[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Search | Free Show | Home]

/ex-yu/

This is a blue board which means that it's for everybody (Safe For Work content only). If you see any adult content, please report it.

Thread replies: 299
Thread images: 66

File: duci.jpg (345KB, 614x946px) Image search: [Google]
duci.jpg
345KB, 614x946px
Ljubodrag Duci Simonovic izdanje
>>
File: 1491679750828.png (21KB, 420x420px) Image search: [Google]
1491679750828.png
21KB, 420x420px
Renesansna knjizevnost?
>>
N O V O

https://www.youtube.com/watch?v=Dyh-CcI8OWU
https://www.youtube.com/watch?v=Dyh-CcI8OWU
https://www.youtube.com/watch?v=Dyh-CcI8OWU
>>
Jeзик?
>>
File: bazarluka.jpg (79KB, 780x505px)
bazarluka.jpg
79KB, 780x505px
ca je picke bok vas jeba
>>
>>73365868
>>73365982
servi rektani u samom startu cec
>>
File: 1489691095566.jpg (200KB, 888x1200px)
1489691095566.jpg
200KB, 888x1200px
Nisam odavno ae
>>
>>73366164
obo
srve na vrve
>>
File: prestanitrabunjat.jpg (6KB, 204x223px) Image search: [Google]
prestanitrabunjat.jpg
6KB, 204x223px
Samo kurve janjetina i Vuco!
>>
mnogo sam usamljen momki
ovaj jedan amer s kojim caskam preko neta mi se nije javio vec pet dana a i ovdje me svi ignoriraju ;_;
>>
ubi se bosanceros
>>
>>73366933
https://discord.gg/D6eYUyf

dodji da caskamo :D
>>
https://youtu.be/52_ZXrvr7_Y

ko je ova desna
>>
>>73367100
bazirana zoranaahhhhh
>>
File: C7jQR05XwAAS8h7.jpg (25KB, 380x496px)
C7jQR05XwAAS8h7.jpg
25KB, 380x496px
>>73367074
cemu to
>>
Eks ju izgubio smisao, placc

Jebeni diskord čak i na vojs ne idu
>>
>>73367125
al bih ju otreso uffff
>>
>>73367157
ovo
>>
>>73367157
nije izgubio smisao, diskord je za retarde, previse aktivno i previse ljudi spamuju i seru o necemu

dokaz kako jedva cekaju da pricaju sa nekim i kolko su usamljeni dok se pretvaraju da su intelektualci i imaju agresivan stav
>>
>>73367247
>t.aksista
>>
>>73367442
>t. sizofreni rajko
>>
>>73367453
>t. sizofreni taksista
>>
>>73365868
Nema jeee nema jeeeee hahah
>>
Trazim devojce u Niskom okrugu da volim i mazim.
>>
>>73367442
>>73367453
>>73367485
hehe ako niste znali mi smo sa diskorda xDDD le diskord army !!
>>
>>73367581
pa i ti si takodje na diskordu e moj tahi
>>
>>73367671
ne , ja sam treci lik, vas dvojica jeste sa diskorda i odjebite tamo
>>
>>73367696
sto si toliko guzobolan tahi :^)
>>
iskam da ubivam
>>
>>73367511
>Niski okrug

primi moje saucesce
>>
Trovach
>>
>>73367696
Eto ga. Eto ga opet. Pogledajte, svi! Postao je to opet! Zar nije on najsmesniji lik ovde? O moj Boze.

Skoro mogu da vidim tvoju pateticnu debelu siluetu u mraku, osvetljenu tvojim kompijuterskim monitorom koji je jedini izvor svetla u tvojoj sobi, smejuci se kao devojcica dok opet pises tu tvoju poruku i radis captcha. Ili mozda i ne radis captcha. Mozda si toliko odvratan NEET da si zapravo platio za 4chan pass, tako da samo biras koju ces memu ovaj put. Jedna od onih 'epskih' mema, zar ne? Zamisljam te malog govnara kako se smejes toliko jako dok klikces da ti je poispadao Smoki po podu, ali ok je, tvoja mama ce pocistiti to ujutru. O da, tako je. Jel sam zaboravio da napomenem? Zivis sa mamom. Ti si debeli isprdak, verovatno ju je muka tebe do sada. Toliko ju je muka sto mora da radi sve svaki jebeni dan, svaki dan, za dete koje provodi svo svoje vreme na 4chan govnopostajuci. Samo zamisli ovo. Imala te je, i onda je pomislila da ces biti naucnik ili astronaut ili nesto veliko, i onda si postao NEET. Pateticni autisticni NEET. Verovatno place pre nego sto zaspe svaki dan razmisljajuci o tome kako je lose i kako bi zelela da prosto nestane. Ona verovatno ne moze ni da pokusa da prica sa tobom jer sve sto kazes je "ZA TEBE ZA TEBE ZA TEBE." Postao si parodija samog sebe. I to se sve sto jesi. Tuzan mali covek koji se smeje u mraku sam dok se priprema da uziva u istom plesu koji je igrao milion puta do sad. I to je sve sto ces ikad biti.
>>
>>73367833
Nis je bas comfy, porodico.
Veliko selo, svi se znaju i uglavnom vole.
Radije bih ziveo ovde nego u BG.
>>
Бeoгpaд тpeбa paзopити.
>>
Crni Macori su i dalje baza dreda
>>
PIJEM CUBA LIBRE I SEREM PO ŠIZOFRENIČARIMA
>>
>>73368008
Ne bih se slozio sa tvojom konotacijom, dapace rekao bih da si ti taj koji ovdje ispovalja ponajvise osobina koje bi se mogle pripisati zivotinjama. Stovise rekao bih ti si ti jedna intelektualno insuficijentna osoba, cije se kognitivne sposobnosti mogu mjeriti sa onim od majmuna. Pored toga bih istaknuo kako precesto ispoljavas svoju latentnu homoseksualnu nastrojenost, nerijetko u javnosti, sto jos vise potkopava tvoj kredibilitet.

Ukratko bih se osvrnuo na promiskuitet tvoje majke, kao i na njenu tendenciju da pruza seksualne usluge za novac. Ja sam osobno imao priliku da koristim njene usluge, i tada mi se govorila o potankostima spolnog uda tvoga oca, i moram priznati da ono sto je rekla je bilo skoro pa omalovazavajuce.
>>
>>73368016
ti si doslovno jedini čovjek koji to misli
>>
>>73368075
ubi se doslovno
>>
File: 132 - qWouDIB.png (83KB, 1024x974px)
132 - qWouDIB.png
83KB, 1024x974px
>>73368101
ma poserem se na tebe i na smrde mačore jazo moj
>>
Meni su Đoćko i Fixon mnogo zanimljiviji od crnih mačora.
>>
>>73368167
Bez foliranja ja sam crne mačore gotivio do jaja u pocetku, imalo je tu dosta blejanja na vokaruu takodje, smesnih stvari itd.....zarazno je nekako, necu da se pravim sada kao oni debili koji pljuju fejs i seru kako kreteni postuju tamo a imaju profil sa 1000prijatelja i slicno
Ovde sam zato sto ima i dalje neceg interesantnog, nesto se ubode, ali sve manje exyu i standardni deo 4chena (mislim na najpopularnije).
Da ne bude da serem, ja sam isto budala koja voli crni humor, podjebavanja, provale, kompijutere, umem da sedim po 2dana za kompom, nekada sam bio gejmer itd....ovo mi nista nije strano, samo ja imam29 godina a razmisljanja i zivot koji ovde ljudi vode je 10x slabiji i losiji od onoga sto sam ja radio sa 14god, 99% ljudi ovde ne moze da nadje 10drugara danas da okrene da dodju ako im treba pomoc npr...90% nema druga zapravo.
95% su virgini koji pate u dubini duse i poprilicno su nesretni (ako izuzmemo decu koju drma pubertet i hormoni i koji jos sklapaju poznanstva, drugarstva, interesovanja i devojke i sex i veze itd njih ne racunamo).
Verujem da su i preko 90% beta likovi, oni koji nikada nisu znali ni loptu da sutnu a nisu ni sportom se bavili, izlazili i slicno, ljudi koji se boje sami sebe.
Naravno ima i narkomana, alkoholicara, pedera i ludaka koji bi zvanicno dobili papir od psihijatra da nisu zdravi u glavi.
Skapiras da otpad drustva dolazi ovde,
Ne kazem da sam bolji ja samo analiziram i kuckam dosta (brzo kucam do jaja inace pa mi nije tesko, pijem sok i pusim cigaru i pisem pa cu da spavam).
Tj ja i nisam bolji....gresio sam samo tako u zivotu ali na potpuno drugi nacin, barem nisam bio beta slepac bez ikoga ali sam bio slepac.
Pa moja riba kada je videla sajt i ajde da pogleda malo kaze da su ovde sve promasene budale i deca jer nikog drugog i ne bi privuklo ovo.
Mada ima tabli dobrih...sp, ck, biz, fit, diy, out, sci, x, tv....kako mi kada legne sta da gledam, naravno i tu ima gluposti.
>>
>>73368256
hrvatski taksista minus šizofrenija
>>
kako je ljep dan vani
>>
ko /memuran/ ovde?

https://www.youtube.com/watch?v=Kn5M0zqFSl4
>>
https://www.youtube.com/watch?v=zGESP0iePmQ

hajde da pricamo o tome kako je divan ovaj album
>>
>>73368421
a ti na egzju
>>
>>73368455
digomise
>>
alo srbi palite traktore hehe
Brm Brm
>>
>>73368669
Jel mu ovo keva
>>
File: 1446591657411.jpg (1MB, 1024x683px)
1446591657411.jpg
1MB, 1024x683px
>>73368666
OVO
>>
File: brm brm.png (171KB, 471x514px)
brm brm.png
171KB, 471x514px
>>
File: DSC-4302.jpg (56KB, 567x424px)
DSC-4302.jpg
56KB, 567x424px
Rejtujte me
>>
>>73368811
Brate i to moje paste su do jaja....lepo ja napisem, nego niko me ne kapira ozbiljno jer prvo i jesam iskoristio ove sve kurtone na jebanje zaista ali mi ne veruju a nije ni bitno. Drugo vozio sam i jurcao ribe danas....trece i imam par flasa ovog vina koje kosta....i ja sada smaram sa svime time autiste koji bleje ovde.
ALI, kazem ALI kada krenem da pricam ozbiljno i da se udubim i budem ok, pristojan itd...veruj mi da mozes mnogo toga cuti od mene, kako god. Ja nemam pastu, da imam okacio bih. Sinoc sam krenuo o zivotnoj filozofiji ali nikog ne boli kurac.
Najbolje okaciti zabu i napisati nesto tipa:
SMRT DIJASPORI

I to treba da bude "post"....
>>
>>73368836
dante/10
>>
>>73368752
bas sam vidio prije kojih 2 mjeseca sivi bg mercedes kod zagreba i odma se sjetio taksiste
>>
Zasto su sve devojke neopevane kurve?
>>
>>73366490
Bar nam kasnije devedesete nisu bilo tako loše kao u Srbiji poslije rata.
>>
>>73364920

hrvoserve je medju nama
>>
>>73369242
O
B
O
>>
why Serbs so tall? How tall is average Serb girl?
>>
>>73369428
oko sto pedeset
>>
>>73369428
185 cm
>>
>>73369428
DUDL
U
D
L
>>
>>73369296
jeste
>>
File: kjrngb.jpg (48KB, 579x309px)
kjrngb.jpg
48KB, 579x309px
>>73369518
kek
>>
>>73369428
dinaric masterrace
>>
>>73369523
t. Serb girl

>>73369554
хyюдл
>>
>>73369699
bazirana braća pycci
>>
>>73369699
нaпиши ћиpилицoм пa ћe пиcaти cpпcки
>>
File: hrvatjani.png (242KB, 484x605px)
hrvatjani.png
242KB, 484x605px
>>73369699

>horvatski jezik
>>
>>73369699
delet
>>
brat mi je trenutno u americi
trazio sam mu da mi uzme maga kacket, par knjiga na eng i dog tag na kome pise memes

Sta jos mogu da mu trazim kad je vec tamo?
>>
Sinoc pio rujno vino s jednom malom, nakon toga se dobro istreso u nju, ljudi moji nema nista ljepse nego biti zaljubljen
>>
File: oeurgh.jpg (71KB, 1042x298px)
oeurgh.jpg
71KB, 1042x298px
>>73369795
wtf i love Serbia now
>>
Sinoc pio rujno vino s jednom malom, nakon toga se dobro istreso u nju, ljudi moji nema nista ljepse nego biti zaljubljen
>>
>izlizem curu
>kaze "hvala" i ode
>>
>>73370091
Zivot.
Bolji zivot.
Da ga zgrabis, puput tigra.
>>
>>73370091
neznam al da te vidim takvog garant bi te razbio na sred ulice
>>
Život nije dečija igra...
>>
CRNA KOSA
TAMAN TEN
>>
File: ok.jpg (54KB, 594x355px)
ok.jpg
54KB, 594x355px
>>73370211
Sta kazes familijo?
>>
>>73370331
к y ц к
>>
File: hueddy.jpg (55KB, 675x713px)
hueddy.jpg
55KB, 675x713px
>ćirilica
>>
sta je s ovom kurvom? STA JE S OVOM KURVOM!

sta je s ovom buljom? STA JE S OVOM BULJOM!
>>
>>73370359
Odakle si, da ti popusim
>>
>>73370448
>zastava
svaki put
>>
https://www.youtube.com/watch?v=oq0bf-Zuj3o

zna li itko turski ovdje? o cem pjeva ovaj lik? jebena stvar
>>
>>73370448
KG, al mora mi dodjes u kucu, nema sile da se cimam za muski blowjob
>>
>>73370359
ю ape э биг бoй
>>
File: unknown.png (12KB, 401x98px)
unknown.png
12KB, 401x98px
>>73370495
pitaj u /srb/
>>
>>73370520
фop ю
>>
>>73370359
moj je veci dbpi (da budem potpuno iskren)
>>
idem malo na sunce dobit boju, ne daj bože da netko pomisli da sam neetara
>>
https://www.youtube.com/watch?v=1_AKG2pZmJ0
kek
>>
>>73370445
Aj idi odrasti zaista, koji ce mi kurac porodicna kada idem na put i odmor ujutru, bitno mi je sta da mi ostane za dorucak, a skoro 400dinara razlike mi jeste razlika kada mi NE TREBA ni 3 pice da mi donesu.
Baksis treba davadi, vidim da si jadnik neki cim ga 4x grentekstujes.
Budi dzek pa mu daj 500dinara gmazu.....decko aj pocela je skola, mlad si, mislis da imas neku pricu da bi se raspravljao, po meni si zaista jedna obicna budaletina koja kapiram da nije nikada ni picu narucila niti bila u drustvu niti ista, vidi se da veze ti nemas sa bilo cim van ta 4 zida i da si operisan, baksis je bio 60 sto nije malo, imao sam sitno i tako sam platio sa novcanicama od 200 i dao ostatak baksisa koliko sam moga, ostalo novca je bilo krupno, nije ni hiljadu vec evri i 2000din.
I ne znam sto odgovaram ovim moronima koj kurac, pederko od 15god nesto sere po 4chanu trudi se da bude odrastao ili debil od 35 koji ne zna dupe da obrise, to se odmah vidi veruj mi, samo su mnogi slicni tebi pa to ne primecuju.
E sada da bi ispao cool reci ces
>LE KAKO SAM GA TRIGEROVAO
>LE IMAM 10000000000EVRA KOD SEBE A NEMAM STA DA JEDEM
>Inace ljudi jedu najjeftiniju cigansku hranu a to su nudle a da imaju pare, mani me toga
>LE SVI IMAJU. ZNAJU VOZE JEBU ali niko da slika zato i pokrenem lavinu sranja kada slikam bilo sta jer nemate nista! Znate da sam u pravu.
>>
>>73368455
>>
>>73370663
Doslovno ovo.
>>
>>73370700
Ok aj ovako moram sa tobom:
ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta.
>>
>>73370331
Ma znam druze, sta ti je, losa riba totalno, pogotovu kada te juri da jebes a vrhunsko telo ima i vrlo je sexualna, uopste ne valja, bolje kao ti na /b/ da odem pa skinem Loly MLP pony tail boi puccci i drkam kao mentol da me bude sramota samog sebe.
A pogotovo je lose kada posle toga stigne jos 5poruka od bivse pa sam je zvao malo da pricamo, a i drugar mi pise o nekoj ribi koju cu da jebem mozda, kaze da "izgleda vrh".
Aj nadji neki odgovor dok ne zaspem ali molim te, jedva cekam, evo ovu sandru su jebali narko dileri bez zuba sa sidom ajmo dalje sta imas vise da kaze da bi sam sebi bio manje mizera ajde.....pa ovaj exyu nekada prosto volim, zivota mi, fedora likovi koji jebu lutke na naduvavanje i to ako supe hrabrost da "pitaju" za sex mi krecu sa prosipanjem fora,
>le pola grama zutog
Ti bre ni ne znas ni sta je zuto, ni belo ni sta je pola grama zato nemoj da meni prodajes tu pricu mangupsku.
>>
>>73370696
zabavljaju se, u redu su momci
>>
>>73370706
why he sad? He won
>>
>>73370826
Da sklonimo zajebanciju po strani
Prodajem nesto itd...slikao sam vam hiljadu puta pa ti je jasno da sam lik koji i sam uzima i proda....nisam zestok momak i "ubica", tu ga vec pretera.
Da jebem, sta je to uopste cudno, imam 29 a i jebem realno ceo zivot, sto sam i slikao itd...
Narkoman ne volim da me zoves, ja nisam raspad od lika, to si video i na slikama ali imam problema, voleo bih da nisam probao to sve mada mi je i prijalo
Programer nisam postao, vidis da ucim, vise sam medicnski radnik tu sam barem 15ispita dao a nisam ni to svakako.
Inace programiranje sam izabrao jer mi ide da sedim za kompom i imam mozak za te stvari.
Filozof - ono, prosao sam dosta toga a opet sam ostao dosledan i zdravog razuma pa sam kompetentan da pricam o raznim temama, da uzmete recimo o biologiji da pricate pojma ne bih imao, dajem za primer.
Biznismen, pa imao firmu, pukao, radio sam u zivotu i nisam jeo govna, imam ambicija.
191cm sam visok vidi se valjda i na slici da me ima.
Mozes da sprdas koliko hoces ali je i istina to sto si ponabrajao, u svakom slucaju smatram sebe iznad prosecnim u mnogo cemu, nikada nisam i necu biti prosek.
Postoji kompetentntiji a ako si me ubicom nazvao jer je pijani najbolji drug udario u drvo i poginuo a mene ostavio u do jaja mukama mislim da si tezak smrad od coveka.
>>
>>73370854
he suffers so we don't have to
>>
>>73370696
shiptare
>>
>>73370914
>jel bi ti stvarno hteo devojku kojoj je neki retard gurao kurac gde je stigo i jel stvarno zelis da ljubis usne i lice devojke na koju je neko pre svrsavao sto puta

Ajde molim te nemoj da pomeris golice sad i nemoj da projektujes i forsiras na druge ljude sopstvene nesigurnosti. Ako mi se devojka svidja, svidja mi se i to je to. Bolje da je bila sa jednim likom koji je gurao sta je hteo i koji ju je naucio sve lepo bar nego da je nevina i da moram da trpim tinejdzersku dramu sa ribom od 25 godina koja se plasi da se kresne. Nevino je lepo sa mentalno strane ali tu su uvek neki mnogo gori pozadinski problemi.
Znaci ti bi radije da umres sam i nevin nego da imas nesto stvarno sa devojkom, samo zato sto je ona pre toga bila sa nekim?

Danas se bre ljudi kresu sa 12 godina majmune, a ti si stariji svaki dan. Ko ti je kriv kad nisi jebao nesto kad ti je vreme bilo nego sad kiselo grozdje pod stare dane.
>nekim cudom se nadje u situaciji gde ce da vidi neku lepu, zgodnu, sredjenu ribu
>nekim cudom se okurazi da joj pridje (sad vec prelazimo u sajens fikshn)
>nekim slucajem ona pristane da se njusi sa takvim beta cuckom
>prorade feromoni, onjusis namirisanu sredjenu devojku i tu mekanu kozu i usku garderobu
>digne ti se kurac sto je prirodna reakcija na kraju krajeva
>ona ti se smeska i uvija se oko tebe
>STOJ GOSPO, KOLIKO STE KURCEVA PROSULI PO SVOJOJ FACI DO SAD

kakvi ste vi majmuni. pitajte majke svoje koliko su kurceva primile pre nego sto se random n-ti zajebao kao najgori nesposobnjakovic koji ne ume da ga izvadi na vreme pa vas je napravio
>>
>>73370507
Daj neki kontakt info pa ako prolazim ikad cu nazovem.
>>
>>73370921
msm ide protiv istinkta muskaraca da budes s ribom koju je neko vec izjebao i posvrsavao po njoj, al ono takva su vremena

prilagodi se ili si najebao, jbg
>>
>>73370991
Najpre moras da promenis stav svoj i gledanje prema zenama i zivotu.
Ti si napravio konstrukciju i procentualnu vrednost nje, 45% sanse da je u vezi, scenarija razna gde ispadas super heroj ali NIKADA to ne izadje na dobro.
Prvo nije ni ona neki jebeni bitan faktor u zivotu a drugo pocne ono sto se uvek desava, da osobu koja ti se svidja idealizujes do bolesti, to sam radio ja, to je radio moj cale, deda, keva i jebeno svako bice na planeti a ta osoba je daleko od idelnog a ne retko i suprotno od ideala koje bi hteo.
Opusti se, budi iskren, imaj samopouzdanja sa samim sobom, niti ces joj biti lik u zivotu sa najvecom kitom, najvise para, najbolje gradjen itd...nista od toga ali moze biti tvoja i bukvalno da je dovedes do toga da ludi za tobom.
Zene vole da si nezno-grub (zvuci glupo ali je tako), u sexu jako siguran, iskusan i uglavnom dominantan, zele paznju, zele osobu koja moze da je nasmeje. Zene su depresivci po prirodi i kompleksasi, mnogo bih morao da ti pricam a ne pisem da bi me razumeo i shvatio bi da je to istina, pa jebote tako lepa bica koja toliko uticu na nas su tako nesigurna i labilna da je to strasno, musko MORA biti oslonac, ni jedna nece pizde pored sebe koje mora da dize na noge i uci ih kako da budu muskarci, to se vec ocekuje.
I kao depresivci prirodni zene vole muskarce koji ih nasmeju, cak je i Merlin Monro kao najlepsa zena sveta rekla nesto tipa muskarac koji me nasmeje ce me najlakse odvesti u krevet.
Zene vole i crni humor ali ne vole vulgarnost i biti prost, nevaspitan i neotesan, to ne voli niko, to nema veze sa crnim humorom.
Nadam se da sam malko barem slozio sliku sta zene vole i zele, budi iskren i pridji joj, reci lepo aj na pice ako raspolozena ovih dana ili joj trazi broj ako nemas, napravi prvi korak normalno, nemoj da ga uvezbavas i da previse razmisljas o njemu jer ce se videti da je to plasticno nekako, vestacki, usiljeno i bice odbojno.
Budi svoj i koriguj se polako na bolje
>>
File: 1482589414874.jpg (68KB, 420x420px)
1482589414874.jpg
68KB, 420x420px
>>73370826
>mlk kad je to odgovorio meni
>>
>>73370991
Nikog to ne dira osim 4čenovaca, to sam baš primjetio- Bit će da je do cuck meme, ne znam
>>
dbi dobra riba ne utice na to da bude dobar seks
dbi sa losijim ribama se uvek opustim i jebem ko zivotinja
dbi sa vrh kuckicom se ustrucavam stidim i budem nezniji
>>
File: goat.jpg (102KB, 810x540px)
goat.jpg
102KB, 810x540px
>>73370921
>mekanu kozu
>onjusis mekanu kozu

>>73370988
џoн cмит na steamu, slika Karl "The fookin legend" Tanner
>>
>>73371024
Anone nadam se da sam malo pomogao, pitao si me pa sam se raspricao o musko zenskim odnosima i eto to je od mene, sinoc sam bio van sebe zbog utakmice nisam ni dolazio kasnije na ovo.

Kog rata? Aj kapiram meme ali vi se ovde opako tripujete da ce da pukne rat neki.
Srbija ne moze nikome nista na Balkanu i obrnuto a sve su clanice NATO-a sem nas, a mi se lizemo sa Kinom i Rusijom i nije vise odnos snaga kao 99te pa da Srbi bleje po podrumima a nije ni Evropa toliko poslusan americki ker kao pre (mada jeste i dalje), nema ni R od rata momci.


Jebiga svi volimo da smo generali, geopoliticari i analiticari, poznavaoci vojske i politike ali je cinjenica da sila poput Turske nece lako uci u rat a i sa kim da udje?
Vidis da ameriku odjebavaju polako, Turska se izvinila Rusima, napravili dil, Rusi ratoborni ka americi, mislim taj im je stav, sada su extra i sa Turskom jer USA nema vise sta da ponudi kao nekada.
Kina koji je ogroman igrac je i dalje nekako neutralna ali opet na strani Rusije, isto i Indija.
Sve je to lepo na /int/-u meme kao slav, poo in the loo i to ali brate Rusija/Kina/Indija u vojnom savezu bi bili neprejebivi a vec skoro i da jesu to, zajedno sa Brazilom.
Cela juzna Amerika ne voli USA.
Evropa je pocela polako da se okrece od USA.
Gde ti mislis da ce puci rat.
Bosnu bi Srbija zgazila za 1mesec totalno realno sada pricam, nisam pristrasan, drugo to se nece ni desiti.
Sve price su napucane da bi politicari dobili rejting, Hrvati se pale kao majmuni kada neki politicki piun izadje i kaze Smrt Srbima, i dobije brdo bodova od naroda bukvalno a kasnije se nalaze po mostovima sa cvecem i slicno.
Nema od rata nista, mislim na lokalni rat.
Rat koji realno mogu da skapiram je vise na nivou Evrope koja hoce da se otarasi muslimana i camuga! Realno levicarske evropske politicki korektne fore vise ne prolaze ni u jednoj zemlji, svima je jasno kakvu su gamad primili a iole pametniji shvata da stoji velikim delom USA iza toga radi destabilizacije.
>>
>>73371073
ovo
SAMO MAME
DEBELE FEMINISTKINJE
I INVALIDI
>>
>>73371012
Ovo je istina dbi, svaka je na mjestu
>>
>>73371069
nije znam likove koji se zale, kazu ubija ih u pojam kad razmisljaju da se riba pre njih karala sa jos nekim
najbolje, ne razmisljati
>>
https://www.youtube.com/watch?v=2-UuncGHDJ4

https://www.youtube.com/watch?v=2-UuncGHDJ4

https://www.youtube.com/watch?v=2-UuncGHDJ4


NOVO NOVO NOVO
>>
da li programirati ili ne programirati
>>
>>73371149
Ja nisam čuo takve spike ni od koga iskreno, ali vjerujem da ima pojedinaca što se brinu o tome. Zabrinuo bi se jedino ako cura još pati za nekim bivšim (što se lagano skuži), odmah bi ju otkanto
>>
>>73371201
>programeri
CECUJEM
>>
>>73367924

Ta keva po meni nema prava da se žali, pošto je verovatno za svoju nesreću - sama kriva.
>>
moji roditelji su zajedno jos od srednje skole i nikad nisu jebali nikog osim jedno drugog
i dbi brak im je savrsen
>>
>prolazim kroz kosu rukom
>naiđem na neš masno
>kojikurac.jpg
>komadić mesa od ručka prije 2 sata mi je osto kosi
fakat sam ustaška životinja
>>
>>73371157

al ima dobru prdaru mamu joj jebem
>>
File: 1452362173558.jpg (89KB, 1280x720px)
1452362173558.jpg
89KB, 1280x720px
>>73371270
ipak zenama ne treba verovati
>>
>>73371321
to je istinska ljubav dbi
>>
>>73371367
>istinska ljlubav
>impricira da to postoji
>>
>>73371157

K O L A
O
L
A
>>
>ljudi koji neironično misle da islamistički pokreti nastaju zbog socioekonomske situacije
>>
Porodico, ko je najbolja devojka, Reji ili Asuka?
>>
>>73371760
Asuka.
>>
>>73370921
zalosno je za vidjet da su nekima uspjesno isprali mozak i da u kurvanju vide nesto sasvim okej ili cak na to gledaju kao na nesto sto ima i pozitivnih strana

boli me kurac, mene su vise puta ismijavali sto necu da jebem prije braka ali ja i dalje ostajem pri toj odluci

inace sta mislis ko je sretniji kasnije u zivotu, oni koji su njih 20 naguzili do cetrdesete, ili oni koji su 20 godina proveli s jednom?
>>
>>73371760
ona crvena, asuka kontam
>>
File: Rei_Ayanami_OP.png (155KB, 360x274px)
Rei_Ayanami_OP.png
155KB, 360x274px
>>73371760
Zna se
>>
File: Asuka 043.jpg (137KB, 850x626px)
Asuka 043.jpg
137KB, 850x626px
>>73371871
>>73371909
Dobar ukus.
>>
File: asukagod.jpg (112KB, 750x746px)
asukagod.jpg
112KB, 750x746px
>>73371956
>>
>>73371327
lol dupeta ni u prici
>>
Povraćao sam na scene kad priča nemački dbi
>>
File: 1491117463178.jpg (28KB, 400x300px)
1491117463178.jpg
28KB, 400x300px
>>73371956
>>73372018
>>
File: asukacos.jpg (139KB, 685x1024px)
asukacos.jpg
139KB, 685x1024px
>>73372143
>>
Tfw nemas crvenokosu boginju
>>
>>73371760
Asuka
>>
File: 1491712565494.png (307KB, 620x482px) Image search: [Google]
1491712565494.png
307KB, 620x482px
>>73372319
ovo
Zar nisu one smatrane vampirima tamo u Srbiji?

PIŠAJ PO PROGRAMERIMA (koji pokušavam biti)
EVO VAM CRNIH GOVANA (koje nevolim)
ŽENSKIH ŠTOVIŠE (vaginalni židovi)
>>
>>73371760
Misato, arbanasu smrdljivi
>>73372018
>>73372143
>>73372174
>ook nemam rusku devojku
>>
camugofilija je mentalna bolest
>>
File: asuka.jpg (152KB, 640x960px)
asuka.jpg
152KB, 640x960px
>>73372603
>>
File: 1491701090311.jpg (126KB, 972x1296px)
1491701090311.jpg
126KB, 972x1296px
Je li netko spomenuo trapove?
Evo budem ja :P
>>
Asuka realno je najviše mentalno sjebana
>>
File: 1467732282113.jpg (2MB, 4288x2416px)
1467732282113.jpg
2MB, 4288x2416px
>>73372777
Samo traps bajo moj, brojke su upravo potvrdile
>>
File: kek.jpg (87KB, 900x903px) Image search: [Google]
kek.jpg
87KB, 900x903px
>>73372831
OVO
V
O
>>
File: 1442280160689.jpg (118KB, 533x746px)
1442280160689.jpg
118KB, 533x746px
>>73372779
Zato je i najbolja dbi.
>>
>>73372777
Još/ime?
>>
jebem vam majku umobolnu
>>
File: 1491051149786.jpg (111KB, 1160x788px)
1491051149786.jpg
111KB, 1160x788px
>>73372916
>>73372890
>>73372831
>>73372777
Pedercine
>>
>>73372890
ko je ovo?
>>
ubi se pederu
>>
kajman, pa panama
radimo posao s bananama
>>
File: ustasha_1941BC.jpg (138KB, 600x849px) Image search: [Google]
ustasha_1941BC.jpg
138KB, 600x849px
Usudite li se popiti Crvenu Tabletu BEZ GARANCIJE DA SE NECHETE PREDOZIRAT??


https://www.youtube.com/watch?v=b1fxoQrXWLM
>>
ja sam jedan od retkih koji slusa istu muziku kao i moj cale

https://www.youtube.com/watch?v=q0wcWAknl3c
>>
File: hnng.jpg (12KB, 378x301px)
hnng.jpg
12KB, 378x301px
>>73373117
a uj krurac... niesam bia spreman za ovvvovooooo !!!!!!!!!!
>>
>>73373117
napokon istina
>>
>>73373117
MI
>>
>>73373166

ponosan sam sto slusam istu muziku koju je slusao moj cale u mladosti
>>
File: 1433805531519.jpg (221KB, 1280x960px) Image search: [Google]
1433805531519.jpg
221KB, 1280x960px
>>73372990
>>73373014
>>73372975
"Š-šta je a-anone, zar ti se ne sviđam?"
>>
File: 6mYgra9.jpg (57KB, 960x720px) Image search: [Google]
6mYgra9.jpg
57KB, 960x720px
>>73372975
>>73372990
>>73373014
"A-ako ti se vise s-sviđa mogu bit i ženstvena.."
>>
>>73373166
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Nadia%20Wilson
Ne mos ti mene prevarit.
>>
>>73373272
BEJASMO
>>
pijem next sok od jabuke, jagode i cvekle
>>
Samo hocu neku slatku kurvicu (pol nevazan) da me davi dok se trljamo.
>>
>>73373471
Bazirano bajo moj.
>>
File: supak.jpg (61KB, 537x600px) Image search: [Google]
supak.jpg
61KB, 537x600px
cec ove slike na duhanskim proizvodima su komedijsko zlato
>>
Dopisivao sam se na tumblru sa jednim 16-godisnjim poljakom koji se oblacio kao curica i bas se zaljubila u mene i hteo je da se vidimo u Krakovu.

Nevina je i krila je zensku odecu pod kljucem i bio je jako zgodan kad se dotera.

Jednog dana ja odem na tumblr i vidim da je izbrisala nalog, bas mi je bilo krivo...
>>
>>73373463
SRBIIIIII
>>
>>73373482
https://www.youtube.com/watch?v=knbae39oAJY
>>
>>73373598

mmmm jelena bacic alimpic, ona i dara bubamara su harale novim sadom zajedno i drkao sam na price kako su zajedno savatavale klince u trojku sa njima
>>
cлeдeћe нeдeљe нoвe eпизoдe мoг мaлoг пoнијa
get hype
>>
>>73373557
pas mater mislio sam da mi nece smetat al bome mi smeta

najjace kad mi stave tipa sliku oka i kazu da pusenje uzrokuje sljepocu .. top cec je ak ti neku scika u oko jedino lolam
>>
>>73373350
>>73373409
to je pravo zensko majmune
>>
>On ne prati novu sezonu Samuraj Dzeka
>>
File: uncuncunc.gif (2MB, 400x500px) Image search: [Google]
uncuncunc.gif
2MB, 400x500px
>>73373117
koj $ick bit
>>
>>73373582

Taкoђe ти жeлим cpeћaн пpaзник.У cтapим дaнимa јe y Cpбији биo pacпpocтpaњeн oбичaј дa ce нa Цвeтe цeo дaн шeтa oкићeн цвeћeм. Moмци би пpaвили бyкeтe и нocили их дeвoјкaмa, a cвaки цвeт имao јe cвoјe знaчeњe из кoгa би oнe мoглe дa paзaзнaјy yдвapaчeвa oceћaњa. Дaнac јe дoвoљнo дa ce нaбepe цвeћe и yнece y кyћy.

Цвeти cy дaн зa paдocт, oкyпљaњe и дpyжeњe ca ближњимa. Зaтo, пoклoнитe дaнac нeкoј дpaгoј ocoби цвeћe. И вoдитe paчyнa – cвaки цвeт имa cвoјy cимбoликy:

Mapгapeтe – Дa бyдeтe лeпи и кpyпни

Дpeн – Дa бyдeтe јaки и здpaви

Љyбичицe – Дa бyдeтe миpишљaви и пpивлaчни

Bpбoвe гpaнчицe – Дa cви бyдy нaпpeдни и ycпeшни

Pyжa – дa бyдeтe pyмeни
>>
>>73373557
oboljeli od moždanog udara na aparatima
>>
File: poglavica-hrvati.jpg (46KB, 620x350px) Image search: [Google]
poglavica-hrvati.jpg
46KB, 620x350px
Jeste li znali da su indijanci Hrvati?

https://www.youtube.com/watch?v=EFjYE_BTjv4
https://en.wikipedia.org/wiki/Croatan
>>
moj cale i ja slusamo judas priest i sviramo vazdusne gitare
>>
>>73373786
ovakvi tekstovi samo pokazuju koliko je podela na političke i etničke nacije besmislena
>>
File: cig04.jpg (159KB, 453x472px) Image search: [Google]
cig04.jpg
159KB, 453x472px
>>73373682
>>73373764
prećerali su
>>
>>73373786
vidio sam na supernatural , cec
>>
>>73373837
e ta mi je najgora, ko supendara izgleda
fuj
>>
>>73373837

ako je peder ima extra rupu hehe
>>
>>73373786
>>73373786
>https://en.wikipedia.org/wiki/Croatan
To su potomci dubrovacke izgubljene flote

>>73373117
cec neki servski guzobolnik upravo dislajko ovo
>>
ja sam nebojsin cale i to cu dokazati pred haskim tribunalom nezvao se ja domagoj
>>
najjača je ona beba sa cigarom u ustima
najsretniji sam kad tu dobijem uvijek cecnem kad zapalim jednu
>>
>>73373950

kek voleo bi da vidim tu sliku
>>
>DJ Vučićević proziva sve da su soroševci
>DJ Vučićević je bio urednik lista koji je finansirao Soroš

N E M O Š
F A B R I C I R A T
>>
Mi se skupljamo na 4chanu a nasi roditelji na exkluziva.ba
>>
>>73373598
top kek secam se ovoga
vrhunski cec
>>
>>73373117
Uvik su mi govorili da izgledam ko egipchanin dbi
>>
a sad drkica

http://www.alo.rs/zestok-seks-u-parovima-video/102513
>>
>>73374071
Razmisli malo o tome
Ako je on bio finansiran od strane Sorosa valjda on najbolje ume da prepozna kad je jos neko finansiran
>>
gospodin žorž šoroš je baza dbi
>>
>>73373702
ti znas cec
>>
>VUČIĆ: Protesti su praznik demokratije! Šetajte koliko god hoćete i gde god hoćete!

B A Z A
>>
>>73374154
ne vidis nista
al sama pomisao na aleksandru kako se jebe me uspaljuje
>>
File: pusenjeLS2.jpg (104KB, 625x351px) Image search: [Google]
pusenjeLS2.jpg
104KB, 625x351px
>>73373950
i beba na aparatima i roditelji koji plaču nad mini lijesom kek koji kurac
>>
Moj otac je patentirao nekoliko epskih mema na ovoj dasci, trebate mu biti zahvalni zbog toga.
>>
>>73373984
ja jos nisam video te pakle sa slikama
>>
File: 1491347309219.jpg (702KB, 2560x1707px) Image search: [Google]
1491347309219.jpg
702KB, 2560x1707px
Koliko bih milovao ovog dok ne svrsi mmmm.
>>
>>73373582
>ona
>>
>>73374245
bukvalno ovo
>>
>>73374267
Bazirano.
>>
ZASTO NISAM PTICICA

DA LETIM DALEKO
>>
>>73374262
t. dante
>>
>>73374320
a jebi se, sad moram da odslusam opet tu pjesmu
>>
File: 61328000.jpg (127KB, 996x562px) Image search: [Google]
61328000.jpg
127KB, 996x562px
>>73373984
evo je brt
>>
skužio sam da neću nikad jebat i odlučio sam na kurve ić
>>
File: heh.png (4KB, 671x90px)
heh.png
4KB, 671x90px
>>73374340
>>
Aleksandra je legla na Davida, a potom se njihov krevet zatresao.
>>
>>73365868
Srbi kako komentirate ovo?
>>
>>73374154
zar nema ona dijete?
>>
>>73374413
Kako mozete da gledate te nebuloze jooooj
>>
File: 1419281061851.jpg (726KB, 800x1200px) Image search: [Google]
1419281061851.jpg
726KB, 800x1200px
>>
>>73374468
bi
>>
red pilujte me o programskim jezicima
>>
dajte najbolje videe parova za drkanje
po mogucnosti da sadrze aleksandru ili anamariju dzambazov
>>
>>73374517
go lang > sve ostalo
>>
>>
>>73374262
kek
>>
File: 1419280488335.jpg (730KB, 800x1200px) Image search: [Google]
1419280488335.jpg
730KB, 800x1200px
>>
>>73374267
Ko je ovaj sjemenski demon
>>
>>73374517
Ako nisi bog u programiranju nemoj ni da pocinjes da ucis.
Sa programiuranjem ili ce zaradjujes po 200-400k ili ce kucas po ceo dan za 30k.

Ne padaj na taj meme.
>>
>>73374562
ma mala daj mi taj, daj mi...
>>
dosta
>>
>>73374468
>>73374562
uvik kontra, uvik kontra
>>
>>73374539
bazirana ekavica
>>
nesto sam mnogo anksiozan, drhtim bez razloga
>>
>>73374535
fmt.Printf("Hm, pa ne znam, probao sam ga i zanimljiv je za serverske stvari")


>>73374593
>Ako nisi bog u programiranju nemoj ni da pocinjes da ucis.

Dbi ovo je nesto najretardiranije sto sam ikada procitao na internetu.
>Ako ne znas da citas nemoj ni da kreces da ucis da citas
>>
nebojša zapjevaj nam nekaj
>>
File: 1472341500191256835.jpg (118KB, 600x900px) Image search: [Google]
1472341500191256835.jpg
118KB, 600x900px
>>73374584
Voleo bih i ja znat, prijatelju.
>>
File: 1419280527133.jpg (139KB, 1200x800px) Image search: [Google]
1419280527133.jpg
139KB, 1200x800px
>>
File: ss_013.png (103KB, 329x264px) Image search: [Google]
ss_013.png
103KB, 329x264px
>>73374584
>>
>>73374680
Brate onda ni ne znas sta znaci programiranje.
To ti je 60% matematika, sve ostalo jezik i pravopis.

Ako ne znas matematiku neces znati ni da programiras nista kompleksnije od srednjoskolsog nivoa.
>>
>>73374756
naglasen Venerin breg, nije kurac
>>
>>73374756
ima thicc penis
>>
>>73374695
>mali feminizarni peder nosi majicu sovjetskog saveza
>ne zna da bi u sovjetskom savezu mali feminizirani peder poput njega zavrsio u masovnoj grobnici sa probusenom lobanjom
top cec
>>
>>73374756
Pogledaj te bukte ijoooooj.

>>73374795
to je cosplay porodico.
>>
>>73374267
>>73374695
>>73374756
polina belka je legit žensko daune
>>
>>73374760
Ovo sto sto je napisano u tvom postu je meme.

>To ti je 60% matematika, sve ostalo jezik i pravopis.
Apsolutno netacno, lol

Recimo ako radim na pravljenju alatki za rad sa bazama, restful api(sto vecina danas radi), tu nemas ama bas nikakve matematike.
O webu generalno ni da ne govorim

Ako radis masinsko ucenje, linearno programiranje, tu ti treba matematicke analize, statistike, linearne algebre i verovatnoce. Kriterijumi za te poslove su preveliki i godisnje se zaposli par osoba jer broj firmi koje rade masinsko ucenje moze se izbrojati na prste.


tldr ti si pao na meme o matematici
>>
>>73374917
Dakle.
Ili radis za 30k.
Ili za 300k.
>>
>naso sam neke prastare diskove 50 centa, Eminema i D12
>slusam sad

many men...wished death upon me
>>
>>73374994
Apsolutno netacno opet

>Junior php developer pocetna plata 500e
>To se odnosi na prvih 6 meseci a onda se povecava u zavisnosti od toga koliko dobro radis posao
>>
>>73374226

Ne jebe gospodin baza zivu silu svaka mu cast
>>
Šta slušate trenutno?

https://www.youtube.com/watch?v=NFE7gTvalHw
>>
File: 1491748465819.jpg (7KB, 420x420px)
1491748465819.jpg
7KB, 420x420px
Najbolji grad u ex-yu?
>>
U PARIZU TROŠIM DEVIZU
>>
>>73374349

epska hahah

>>73375051

https://www.youtube.com/watch?v=e99MfX24HK4
>>
>>73375056
Nis logicno
Palilula oblast logicno
>>
>>73375056
Kikinda
>>
>>73375056
beograd

(na kolena pred beogradjane)
>>
File: 08db73ae.jpg (48KB, 853x440px) Image search: [Google]
08db73ae.jpg
48KB, 853x440px
>>73373117
nmg
>>
>>73375093
sta je to kikinda???
>>
File: crvati.jpg (36KB, 453x500px) Image search: [Google]
crvati.jpg
36KB, 453x500px
>>73375096

AHAHAHAHAHAHHAH
>>
File: shou patofne.jpg (25KB, 548x658px) Image search: [Google]
shou patofne.jpg
25KB, 548x658px
>>73375096
vriss
>>
>>73375056
Prizren.
>>
File: 1419280867354.jpg (581KB, 1875x1251px) Image search: [Google]
1419280867354.jpg
581KB, 1875x1251px
>>73375051
krvavo

https://www.youtube.com/watch?v=Vt_WLYubVlk
samo narkomanija
>>
>>73375096
AHAAHAHAHAHA
ZAPISANO VAM JE U PESKU DA STE CRVI
>>
File: grb_ki_1_350.jpg (25KB, 350x404px) Image search: [Google]
grb_ki_1_350.jpg
25KB, 350x404px
>>73375114
najbolji grad
>>
>>73375096
PLACC
>>
>>73375016
Baš su besne fiftijeve pesme sa početka karijere
>>
ko od vas majmuna konstantno radi konce na /pol/u danas?
>>
>>73375083
Slazem se.

>>73375051
https://www.youtube.com/watch?v=S21mpo2akGM

Mala bela gospodjice~
>>
>>73375114
sedište velikokindskog (kraljevskog) privilegovanog distrikta (regio privilegatus districtus magnokikindiensis)
>>
>>73375180
https://www.youtube.com/watch?v=tsRUfh99ncA

ma ulica je to bila jos
>>
alo nislije sme neko 1 na 1
cekam vas veceras u 8 na cairu
moze kod parkica za kucice ili kod sprava za vezbanje
>moze i u amfiju
>>
https://www.youtube.com/watch?v=87MkEiK3vyI
nedjeljno popodne: skladba
>>
a be bate be leeeee
>>
ko ovde /došaoizpičkovcakognemaninamapi/?
>>
>>73375096

fakat su crvi
>>
>>73375322
Nemoj tu, ce nas vidi neko.
Imas li stan pa da se trljamo malo.
>>
>>73375449
Koj ce ne vidi kad noc a ladno i nema niko po par brt
samo po neki kuckar i kuckarka
>>
>>73375514

izes mi kurrrac
>>
daki kurcina 26 centimetra
>>
>>73375528
tatko nek ti ga izede
>>73375558
ja nista nisam cula
>>
>>73375096
U ime Horusa brisi ovo
>>
>>73375514
Ne volim public buraz.
Daj negde toplo i udobno pa cu te 1 na 1 celu noc.
Al mora budes dominantan, ne palim se na picke.
>>
jel nedeljom jeftina struja ceo dan?
>>
>>733756
poslije 22 sata mislim ili taka neka šema
>>
>>73375626
jeste

HVALA TI VUCICU

KOME SMETA JAK VUCIC?
>>
File: Baza.jpg (193KB, 786x918px) Image search: [Google]
Baza.jpg
193KB, 786x918px
>>73375626
Ne jos dugo.
>>
>>73375626
jeste
>>
>>73375667
Nista protiv al bas ko beta cuck izgleda
>>
File: 1491305616660.jpg (73KB, 328x468px) Image search: [Google]
1491305616660.jpg
73KB, 328x468px
>>73375691
>>
>>73375691
tisina tamo
>>
>>73375739
SAMO
>>
>>73375667
>>73375739

sta bi dao da jednom nedeljno snima po spot gde rektuje opoziciju
>>
>>73375691
mogao bi sam da ishefta celo vođstvo hdz-a
>>
>>73375739
>ook jebes drolje po lasvegasu
>>
>>73375899
vucci je na glasu kao ljubitelj muskih drolji i trandji
>>
>>73375934
>>73375934
>>73375934

>Inb4 pre 310
Thread posts: 299
Thread images: 66


[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Search | Top | Home]

I'm aware that Imgur.com will stop allowing adult images since 15th of May. I'm taking actions to backup as much data as possible.
Read more on this topic here - https://archived.moe/talk/thread/1694/


If you need a post removed click on it's [Report] button and follow the instruction.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com.
If you like this website please support us by donating with Bitcoins at 16mKtbZiwW52BLkibtCr8jUg2KVUMTxVQ5
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties.
Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
This is a 4chan archive - all of the content originated from that site.
This means that RandomArchive shows their content, archived.
If you need information for a Poster - contact them.