/script>
[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Search | Free Show | Home]

kurva anyátok

This is a blue board which means that it's for everybody (Safe For Work content only). If you see any adult content, please report it.

Thread replies: 26
Thread images: 6

File: mangó.jpg (182KB, 620x388px) Image search: [Google]
mangó.jpg
182KB, 620x388px
kurva anyátok
>>
A te kurva anyádat
>>
kyrpä ganjatok
>>
File: Papucscsőrű Madár.png (57KB, 800x550px) Image search: [Google]
Papucscsőrű Madár.png
57KB, 800x550px
>>
Megnéztem a Mel Gibson új háborús filmjét. Elég népnemzeti és inspiráló hől.
Furcsa hogy ezerszer látott klisékből áll de valahogy mégis volt benne valami újszerű és egyedi. Nagyon esztétikusan lett fényképezve, gyönyörű a képi világa.
>>
Készen állok. Húzd meg anon.
>>
>>75475091
A Fegyvertelen katonát? Az szerintem is elég király volt, tényleg semmi újat nem hoz, de szerethető film. Meg nem egyszernézhetős.
>>
File: 1495806008355.jpg (71KB, 600x600px) Image search: [Google]
1495806008355.jpg
71KB, 600x600px
bárcsak helyeskének születtem volna
egész nap a csanád faszán pörögnék, semmi gondom nem lenne
>>
Fel vörösök, proletárok,
Csillagosok katonák!
Nagy munka vár ma reátok,
Állnak még a paloták!
>>
>>75475212
Ja, azt. Az ilyen filmeknél amúgy mindig elgondolkozom, hogy vajon én hogy viselkednék egy háborús szituációban. Valahogy mindig úgy képzelem el, hogy nem bírnám a nyomást és a halálomba rohannék megvadultan, de éles szituban nagyon erős az életösztön gondolom.
>>
>>75475571
Királyok,hercegek, grófok,
Naplopók és burzsoák!
Reszkessetek mert feltámadt
Az elnyomott proletár!
>>
>>75475578
Bennem mindig vegyes érzések kavarognak, de nagy valószínűséggel én is összeroppannék és kalap-kabát. Meg aztán tök jó ráeszmélni, hogy jelenleg nem kell mindazt átélni. Bár egy kiképzésre kíváncsi vagyok, hogy milyen.
>>
>>75475578
mint mindenki más úgy viselkednél, nagy valószínűséggel
>>
>>75474773
hajde hajde turcii
>>
File: 761.jpg (236KB, 1024x682px) Image search: [Google]
761.jpg
236KB, 1024x682px
kgst
>>
fuu tesik ma megittam kb. 4,5 liter vizet, egész este járkálok majd hugyozni :D
>>
>>75475934
Én meg bűntudatot szoktam érezni, hogy az őseim évszázadokon át hullajtották a vérüket, én meg nem és valószínűleg nem is tudnám mert egész életemet elpuhult kényelmes mód éltem.
>>
>>75476132
Hacsak nem nemes ánon vagy akkor kétlem hogy epikus harcos ősök lennének a családban.
>>
>>75476132
Azért hullajtották, hogy így élhess, szóval szerintem minden oké.
>>
>>75476173
nem kellett nemesnek lennie valakinek hogy rákoczi vagy 48as szabadságharcban részvegyen

második vhban pedig valszeg egyikőtök se került volna frontvonalba, hadtáp, szerelők, ellátók stb is volt elég sok, ott is könnyű volt megmurdálni egy tűzrajtaütésben, mindenféle epikusság nélkül
>>
>>75476173
Pedig pont az vagyok :D
>>
>>75476472
Igazából ne izgulj miatta.
Kétlem hogy az ősök nem örültek volna a modern kényelemnek.
Senki se akar szenvedni.
>>
>nincs egy lőfegyverem amivel gyorsan szétlőhetném a fejemet
szar érzés ember
>>
lezárom a fonalat
>>
Is this Ms, Tenshi thread?
>>
Pénisz? Hát itt van.
Thread posts: 26
Thread images: 6


[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Search | Top | Home]

I'm aware that Imgur.com will stop allowing adult images since 15th of May. I'm taking actions to backup as much data as possible.
Read more on this topic here - https://archived.moe/talk/thread/1694/


If you need a post removed click on it's [Report] button and follow the instruction.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com.
If you like this website please support us by donating with Bitcoins at 16mKtbZiwW52BLkibtCr8jUg2KVUMTxVQ5
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties.
Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
This is a 4chan archive - all of the content originated from that site.
This means that RandomArchive shows their content, archived.
If you need information for a Poster - contact them.