[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Search | Free Show | Home]

/ex-yu/

This is a blue board which means that it's for everybody (Safe For Work content only). If you see any adult content, please report it.

Thread replies: 304
Thread images: 51

File: 1492340057319.jpg (59KB, 604x453px) Image search: [Google]
1492340057319.jpg
59KB, 604x453px
Hrvatska masterklasa izdanje
>>
>>74538606
nije kriv nitko osim nas

ostali su samo iskoristili situaciju
>>
>>74538723
vidis ovog lika >>74538892
odlika drugosmrdijanaca/izdajnika je i autosovinizam, svaljivanje svih krivica na nas same. zato necete nikada videti dalje od nosa, bas zbog tog razmisljanja
najironicnije od svega je sto ni vi sami ne pokusavate nista sto ce promeniti stanje na bolje, ili ste zavarani da dobre stvari cinite za svoj narod dok dudlate zapadnjacima...

naravno da je nasa krivica sto smo dozvolili zapad da se infiltrira u svim institucijama i da nas sistematski degradira, to je posledica nase glupoce
ono sto pokusavam da kazem je da se trebamo konacno osvestiti i ustati na sopstvenu inicijativu da promenimo sve ono sto nevalja, i da isteramo svu tu parazitsku gamad iz nasih drzava
>>
File: majmuncina.png (296KB, 500x528px) Image search: [Google]
majmuncina.png
296KB, 500x528px
čekaj stani pazi vidi evo gledaj
>>
>>74538489
Why are Croatian boys so slutty? I kinda wanna spank the one in the middle bend over the table

no homo
>>
>>74539053
aw shyit, it's 1097 gin mane

we wuz dual monarchy tho

not like dem slovene house negroes

even doe there be no proof bout dat

but we wuz
>>
>>74538933
>odlika drugosmrdijanaca/izdajnika je i autosovinizam

to su najvece kukavice i po pravilu najvece neznalice
>>
evo ga ovaj govnar što izjednaca rusomrznju sa auto sovinizmom
picka ti materina eno rusi ti jasu pola drzave unistavaju a vidim bas kmecis protiv njih
>>
File: 1484593715152.jpg (702KB, 2560x1707px) Image search: [Google]
1484593715152.jpg
702KB, 2560x1707px
>>
>>74539154
are you....all right? You seem to be having a nervous breakdown
>>
test
>>
>>74539242
rusomrznja nije isto sto i dudlanje zapadnjacima sinak, ali kako god
>>
>>74539284
maye, I doop shoop dun sum finna
>>
File: djuka legenda.jpg (71KB, 600x800px) Image search: [Google]
djuka legenda.jpg
71KB, 600x800px
>>74539312

rusofobija jeste dudlanje zapadnjacima jer zapadnjaci forsiraju taj narativ, mi nemamo razloga da budemo rusofobi, osim ako nisi srbin onda ti je oprosteno
>>
>>74539412
to stoji, ali kazem to zato sto ima ljudi koji mrze i ruse i zapad
>>
*popije hektolitar ruske sperme*
*urla na orkovskom*
>>
File: makro.jpg (85KB, 556x557px) Image search: [Google]
makro.jpg
85KB, 556x557px
Ovo nece protivnici gospodina Vucica koji su i veliki Makro(n)isti da podele sa vama.
>>
>>74539412
jebali te rusi i taj debeli ciganin na slici
>>
>>74539529

Opusti se, mrznja lose utice na kvalitet spermatozoida i na facijalne misice.
>>
>WAAAAAHHH ZAPADNJACI SU KRIVI ZA SVE
>KO NAS BRE ZAVADI
>NEMOGUCE JE DA NEKO IMA DRUGACIJE MISLJENJE OD MENE, MORA DA NE VOLI OVU ZEMLJU I DA JE PLACENIK I IZDAJICA

ubi se
>>
^ovaj retard, lol
>>
>>74539412
jaz isto trdim za Albance, Slovenci nimamo za kaj sovražiti Šiptarje, to je samo nek vsiljen srbski meme
>>
>>74539673

t. samir handanoviq
>>
>>74539628
pa to je ta orkovsko-ciganska logika lol

sto je najgore takvi su nas vodili u sve nacionalne poraze koje smo pretrpeli u zadnjih 20 godina ubedjeni da su samo oni u pravu
>>
@74539628
covek koji kaze za srbe da su cigani i koji ih okrivljuje za sve ne moze biti srbin
>>
74539628
74539719

cigo migo noge digo puna guza kukuruza
>>
>>74539719
uh kako dobro dudlas zapadnjacki kurac
>>
74539746
u Srbiji ima oko 700k cigana,vrlo lako je moguce da je jedan od njih
>>
Kateri jezik je to?

https://youtu.be/9tqqarOi2dU
>>
>>74539719
Ali znas sta je najgore, ima ljudi koji se apsolutno isto ponasaju, samo su prozapdani. Nije problem biti bilo kakvog misljenja, samo sto ljudi to ovde oteraju u krajnost.
>>
File: 1493270697415.jpg (45KB, 427x621px) Image search: [Google]
1493270697415.jpg
45KB, 427x621px
BOLJE SOROS NEGO PUTIN
>>
>>74539836
OVO
>>
>>74539810
beogradski
>>
>>74539877
t. Provincijalac
>>
>>74539810
Enkrat sem ga po naključju videl na odru na kongrescu, pa mu slovenščina ne gre najbolje od rok, saj je govoril nekaj vmes. Če bi bil jaz urar v BTCju, temu človeku ne bi pustil ure prodajat.
>>
>>74539836
prozapadni ljudi su susta suprotnost od rusofila, spremni su da saslusaju i drukcije misljenje od svog, pristaju na ravnopravnu debatu

rusofili su ti onaj najgori komunjarski sloj, guzobolni na svako drugacije misljenje od svog, cim se suoce sa necim sto im ugrozava njihov bajkoviti svet odmah krecu da cenzurisu i zabranjuju, klasicni despotsko-orijentalni mentalitet

da ne pominjem to sto su vecini vajnih patriota i rusofilia i zemlja srbija i majka rusija samo paravani za bogacenje i profiterstvo
>>
>>74539946
?
tako govore ovi iz blokova
t.vracar
>>
>>74540040
>prozapadni ljudi su susta suprotnost od rusofila, spremni su da saslusaju i drukcije misljenje od svog, pristaju na ravnopravnu debatu
to se bas vidi po prethodnim postovima, kad su predstavljeni argumenti odmah krenete da kmecite kako smo mi cigani i kako smi mi krivi za apsolutno sve sto nam se desilo...
>>
ovaka bolesna rusofilija nije bila kod nas pre slobe i njegove kgb bande seselja i vuka draskovica
pre 90 bukvalno niko nije imao nikakvo misljenje o rusima
>>
>>74540176
zasto rusi unistavaju nis i srbijagas?

zasto podrzavaju vucica?

zasto podržavaju onog mafijasa dacica?

tomu?

Koštunicu?

tadica u nekoj meri?
>>
>>74540176
vi nas proglasavate izdajnicima i placenicima, samo vam vracamo milo za drago
>kako smi mi krivi za apsolutno sve
pa i jesmo krivi mentolcino, to sto se uvek bacate na neke teorije zavere da opravdate nasu sopstvenu krivicu to je druga stvar
ai vi ionako sami priznajete da ste cigani, pogle ovog>>74539412
>>
File: BigSmoke-GTASA.jpg (37KB, 291x433px) Image search: [Google]
BigSmoke-GTASA.jpg
37KB, 291x433px
ovo je naš čovjek
>>
>>74540330
sto je najsmesnije cigan djuka je fasista
>>
>>74540309
pomesao si me sa nekim, ali ja ti nisam prorusofil. ja njih ne velicam, ali kazem da su zapadnjaci ucinili vise stete nama nego sto ce oni ikada. a kao sto si rekao, dovoljno smo nebitna nacija da moramo birati neku stranu. nakon svega ovoga sto nam se desilo (pritom ne mislim samo na ratove), ja definitivno ne bih izabrao zapadnu

>>74540330
>pa i jesmo krivi mentolcino, to sto se uvek bacate na neke teorije zavere da opravdate nasu sopstvenu krivicu to je druga stvar
ovo sto nam se desava i jeste uzrok nase glupoce, ali to sada upravo zapadnjaci rade, fakticki smo ih dozvolili da nas kolonizuju ovde i da rade sta zele sa nama

nego imam jedno pitanje za sve drugosmrdijance - da li nam je bolje nakon 5. oktobra kada smo zvanicno zapad pustili na otvorena vrata?
>>
https://www.youtube.com/watch?v=cBN-tARHNts
>>
>>74540461
za kaj nisi pratio vlak stari?
>>
>>74540040
>prozapadni ljudi su susta suprotnost od rusofila, spremni su da saslusaju i drukcije misljenje od svog, pristaju na ravnopravnu debatu

To zavisi od karaktera, a ne od politicke orijentacije. Upoznao sam osobu koja je bila prozapadna i koja se odmah ljuti i smara i prenemaze kada nije videla da se odmah slazem sa njom. Onako iskaze svoje misljenje pompezno kao da je bog napisao sta da kaze i onda sam govnar i idiot ako se ne slazem. Likusa mi nije dala da Albance oslovim Siptari, cak iako je to blize onome kako sami sebe zovu, par recenica kasnije joj nije nimalo glupo da kaze
>A one srbende sto bi da idutamo dole i da celivaju gracanicu ili koji vec kurac

Jeste, to, ne diraj albance, ne generalizuj, ali svi ljudi koji ne zele da se rastanu od kosova mora da su isti soj debila kakvim ih ona zamislja. Tako da ne, ne bih se slozio sa tvojom konstatacijom da su prozapadni ljudi uvek i automatski radije za diskusiju. Cinjenica je samo da se ne bi cesce fizicki obracunali sa tobom.

Na kraju bih voleo da dodam da su je ovo sto ovde nazivamo pogrdno orkovski mentalitet pokretac losih desavanja poslednijh 30 goidna, ali to ne znaci da zaista nema prozapadnih govnara koji su kul i demokratski nastrojeni samo na recima, a zapravo samo ubiraju podrskau stranaca dok jasu ovde.

Bitno je samo ostati umeren, a veruj i da nam je rusija prijatelj, ili da nas samo zapad postuje i sve ce biti u redu.
>>
u smrdiji je nacionalizam oduvek bio paravan za lopovluk

samo moroni puse tu pricu, nazalost u smrdiji je to vecina stanovnistva, zato i zivimo u najbednoj drzavi u evropi
>>
>>74540613
bolja glazba brate, e

srbvenština zauvijek

https://www.youtube.com/watch?v=JaPwLN5-21o
>>
https://www.youtube.com/watch?v=2c3cBmySd_w
>>
>>74540491
ja se njega secam sa radija fokus od pre jedno 6-7 godina, imao je neki one-man show gde je nesto kenjao po demokratama dok su jos bile na vlasti
>>74540545
5 oktobar nije neka epska revolucija kako je ti zamisljas nego propustena sansa, ovo sad nam se desava bas zato sto nismo postreljali i lustrirali celu ekipu iz 90ih
>>
>ook si Katolička masterklasa

https://www.youtube.com/watch?v=8DgLyG9gtJQ
>>
>>74540642
>a veruj i da nam je rusija prijatelj, ili da nas samo zapad postuj

nit nam je rusija prijatelj nit nas zapad postuje, ovo niko razuman ne moze da tvrdi u trenutnoj situaciji
>>
>>74540807
>5 oktobar nije neka epska revolucija kako je ti zamisljas nego propustena sansa, ovo sad nam se desava bas zato sto nismo postreljali i lustrirali celu ekipu iz 90ih
pa da se nije desio 5. oktobar verujem da taj sljam iz 90ih ne bi ni mogao da ispliva. 5. oktobar se desio tacno onako kako je i bilo planirano, da bi se dovela drugosmrdijanska olos koja se formirala tokom 90ih
>>
>>74540937
na ciju inicijativu je stvoren SNS?
ko je danas na vlasti?
>>
>maloletni pederko objasnava 5 oktobar i devedesete
sisaj taj sidaski ruski kurac i cuti kucko
>>
>>74540902
>tfw nagibaš klobuk namesto, da bi držal s faraoni
>tfw niti enega nagibaškega komada za prilepit v celi zgodovini slovenščine
>>
Dje su Hrvati?

https://www.youtube.com/watch?v=aBNKkLTYk6g
>>
File: MASTERRACE.jpg (36KB, 620x465px) Image search: [Google]
MASTERRACE.jpg
36KB, 620x465px
>>74540902
>>
File: 1429783025081.png (13KB, 640x712px) Image search: [Google]
1429783025081.png
13KB, 640x712px
veceras se nasladjujem guzobolom impotentnih fasista kad lepenova izduva kurcinu hehe
>>
>>74531679
ovo je prava turska kafa, a kad kafu stavis kasnije kad voda prokljuca onda je to tzv. bosanska kafa
>>
>>74540994
na danasnjoj vlasti su poslusnici zapada, svi do jednog su prodali svoje guzice i presli na tu stranu
>>
sloba karic vucic su super inace bili
nikakve razlike nema pre i posle 5.10
mafija je i dalje vladar
samo sto je posle 5.10 vracena pokradena stednja i penzije a i nije mi matori sljako za 5 maraka
>>
>>74541044
Ovo postaju samo maloumni koji ne dojamejo sporočila.
>>
>tfw no manly serbian bf to protect me from kebabs
>>
>>74541007
kolko vas siptara ima po srbiji? Pa majku vam jebem kotite se ko pacovi
>>
>>74541158
post feet
>>
>>74541143
papa je kuk, deal with it kmico
>>
>>74541074
https://www.youtube.com/watch?v=BHM6HtPuVxs
>>
>>74540918
Ali eto ima nerazumnih svuda oko nas, sta da se radi. Izabrao sam takva dva misljenja kao krajnosti, ali mozda su malo previse... krajnja.
>>
https://www.youtube.com/watch?v=38LsVlSVe0Q
>>
>>74541209
>alt right song
samo avtizam prjatu moj
>>
>>74541016
Cujem da su juce danas bili neki protesti protiv silnih kradja u vladi od strane agrokora. Mozda se zaista bore za nesto tamo.
>>
>>74541209
krindzujem na tebe dsist
>>
File: 1493497644619.png (643KB, 796x487px) Image search: [Google]
1493497644619.png
643KB, 796x487px
idite glasat za budučnost /bant/-a https://strawpoll.com/4854web
>>
https://www.youtube.com/watch?v=KmJQ9lmAnck
>>
>bjelkinje
glasno vrisskam
>>
https://www.youtube.com/watch?v=mOEmFg2EOR8
>>
https://www.youtube.com/watch?v=j7SdilW13D4
>>
>>74541615
kako su se lepo finci posrali po azijatskim komunjarskim hordama u tom ratu
>>
ko te jednom jebao jebace te opet, upamti to janez moj
>>
>>74541610
v Sloveniji vriskamo ko smo veseli, ne pa ko zasmehujemo belke

>>74541767
za Titovo voljo, naj že nekdo ustavi tega kvizlinga tule
>>
>>
File: main_1200.jpg (150KB, 1200x848px) Image search: [Google]
main_1200.jpg
150KB, 1200x848px
>>
samo liberalna demokratija i sloboda trzista
>>
>>
AL JEDAN JE MAUZER
>>
File: Screenshot_2.png (795KB, 747x703px) Image search: [Google]
Screenshot_2.png
795KB, 747x703px
>ook je son izjebao mariju
>ook nikad neces biti teen zvezda
>ook ne postoji potencijal da jebes mariju
REEEEE
>>
wtf i knew croats were gay
>>
>>74542184
budi mi dečko
>>
>>74542031
>It's them who are traitors not us.
Lel, keep telling yourself that.
>>
Već tradicionalno, na Dan oslobođenja glavnoga grada od nacističko-kvislinške okupacije, stanovita naplavina krupnoga (bes)karakternog smeća dopluta do Trga Maršala Tita – da bi ondje ištrcala bijes iz svojih mizernih dušica i palucala rascijepljenim jezikom u smjeru „plavoga neba iznad Zagreba“. I to, taj smjer, jedino je u čemu ta pseudo-demonstrantska klatež ne griješi, jer Maršal jest u visinama nedostižnim njihovu klerofašističkom bunilu! Mogu mu opepeliti koliko i stići njegovu legendu, pa taman sutra nekakva bulumenta blesonja i promijenila ime Trga – ne dirajući, dakako, urbane toponime krštene imenima ratnih zločinaca iz razdoblja 1941.-1945. i onih koji su svoju mračnu slavu stekli 50 godina kasnije. Ali, siktanje i lavež besposlenih jebivjetara, huljā koje uživaju saborsku penziju i inoga beslovesnog šrota samo je jedan od simptoma da je „hrvatsko društvo“ – rascijepljenost kojega bi, gle-vraga, (s)lijepila i ta prosvjednička bagra – beznadno ogrezlo u vrijednosnoj baruštini. Sabor, sastavljen od zgubidana i ništarija, vlada gusto napučena mjesečarima nesposobnim artikulirati ikakav produktivan program? Možda laprdača na Pantovčaku, koja se svakim novim istrčavanjem samoprokazuje kao notorno inkompetentna i subformativna karikatura, odista grubom šalom usuda doplavljena do funkcije predsjednice Republike? Čuje li se išta suvislo iz staretinarnice na Strossmayerovu trgu? Što poručuje sindikalistička sitnež iz pokislog Maksimira? Kojih li se govana nažderala tzv. intelektualna elita, da joj se jezik beznadno zalijepio za sinekurističko nepce, pa ni mukajet? Okupljanje bezveznjaka na Trgu Maršala Tita – uvjerljivu većinu kojih čine pervertiti i konvertiti koji su se itekako okoristili za bivše države i režima! – samo po sebi beznačajan je kvazi-obred, histeričan eksces historijske jalovine… ali i porazan pokazatelj socijalne entropije: trulež proždire hrvatski san!
>>
File: 1482626584128.jpg (157KB, 731x630px) Image search: [Google]
1482626584128.jpg
157KB, 731x630px
>le pen je izgubila
>>
Kako su Rusi Hrvatima prodavali oružije, a Ameri Srbima laži

Svako malo srpske medije zapljusne talas anti-ruske propagande. Trenutno je aktualna podvala o tome da su Rusi prodali Hrvatskoj sistem S-300, a onda je Blic priču proširio priču u svom poznatom gebelsovskom maniru lažući kako se Hrvatska devedesetih naoružala najviše ruskim oružijem, iako je opće poznato da je Hrvatska najviše oružija dobijala iz skladišta istočne Njemačke, matične zemlje tog istog Blica. U svrhu obmanjivanja javnosti doveden je izvjesni Aleksandar Radić, samoprozvani vojni analitičar i dežurni NATO drveni advokat u Srbiji čije je verbalne prolive u srpskim medijima najbolje izbjegavati u širokom luku.

Još prije više od 10 godina imao sam prilike razgovarati sa jednom službenicom američke ambasade u Zagrebu koja mi je rekla: “Nikog se Amerika ne plaši kao Rusa i Srba.” Sve što se dešavalo u godinama koje su usljedile potvrdilo je te njezine riječi. Srbi i Rusi su negativci u holivudskim filmovima, Evropska unija donosi rezolucije protiv ruskih medija, a u Srbiji zapadnjačka mašinerija laži – N1, Radio Slobodna Evropa, Danas, Blic zagađuje medijski prostor rusofobijom.
>>
>>74542642
neverovatno, kakav obrt
>>
Tako su razne moralne nakarade poput Dušana Janjića koji se rukuje i naslikava sa zločincem Haradinajem pokušale prodati priču o ruskoj krivnji za rasturanje Jugoslavije, iako danas postoje dokumenti i svjedočenja visokih operativaca CIA-a i zapadnih diplomata i političara o tome kako su i zašto Amerika, Britanija, Njemačka, Vatikan i NATO rasturali Jugoslaviju. Zatim su lupetali o tome kako su Rusi silovali žene prilikom oslobađanja Beograda što je stara titoistička priča još iz vremena kada je prevario Staljina i prešao na stranu zapada. Broz 4 godine nije znao za silovanja, a onda kad se sukobio sa Staljinom ih se odjednom sjetio. Komunisti koji su su pobili najmanje 80 000 Srba, Rusima su pripisivali silovanja koja su počinili pojedini pripadnici Crvene Armije, neki Gruzijac ili nasilno mobilizirani Ukrajinac.

Ni ovaj S-300 koji je u Hrvatsku stizao u djelovima do 1996. kad je rat već odavno završio nije imao veze sa Rusijom. Nabavio ga je krijumčar oružija Zvonko Zubak preko svojih mafijaških veza iz Ukrajine, a ne Rusije. Bio je nekompletan, nefunkcionalan i hrvatskoj vojsci potpuno nepotreban. Čak i da je bio kompletan, niko u Hrvatskoj sa njim nije znao rukovati. On ne bi mogao porušiti granate krajiške vojske, a Slobi sigurno nije padalo na pamet da pošalje migove na Zagreb jer je NATO zatvorio nebo iznad Hrvatske i Bosne i kad su avioni Republike Srpske poletjeli, NATO ih je srušio. Da su migovi poletjeli sa Batajnice, ne bi stigli ni do Šida. Iz Jeljcinove Rusije koja je bila razvaljena kao Srbija danas, curili su i dosijei i oružije i sve, ali ne i ovaj S-300. Njega su nekompletnog Ukrajinici uvalili Hrvatima, kao što su im nedavno uvalili pokvarene migove.
>>
ne kapiram ove izbore u francuskoj ko je ko u toj prici

za le penovu znam da je neki satro nacionalisticki populista-prikriveni cionista kao i tramp, za makrona nemam pojma ni ko je ni sta je
>>
Svojim očima gledao sam nekompletni S-300 na toj paradi koju je Tuđman obučen u Titovo odjelo organizirao pod blagoslovm zapada prije napada na Krajinu. Hrvatska vojska bila je naoružana oružijem iz istočne Njemačke, Mađarske i drugih zemalja bivšeg Varšavskog pakta koje su prešle na stranu zapada, jer su Hrvati u JNA bili obučavani sa takvim oružijem. Uniforme je dobijala od NATO pakta. Sa tim oružijem koje je Hrvatskoj stizalo kanalima NATO-a Hrvati su ubijali Srbe, nisu ruski avioni bobardirali Krajinu u Oluji, nego američki.

Zapad zna da je Srbija najjača kada je u savezu sa Rusijom. Znaju to i marionetske kvazidržavice na Balkanu. Dovoljno je letimično pogledati analize iz hrvatskih, muslimankih ili šiptarskih medija koliko se patološki plaše približavanje Srbije Rusiji. Dovoljno je bilo nekoliko ruskih migova, da u Hrvatskoj nastane opća panika i strah, ne bi se čudio da su tih dana Plenković i Kolinda pišali u krevet, ako su opće mogli zaspati. Zato će zapad i njegove agenture u Srbiji pokušati sve da Srbe odvoje od Rusa, zato šire rusofobne laži. Osvajanje Rusije počinje osvajanjem Balkana, a niko nije osvojio Balkan dok ne zavlada Srbijom. Osvajanje još nije završilo, ali nije završen ni otpor!
>>
File: baza.jpg (27KB, 468x279px) Image search: [Google]
baza.jpg
27KB, 468x279px
>>
stvarno ne znam zašto i dalje dolazim na ovo mjesto, ne sjećam se kad sam zadnji put vidio jedan post koji nije bio teško smeće
>>
File: ovoliki mi je.jpg (31KB, 720x450px) Image search: [Google]
ovoliki mi je.jpg
31KB, 720x450px
>makron je ozenio svoju profesorku iz srednje skole
>tetemamestarijedame
bukvalno /nas covjek/
>>
>>74542688
>>74542768
>>74542882
jel ovo ratko dmitrovic pisao lol, on i danas ima fetis na hrvate i krajinu
>>
>>74543045
Ipak su postovi sa Hrvatskim zastavicama najviše put smeče. ;)
>>
>>74543045
nemoj tako, recimo ovaj post je vrlo inteligentan >>74538997
>>
Macron nije Hitl-

https://www.youtube.com/watch?v=WoLZYEO2-FQ
>>
File: programeri.png (679KB, 1096x872px) Image search: [Google]
programeri.png
679KB, 1096x872px
plakem
>>
>>74543093
cec lol
>>
>>74543184
>nije

Ja, čak mal zdej, al je al ni? Oboje že ne more bit!
>>
>>74543240
top cec

programeri btfo
>>
>>74543241
Babnica sliči na Jane Fondo.
>>
To je prozor moje stare majke
>>
>>74543240
>4390$ za kiriju
a bogovu ti majku
>>
To je okno moje stare majke
>>
>>74543294
Bedak, ki ne kapira fore.
>>
To je šajba moje stare majke
>>
to je okno moje stare mame
>>
To je penđer moje stare majke
>>
To je oblok moje stare majke
>>
Crne horde nas ne plaše
Krv junačka u nam vri
Mi ne damo zemlje naše
Da je gaze fašisti!
>>
pa sta ako imam pušačke usne?
>>
File: 1491963976304.png (1MB, 1120x800px) Image search: [Google]
1491963976304.png
1MB, 1120x800px
>>
A BA RAA TE
A BA RAA TE
A BA RAA TE
A BA RAA TE
>>
Pa šta ako sam se jebo sa životinjama ?
>>
strasno mi se igra GTA 5, imam kuntu da kupim do jaja komp (oko 2k evra) ali cuvam da idem na (((more)))
>>
>>74543765
snimi se kako twerkuješ, Farido mila
>>
jel veceras ufc?
>>
File: 1448928211832.jpg (182KB, 576x620px) Image search: [Google]
1448928211832.jpg
182KB, 576x620px
Mapa za jedno Srbsko zastavicu koja je učer trdila, da je Slovenijja Balkan.
>>
Volim poput psa rezhati , a kad me boli zavijati
>>
>>74544003
podsjecas me na Majli Sajrus
>>
>>74543985
nista posebno
>>
>>74543985
pa ne moraš ić van države da bi išao na more, ja uvijek idem u svojoj državi
>>
jel se piše
Doland Tramp
ili
Donald Čramp
>>
>>74543985
jel si probo pokrenuti na sadasnjem kompu? Ima neki mod za low spec al ja sam ga tero sa kompom starim 7 god (HD 4650, athlon II x2 250, 3gb ram)
>>
>>74544227
četnički vojvoda Donald Tramp
>>
File: krsticevicpuskapixsell.jpg (198KB, 1200x793px) Image search: [Google]
krsticevicpuskapixsell.jpg
198KB, 1200x793px
Ovo je Hrvatski ministar za obranu.
>>
Srbi i Hrvati, priča o arhetipovima

Veselin Šljivančanin - osuđen od Haškog suda zbog pomaganja u mučenje zarobljenika jer nije spriječio prebijanja zarobljenih hrvatskih paravojnika, zengi u Vukovaru, koji su mjesecima prije zarobljavnja ubijali srpske civile i regrute JNA po Vukovaru. Na skupu gdje je govorio upali nekakvi aktivisti soroševske organizacije i napravili cirkus.

Dario Kordić - osuđen od haškog suda jer su vojnici pod njegovom komadom poklali 116 muslimanskih civila, žena i djece u selu Ahmići, među kojima i bebu od 3 mjeseca koju su nabili na kolac i pekli na ražnju. (zapazite da nikad ni jedan Hrvat od Haškog suda nije osuđen za zločine nad Srbima, nego samo nad Muslimanima) Kordić svakodnevno drži predavanja u Katoličkim crkvama širom Hrvatske, u prisutstvu biskupa (katolički episkopi) niko ga ne prekida, nego mu svi aplaudiraju.
>>
>>74544269
ma brate imam na poslu neki besan komp i tamo sam instalirao gta 5, ono je uzivancija. kad bi se odlucio za tako nesto onda bih isao da ga furam sve na maks
>>
>>74544392
jebes more, kupi ti sebi dobar komp. Kad ga kupis trajace ti nekoliko godina a odlazak na more 7-15 dana i gotovo
>>
fasistoidna klincadija sa /pol/a na aparatima
>>
File: Karte_Suedosteuropa_03_01.png (69KB, 596x383px) Image search: [Google]
Karte_Suedosteuropa_03_01.png
69KB, 596x383px
>>74544108
>istorija odredjuje fizicku geografiju
top cec
>>
File: 1491529145844.png (48KB, 160x193px) Image search: [Google]
1491529145844.png
48KB, 160x193px
>>74544796
>mlk slovenac iz ljubljane je balkanac a ja iz zrenjanina nisam
slovenci na aparaturama hehe
>>
>>74544796
Dinaridi do avstrijanske granice

ma jok!
>>
Nagybecskerek nikad nece biti Petrovgrad
>>
File: V R I S S.png (58KB, 329x329px) Image search: [Google]
V R I S S.png
58KB, 329x329px
>>74545014
>t. balkanoid
>>
>>74545036
nece ali je zato zrenjenin
po komunjarskom heroju zarku koji puske nije video
>>
Sta radi Bosanac u Sloveniji?
>trazi posao
Sta radi Slovenac u Bosni?
>trazi oca
>>
>>74545115
evo ti točnu kartu

narančna, žuta i zelena = izvan Balkana
>>
File: FBD9CC4.jpg (174KB, 853x1280px) Image search: [Google]
FBD9CC4.jpg
174KB, 853x1280px
>>74545268
pic related je slovenka koju sam taslačio i napravio joj sina kojeg danas odgajam
>>
>>74545359
pa jebemu
>>
>>74545254
bolje da se zove po komunisti nego po ubici i uzurpatoru petru
>>
>>74544514
Jebote komp, odi sa društvom pij, drogiraj se, jebi.
I bolje bez kompa, moža se pocnes necim pametnim bavit u slobodno vrjeme
>>
>>74545431
geografija i tektonika > proizvoljne administrativne podele
>>
>>74545485
>pij
>drogiraj se
>jebi
čini mi se da ćeš ti pod mač bato
>>
>>74545422
uff izgleda kao da se jebe ko štuka dbi
>>
>>74545563
t. aliban
>>
jel sam ja jedini ovde koji bi radije imao jednu zenu za ceo zivot sa kojom imam zajednicka interesovanja ili da jebem 10000000000 riba ?
>>
>>74545693
i ja sam takav

ljudi koji nisu monogamisti su subhumani dbi
>>
>>74545693
Ti si jedini, zene realno i nisu za nista osim kurac
>>
>>74545652
>t. skicofreni dominque
>>
>>74545431
cemu tolika guzobolja druze koga boli kita jel ste na balkanu il ne
popij germist i uzivaj
>>
File: dinarske.png (545KB, 858x497px) Image search: [Google]
dinarske.png
545KB, 858x497px
>>74545520
dokaz #2

srpska mitomanija kao uvijek ruinirana sa strani slovenske znanosti
>>
>>74545878
>germist

špricer se kaže
>>
>>74545693
nisi, ali to je velika rijetkost, a i mozda previse idealiziras zene. vecina njih bas i je samo za kurac i nista drugo.
al eto i ja bi isto radije sa jednom bio al u ovih 20 i nesto jos nisam takve nasao
>>
Sta su se ovi slovenski balkanci tolko uzjebali
>>
>>74545886
sta je tu dokaz? niko ne tvrdi da je cela slovenija na balkanu ali vise od polovine jeste

ajde sad odjebi, idi pij rakiju, slusaj trubace, valjaj se u blatu ili sta god da vi balkanci volite da radite
>>
Na današnji dan, 7.5.1945., oslobođen je Grad Križevci. Toga dana, u ranu zoru, partizanske jedinice Jugoslavenske armije u žestokoj borbi porazile su ustaško-domobranske te njemačke snage i zauzele grad koji je do tad bio pod njihovom fašističkom okupacijom. Po podacima iz knjige "Križevci u NOB-u i revoluciji" autora Rade Milosavljevića, bilo je žrtava na svim stranama, a borba je bila toliko žestoka da se je u pojedinim fazama vodila i "prsa u prsa". Jedan dio spomenutih jedinica poslije borbe za oslobođenje Križevaca nastavio je napredovati prema Zagrebu (oslobođen 8.5.1945.), dok je drugi dio gonio ostatke vojske NDH i nacističke Njemačke prema austrijskoj granici. Dan partizanskog oslobođenja Križevaca, 7. 5. 1945. bio je i službeni "Dan općine Križevci" do dolaska vlasti HDZ-a 1990. godine.
>>
>>74539628
kek
>>
File: Ulaz_Srba_u_Zagreb_1918-3.jpg (186KB, 640x431px) Image search: [Google]
Ulaz_Srba_u_Zagreb_1918-3.jpg
186KB, 640x431px
MALA USAO BI U TEBE KAO SRBI U ZAGREB 1918.
>>
i fasisti i komunisti su ista govna
>>
>>74546173
do you know that slovenia is a very typical balkan country?
>>
>>74546173
No slavs here you ugly gyppo
>>
>>74546223
ne, nisu
>>
>>74546218
bazirani akad€mik
>>
nikad
nikom
nisam
reko
da je srbin edin dzeko
>>
>>74546299
jesu, obe ideologije privlace najgori olos sa podanickim mentalitetom koji se lozi na autokratiju
>>
>>74546299
tacno
komunjare su uspesni fasisti
>>
>>74546173
fuck of next Syria
>>
As a Slovenian I feel a bit unwelcomed in this general. What gives?
>>
>>74546618
NEVER SHOULD HAVE COME HERE
>>
>>74546618
sta ti pricas engleski tu
>>
>>74546485
>komunizam
> se lozi na autokratiju
>>
https://www.youtube.com/watch?v=cf2jAqdmUHo&feature=youtu.be
>>
>>74546706
>le nije bio pravi komunizam
>>
>>74546618
po tem kaj pripovedaš po englezki, bedak
>>
>>74546706
JOJ DA JE NAMA NASEG TITA!
KOD TITA SE ZNALO!
TITO RESIO SVE PROBLEME!
JEBES DEMOKRATIJU, U SOCIJALIZMU SE ZIVELO!
>>
File: ex-yuGeneralName.jpg (474KB, 1980x990px) Image search: [Google]
ex-yuGeneralName.jpg
474KB, 1980x990px
>>74546681
>>
>>74546837
glupo je da pricate engleski kad vas uglavnom sve razumemo
>>
>>74546837
ko ti jebe mater kad ne znas superiorniji srpski jezik
>>
File: 0210123.gif (2MB, 500x281px) Image search: [Google]
0210123.gif
2MB, 500x281px
netko /student/ ovdje?
>>
>>74546918
Ne vem. Enkrat pravite, da ne razumete slovensko preveč dobro, drugič spet, da ja.

>>74546931
Kje pa ti živiš?
>>
>>74546931
>superiorniji srpski jezik
>koristi Latinicu
>>
>>74546822
>t. sizofreni djocko
>>
>>74547057
извини cтapи нeћy никaд вишe

>>74547041
јeди гoвнa бpe :^)
>>
File: serbsCartoon.webm (2MB, 640x480px) Image search: [Google]
serbsCartoon.webm
2MB, 640x480px
>>74547057
Servi BTFO!
>>
>>74547041
ja vas uglavnom razumem sta hocete da kazete, cak i kad mi pojedine reci nisu jasne
>>
>>74547041
>>74547122
ubojiti napad hijeroglifima
>>
>>74547122
>obcutek ko se naucis cirilico samo da lahko beres ruske in srbske govnoposte na /int/u
йeбeм ти мaт
>>
Drugosrbijanci snobovski gledaju čak i na Zagreb koji je relano prema Beogradu provincija, a sve što dolazi iz zapadne Evrope nekritički prihvaćaju, dok sve svoje, srpsko preziru. Tako se često mogu čuti tragikomične izjave popout one jednog drugosrbijanca da on kad gleda Evropsku uniju vidi brze vozove. Neka dođe u Hrvatsku koja je članica Evropske Unije, pa će vidjeti da su hrvatski vozovi sporiji od srpskih. Jedini brzi voz koji bi Srbija dobila ulaskom u EU je voz u vlastitu propast.
>>
>>74547346
и тpeбa дa нayчиш, знaш ти кo јe мacтep paca caмo ce пpaвиш хeхe
>>
>>74547385
ustase btfo zivela rusija
>>
>>74547467
Zivela vojna neutralnost. Drugosrbijanci/Evrounijati i Rusoguzi su najgori sljam srpskog naroda.
>>
>>74547396
klanjam se srbski master rasi dbi
>>
File: slovenian-flag-poncho.jpg (239KB, 500x487px) Image search: [Google]
slovenian-flag-poncho.jpg
239KB, 500x487px
>>74547557
бapeм нe изглeдa кao кyк
>>
>>74547548
vojna neutralnost je eufemizam za ono najgoro kurvanjsko dudlanje i istoku i zapadu koje trenutno radimo
>>
>>74545431
>m-mi smo skroz drukčiji
Zašto su Slovenci toliko opsjednuti centralnom Europom? Doslovno svaki thread koji spominje Slovence ili balkan je pun očajnih Slovenaca koji pokušavaju uvjerit zapadnjake da nisu balkanci ili još gore da nisu Slaveni. Misliš da ako zarađujes 200 eura više od mene da nisi balkanac? Austrijanci vas vide kao slavenske divljake i potencijalni teritorij. Talijani vas mrze i samo čekaju rat.

Kao pređeš granicu u Hrvatsku i odmah si na balkanu. Daj molim te. Izvukli ste se bez rata i malo vas austrijanci podigli i sad se kurčite tu. Nemoj mi prodavat priče da je Slovenija nešto razvijena. Sirotinje ima i kod vas a ima i commie blockova koliko hočeš, židove mali slovenski.

Cringam uvijek kad vidim vaše postove na /int/ i /pol/. Ko djeca ste.
>>
>>74548001
to je samo jedan tip sto pravi one bait tredove
ostali su ok
zaboslovenac je staropeder i jedini normalan ovde
onaj iz kopera je teski smrad aka baiter
>>
>>74548001

bazirani stevo ponovo rektovao slovence
>>
balkan je stanje uma
>>
>>74547729
Ne, mi smo trenutno vazal EU i NATO. Svako dudlanje Rusima je tu da Rusoguzi glasaju za novog drugosrbijanca, Vucica.
(((Zuti))) nisu imali kapacitet da nas i formalno uvedu u EU i NATO. Ali zato Vucic prolazi kod rusoguza. Da su zuti ispotpisivali sve ovo sto je on, narod bi ih obesio na trgu republike.
>>
>>74548001
>Cringam uvijek kad vidim vaše postove na /int/ i /pol/. Ko djeca ste.
cijeli pol je cringe i svi tamo su ko djeca, narocito i hrvati, a i opcenito bi me bilo sram bilo gdje se izjasnjavati da idem tamo, pa cak i tu na /int/
a tih blockova ima svugdje pa cak i japanu, engleskoj itd
>>
>>74548001
Treba Evropa da uzmije palicu u roke i da lopne Hrvate po prstima onda čete šutit.
>>
>>74548181
da smo vazali EU i NATO bili bi njihovi clanovi
>>
>>74548310
>""Evropa""
deluzije arogantnega ljubljančana
>>
>>74548001
>Zašto su Slovenci toliko opsjednuti centralnom Europom?
Daj nemoj se daleti budalo. Ima puno Hrvata koji su isti.

>Doslovno svaki thread koji spominje Slovence ili balkan je pun očajnih Slovenaca koji pokušavaju uvjerit zapadnjake da nisu balkanci
>Zavjerit
Ima puno ljudi koji dodžu ovdje i svako je jako zadovoljan

>ili još gore da nisu Slaveni
Ovo se nisu Slovenci smislili a i Hrvati opet rade isto.

>i malo vas austrijanci podigli
Ne znam što misliš.
>>
>>74548329
koji si ti naivac
>>
balkan > evropa

pod evropom se podrazumevaju bande zlikovackih plemena germana, angla, sasa i ostalih degenerika, balkan sije te govnare za 10 klasa
>>
File: fuckingbalkanites.png (69KB, 1920x1080px) Image search: [Google]
fuckingbalkanites.png
69KB, 1920x1080px
>>
File: 230114_908223010.png (133KB, 339x296px) Image search: [Google]
230114_908223010.png
133KB, 339x296px
>>74548542
>>
>>74548181
Što se tiče drugosrbijanaca, definitivno, to jeste dijagnoza. Sa stanovišta psiho - socijalne patologije, vrlo interesantna tema za analizu. Pun ih je Beograd. Zahteva puno vremena za pravu i detaljnu analizu.
>>
pojeo sam pola kile sladoleda i sad imam brain freez
>>
>>74548665

zahteva malo vremena da se strpaju u kamion i pravac evropska unija, recimo rumunija i mesto poli iasi, tamo da vide sta je eu
>>
>>74548329
Ne, clanstvo podrazumeva bar odredjen nivo uvazavanja.
Svaka vlast tajno radi na ulasku u NATO, jer je narodu to nezamislivo ponizenje. A mi to jesmo, mi smo ponizeni i porazeni, mi suverenitet nemamo. Milosevic je potpisao kapitulaciju.
Primetio sam, dok sam gledao OKO magazin, ima na yt, ali se ne secam tacno koji je klip, pricali su o reformi vojske, tj. diskusija o vracanju vojnog roka.
Tu se nekom bivsem iz ministarstva omaklo i rekao je "kad smo radili na reformi vojske mi smo ocekivali da cemo biti clanica nato-a 2012".
Gledao sam i neku tribinu na pravnom. Razni su pricali, neki iz Radikala, ovaj prof sto je sad glavni u DSS-u, bio je Djelic, i bio je Labus. Tu je Labus rekao da mi u sustini nemamo uopste izbor i da bez obzira na nasa misljenja, i bez obzira ko bude na vlasti, Srbija ce 2030. biti clanica EU i NATO.
>>
>>74548665
"drugosrbijanac" je rusofilski termin kojim se oznacavaju svi koji ne misle isto kao oni

oy vey bre svi su strani izdajnici i placenici ceo svet je protiv nas samo smo mi nebeski narod
>>
>>74548761
Rasizam
>>
>>74548542
>srbin naziva nekog zlikovackim plemenom
lmao
>>
>>74538997
majmune jedan
>>
>>74548598
кјyт
>>
File: IMG_20170507_221437.jpg (38KB, 975x849px) Image search: [Google]
IMG_20170507_221437.jpg
38KB, 975x849px
najlenji narod kazu da smo
>>
>>74547557
doslovno ja na slici
>>
File: majmun.png (220KB, 1333x1000px) Image search: [Google]
majmun.png
220KB, 1333x1000px
>>74548947
čekaj stani pazi vidi evo gledaj
>>
>>74542688
>iako je opće poznato da je Hrvatska najviše oružija dobijala iz skladišta istočne Njemačke
Od kuda im to?
Dobili smo od Ukrajinaca i Rusa
Koji isusovi Njemci?

>>74542837
Macron je neoliberal,
Obama2, Vučić
Otvorene granice, EU, kvazislobodno tržište ali ne zapravo, Trudeau

Fillon je bio najbolji kandidat - sreži javnu upravu, sreži poreze, sreži socijalna davanja, odjebi izbjeglice, otvori granice ali samo za robu a ne crnje, privuci investitore...

>>74546618
Kaj ima?

>>74547557
taman je može komotno glumit nekog Dominikanca iz Bronxa
fuj jebote
>>
File: 1426286327344.png (1MB, 1920x1080px) Image search: [Google]
1426286327344.png
1MB, 1920x1080px
>>74548885
I drugosrbijanci i rusoguzi su govna.
Drugosrbijanci su hipsterska govna koja prihvataju sve novo, kul i moderno.
Rusoguzi su retardi koji se bave teorijama zavere i to si dobro rekao.
U Srbiji skoro niko ne gleda na stvarnu situaciju, nego sisaju sisu majke Rusije, ili majke EU.
>>
74548885
naduvaj se ti kurcine govnarko
Ne čudi što su drugosrbijanci zagovarali NATO-agresiju na Srbiju i radovali se bombama koje su ubijale njihove sugrađane. Kao što smo vidjeli, auto-šovinsitička mržnja na sve srpsko prirodna je posljedica procesa rasrbljivanja i u svom krajnjem obliku završavama ludilom
>>
>>74548851
to su bre price za malu decu, nase jajare jedno misle drugo rade, kako prosli tako i sadasnji, nema tu ni p od politike nego su sve samo licni interesi na pameti. pa kosovo je proglaseno nezavisnim zato sto se neki debil u vladi vojislava kostunice setio da ustupi rusima citavu srpsku energetsku privredu za dzabe, milo za drago

prvo nasima nije u interesu da udjemo u EU i NATO posto bi onda makar formalno bila ogranicena njihova kleptokratija zakonima po kojima odavno zive normalne drzave, ovako im je super ni na nebu ni na zemlji

rusija samo iskoriscava situaciju ovde tako sto finansira nase domace oligarhe i placa ih da kenjaju za njihove interese
>>
>>74549128
črnogorski grb je tako lep, škoda da je povezana s tako državo in takšnimi majmuni
>>
>>74548485
Brijem da je taj lik Srbin
Ili bar Srbofil jugonostalgični
Nemoj mu davati YOU

>>74548598
>nema otoka
Za koji bi kurac Hrvati išli na more negdje drugdje??
>>
099/861 9768
zovi
>>
>>74549151
pa ko nam je slao migove nego istocna njemacka?
i od ostalog oruzja je mnogo doslo iz bivseg varsavskog pakta
>>
opet reddit exyu vidim
poyy vidimo se sutra ;)
>>
>>74549376
lako noĆ
>>
>>74549211
normalno da tezim modernom i novom, sigurno necu da smrdim 50 godina uz nazadne ruse kao sto su smrdeli madjari ili rumuni, ili ne daj boze da ostane ovako pa da ostanemo sirotinjsko ostrvce okruzeno NATO i EU drzavama
>>74549223
ne seri hrvoje i budi srecan sto ste otisli ka zapadu gde i pripadate
>>
https://www.youtube.com/watch?v=h_Jhg10S4do

>ovo trigeruje orke
>>
File: IMG_20170505_033108.jpg (298KB, 1152x2048px) Image search: [Google]
IMG_20170505_033108.jpg
298KB, 1152x2048px
>>74549376
ostani
>>
File: bythewindow.gif (1MB, 500x500px) Image search: [Google]
bythewindow.gif
1MB, 500x500px
>ook nisi nacionalno osvjescen
>>
>>74549449

t. govnarko
>>
>>74549637
t. ciganko
>>
>>74549637
pa bas i jeste govnarko. i ne pripadamo mi nikakvom zapadu, nego smo slaveni i kao takv moramo se osvjescivati i vracati korijenima, a ne konjusarenju i padu u degenerizam
>>
All i ever wanted in life was a Yugo,an AK-47 and a qt serbian gf ;_;
>>
>>74549637
Srbin je najjači onda kada je najteže, srpstvo je samo za najhrabije Srbe i Srpkinje, slabi bježe u toponimske nacije. Dovoljan je primjer Emira Kusturice koji je mogao imati kolekciju Oscara samo da se htio odreći srpstva. Čak i mnogi nesrbi, poput Petera Hendkea koji je ostao bez Nobelove nagrade jer je branio Srbe prepoznavali su taj srpsku duh, tu srpsku iskru ljubavi, slobode, pravde, časti koju ni jedna okupacija, ni jedan genocid, ni jedno ropstvo nisu uspjeli ugasiti.
>>
>>74549720
kojim korenima tacno?
sloveni su od nastanka bili robovi
ja se ne bi vraco ti korenima
>>
File: 1438253282433.jpg (12KB, 250x248px) Image search: [Google]
1438253282433.jpg
12KB, 250x248px
jadan govnarko, trudi se da se uslihta hrvatima a oni mu kontru udaraju
>>
>>74549720
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

A gdje bi bili ti korijeni?
U Slovačkoj? Ukrajini? Malo tamo prema Bjelorusiji?

Koje jebene veze, danas, imamo sa tim ljudima?
Za koji jebeni kurac bi trebali uopće prijateljevati nešto jače s njima?
>>
File: ćao.jpg (11KB, 247x243px) Image search: [Google]
ćao.jpg
11KB, 247x243px
>>74549792

ti se vrati u indiju, tamo su tvoji praciganski robovski koreni

ili kao svaki pravi cigan idi prosi evrocente po ulicama pariza i rima
>>
>>74549899

/konac
>>
>>74549899
O V O
>>
*popije hektolitar ruske sperme*
*urla na orkovskom*
>>
74549792
u tebi je to duboko ukorijenjeno bas sad, jer se namjerno vracas u ropstvo, zapadu. jedina stvar gora od rata sa anglosaksoncima je priojateljstvo sa njima. svoje odnose prema drugima baziraju iskljucivo sa dominantne pozicije. kako se moze vidjeti kroz citavu povijest, oni svoje partnere uvijek podredjuju i sile da plesu kako oni sviraju
>>
File: pua.jpg (39KB, 480x480px) Image search: [Google]
pua.jpg
39KB, 480x480px
zelimir fakat nema zivot, smrdi u svojoj vojvodjanskoj cergi, hvata wifi od srpskog komsije i zavidi mu na tome pa od kompleksa dodje i sere po ceo dan na ex-yu. zalosno.
>>
>>74549249
šta fali majmunu, oćeš reći da nije lijep?
>>
>>74550082
rekao je da je lep nego ste vi gadni
>>
>>74550082
oćem da rećem majmunko
>>
>>74550072
u vojvodini su vecina srba posrbljeni vlasi koji su pobegli iz hrvatske
>>
>>74550244

nisu nego dzedaji sa planete kripton
>>
>>74549887
sta imamo zajednicko? jezik, kulturu, krv. da te drzave koje si nabrojao, plus poljska i rusija.
a zasto? pa jer tamo pripadamo, imaj bar malo obraza pseto konjusarsko
>>
>>74550286

hahah kako ga prcas placcem
>>
File: 1493758923367.jpg (200KB, 720x774px) Image search: [Google]
1493758923367.jpg
200KB, 720x774px
kako sam vam opet razvalio cmarine
>>
>oni se opet pecaju na zelimirove nebuloze

placc
>>
>>74550321
>krv
>kulturu
ae nesramoti se
u rusiji bi dalmatince proglasili "churkama"
>>
>>74550526
pa ja dalmoša proglasim smradom tu u zagrebu i sta sad? za nas su dalmatinci kompletno drugaciji narod pa smo opet isti
ne sramoti se ti debilu
>>
hahah koja bazza ovaj zlmr
>>
File: 1425347684658.jpg (44KB, 364x431px) Image search: [Google]
1425347684658.jpg
44KB, 364x431px
bolje jedna rusija nego 100 amerika

https://www.youtube.com/watch?v=h9RwYPsVpfM
>>
File: get help nigga.gif (1MB, 480x358px) Image search: [Google]
get help nigga.gif
1MB, 480x358px
>>74550687
>>
>>74550687
OVO
B
O

Ostanimo Srbi i danas kada je to vrlo teško. Ali uvijek je bilo teško. 1941. vjerovatno nije bilo goreg mjesta za život od Srbije, Srbije okupirane od Njemaca, ustaša, Bugara, Mađara, Srbije u kojoj streljaju cijele razrede školske djece, Srbije koju bombardiraju i Njemci i saveznici... pa ipak, 1941. dva najveća pisca i knjizevnika ikad rođena na ovim prostorima, Meša Selimović i Ivo Andrić dolaze baš u Srbiju. Njihove životne priče čine se kao paradigma. Meša Selimović se 1941. nalazi u Zagrebu, odbija sve privilegije kojim ga obasipa ustaški rezim i odgovara svojoj tadašnoj djevojci koja ga u nevjerici pita zašto ide u Srbiju: "Kakav bih ja to Srbin bio kad ne bi bio sa Srbijom kada joj je teško?". Iste godine i Ivo Andrić dolazi u Beograd. Sa prezirom odbija ličnu ponudu Pavelića da bira poziciju u NDH koju želi i izabire život u Beogradu u siromaštvu i pod bombama, a kao svoju nacionalnost upisuje - Srbin.
>>
>>74550687

O B O
B
O

https://www.youtube.com/watch?v=BWO4Lmx4hB8

https://www.youtube.com/watch?v=BWO4Lmx4hB8

URRRRRAAAAAA
>>
>>74550652
ubi se purgeru
>>
obe ove recenice su istinite:
amerika je najvece zlo na svetu;
rusofili su moroni i izdajnici srbije
>>
File: Bez naslova.png (153KB, 1102x435px) Image search: [Google]
Bez naslova.png
153KB, 1102x435px
hmm
>>
>>74550930
ovo
>>
>>74550940
stvarno mi je uzdrmalo motoneurone
>>
>>74550940
dugorocno ah jer su imali vise vojnika koji su doduse bili ocaj ali zerg rush na kraju pobedi
>>
>>74550930
ovo i ovo
imperijalizam je zlo, ruski i americki
>>
>>74550940
hehe samo prcaj k.u.k-ove
>>
>>74550321
Misliš kako smo bili sa Srbima?
Znaš, ono kada je bila Vidovdanska diktatura, ili kada su srkali novce iz Hrvatske u prvoj i drugoj Jugoslaviji, ili kada su počeli tu i tamo etnički čistiti miješana područja po Hrvatskoj ...
Da, multi slavenske zajednice baš cvijetaju, zato i završe u genocidima

Bar je Hrvatska tradicija izigravati vanjske sile, nabacivati njima financijski teret i drkati kurac u međuvremenu. Radili smo to Bizantu, pa Francima, pa Bizantu, pa Francima, pa Mađarima, pa Austrijancima i sada Sabor opet radi sličan kurac sa EU - ništa

Pripadamo?
Kakve jebene veze ima jezična pipadnost sa političkim/ekonomskim/društvenim zajedništvom u nekoj federaciji ili državi?
Zar ne bi bilo bolje nekakva ideološka ili bar grupiranje sa nekim ciljem?

Bi li preferirao zajednicu sa četiri Boosanca, jedan feminist, dva Wahabiji, jedan monarhist ili zajednicu sa par, naprimjer Talijana i Francuza koji imaju istu ideologiju kao ti?
Bi li se družio i živio sa nekim samo zato jer mu prezime završava na "ić"?

I za koji kurac želiš unije?
Zašto ne bismo bili sami, možda neka trgovniksa zajednica i amen?
>>
File: 2f1cfe24a76bd5a9e0d1a8c8eb1.jpg (197KB, 1280x720px) Image search: [Google]
2f1cfe24a76bd5a9e0d1a8c8eb1.jpg
197KB, 1280x720px
4 STUBA EX-YUSTVA SU:

PAROVI
IDJ VIDEOS
CRNI ANDJELI
I MAJKA RUSIJA

https://www.youtube.com/watch?v=Zr9e7qYhP_k
>>
>>74550940
>farmers and serbs
kakav glup izraz, implicira da su srbi bili neki odvojen entitet od seljaka (farmera)
>>
4 stuba nebojse

guzobol
sizofrenija
agorafobija
mamina penzija
>>
>>74551049
>mfw ucili ste siptare srpskim taktikama
>>
>>74551069

o v o
v
o
>>
>>74551089
pa kad je to napravio neki gsg autista
>>
>>74551147
nisam ja ucio nikog nicemu osim tvoje mame da se dobro jebe
>>
bazirani nebojsha, razarac drugosmrdijanskih chmarova
>>
nebojsa i njegov topli brat dominik mackaju melem na hemoroide jedan drugom
>>
>>74551170
to sam napravio ja, debilchino
>>
>>74551170
kakav glup izraz, implicira da su gsg bili neki odvojen entitet od autista (majmuna)
>>
>>74551059
Zagreb je imao najveći industrijski, populacijski i ekonomski rast u kraljevini Jugoslaviji i u svojoj istoriji za te 23 godine "velikosrpske hegemonije" od 1918. do 1941.. U Hrvatskoj je samo do 1932. podignuto 27 posto od svih ukupnih industrijskih postojenja u Jugoslaviji, a u Srbiji samo 14 posto. Od ukupno investiranog kapitala Hrvatska je dobila 37 posto, a Srbija 17 %. Hrvatska je prosječno plaćala po stanovniku 713 dinara, dok je jugoslavenski prosjek bio 777. Porez na zemljište u Srbiji je bio dvostruko veći nego u Hrvatskoj (5.56:10.53) Iako su Hrvatska, Slovenija i Bosna sudjelovale u napadu na Srbiju u 1. svjetskom ratu, Karljevina Jugoslavija je njemačku ratnu odštetu ravnomjerno podjelila na sve djelove Jugoslavije.
>>
>>74551281
>>>/gsg/
>>
>>74551285
slovenec baza opet razara chmarowe neprijateljeemskem puku
>>
jel verujete u boga? ja ne
>>
>>74551419
Neironično pokušavam da vjerujem.
>>
crvati su imali najvise povlastica od svih u kraljevini jugoslaviji pa su nezahvalna pseta opet klali srbe kao najvece zveri

>m-muh banovaina hrvatska
>m-muh plemstvo
>>
>>74551059
>Zašto ne bismo bili sami
jer to u danasnjem, a ni prijasnjem svijetu nije moguce.
netreba biti unija, moze i konfederacija, trgovinska zajednica i slicno, ali radije sa svojim rodom, slavenima, nego nekakvim talijanima i francuzima
>>
>Oni do dana današnjeg vjeruju u Jasenovac
>>
>>74551541
>>74551541
>>74551541

NOVO
>>
>>74551466
ovo dbi
Thread posts: 304
Thread images: 51


[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Search | Top | Home]

I'm aware that Imgur.com will stop allowing adult images since 15th of May. I'm taking actions to backup as much data as possible.
Read more on this topic here - https://archived.moe/talk/thread/1694/


If you need a post removed click on it's [Report] button and follow the instruction.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com.
If you like this website please support us by donating with Bitcoins at 16mKtbZiwW52BLkibtCr8jUg2KVUMTxVQ5
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties.
Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
This is a 4chan archive - all of the content originated from that site.
This means that RandomArchive shows their content, archived.
If you need information for a Poster - contact them.