
>Vidimo srpskog zastupnika u Saboru koji oduzimanje konstitutivnosti Srbima u Hrvatskoj naziva genocidnim aktom, ali ne i Radovana Karadžića kako Bošnjacima prijeti uništenjem.

Hoce li ikad prekinuti da pogresno tumace Karadziceve reci?
>>
>>76318855
imaju oni več svoj historičko "provereni" dokumentarac.
>http://www.lupiga.com/vijesti/otkrivamo-jasenovac-fotosopirana-istina-sedlarov-udarni-argument-o-plivanju-leseva-uzvodno-je-losa-fotomontaza
>http://www.index.hr/vijesti/clanak/josipovic-kolinda-ce-vjerojatno-odlikovati-sedlara-zbog-filma-o-jasenovcu/887889.aspx
>>
>>76319058
video sam to, dobro pa ih niko van hrvatske ne shvata ozbiljno
>>
>>76319034
nece sve dok ne prestanu sa "nismo mi, oni su"
>>
nisu oni, mi smo
>>
https://www.youtube.com/watch?v=ZsvWuCG4kc0
>>
>>76319034
kako ih treba protumacit?
>>
>>76317086
Iz srpske krvi zaraza niče,
A Srbin treba tome da kliče!!!
(Kako će klicat’ te usne blede –
Na njima samo kletve se lede!)
Srpski su lanci sad malo širi –
Da kroz njih lakše otrov propiri;
Malo su širi, al’ mnogo tvrđi, -
Novi su kovi na staroj rđi,
A mi smo s tebe mnogima mrski.
- Hvala, nemajko uzdanja srpski’!
Blažen ko u te nade polaže, -
Al’ dalje nek’ ti Aksakov kaže!
>>
File: 1491602049134.jpg (19KB, 310x230px) Image search: [Google]
1491602049134.jpg
19KB, 310x230px
>>76318437
>relevantni sugovornik Jože Mencinger
>>
>>76320048
sta je bre ovo?
>>
>>76319922
Pa ako ti kazem da ne seces granu na kojoj sedis jer ces sigurno da padnes ne pretim ja tebi padom ako ti kazem "pasces".
>>
>>76320126
Danak je samo toliko svan’o
Da s’ vidi srpstvo raskomadano;
Da s’ vide rane gde su – gde nesu,
Pa tamo nove da se nanesu.
A noć ste razgnat’ tol’ko pomogli,
Da ne bi Srbi ni snevat mogli,
Rad čega pade, oh, žrtva mnoga,
Sanak jedinstva – života svoga.
Al’ ko bi s’ više, i kome vajk’o?
Hvala ti, hvala, srpska nemajko,
Blažen ko u te nade polaže, -
Al’ dalje nek’ ti Aksakov kaže!
>>
>>76320149
nije isto ako govorimo o ubijanju ljudi, zar ne?
>>
>>76320126
Jovan Jovanović Zmaj ruskoj diplomatiji
>>
N O V O

https://www.youtube.com/watch?v=rDiFsi-It1E
https://www.youtube.com/watch?v=rDiFsi-It1E
https://www.youtube.com/watch?v=rDiFsi-It1E
>>
>>76320149
>a muslimanski narod možda u nestanak
kako bi to oni nestali sami od sebe? isparavanjem?
>>
>>76320193
Pitanje je uzroka i posledice. Treba tumaciti "Ako dodje do nasilja vi nemate ledja", stim sto je idiot pogresio ako je mislio da svet nece stati na stranu onih koji zaista najvise i ginu.

On nije izrazio da ima zelju da otera nekog u unistenje, nego ako dodje do rata da ce biti previse naporan po bosnjacku stranu. Istina, on je tu mogucnost tako srocio jer je mislio da ce uplasiti Izetbegovica da ponovo pristupi lisabosnkom sporazumu, ali da je zeleo rat i da nekog istrebi ne bi ni on sam nista potpisivao.

Dalje sta je radio u ratu ili nije je posebna prica. Ako je staja iza zlocina nek bude osudjen, ako nije, nista. Samo kazem da je pre pocetka njegov stav bio razumniji i pravilniji od bosnjackog nadglasavanja.
>>
File: image.jpg (2MB, 4032x3024px) Image search: [Google]
image.jpg
2MB, 4032x3024px
budjenje neetare
>>
>>76320515
šta je to žuto?
>>
>>76320515
ja u sredini
>>
>>76320544
sir
>>
>>76320515
kako se zove ova svrshotina od jela?
>>
>>76320515
Pa ovo macki dajem kao predjelo, fakat ste orci
>>
>>76320515
imam istu takvu pepeljaru
>>
NOVO
NOVO
NOVO

https://youtu.be/ZsvWuCG4kc0
https://youtu.be/ZsvWuCG4kc0
>>
File: d6zhm3ir.jpg (47KB, 674x501px) Image search: [Google]
d6zhm3ir.jpg
47KB, 674x501px
IDSE POD MAHC BATOOOO ;DDDDDDDDDDDDDDDDDD
>>
Nebojsa na aparatima
>>
http://www.blic.rs/vesti/drustvo/mladi-u-srbiju-su-protiv-ulaska-u-eu-i-imaju-6-razloga-za-to/vxc1kwv

nase generacije su bazza
>>
beli meni daruje brojke
>>
>>76321276
ne, glupi su ko kurac isto kao i njihovi debilni roditelji i babe i dede, srecom gospodin bazza ce da se bahato izasere svim tim majmunima po njihovim supljim kockastim glavudzama kada uvede srbiju u nato i eu
>>
>>76321334
>kada uvede srbiju u nato i eu
mislis kada bude javno lincovan?
>>
heh glupi smrd cuckovi, ja sa madjarskim pasosem mogu studirati u bilo kojoj zemlji EU i pritom (sto vec radim) da placam poreze sopstvenoj drzavi umesto autokratskom rezimu
>>
zasto je egzju protiv gospodina bazze?
zasto stalno vidim reddit slike sa njegovom glavom?
>>
>>76321349
hahahahah, ko ce da ga lincuje? da neces mozda ti? lmao krzljavi zutaci i sorosevci prete najmocnijem i najpopularnijem vladaru u istoriji ovog naroda
>>
>>76321405
ubi se nebojsa
>>
>>76321418
ovo
>>
>>76321365
odjebi iz srbije ako ti je toliko dobro tamo
majku vam jebem svima parazitsku madjarsku
>>
Iz pouzdanih izvora znam da su komunisti silovali Nebojšinu kevu pa da zbog toga ovde projektuje
>>
hvala bogu sto imam nesto madjarske krvi pa nisam u potpunosti smrd (cigan)
>>
AHAHAHHA KAKO NEBOJŠA DUDLA MAĐARU BOŽE
>>
>>76321441
srbija je oduvek bila krava muzara albancima, madjarima i dodjosima a nas nikad nije bilo nigde u toj prici. sto je najgore svi oni koji se najvise okoriste pljuju najvise po njoj. stoga ih treba sve istrebiti, redom.
>>
>>76320243
prvo lajk pa onda gledam
>>
>>76321466
Titove brojke govore istinu da budem iskrena
>>
>>76321530
zaboravio si i bosnje da spomenes
>>
guzobolko napustio konac
>>
>>76321193
>sampion u lepom izgledu

:D
>>
>>
>>76321896
tako je jedi lubenice nigeru kupi si I KFC

jebeni balkanci, to je americka for a da svi nigeri jedu lubenicu I KFC
>>
>>76321940
ovo je simvol mržnje na ovim prostorima.
>>
File: 307703_twitter_f.jpg (22KB, 480x290px) Image search: [Google]
307703_twitter_f.jpg
22KB, 480x290px
>>76321896
tisina tamo
>>
>ook si crvat po podrijetlu
>>
File: 1476794681103.jpg (33KB, 800x630px) Image search: [Google]
1476794681103.jpg
33KB, 800x630px
>>76321896
Jedva čekam da vidim kako će se gospodin bazza popiškit po njihovim orkovskim glavicama
>>
File: facebook.jpg (144KB, 960x500px) Image search: [Google]
facebook.jpg
144KB, 960x500px
>>76322093
o b o
b
o
>>
>>76322161
ja u sredini
>>
>>76322161
ja desno
>>
File: 1495382807346.png (821KB, 611x609px) Image search: [Google]
1495382807346.png
821KB, 611x609px
Grajms svetice moćna starletice
>>
>>76321467
ali cigani jesu stigli iz mađarske dbi
>Romani, or "gypsies", arrived in Serbia in several waves.[9] The first reference to gypsies in Serbia is found in a 1348 document, by which Serbian emperor Stefan Dušan donated some gypsy slaves to a monastery in Prizren (now in Kosovo).[10] In the 15th century, Romani migrations from Hungary are mentioned.[9]
>>
>>76322300
haha tako je, samo pishaj po madjarskom ciganinu
>>
>>76322300
mađari su gamad
>>
>>76322332
t. poturica
>>
http://www.blic.rs/vesti/politika/vucic-o-svojoj-inaguraciji-doci-ce-sreder-bin-zajed-rogozin-i-cipras-to-mnogo-govori-o-srbiji/lzl107d

http://www.blic.rs/vesti/politika/hrvatska-ministarka-spoljnih-poslova-ima-indicija-da-se-ponovo-moze-razgovarati-sa/99t4r84

http://www.blic.rs/vesti/politika/vucic-sa-americkim-potpredsednikom-pensom-17-jula-u-vasingtonu/kkxse4r

gospodin bazza je dokazano doveo srbiju na nivo bitnosti jos iz doba jugoslavije. gotovo svi zele da saradjuju sa nama!
>>
File: 1497997215670.jpg (84KB, 1024x629px) Image search: [Google]
1497997215670.jpg
84KB, 1024x629px
>nisu svi orci
>>
>>76322577
>sreder
nebitan vec 10 godina
>rogozin
50 sraf u putinovoj mafiji
>bin zajed
koji je to kurac
>hrvati
koga boli kita za njih
>pens
cisto sumnjam, zavrise ce ko prosli put ispred ulaza za poslugu
>>
>>76322704
glup si, ocigledno da je srbija svim tim licnostima bitna za razliku od pre 10 godina, i na tom polozaju je dosla zahvaljujuci nasem gospodinu predsedniku bazi
>>
odakle potječe gospodin bazza mema?
>>
>>76322842
od meme specijaliste zvanog nebojša aka kradem tuđe životne priče
>>
>>76322690
OVO
>>
>>76322893
placcem
>>
>>76322842

bazirani vucic - bazirani od baza - gospodin vucic - gospodin baza - Gospodin Bazza
>>
>>76322961
aha ja sam mislio da nije možda onaj neki dalmatinski fazon gdje govore baza za nešto što je kul ili tako nešto
>>
samo slobodno trziste, licne slobode, nato pakt, evropska unija i gospodin aleksandar vucicc dbi
>>
>>76322893
ne krade nego reinterpretira
>>
File: dejan andjuhar.jpg-large.jpg (124KB, 1280x720px) Image search: [Google]
dejan andjuhar.jpg-large.jpg
124KB, 1280x720px
Uskoro...
>>
>>76323157
epizoda godine u najavi
>>
File: govnarko.png (69KB, 584x544px) Image search: [Google]
govnarko.png
69KB, 584x544px
govnarko lociran
>>
File: teshach.jpg (68KB, 960x960px) Image search: [Google]
teshach.jpg
68KB, 960x960px
Cтигли cy ми peзyлтaти гeнeтcкoг тecтиpaњa, мoјa хaплoгpyпa јe Г2A-Л496. Пpeдaк тe хaплoгpyпe јe нaђeн y cкeлeтимa y Bинчи
>>
>>76323440
auuu pa ovaj jebe ne vadi
>>
>>76323521
nek se vrati na kavkaz
jebeni anatolijski dodjos
>>
srbija nikad nece uc u EU
>>
>>76323974
hahahah jebi smrde
>>
>>76323974
srbija ce uci u eu i nato i klacemo ruse sa nasom americkom bracom
>>
>>76323920
meni vise lici na potomka nekog folksdojcera
>>
>>76324003
>>76324021
brm brm
>>
>>76323974
bolje za njih
>>
>>76324072
mislis za vas
>>
File: Haplogroup_G2a.gif (56KB, 760x550px) Image search: [Google]
Haplogroup_G2a.gif
56KB, 760x550px
>>76323521
haha turcine
>>
File: fi89hs98dfg789.jpg (130KB, 1280x800px) Image search: [Google]
fi89hs98dfg789.jpg
130KB, 1280x800px
https://youtu.be/Yf4CVLCTEcY

https://youtu.be/Yf4CVLCTEcY

https://youtu.be/Yf4CVLCTEcY

HIT HIT HIT

NOVO
>>
File: 1495278317372.jpg (54KB, 400x527px) Image search: [Google]
1495278317372.jpg
54KB, 400x527px
>>76324003
amerika vas mrzi
>>
>>76324082
kraj Europske Unije je počeo
>>
>>76324115
pre 25 godina kada je vladao balkanski koljach
sada ne
>>
gluten ubija
>>
>>76324167
servin kao po obicaju dudla svojim okupatorima
>>
>>76324058
sta mi prosipas autizam ovuda
leci se balvane
>>
>>76324072
ajde ne seri, sto nam je lose donijela EU?

to sto ti seres protiv svega sto mozes je druga stvar
>>
>>76324298
većinu toga sam mogao i prije ulaska u to
>>
>>76324322
vecinu stvari koje nisi mogao raditi prije ulaska u EU si onda i radio?

svaka cast majstore, pa ti si institucija za sebe
>>
>>76324193
rusija je okupator
>>
iq mi je 97 i zavrsio sam fakultet u roku
faks je mema decki provjerene informacije
>>
>>76324167
odkud ti to da vas amerika vise ne mrzi, amerika je sada ultra liberalna zemlja a vi ste vicinom poznati po tome sto mrzite pedere i muslimane
>>
>>76324373
ne moraš biti pametan da završiš faks, samo odlučan i marljiv
>>
>likovi ovdje misle da ameri znaju sta je balkan

MA CECNUH
>>
HIT, novi album brzo

https://www.youtube.com/watch?v=yR7AnukIl8U
>>
>>76324400
>odlučan i marljiv
*beskicmena ulizica
>>
>>76324543
čovjek ne bi rekao, no zapravo možeš biti odličan učenik bez da ližeš anus svakog profesora na kampusu!
>>
>>76324536
bukvalno soundtrack za dozivotnu nevinost lmao
>>
>>76324570
mozes, ali tako ces dogurati samo do biroa za nezaposlene dbi. da bi napravio karijeru moras da budes prevrtljiva gnjida i poltron
>>
>>76324570
t. uhljeb
>>
>>76324536
>išta s NB labela
>ikad
>>>/trash/
>>76324616
veze su ipak najbitnija stvar, to svakako
>>
misljenja o rukometu?
>>
>>76324753
d o m i n i r a m o (srbi)
>>
>>76324753
bio bi mnogo zanimljiviji sport da nema sranje pravila
>>
>>76324753
samo basket dbi
>>
>>76324778
normalno da se zalis kad su crvati puno bolji u rukometu od vas
>>
Može li se iko od vas prijaviti na klix.ba forum? Pokušavam već mjesecima ali nikako da mi aktiviraju nalog. Ima li iko od vas nalog da koristim?
>>
>>76324753
primitivna igra za primitivne ljude, ipak barem nije pedersko orgijanje kao kosarka
>>
>>76324789
ubi se, proslo je vreme juge kad je kosarka bila popularna
>>
>>76324764

u kojoj ekipi ti igras?
>>
>>76324825
moš mi se sagnut
>>
>>76324376
mi smo skandinavia level liberalni cak je i norveški ambasador to reKo
>>
srbi su guzobolni na rukomet jer su hrvati puno bolji od njih dbi
>>
>>76324829
ne igram ja sam navijach
>>
>>76324870

kako onda dominiraš?
>>
>>76324855
sto bi bili guzobolni na nasu katoličku bracu?
>>
>>76324400
Realno, faks je samo do truda.
>>
>>76325002
alo bolan razbicu ti njusku picka ti materina kad te udarim nogom
>>
dnevni pocetnik da hrvati nisu srbi
>>
>>76325092
((((fenicansko))))
>>
>>76325092
>makedonci makedonsko
>grci helensko
>albanci ilirsko
>slovenci germansko
vrisxtim
>>
sad tek video da su slovenci ustvari nemci plakem
>>
>>76325092
alo bre gde vincha bre poklase mi kripto-iliri decu bre
>>
>>76325092
>srbi su vise nemci od hrvata
Aktivira bademe
>>
>>76325138
ima i ono >jevrejsko
P L A C H C H A R A P I C E
>>
>>76325092
>ponovo crvatska epizoda negiranja potomstva
fakat ste dijagnoza
>>
>>76325169
o cemu ti pa nema germanskog kod nasih
>>
>>76325180
obuo sam shou sokne
>>
rukomet igraju netalentovani propali košarkaši
onaj vujovic je najbolji primer
>>
>>76325180
jevrejsko il ti fenicansko
>>
>>76325217
>sta je tevtonsko?
>>
>>76325062
naravno
>>
skidam diablo 1 i 2 i ekspanzije da budem iskren
>>
>>76325500
igram SC keca i zabavljam se, samo naprijed sused
>>
>>76325500
https://www.youtube.com/watch?v=gMAbNFptzAA
>>
File: esa.jpg (927KB, 2000x2000px) Image search: [Google]
esa.jpg
927KB, 2000x2000px
nista me vise ne zasmejava
>>
>>76325772
https://www.youtube.com/watch?v=lwlogyj7nFE
>>
File: ruke.jpg (81KB, 816x954px) Image search: [Google]
ruke.jpg
81KB, 816x954px
>>76325772
*dodirne te*
>>
>>76326102
keknuh malko, hvala ti
>>
>>76326129
i drugi put anone
>>
>>76325957
koje dudlanje brt
>>
>>76326102
obris ovo
ne vrijedjaj osjecanku (moju gf)
>>
>>76326211
ti si je pomenuo
>>
>>76326102
Isuse hriste exyu
>>
sto volim kajsije sad sam pojeo 4 ko iz picke
>>
>>76326648
cele 4? pa ti si veliki decak
>>
>>76327015
mogao bih jos al sam ostavio za posle
>>
>>76327015
https://www.youtube.com/watch?v=p4whQYGvV6Y

cele 3?
>>
>>76327047
MAKAO
>>
>>76327047
trenutno najjaci snimak na internetu

kad ce neko da reuploaduje ostale delove
>>
>>76327083
>trenutno
haha gle srednjoskolca misli da je ovo ove godine nastalo
>>
>>76327107
mislio sam da jos uvek bolji snimak nije izasao cak i nakon toliko vremena
>>
>>76327047
OPA!
>>
>>76327132
to si u pravu
>>
https://www.youtube.com/watch?v=pdwTILV8WWw

https://www.youtube.com/watch?v=pdwTILV8WWw

https://www.youtube.com/watch?v=pdwTILV8WWw

mmmmmmm THICCCCCC
>>
>>76327047
objektivno najbolji trenutak je kad ga uhvati za glavu na 1:55 i on se samo preda i polozi ko na panj

neobjasnjivo
>>
>>76327132
onaj klip gde se peki i djojo tuku je u rangu sa ovim
>>
*blokira ti put*
>>
>>76327210
haha kakva spermulja vimulja
>>
>>76327244
https://www.youtube.com/watch?v=IQGDKBBTQXo
>>
>>76327244
da se podsetimo i tog klipa
https://www.youtube.com/watch?v=IQGDKBBTQXo
>>
>>76327271
bacim mu pikavac u bradu
>>
>>76327294
>>76327313
kakvi orkovi lmao
>>
>>76327294
za ove ljude bih isao u rat
>>
File: IMG_4466.jpg (417KB, 1242x2129px) Image search: [Google]
IMG_4466.jpg
417KB, 1242x2129px
>>
TEA TAIROVIC I SABAN SAULIC

https://www.youtube.com/watch?v=XUqT9lL5vac

https://www.youtube.com/watch?v=XUqT9lL5vac

NOVO EKSTRA HIT
>>
jos 2 kultna klipa

https://www.youtube.com/watch?v=g7GO7esY2Ec
https://www.youtube.com/watch?v=sw0ODVdIcio
>>
>>76327294
>>76327313
u kakvim supama ovo zive lol
gde je ovo, u RS?
>>
>>76327497
da
>>
AMI G X PAJA X KON

https://www.youtube.com/watch?v=mG2vg_QJ2sI

https://www.youtube.com/watch?v=mG2vg_QJ2sI

https://www.youtube.com/watch?v=mG2vg_QJ2sI

VRH LUDILO BRATE LETNJI HIT
>>
ae crkni vise
>>
servi=crvati=bosoonci > govna > programeri > lgbt > kosarkasi > dijaspora > siptari > > > madjari
>>
kak je nevrijeme tu
grmi pada
>>
>>76327428
mim o razlicitim jezicima vise nije aktuelan

https://www.tportal.hr/kultura/clanak/upravo-je-aktivirana-stranica-na-kojoj-se-moze-potpisati-deklaraciju-o-zajednickom-jeziku-20170329
>>
>>76327573
Slažem se skroz.
>>
>>76327475
zalosno
>>
>>76327603
ajd da doksamo potpisnike deklaracije

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XVGV5Z306SeDFzpdpUHhfeK-voAFdaakS48LqXfGozA/pubhtml
>>
kada ce i nas benis uci u neciju baginu?
>>
>>76327699
malopre sam izdrkao pa me to vise ne zanima dbi
>>
>>76327699

maženje > penis u vaginu
t. neko ko je radio oboje
>>
>>76327210

drkam masovno na nju
>>
>>76327812
maženje nakon benisa u vagini > maženje
>>
kako da naucim crnogorski jezik
>>
>>76327933

nauci ona tri nova meme slovca i to je to
>>
>>76327462

dobar narodnjak dbi
>>76327541

odlicna pesmica za kuliranje
>>
File: superthumb.jpg (76KB, 300x250px) Image search: [Google]
superthumb.jpg
76KB, 300x250px
>>76327812
>>76327880
>ook nikad nisi iskusio nista od toga
p-prestanite da mi povredjujete osecanja ;_;
>>
o cemu se pricalo kad ste prvi put dosli na ex yu
>>
>>76328181
o frediju i traktorijadi
>>
>>76328181
ja sam prvi put dosao ovde u sred divizije izmedju srbata i crva
>>
>>76328181
kako si jebena
>>
>>76328181
taksiju i crnim anđelima
>>76328158
kako to?
>>
>>76328222
>kako to?
tako sto sam kv
>>
ja sam pre primitivan pa mazenje smatram samo gubitkom vremena a frendovi misle da je mazenje za beta muskarce
>>
>>76328181

o miroljubu petrovicu
>>
>>76328248
Koliko ti je godina? Ako imaš više od 18, kako to da si još djevac koji nije imao francuski poljubac s curama?
>>
>>76328326
sta nisi do sad znao da postoje jazavci
>>
>>76328326
imam 36 godina
>>
>>76328323

ides pod MAC novopederu
>>
>>76328326
21 napunio pre 2 nedelje
pa imao sam jednu dobru priliku al sam ispao autistican jer nemam nikakvog iskustva sa tim jebiga, zacarani krug
>>
>>76328326
>18
jel ovaj broj treba da predstavlja nesto? ubi se
>>
>>76328417

ne brini se momak ima nade jos za tebe, hju hefner je izgubio nevinost u 22 godine
>>
koja pusionica ovaj ex-yu
>>
jel nebojsa nevin?
>>
>>76327880

kad je priljubiš uz sebe i zagrliš sa strane dok ona leži i ima osmijeh na licu zatvorenih očiju i ti je ljubiš dok maziš nakon što je imala orgazam > maženje nakon penisa u vaginu
>>
>>76328417
drugi put kad ćeš bit na samo s nekom samo reci da će ti ovo biti prvi put, dosta njih voli to
uvijek je najbitnija stvar da si smiren i neke stvari će se dogoditi same od sebe
>>
>>76328181

igrale se video igre
>>
>>76328618
>>76328625

lmao kakvi cuckovi jbt
>>
>>76328625
>drugi put kad ćeš bit na samo s nekom samo reci da će ti ovo biti prvi put, dosta njih voli to
sta da kazem da mi je prvi put i sta ce biti onda, ona ce sama da preuzme inicijativu?
>>
>>76328706
ne, već će ti olakšati situaciju i pomoći će ti kako da najbolje iskoristiš svoj jezik
>>
>>76328727
a mora se nekako doci do toga prvo
>>
>>76328181
o minulom ratu
>>
>>76328688

ovo dbi, pickopacenici su urnisali dred
>>
>>76328688
doslovno ovo, sigurno i masiraju droljice
>>
>>76328181
O ratu
>>
>>76328760
nije valjda da ti je problem održati razgovor s nekom upishanom droljicom?
>>
>>76328625
>drugi put kad ćeš bit na samo s nekom samo reci da će ti ovo biti prvi put, dosta njih voli to
zenske opcenito nevole devce kad se radi o sexu, ja bi cak preporucio da lazete droljicama da niste devci u slucaju da ste devci
>>
>>76328852
nije al nije ni jednostavno doci do trenutka kad trebas poljubiti neku, posto nemam iskustva ne znam ni sam tacno kad to da iniciram. a ne mozes joj reci odmah na pocetku da ti je prvi put nego moras znati da pogodis trenutak pre nego sto se poljubac desi, pretpostavljam
>>
>>76328924
>ja bi cak preporucio da lazete droljicama da niste devci u slucaju da ste devci
kao da one same nece to primetiti... bolje je biti iskren u tom slucaju dbi, inace
>>
>>76328966
*inace moze biti jos vise odbojno
>>
>>76328966
djevica nece primjetit
>>
auuu koji autizam trenutno izlazi iz vas

zao mi vas je
>>
>>76328946
>>76328946
>>76328946
>>
>>76328924
recimo da laže, što ako dođe do fukice i ispostavi se da nema pol kurca pojma o ičemu?
>>76328935
nisi glup, možeš i sam skužiti u koju direkciju ide određeni razgovor
govor tijela je 75% toga
>>
>>76328994
>implicira da u danasnje vreme postoji dobra sansa da se nadje takva
>>
>>76329027
najbolje je nista ne govoriti dok te ne pita
>>
>>76329077
pa ocito
>>
>>76329077
to opet ovisi o okolnostima
ako je to osoba s kojom misli imati pravu vezu, bolje da bude iskren
>>
koliko meseci je potrebno da ucim programiranje da bi dobio prvi poso?
>>
>>76332107
zovite me svijetlonoša
Thread posts: 310
Thread images: 37


[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Search | Top | Home]

I'm aware that Imgur.com will stop allowing adult images since 15th of May. I'm taking actions to backup as much data as possible.
Read more on this topic here - https://archived.moe/talk/thread/1694/


If you need a post removed click on it's [Report] button and follow the instruction.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com.
If you like this website please support us by donating with Bitcoins at 16mKtbZiwW52BLkibtCr8jUg2KVUMTxVQ5
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties.
Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
This is a 4chan archive - all of the content originated from that site.
This means that RandomArchive shows their content, archived.
If you need information for a Poster - contact them.