[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Search | Free Show | Home]

/tr/- anasını siktimin t*RK köpekleri + ataPİÇ edisyonu

This is a blue board which means that it's for everybody (Safe For Work content only). If you see any adult content, please report it.

Thread replies: 51
Thread images: 6

File: eyy.jpg (43KB, 831x413px) Image search: [Google]
eyy.jpg
43KB, 831x413px
EYYYYY BIREMIN TAYRO GELDİ
>>
roaches
>>
t*rkLerden NEFRET ediyorum
>>
https://www.youtube.com/watch?v=9bXC1eXKExc
>>
>>73363212
>>73364070

Terket burayı keko
>>
BU MİLLET AFLA OLMUŞ AQ :DDD

gazeteduvar.com.tr/gundem/2017/04/08/500-suriyeli-torbaliyi-terk-etti/
>>
türklerden nefret ediyorum
>>
ŞEKİL YAPMA LAN, KOYARIM O ŞEKLİNE
>>
>>73365507
>YANIYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMM
>>
File: IMG_9058.jpg (21KB, 464x317px) Image search: [Google]
IMG_9058.jpg
21KB, 464x317px
Halı.

Kilim.

Kalem seti.

Gümüş tepsi.

Takı.

Şifoniyer.

Kaftan.

Vazo.

Madalyon.

Heykel.

Biblo.

Tablo.

*

Hepsini bırakmış Ahmet Necdet Sezer... Kendisine verilen 1243 parça hediyenin, 1243’ünü de bırakmış...

Götürmemiş.

*

Bu benim cumhurbaşkanım olamaz...

*

Zaten, kırmızı ışıkta durmasından belliydi... Kimse durmuyor ki, o niye duruyor?

İsveç mi burası?

*

Bakıyorum gazetelere... 94 parça gümüş, 22 vazo, 9 takı, 27 hatıra para, 4 tabanca, 83 parça değerli süs eşyası, 55 tablo, 86 porselen, 7 madalyon, 4 saat... İnsanın içi gidiyor!

Al, götür di mi...

Bırakmış, gidiyor.

*

Üstelik, liste eksik...

Kendisine tahsis edilen "kafana göre harca" denilen ödeneği de harcamadı.

Hediyeleri bıraktığı gibi...

Papelleri de bıraktı.

46 trilyon liracık!

Ye, yemedi... Gez, gezmedi.

O zaman bırak biz yiyelim...

Ona da izin vermedi.

"Yetim hakkıdır" dedi, görevi boyunca tasarruf ettiği 46 trilyonu, Maliye’ye iade etti...

Kemal Abi’ye.

*

Çocukları hálá memur... First Lady desen... Bi Atıl Kutoğlu’nu bile tanımıyor... Belediyeler, bizim paramızla simitçilere Cemil İpekçi’den köstüm hazırlattı; o hálá kendi cebinden giyiniyor.

*

Aşçıyı, garsonu azalttı. "Suyla çalışmıyor bunlar" dedi, 14 makam aracını geri verdi. Okluk’taki yazlık köşke hiç gitmedi. Oğlunu evlendirdi, elektrik parasına kadar cebinden ödedi. Eşi düştü, bileğini kırdı; hastaneye sivil araçla götürdü, röntgen için kuyruğa girdi, sıra bekledi. Annesi vefat etti, gene sivil plakayla gitti; flap flap flap, fors yapmadı... Resmi yemekler hariç, kimseye davet vermedi. Mutfakta yerli ürün kullandırttı.

Şatafattan uzak durdu.

*

Yeminini tuttu...

Hukuku üstün kıldı.

E haliyle...

Sevilmedi. Sevilmez.
>>
>>73367952
ananın amına yarrağımı bumpladım sen çıktın
>>
>>73363212
why is this so?
>>73367986
>>73367986
>>73367986
>>
>>73369005
>>73369005
>>73369005
Yeni tirad açam da götüyanık k*rt köpekleri proxy değiştire değiştire raporlıcam diye uğraşsın :DDDDDD
>>
>>73369129
>yanıyooooooooooooooooommm
>>
çok fena kakam var ama sıçacak ş*h-İT mezarı yok tüh ş*hİT kızının ağzına yapam bari :Ddddddd
>>
zort
>>
>>73368997
D-delet
>>
karnım acıktı
>>
bumb :DDD
>>
n-neredesiniz ;_;
>>
sanane lan tırrık. ister marketten vodka almaya çıkar ister arkadaşlarıyla kafa dağıtmaya çıkar ister tek başına bir mekana gidip içip sıçmaya çıkar ister konsere gitmek için çıkar ister erkek arkadaşıyla buluşup sevişmek için çıkar sa na ne örümcek beyinli totoş!

debe editi : kürdistana özgürlük. ATAM İZİNDEYİZ :DDDDDDDDD
>>
>>73375749
hahahahahahahahahaha
>>
ben kadının neden gece 11'de sokakta olduğunu değil bu oksijen israfına insan muamelesi yapmak zorunda olduğumuzu sorguluyorum. hadi diyelim ki hayat kadını geçimini öyle sağlıyor, peki bu senin o kadına tecavüz etmeni haklı çıkartıyor mu? ayrıca bu arkadaşın görevi arabasına binen insanları biniş saatlerine göre kategorize etmek mi?

broadchurch diye bir ingiliz dizisi var, bu dönem 3. sezonu yayınlanıyor. merak edenleriniz 3. sezonun ilk bölümüne bir baksınlar tecavüze uğramış bir kadına nasıl destek veriliyor, polisin hali tavrı ne şekilde diye. ben ilk bölümü izlediğinde gayrı ihtiyari kendi ülkemle karşılaştırdım ve çok utandım. bir kadının hayatında birden fazla partneri olabilir, kadın sarhoş olabilir, açık saçık giyinebilir hatta hayat kadını olabilir ama bu o kadına tecavüz edebileceğiniz anlamına gelmez.
>>
File: 1488677281898.png (100KB, 258x330px) Image search: [Google]
1488677281898.png
100KB, 258x330px
>>73375749
>>73376298
>>
>>73376298
başkanlık gelsede solcu piçlerine tecavüz edip serbest kalsak :Dddddddd
>>
ataPİÇçi gavadlar ne yandı beeeeee :Dddd 16 nisanda reyis bunlara bir koysunda bende patlamış mısırımı alıp izleyeyim gavatların gözyaşlarını
>>
>>73376878
inşaLLaH moruQ.
>>
>>73376878
ben oRRrrrrrrrospu ananı sikerken babanla beraber beni izlediğin gibimi qnq :DDDDDDDDDD
>>
>>73377362
hahahahahahahahahahahahahahaha
>>
>>73377362
>YETİŞİN KOMŞİLER YANIYOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMM
aXXXXXXXXX bEEEEEEEEEEEE
>>
>>73378415
>fena yandım
>yanıyon diyemde yandığımı belli etmeyem

ax uLan...
>>
>>73379656
bu dünyada götümü yakabilecek tek şey ülkuçulardır mOrUq
>>
yukarıdaki entry bizim hep boşuna yaşadığımızın birkaç örneğidir sadece, çoğalır da... (lafım, video altındaki leş yorumlara)

neyse, bizler de ölmedik henüz. el kadar yavrucağa içinde kin olabilen aptal yahut gaddar ne b*oksa! * buhar olsun gitsin.

yine neyse, kuzuyu duyuranlar var olsun, şu kadarcık faydamız, destek, moral, çocuk kalbine ulaşacaksa ondan kolayı yok.

daha fazlası için ne gerekiyor, şimdi gidip abone olduğum sayfayı gezeyim. millete de link yollamalı değil mi?
>>
Gün geçmiyor ki, türkiye'nin çomaristan bölümlerinden utanılacak yeni bir video ile karşılaşmayalım. bu sefer ki videomuz beyni ailesi tarafından yıkanıp politikaya alet edilmiş 11-12 yaşlarında bir loli'ye ait. kendisine ezberletilmiş olan metni elindeki telefon yardımıyla okuyup kendi deyimiyle "orlanda", abd, almanya, ingiltere gibi "hain" ülkelere meydan okuyor ve seçimde "evet" diyeceklerini hönkürüyor. evlat olsa sevilmeyecek/banglanmayacak bu çocuk "osmanlı'ya saldırıldığını" düşünüyor ve bunu yapanları bedel ödemekle tehdit ediyor. "bunlaaaar" deyişi bile kime özendirildiğini çok net gösteriyor.
yazık gerçekten çok yazık.

facebook com/islam1birlik/videos/1384964881559734/
>>
Turkce benim kotu arkadas baba turk marhaba
>>
>>73383530
dananon senmisin qnq
>>
https://twitter.com/_ihanetebedel_/status/851142447749005313

helal olsun gerilla nasil vurmus
>>
>>73384248
hahahahahahahahahaha
>>
File: cCc Mahmut Pasha Siker cCc.jpg (1MB, 2936x1976px) Image search: [Google]
cCc Mahmut Pasha Siker cCc.jpg
1MB, 2936x1976px
>>73363212
kes lan erm*ni dölü
>>
Çok yalnızm.
>>
File: 1491741357196.jpg (16KB, 189x189px) Image search: [Google]
1491741357196.jpg
16KB, 189x189px
>>73385464
Neden hatırlattın şimdi
>>
gel gel, kayicki. Yavas Yavas!
>>
>>73386372
that what your mom said when i cum into her pussy :Dddddddddddd
>>
>>73386842
ohhhh shiet I got #rekT XDDddDdDDd DDDD
>>
paşam siz hiç bir savaşı kazanmadınız
>>
HOWS THE REFERENDUM GOING?
IS ERdogAN BECOMING EVEN MORE OF A SULTAN?
>>
File: eg-copy.jpg (48KB, 421x480px) Image search: [Google]
eg-copy.jpg
48KB, 421x480px
Vote Yes.
>>
>>73389212
alhamdulillah
>>73389331
i will brother dont worry
>>
allah var din dogru

hayirli aksamlar dilerim mumin kardeslerim
>>
when will the results be published?
and where?
>>
>>120328516
efso amk bi boardda bu kadar sazanın bir arada olması inanılmaz
Thread posts: 51
Thread images: 6

[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Search | Top | Home]

I'm aware that Imgur.com will stop allowing adult images since 15th of May. I'm taking actions to backup as much data as possible.
Read more on this topic here - https://archived.moe/talk/thread/1694/

If you need a post removed click on it's [Report] button and follow the instruction.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com.
If you like this website please support us by donating with Bitcoins at 16mKtbZiwW52BLkibtCr8jUg2KVUMTxVQ5
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties.
Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
This is a 4chan archive - all of the content originated from that site.
This means that RandomArchive shows their content, archived.
If you need information for a Poster - contact them.