[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Search | Free Show | Home]

/ex-yu/

This is a blue board which means that it's for everybody (Safe For Work content only). If you see any adult content, please report it.

Thread replies: 358
Thread images: 35

Lurkaj koncima da stekneš uvid kako se ovdje komunicira, kako se ponašati kako ne itd.
>>
>>72382509
kaki je ovo gzenomorf?
>>
>programeri nikad nece osjetit picku
>pjesnici mogu birat koga i sta ce jebat
v r i s s
>>
gluten je najopasniji
>>
Jesmo li stvarno ovdje za život?
>>
novojazavci > programeri
>>
>>72382509
budi mi dobra budi mi losa
>>
>>72382608
plači još malo biljko jedna ahahahaha, bukvalno se ponašaš kao peđa gnjatić u krugu 50m od žene. a ja karam slatke anglističarke u bulju
>>
kada budem imao dijete poticati cu ga da prca i zadirkuje slabije po skoli
>>
kaj je lurkanje
>>
zakleo sam se u srpskom gradu sarajevu
nikad vise u zivotu (you) necu dati hrvatu
>>
Sad malo kad sam prosirio horizonte i upoznao dosta ljudi iz srbije i republike srpske mogu sa sigurnoscu tvrditi da su slovenija i hrvatska drzave sa najvecim postotokom autizma
realno su ljudi mjesavina dva zla balkanskog jada i zapadnog degenerizma
srbi bosanci hercegovci makedonci crnogorci opet kad sjednes onako prijateljkski i drugarski nades dosta slicnis tema i nekako mentalitet i pogled na svijet je slican i smisao za humor
hrvati i slovenci se bukvalno pretvaraju u zapadnjake
>>
>>72382725
vi FILOSOFI ste jebeni kancer, bukvalno ste gori posteri od najgorih programera ovde
>>
>>72382509
Anita Zelić na slici
>>
>>72382812
slazem se, obozavam otici kod muje na janjetinu u krupu i ispricat se ko covjek
nisam bio na jugu srbije, al kazu da su to ljudine nevjerovatne
>>
tko /jebeiprogramereifilozofe/?
jazavci ste
>>
>>72382818
Rekoše Srbin drkajući na crne anđele sa podruglim smijehom na licu.
>>
>>72382869
ubij se filosofcino
>>
pozz
>>
programeri >>>>>> novopeder=filosof=black metal
>>
>>72382509

Želim vam ugodnu i prijatnu noć i da je provedete radeći stvari koje vas čine srećnim i ispunjenim.
>>
>>72382818
najgori posteri i najbolji jebači, pošteno, a tebi se kurac usafto nakon godina nekorištenja :^)
>>
>>72382919
hvala
>>
>>72382896
Opa, sad mogu staviti u životopis da sam postao pasta na /ex-yu/.

>>72382902
Vjerojatno hoću, ali tek kad napunim 50. godinu.

>>72382915
Kaj slušaš?
>>
>>72382852
>nisam bio na jugu srbije, al kazu da su to ljudine nevjerovatne
ne lazu te, ja sam sa juga srbadije i mogu potvrditi
ovi degeni sa severa su bukvalno zapadnjacki retardi a mi negujemo svoju tradiciju i jezik
>>
>>72382852
a ja bas volim otic kod svog prijatelja radislava u banja luku keva mu pravi odlicnu pitu od visanja
nezz ovo me dosta iznenadilo posto kao mladi nisam imao kontakt sa drugim nacionalnostima samo hrvatima a jos sam dosta vremena provodio u hrvatskoj u mladosti cak su i tada bili donegdje normalniji nego sad iako su i tad bili potpuni autisti nebi me cudilo da u sljedecih 5 godina legaliziraju travu prostituciju i pederluk
>>
PJESNICI >>>>>> power gap >>>>>>>>>> grcki filosofi >>>>>>>>>> (((postmoderni filosofi))) >>>>>>>>>>>> p*ogrameri >>>>>>>>>>>>>>>>>>> h*vati
>>
>>72382919
nebojsa detektiran
>>
nikada vas iz bosne necemo smatrati srbima, ne znam sto se lozite
>>
>degenerici sa ledita i dalje postuju u starom koncu

VRISXTIM
>>
>>72383013
pa oni su ionako veći srbijanci od vas
>>
>>
>>72383013
ni ne morate, pu mater vam jebem

>>72383025
SPRZZ
>>
haha evo sad je i odgovorio i na vise postova odjedanput
>gramaticki tocni postovi
>vise odgovora odjedanput
>guzobolni su
>meme shvacaju doslovno
>antiedgy su(liberali,antifa i sl.)
>>
>>72383013
pa nikad nitko nece srbijance smatrat ljudskim bicima pa sta sad
>>
>>72383024
to je taj fenomen leditovskog odgovaranja u beskonacnost
>>
kevame tera iz kuce
kako da ostanem neet?
>>
>>72383055
Otkad je biti liberal de facto loše? Po čemu je biti desničar automatski dobro?
>>
File: 1489429261666.jpg (702KB, 2560x1707px) Image search: [Google]
1489429261666.jpg
702KB, 2560x1707px
kakav je osjećaj znati da niste zanimiljivi 95% populacije i da vaš obscure humor je smiješan samo vama i vama samima
>>
>>72383131
kakav si s udarcima ?
>>
>u prodavnici kupujem vitgenstajnov traktakus za potrebe filosofskog faksa u beogradu
>kasirka: neko lako citanje, a?
>(maska konfuzije): da li implicirate da debljinu knjige
>kasirka/moguci partner: molim?
>ja: da li me izigravate kao budalu?
>srodna dusa/buduca zena: ne zasto?
>ja: izvrsite transakciju ODMAH
>>
>>72383055
Ma ne, problem je što recimo ako si kontra sviju feget poput mene kod određenih tema, tamo bi te najvjerojatnije downvoteali i rijetko tko bi vidio tvoj post.
>>
>trigerovati bosooonce
>govoriti im da ne pripadaju matici
predivno
>>
>>72383137
>on nije probuđen
>>
Ajmo da ozivimo Zemunski klan. Oslobodimo Legiju i osvojimo sve opet.
>>
>>72383163
pedja dbi
>>
>>72383137
ubij se ili još bolje vrati se na reddit majmune
>>72383163
kek, stavi trip da pratim buduće postove
>>
>>72383163
oplakah
>>
Layout je napravljen za krugodrk, a moderacija je govno i ne možeš nikada upotpunosti kazati svoje mišljenje.
>>
>>72383157
treniram karate
>>
Svet je ovaj tiran tiraninu
>>
Hejjjj :-)
Kako ste??? ;)
>>
>>72383181
Pitam ozbiljno, kužim da je ovo 4chan, banteri i tako to, no stvarno me zanima odgovor na moje pitanje.

>>72383214
Opa, kako li si samo opasan, momče. I kaj buš mi napravil ak ne odem na leddit? Tak i tak budeš mi sutra dal (You) i slagal u određenoj temi.
>>
>>72383281
>on pita ozbiljno
>>
File: dowin-5.jpg (23KB, 600x304px) Image search: [Google]
dowin-5.jpg
23KB, 600x304px
>>72382509
ljudi, gde uzeti lifting shoes kod nas? /novi sad/ ovde
>>
>>72383137
top kek bajo moj danasnji liberali nisu uopce liberali vec su ekonomski socijalisti skoro pa komunisti a drustveno ultra progresivni do apsurdnih granica tipa rodovi nepostoje
a te dvije stvari mislim da ekonomska pozicija i taj drustveni stav su nepovezive
a vecina ljudi na nasim prostorima koji aspiriraju to sranje su paraziti iz nevaldninih udruga lgbt zajednica i guzobolni ljudi koji se smatraju yugoslovenima pa ih idaje cmarovi bole jer je propala yugoslavia i imaju diplome sa zavrsenim marksizmom pa su ljuti sto nemogu naci posao.
>>
Opa, kako li si samo opasan, momče. I kaj buš mi napravil ak ne odem na leddit? Tak i tak budeš mi sutra dal (You) i slagal u određenoj temi.
>>
prestanite mu davati youove takva stvorenja zive od paznje
a youovi su mu ko upvotovi
i zapamtite razliku moze vam spasiti zivot
>gramaticki tocni postovi
>vise odgovora odjedanput
>guzobolni su
>meme shvacaju doslovno
>antiedgy su(liberali,antifa i sl.)
>>
>>72383248
ubi Boga u njoj

>>72383381
naruči prek neta il pogledaj u pride-u
>>
>>72383281
Jebeni debilu,ja imam online firmu za prodaju usluga u igricama. Imam 15 zaposlenih svaki dobija po 2000 evra, tako da ajde molim te me nauci o ekonomiji.
>>
prestanite mu davati youove takva stvorenja zive od paznje
a youovi su mu ko upvotovi
i zapamtite razliku moze vam spasiti zivot
>gramaticki tocni postovi
>vise odgovora odjedanput
>guzobolni su
>meme shvacaju doslovno
>antiedgy su(liberali,antifa i sl.)
>>
>>72383437
koji reddit post, evo uzmi moj goreglas pederčino
>>
>>72383451
gledao sam po netu ali nekako mi je drazi probati ih

znam da cu se zajebati sigurno ako ih narucim
>>
>>72383453
kazu da je it sektor dobar u srbiji
>>
>>72383451
isterat ce me iz kuce onda
>>
>>72383390
Opet, generalizirati sve ljevičare jer su neo marksisti retardi je pomalo glupo. Peterson mi je po pitanju toga dosta baziran, volim gledati njegove videe i predavanja, iako se ne slažem uvijek s njim, no barem odlično argumentira svoja stajališta.

>>72383453
Gdje sam rekao da ću ikoga učiti o ekonomiju, panju jedan?
>>
govorim dbi uživo
koliko krindž
>>
>>72383580
jako dbi
ubi se
>>
Opet, generalizirati sve ljevičare jer su neo marksisti retardi je pomalo glupo. Peterson mi je po pitanju toga dosta baziran, volim gledati njegove videe i predavanja, iako se ne slažem uvijek s njim, no barem odlično argumentira svoja stajališta.
>>
https://www.youtube.com/watch?v=s5lzByhVgZI

DRZAVA DRHTI OD KLANA
>>
ulice su nase svi to dobro znate
na ulici nema ni mame ni tate
nece ti pomoci to sto znas karate
>>
>>72383579
Pa negeneraliziram svaku ljevu politicku poziiju samo janso govorim sto predtavlja danasnji progresivizam koji su hvala Bogu vidim ljudi poceli odbacivati i liberalizam koji je jedino dobar za svjetske mocnike. Mislim orginalni klasicni liberalizam je po meni ok iako se neslazem sa njim.
>>
>>72383621
ne koristim ga u situacijama u kojima bi bilo previše neprikladno nego kad se družim s autistima
veoma zabavan zvuk dbi, podsjeća me na one kineske partikule koje govornici kineskih dialekata stavljaju na kraju rečenica iako nemaju gramatičko značenje dbi
>>
File: image.jpg (2MB, 3264x2448px) Image search: [Google]
image.jpg
2MB, 3264x2448px
>>72383516
ja sam uzeo ove i ful su mi pomogle jer sam dosta visok i imam slabu mobilnost u gležnjevima
imaš i skuplje za preko 200e al mi se nije dalo dat toliko para
>>
Ko je ovim idiotima s filozofskog reko za ex-yu pa jebo ti albanac škrbavi mater napacanu u krvi
>>
>top kek bajo moj danasnji liberali nisu uopce liberali vec su ekonomski socijalisti skoro pa komunisti
urlam
>>
>>72383746
dobra mema
>>
File: milosevic-sm.jpg (38KB, 624x352px) Image search: [Google]
milosevic-sm.jpg
38KB, 624x352px
ZNAS TI KO JE OVDE
TI SE TU ZAJEBAVAS DOK SE NASI OVDE BORE
>>
>>72383689
Što se tiče modernog progresivizma se u potpunosti slažem. Ugodan ostatak večeri, anon.
>>
>>72383755
pa ljudi s filozofkog maltene posjeduju ove dredove, oduvijek smo bili tu frende, još prije vas oronulih programera i ostalih žohara
>>
>>72383746
ovo crno izgleda kao nesto sto stavljas u supak i onda stiskas tu pumpicu da vibrira
>>
mi smo zemlja koja je dozivela da u istoriji ima pobunu jedinice za specijalne operacije(aka pobuna crvenih beretki)
ne strajk, nego pobunu !!
>>
>>72383669
>thcf
>panjevi od 40 godina snimaju lozacke pesme da se srednjoskolci gasiraju
jesam kv i neetara ali hvala bogu barem nisam stefan i bore
>>
>>72383822
ne znam kaj je to, dobio sam u paketu
>>
>>72383905
to naravno
ali je catchy pesma i uklapa se u emisiju :D
>>
gledam reportazu o nekoj srpkinji koja slika nogama neke zene u hijabima i trenira teakwando
>>
>>72383390
>bajo moj danasnji liberali nisu uopce liberali vec su ekonomski socijalisti skoro pa komunisti
tebi je 4ćen popio mozak, kako može biti "ekonomski socijalista konunista" neko ko se zalaže za potpunu slobodu tržišta i deregulaciju ekonomije alah te ubio
>>
>>72383968
jesi je jebo
>>
>>72383877
i jesu uspjeli?
>>
>>72384003
lol pusti ga vidiš da je izbosne
>>
imam dozivljaj da su srpkinje il kurve il jako muskaste dali grijesim?
>>
>>72384008
Ne, al staru ti jesam, bre.
>>
>>72384008
a kako cu to je na teveu
>>
>>72383905
ovo, zesci krindz su papani
>>
umetnik
https://www.youtube.com/watch?v=WRTHBrcpZaM
>>
>>72383746
i ja imam isti problem, zato i trazim

dobro sam se setio, ne mogu vise u starkama
moracu bas pogledati pride

hvala anon
>>
zakaj nisam ptičica da letim daleko
>>
>>72384053
>MLAD SAM SRBIN
ima 40 godina top lol
>>
>>72384126
Nemrtvi Holivud?
>>
MLAD SAM SRBIN I ZBOG TOGA MNOGO SMRDIM
>>
MLAD SAM ALSPSKI SRBIN I ZBOG TOGA ISTO TAKO SMRDIM
>>
>>72383522

drkam na gogu
>>
File: zlovenci.jpg (50KB, 692x309px) Image search: [Google]
zlovenci.jpg
50KB, 692x309px
* zakolje te *
* stavi na fejs *
>>
Dveriliks
>>
>>72384185
PRCIM TI MATER ZIDOVSKU.
Kako se samo usudujes postati u ovom threadu ti planinski kukastonosati stakoru, ti izdrkotino ljudskih grijeha. Ko ti je dao dozvoljenje da zagadujes ovo mjesto sa tvojim prisustvom, zeludac mi se preokrece od tebe ti planinski smradu. Jos samo jednom postaj u ovom threadu i jebat cu ti mater!
>>
https://www.youtube.com/watch?v=YX_kez_xwJs

>Nikada nećeš imati Malkavijanku za curu
Drži me familijo
>>
File: 052 - 0N6oiOt.png (85KB, 1024x970px) Image search: [Google]
052 - 0N6oiOt.png
85KB, 1024x970px
>>72384315
>izbosne
nisam ti dopustio da pričaš
>>
>>72384472

O V O
B
O
>>
>>72384501
izvini nisam tako mislio
>>
>>72384340
jel to imaš nekakvu obsesiju s onom larp igrom?
>>
>>72384501
Ti izbosne oploduju mladu slovenke sa svojim masovnim bosankim prangijama. Nakon sto se zivotinjski izmuce na bausteli svi znojavi i pod utjecajem alkohola svakog dana svake veceri svakog sata oru djevicansku tlo mladih slovenskih fufica i sire bosanski gen jer je slovenski jedino dobar za neplacanje parkig kazni po hrvatskoj i ratnom profiterstvu, gadis mi se.
>>
>>72384664
slusaj majmunko, ti si zaista kancer ovog dreda

zasto jednostavno ne odjebes? Ako to uskoro ne ucinis ja cu uciniti sve da te nadjem i da ti zapalim kucu
>>
>>72384610

ovo je essential ex-yu /mu/zika
>>
>>72384709
ponesi tangice
>>
>>72383167
>siptar posta pod srbijanskom zastavom
ovo vec postaje dosadno
>>
bosanac popi kaficu (lekove)
>>
>>72384709
nisam majmunko, samo nisam upućen i zanima me šta je ovaj vtm
poznat mi je termin jer znam nekog tipa iz amerike koji je larpovao 90ih ali ne znam zašto se pominje na ovaj thread
>>
nervni sistem
ne sviđa mi se
>>
bojim se da mi se kurac vise ne dize
>>
File: 132 - qWouDIB.png (83KB, 1024x974px) Image search: [Google]
132 - qWouDIB.png
83KB, 1024x974px
>>72384683
>Ti izbosne oploduju mladu slovenke sa svojim masovnim bosankim prangijama.
Pa ti stvarno misliš da se brinem za to ? Bilo to istina ili ne, stvarno me boli kurac. Nisam ja neki nacionalista ili neki takav lik da bi se brinuo o tome ko jebe s kim i zašto. Pa svejedno mi je. Samo mi je važno da je dobro u životu meni i onima za koje mi nije svejedno. Na sve drugo se samo popishkim dbi... Pa da se i brinem koji bosanac jebe koju slovenku ? Ma samo nek jebe hahaha
>>
ajde pisite nesto, zabavljajte me klovnovi
>>
>>72384936
transformacija u hrvata complete
>>
>>72384967
nisam on, al imam jedno pitanje za tebe

jesi ti stvarno Slovenac? Od majke Slovenke i oca Slovenca?
>>
>izlet filosofskog fakulteta u ljubljanu, upoznavanje svestranog filosofa slavoja zizeka
>primjetim vrucu curicu blizu save
>no cekajte, prvo moramo da jasno definisemo pojam "vruce" jer je isuvise relativan pojam, jer recimo, na primjer, ako bismo bili na planeti gdje ne postoji nista sto bi mogli da okarakterisemo kao "hladno" tako ne bismo mogli imati kontrapunkt "vruce"
>primjetim adekvatnu curicu blizu save
>no cekajte prvo moramo izbaciti pojam "curicu" jer je mizogono i sovinisticki nastrojeno ka vec recenoj osobi
>primjetim adekvatnu osobu blize save
>no sto je blizu? jedan isuvise relativan pojam koji nema jasno znacenje (i koje ne smijemo izvuci iz metafore jer metafora je lazna ideja jezika koja nema smisla u nasim uzvisenim metafizckim i filosofskim umovima) jer blizu je zemlja-sunce, i ako to uzmemo kao blizu onda je nasa osoba preblizu i moglo bi se okarakterisati kao silovanje
>odlucim izmjeriti metrazu izmedju adekvatne osove i mene
>prisavsi na nekih 30cm do njenog isuvise adekvatnog lice ona vrisne i krikne
>ponovo ostajem bez buduce zene zbog patrijarhata koji juri ulicama ljubljane
>slovenci na vijagri koji zvjerski siluju malde zene i bacaju ih u savu su krivi
>ja sam isuvise uzvisenog stanja duha da jurim mesnata zadovoljstva, ne znam zasto sam gubio vrijeme na ovom
>zizek me ponudio kokainom i analnim seksom
>jednu sam stvar odbio
>>
>>72385031
Jesam. Pa već sam odgovorio na to pitanje mnogo puta ovdje na ex-yu pa još me svi pitate
>>
>>72385031
otac ibro majka tirglavka roden 1989 trst velika srbija
>>
File: melania.jpg (125KB, 1920x1080px) Image search: [Google]
melania.jpg
125KB, 1920x1080px
>>72385035
Melanija mi je bila prva ljubav
>>
>>72385068
nerealno dobro znas srpski, kako si ga naucio?
>>
>>72385155
dbi žena je ružna i izgleda više kao neki vanzemaljac nego kao čovjek
>>
učim lojban i pitam se da li da napravim vještački jezik na bazi ex-yu forica dbi
dbi može da bude riječca koja ide na kraju rečenice da bi je afirmisala
>>
nisam promenila gacice 12 dana
>>
>>72385281
serem ti se u carapu
>>
>>72385205
Evo još 2304. put da kažem to na ex-yu, al neka ti bude kad baš nemam šta drugo da radim. Kad sam imao 10 godina sam se budio u 6 ujutro. Škola je počela tek u 8, tako da sam trebao nešto da radim. Znači upalio sam televizor i jedina zanimljiva stvar su bili crtići na novoj TV. I to sam i gledao 2 godine, skoro svaki dan i tako sam naučio.
>>
>>72385281
pojo bi ti gacice ko salatu
>>
>>72385327
heheh a jel tajna da kazes koji su to crtići bili konkretno?
>>
>nikada neces biti depresivni noir detektiv alkoholicar koji radi na svojem najvecem slucaju koji ga vodi na put samootkrivenja
>>
>>72385327
e moj glupane a da si pisao zadacu sada ne bi bio ovdje
>>
File: _sp-pesnik-artur-rembo.jpg (24KB, 400x250px) Image search: [Google]
_sp-pesnik-artur-rembo.jpg
24KB, 400x250px
>nikad neces biti rembo
koji jebeni boipucci hnnnng
>>
>>72385281
slika ili se nije desilo
>>
>>72385392
ma ne sječam se dobro ali mislim da je bio majstor bob i traktor tom i jebeni medvjediči dobra srca to je sve što se sječam
>>
>>72385447
možeš da budeš sve to minus noir detective
ako hoćeš samootkrivenje možda bi trebao da uzmeš koji psihodelk
nikad nisam dobio nekakvu duvokoumnu revelaciju od drogiranja ali znam mnogo mongoloida koji jesu
>>
>2005 je bila prije 12 god
koji kurac
>>
>>72385508
sta vi uopce radite u sloveniji?
mozda zvuci kao glupo pitanje ali mislim nemate nikakvih velikih problema koliko vidim tipa nezaposlenost i to a mali ste sta radite po cijele dane?
>>
File: removekebab.png (4KB, 152x187px) Image search: [Google]
removekebab.png
4KB, 152x187px
>>72385508
>medvjediči dobra srca
>>
>>72385587
1997 je bila prije 25 decenija

brat
e mili
>>
>>72385480
dbi ovdje sam samo zbog jednog razloga i to je da sam se razboljeo i boli me grlo tolko da nemogu da spavam
>>
http://vocaroo.com/i/s1yJoCHwlmVF

kafica i crni macori
>>
>>72385659
dobro ti ide pisani srpski, nego kako ti ide izgovor? Ajde ucini nam pa snimi barem jednu recenicu na vocaroo
>>
>>72385597
vidiš da gledaju jebene medvjediće i kolju se međusobno
http://www.index.hr/vijesti/clanak/novi-detalji-zvjerstva-kod-krskog-ubojica-u-sijecnju-prijetio-zrtvi-zelis-li-umrijeti/951145.aspx
>>
slovenac daj sliku sebe ko malog
imam sliku u glavi kako mali qt slovenac gleda traktor toma i uci nas jezik
ko bi rekao da ce to rezultirati time da ces postati rasisticke zabe po anonimnim forumima
>>
>>72385678
>kafica mi vri
hahaha koji si ti car
>>
File: 1489704790734.png (371KB, 508x419px) Image search: [Google]
1489704790734.png
371KB, 508x419px
srbi dali je ovo istina? dali je vas predsjednik produkt siptarskog cuckanja? cec
>>
>>72385597
nezaposlenost nije neki problem. Ima posla dosta ali problem je u tome jer bi svi htjeli sjedet u pisarnama i zarađivat 2000€ mjesečno ali niko neće da radi fizički. Pa da ti odgovorim i na pitanje šta radimo po cjele dane....ja osobno sam seljak pa vecinu slobodnog vremena provodim u kafanama sa drugovima. A kad stigne proljeće idem često na biciklu i malo sportam i to.
>>
>>72385795
On ima siptarsku krv koja tece njegovim venama. Ali njegovo srce je u Srbiji
>>
Pa evo svaka druga cura na tinderu, ali bukvalno svaka druga me lajka, imam tolko spojeva vec, ne stignem to sve ni okrenit
>>
>>72385880
picka ti materna, ja svega 2-3 matcha imam
>>
>>72385838
slatko
aj me ozeni i spasi od bosanskog siromastva
radit cu fizicke poslove ako treba
>>
>>72385708
dobiješ sutra, možda ću i na gitaru snimit jednu pjesmu o majmunku
>>72385734
trebam da nađem, mora da bude na starom kompu negde ali bio sam tad autista teške kategorije. Imao sam kosu kroz oči ko onaj glupi pas
>>
>>72385914
Patiii bošnjo, prije par dana odveo jednu fufu iz okolice zgb u stan, jebo sam ju životinjski, moro deku prat jer je bilo krvi
>>
>>72385974
drzim te za rijec, nemoj da sutra dzaba dolazim. Bicu na ex-yu sutra tacno u ponoc znaci 00:00

ja kad cujem tvoj glas mislim da cu da se upiskim od zadovoljstva
>>
File: 7318.jpg (26KB, 375x400px) Image search: [Google]
7318.jpg
26KB, 375x400px
>>72385795
>>
>>72386046
>Zagreb
lako ti je jebat tu, da te vidim kako bi u gradu sa manje od 100k stanovnika dje svako svakog zna
>>
>>72386054
e tačno u 00:00 dogovoreni smo. Samo se malo bojim da bi postao slovenski hibrid dbi
>>
three carrots pub je najelitniji pub u bg koji privlači gej klijentelu
>>
File: 1489704010318.jpg (142KB, 640x630px) Image search: [Google]
1489704010318.jpg
142KB, 640x630px
haj u kurac
>>
>tinder
hahahahaha o moji jazavci
>>
>>72386137
pravo mesto za /ex-yu/ meetup
>>
>>72386175
obo

jebeni normiji
>>
>>72386175
pa to stvarno ljudi kod nas korsite ? Ja sam uvjek mislio da su to više ili manje samo amerikanci koristili
>>
>>72386120
sta fali i da postanes slovenacki Hibrid

pa Hibrid je legenda, on ce zauvijek ostat zapisan u analima ex-yu dreda
>>
>>72386215
da i ja sam to mislio
>>
>>72386088
ček ček ja znam ko je ovo hahahahah
https://www.youtube.com/watch?v=M2rTafbQepg
>>
>>72386268
neznam dbi, samo nisam nikada sebe vidio kao nekog koji bi u večini samo voccaroo koristio da posta na egsju
>>
>kad te 3/10 odbije
>>
>>72386215
Koriste kako ne bi, samo što su dobar dio žena studenti na erasmusu i strankinje, ima i trans "žena" čak, naišo sam na par
>>
File: 1359247290920.png (67KB, 665x948px) Image search: [Google]
1359247290920.png
67KB, 665x948px
>>72386301
HELJP NATO HELJP
>>
>>72386301
TWO

MEN


SHAKING

HANDS
>>
File: 1474497942958.jpg (74KB, 446x750px) Image search: [Google]
1474497942958.jpg
74KB, 446x750px
https://www.youtube.com/watch?v=4lvGTgEBAw8
>>
>>72386268
sta bi nakraju sa njim jel osto ziv?
>>
>>72386215
kad lupis dno dna valjda koristis
>>
>>72386404
KLINTAN

AND

RUGOVA
>>
>>72386425
srpska radikalka drzi ogromnu crnu hrvatsku koktu ovo nemors izmislit dbi
>>
>>72382509
puši kurac pederčino
>>
>>72386472
t. guzodemolirani rekluzivni autist
>>
>>72386452
postovo je prekjuce ovde (ili juce nisam siguran)

odrepovo neku pjesmu nije losa dbi

http://vocaroo.com/i/s1E25RK5DqDw
>>
Ono kad si 9/10
Hahahaha klanjajte mi se bjednici
>>
>>72386588
znaci da si jebozovan

postaj sliku pa da izdrkamo svi zajedno
>>
>>72386588
ovo

ja sam cca 8/10
8.1666 objektivno
>>
>>72386588
dzaba kad ti se kurac nedize
>>
>>72386611

top cec
>>
>>72386611
uu koji S P R Ž Ž
>>
>>72386611
Nemam kurac lmao polizi mi rugobo
>>
PAŽNJA SVIM AUTISTIMA

NORMIE SATI SU ZAPOČELI

ajde za početak da vidimo koliko ste riba karali
5 ovdje plus jedna koja mi je godinama drkala i pušila kurac, nikad nije dala kurvica mala
>>
>>72386610
OVO

ja se nekad gledam u ogledaju i nadigne mi se kolko sam ZGodan
>>
>>72386675

izmedju 20 i 30
>>
>>72386675

izmedju 40 i 50
>>
>>72386675
peder detektiran
>>
>>72386675
ima 100
>>
File: mjesanje rasa je grijeh.jpg (6KB, 205x246px) Image search: [Google]
mjesanje rasa je grijeh.jpg
6KB, 205x246px
>>72386675
seks prije braka
heh
uzivaj u paklu klinjo
>>
>>72386675

haha samo 5
>>
PAZNJA SVIM NORMIJIMA

AUTIZAM SATI SU ZAPOCELI

koliko puta ste BRAAAAAAAAAAAAPnuli u liftu ili busu? Ja sam jednom PRDDDDDDDDDDosnuo u busu 126, gornja kustosija, i onda sam GGRRRRRRRRUUUUUUMB ispustio oooogromno kaketalo na sic ...
>>
>>72386671
postaj noge
>>
>>72386671
da si 9/10 ne bi posecivala ovo mesto
>>
File: 1365992445367.jpg (54KB, 480x617px) Image search: [Google]
1365992445367.jpg
54KB, 480x617px
Hitler nista pogresno nije uradio
>>
>>72386808
*prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrd*
uhhh uhhh uhhh
>>
>>72386863
Očajan photoshop
>>
>>72386671
Jesi iz zagreba?
>>
File: 1479037734086.png (475KB, 399x599px) Image search: [Google]
1479037734086.png
475KB, 399x599px
>>72382509
Where do you Slavs keep finding all these hot black broads?

I'm having to see save every one of these OP images.
>>
>>72386863
osim sto je ubio 6 milijona zidova
>>
File: 20170317_002416.jpg (2MB, 4128x2322px) Image search: [Google]
20170317_002416.jpg
2MB, 4128x2322px
>>72386812
>>
>>72386963
sta je lose u tome
>>
>>72386967
snapchat?
>>
>>72387011
i zidovi su ljudi frende
>>
>>72386967
snapchat?
>>
>>72386967
lepa maca
>>
>>72386967
Neprimjereno macki ti se vidi picka.
>>
od svih kurvi najgore su paznjokurve
>>
>>72387038
Upravu si najbolji saveznice.
>>
A sad vam se sviđaju moje orkovske noge ma kekekek
>>
>>72387108
snapchat?
>>
>>72386967
te hlace su mi fetis
nacicemo se u tri mrkve pub
nosit ces crveni sal
razgovarati cemo pola sata
>>
>>72387108
"""""""dodirne me"""""""
>>
>>72387108
niko ti nije pohvalio noge debilu
>>
>>72387108
gde ti je momak?
>>
>>72387108
Mala uslikaj se, naga po mogucstvu, pa prosledi ovde perverznoj braci.
>>
File: путин.jpg (172KB, 2233x1396px) Image search: [Google]
путин.jpg
172KB, 2233x1396px
хoћy нeкoгa кao штo јe Пyтин ;_;
>>
>>72387162
Preselio se kod gej ljubavnika
Pocela sam nabavljat macke

Odoh spavat sad, uzivajte ljudi
>>
>>72387193

BOGA MOLIM

ZA KOSOVO

I ZA ZDRAVLJE PUTINOVOOOOO
>>
>>72387255
>Preselio se kod gej ljubavnika
hrvat ko hrvat
>>
>>72387255
nemoj đećeš?
>>
>>72387255
laku noć ^__________^
>>
>>72387255
des bona neka te nije jos kafa uzavrila
>>
>>72387281
SA ISTOKA SUNCE SIJA
NA ISTOKU JE I RUSIJA!

BADNJAK SIJECI BOGA MOLI
REPUBLIKU SRPSKU VOLI
>>
kakav je osjecaj biti bijeli vitez?
>>
Seks preko neta je bolji od seksa uzivo
>>
sad nesto kontam kako bi bilo da imam picku

drko bi je svako vece
>>
cuclam mleko iz sopstvene sise
>>
>>72384967
ovako samo debili razmisljaju
>>
>>72387398
zakaj briše usta sa zastavom
>>
>>72387630
a ovako ne drkas kurac svako vece?
>>
koga ja lazem, ja sam jedna obicna ljaDro
>>
>>72387255
zao mi je zbog ovoga
udaj se za mene
>>
>>72388223
najo se čevapa ko govana
>>
https://www.youtube.com/watch?v=mpICLrYK6sc

sjecate se ovog?
>>
>>72388582

uh ckoloncida, kako bi je prcao fino sa merakom zguza
>>
>>72388582
koji krindz od coveka
>>
>>72388582
ovo je prakticno silovanje
>>
Vice Co-founder Lists the '10 Things He Hates the Most About Jews'
>>
>>72388694
jel ovo neki meme
jer sam vec ovo cuo u nekoj jako ivicastoj pesmi
>>
>>72388582
HRVATICE
NE MOGU
ODOLITI
SRPSKOJ
GROMADI
OD KURCA
>>
>>72388582

Nedostaje mi predsednik Toma, ali gospodin Vucic ce ga vise nego dobro odmeniti
>>
>>72388768
sta meme

kolinda se sa nikolicem poljubila dvaput jer se hrvati ljube dva puta, on ju je treci put na silu poljubio

nikolic ju je silovao i u fizicko-seksualnom i u velikosrpsko-hegemonistickom smislu (nametanje srbijanskih obicaja na teritoriji hrvatske)
>>
>>72388889
gospodin prangija razbija nato vucica u 2. krugu
>>
>>72388947

>implicira ce biti drugog kruga
>implicira da ce biti prangija drugi

prangija ce biti 4.ti
>>
>>72388982
>implicira ce biti drugog kruga
>implicira da ce biti prangija drugi
prangija uzima prvi krug s pola snage
po novim radulovicevim istrazivanja vucic je na 15% podrske
>>
>>72388982
bice drugog kruga, nato vucic nece uspeti da ukrade dovoljno glasova, a realno je na oko 30%

prangija drugi, sundjer bob treci, beli cetvrti, seselj ili bosko peti
>>
jedva sam ovo pogledao do kraja dbi
https://youtu.be/uo9hhaKnYmY
>>
>>72389072
nije dobro spremio pricu Beli
dvaput sam izdrkao na Mileticku doduse, tako da dobar klip dbi
>>
File: 1435527105847s.jpg (2KB, 125x125px) Image search: [Google]
1435527105847s.jpg
2KB, 125x125px
TAKVI KAO JAAAAA
NE IDU U RAAAAJ

>>72386947
instagram and snapchat
sometimes from interpals
>>
>>72389117
fkt je bznsmn
>>
>>72389117
daj mi taj biz
daj mi taj biz
>>
Frederik Hendrik...
>>
>>72389284
zagreb
>>
>baba preminula jutros
>od 7 trcim od faksa do familije naprijed nazad
>spremao danas 2 kolokvijuma i 1 prezentaciju
>sad dosao kuci i konacno zavrsio ucenje
>za 5 sati budjenje
K-Kako ste vi proveli dan anoni...
>>
>>72389035
>>72389041

kekcina

vucko je 30% ispred svih pre nego sto pocne glasanje, tako da uzima lagano sa 55%, jeremic je drugi jer ima dobru glasacku masinu iz sumadije, treci beli i prangija cetvri
>>
>>72389499
primi moje saucesce

neetovao sam po ceo dan kuci
>>
>>72389499
biće bolje kad odeš u ameriku majmunko
>>
poslacu dopisnicu fedori frize postom
>>
Lominčka osamnest...
>>
razmisljam da krenem da crtam anime posvecen fedori frize, ja sam glavni junak koji se bori da je oslobodi od zlog debelog brata koji ne da njoj da bude sa srbinom
>>
>>72389647
najgluplji post
>>
>>72389905

Ali Fredi je luzicki Srbin?
>>
>>72389959

zivi bili pa videli, da su stranci hteli da vucic ne pobedi ne bi bila kupusijada protiv njega, merkelova ga je podrzala, cela eu, nema sanse da ne pobedi u prvom krugu
>>
>>72390009
svi koje je merkelova podrzala u zadnjih 5 godina su izgubili, ukljucujuci i Tadica...
>>
>>72389817
lomnicka 25 na google mapsu mu je ispred zgrade parkirana hitna kek
>>
>>72390009
ne glasaju merkelova i eu nego gradjani srbije koji vide kako im nato vucic otima od usta i daje strancima i svojim kabadahijama

moze da dobije u prvom samo ako pokrade glavsove jos brutalnije nego prosle godine
>>
File: sasa.jpg (53KB, 620x419px) Image search: [Google]
sasa.jpg
53KB, 620x419px
prangija
>>
>>72390145
cekam da ga neko napravi da izgleda ko hitmen s pistoljem u ruci na toj slici
>>
>>72390145
b a z i r a n
>>
>>72390191
to bi bilo sjajno dbi
>>
>>72390191
napravicu ja al treba mi sendvic i 10€ zauzvrat
>>
>>72390122

>vucic krade izbore
>>
>>72390332
da
em krade tudje glasove prepravljanjem zapisnika (goila primera sa proslih izbora), em glasove dobija mitom, pretnjama i ucenama, bugarskim vozovima, a tu su i glasovi mrtvih, neprijavljenih itd
ne da krade nego shamara samo tako
>>
http://chetnixploitation.blogspot.com/
>>
>>72390401

super, a sto onda opozicija pristaje na takve uslove, i zasto eu i oebs cute na to?
>>
>>72390407
dobar blog dbi
>>
Nezapamćen govor mržnje na fasadi škole na Vidicima: Slova su prebrisana, ali lov na vandale traje

Poruke mržnje 'Svi Srbi su četnici', 'Za dom spremni' i ustaško slovo U s križem osvanule su jutros preko cijelog pročelja Osnovne škole Vidici. Policija je popodne tamo napravila očevid, a sporni natpis nakon toga je prefarban.
>>
facebook com/events/1330595760366951/

hoce li biti nesto od ovoga?
>>
>>72390447
ne pristaje opozicija, nego je u problemima, samo ds i dveri imaju neku organizaciju, djb su nesposobni za bilo sta

jel bila frka prosle godine kad su probali da spuste dveri ispod cenzusa, al cim se malo ljudi diglo ovi su se odmah usrali i odustali

eu ima vecih problema od bavljenja srbijom, bave se sami sobom trenutno, a pickousti im odgovara jer im je obecao sve sto zele i ponasa se pokorno i servilno, pa ga pustaju da se izivljava nad nama
>>
>>72390504

>savamala

jebote sto smaraju vise patkari mrtvi, ko da je to bitno
>>
>>72390504
bice

>>72390549
bice ti bitno kad jednog dana neki tajkun drugar od pickoustog baci oko na plac na kojem je tvoja kuca, pa se ujutro probudis u rusevini
>>
File: tesla.jpg (1MB, 2563x3348px) Image search: [Google]
tesla.jpg
1MB, 2563x3348px
зaштo нe пишeтe ћиpилицoм кaд cмo cви oвдe cpби
>>
>>72390591

nisu rusene nicije kuce, savamala je bukvalno prenaduvana prica liberalnih smradova
>>
>>72390656
caвaмaлa јe илeгaлнo гpaђeнa
љyди ce тpипyјy дa cy peвoлyциoнapи aкo пpoтecтyјy

кoлки cи peвoлyциoнap нa cкaли oд 1 дo aдмин cтpaницe Aнoнимycи Cpбијa нa фeјзбyкy
>>
>on je na 4chanu
>on je protiv Vučića
>klasičnog 4chan kandidata
>>
>>72390656
lmao

bukvalno su u izbornoj noci banule siledzije u crnom i sa fantomkama (medju njima je bio i sale mutavi) i ekipa sa bagerima, oteli i zavezali slucajne prolaznike, uzeli im telefone, zavezali cuvara (koji je posle nekoliko dana umro) i porusili ceo kvart u privatnom vlasnistvu

ljudi zvali policiju koja je odbila da dodje i intervenise

par dana kasnije dosli opet bageri i rascistili sut sa placa pre nego sto su sudski vestaci izvrsili uvidjaj

i ono sa rusenjem helikoptera i pogibijom sedmoro ljudi da bi se loncar i gasic slikali sa spasenom bebom je isto prenaduvana prica liberalnih smradova jel?
>>
http://rs.n1info.com/a234957/Vesti/Vesti/Prijava-zbog-SNS-spota-Vucicu-pederu.html
>>
>>72390504

Hoće, Janković će da kaže da je on bio tamo i da je rušio, uzeće prangiju i roknuće se pred svima.
>>
>>72390816
najbolji scenario dbi
>>
>>72390772
desetine hiljada ljudi je izaslo na ulice zbog toga, nisu samo srali na netu

gradjeno je ilegalno pola srbije, to nije nikakvo opravdanje za protivpravno rusenje i suspendovanje drzave
>>
>>72390799
>loncar i gasic
kaze se doktor smrt i bata keramika
>>
>>72390861

izašlo je par hiljada zaluđenika što je za beograd premalo, a lideri su bukvalno finansirani od soroša, čak je i patkica preuzeta iz jedne druge kampanje koju je isto soroš finansirao, dakle jedina svrha protesta je pokušaj destabilizacije vučića i države a ne savamala

što se tiče helikoptera, hmmm, nisu ga vozili vučić i dačić, odgovornost snosi pilot
>>
>>72390897
ajde sve nekako ali kad imaš za ministra zdravlja lika koga zovu Doktor Smrt znaš da ti je zemlja u kurcu
>>
>>72390861
дeceтинe хиљaдa cy и y aмepици изaшли дa пpoтecтyјy јep тpaмп oћe дa дeпopтyјe cвe eмигpaнтe
>нe знaјy штa cy илeгaлни a штa лeгaлни
>миcлe дa ћe шaљe цpнцe зa aфpикy

Hијe тo oдpaђeнo нa пpaви нaчин, caмo имa мнoгo битнијих cтвapи зa кoјe cy мoгли дa пpoтecтyјy a ниcy.
Ha пpимep

>>72390799
>i ono sa rusenjem helikoptera i pogibijom sedmoro ljudi da bi se loncar i gasic slikali sa spasenom bebom je isto prenaduvana prica liberalnih smradova jel?

oвo
>>
ljudi koji nasedaju na meme o destabilizaciji kek
>>
>>72382509

Čitajte INFORMER! Jedini NEZAVISNI dnevni list u državi.
>>
File: б.jpg (106KB, 1000x750px) Image search: [Google]
б.jpg
106KB, 1000x750px
>72390873
WTF is this shit? Don't loser shumadian swinherds know to stay in their containment thread?
>>
>Parović: Zalagaću se za Veliku Srbiju
kad vidiš da je Šešelj postao previše blag uleti u priču kao Džejms Din u pičku
>>
>>72390919
>izašlo je par hiljada zaluđenika što je za beograd premalo
desetine hiljada ljudi se setalo mesecima

>a lideri su bukvalno finansirani od soroša
klasicna informerovska laz

>dakle jedina svrha protesta je pokušaj destabilizacije vučića i države a ne savamala
jedina svrha protesta je borba protiv samovlasca jezivo kriminalne vlasti, ubedljivo najgore i najbahatije u istoriji ove zemlje

>>72390944
i to sa trampom je ispalo protivustavno pa se odustalo

>Hијe тo oдpaђeнo нa пpaви нaчин, caмo имa мнoгo битнијих cтвapи зa кoјe cy мoгли дa пpoтecтyјy a ниcy.
>Ha пpимep
glupo je ovo zamerati

desi se sranje a
desi se sranje b
desi se sranje c
desi se sranje d

posle sranja d ljudima napokon dokurci pa izadju na ulicu da protestuju
ti onda kazes "cekaj, sto niste izasli kad se desilo sranje c" umesto da budes zadovoljan sto nesto uopste pokrenulo i podrzis
>>
File: serbian-aryan-person.png (620KB, 912x629px) Image search: [Google]
serbian-aryan-person.png
620KB, 912x629px
>>72391087

I mean >>72390873 I am drunk
>>
>>72391110

Sofija (old name Serbica) is our town. Tatar raus.
>>
>>72391087
цигaни cтoп
бyгapкe ce y нишy јeбy зa 1 флaшy фpyтeлe
>>72391100
мa бoлeo јe њих кypaц зa caвaмaлy
никaдa нeћy пoдpжaвaти opгaнизaцијe кao штo cy нe дaвимo бeoгpaд и cличнo
тaквe opгaнизaцијe вoдe вeчити cтyдeнти ca филoзoфcкoг фaкyлтeтa, бpaдaти, кocaти и нe oкyпaни.
Tи штo пpoтecтyјy cy иcти oни кoји yзимaјy пape oд poдитeљa пa ceдe y кaфићимa, иcпијaјy кaфy пo цeo дaн.
Oпeт дa кaжe, љyдe кoји cy изaшли бoли кypaц зa caвaмaлy. Mиcлe дa јe кyл дa идy пpoтив вyчићa, нaпpaвe пap фoтки нa пpoтecтy зa дpyштвeнe мpeжe и тo јe тo.

cмpт cтyдeнтимa филoзoфcкoг фaкyлтeтa, мaмy вaм јeбeм штpoкaвy
>>
File: tačkasti.jpg (149KB, 691x833px) Image search: [Google]
tačkasti.jpg
149KB, 691x833px
>>72391234
>>
>>72391234

Ovo. Takvi levičarski smradovi neće nikad doći na vlast u Srbiji jer su izrodi koji misle "mi smo najpametniji i mi smo prva klasa, ko nije sa nama je glup i zaostao". A bušni su gde god ih pipneš.
>>
File: slavete.jpg (33KB, 640x480px) Image search: [Google]
slavete.jpg
33KB, 640x480px
>>72391299
вишe вoлим oвaкa чyчaњ
>>
>>72390919
>što se tiče helikoptera, hmmm, nisu ga vozili vučić i dačić, odgovornost snosi pilot
prekrsen je lanac komande, helikopter je protivno svim propisima u vremenskim uslovima u kojima uopste nije smeo da poleti preusmeren na drugi aerodrom gde su ga cekali doktor smrt i bata keramika da bi se slikali sa bolesnom bebom
posle je gasic sramno optuzio poginulog pilota da je bio alkoholicar, jednog od najiskusnijih pilota nase vojske, majora

>>72391234
opet kenjas bzv

u trenucima dok umobolni psihopata razgradjuje drzavu i pretvara je u svoje privatno vlasnistvo, mi nemamo luksuz da trazimo dlaku u jajetu i budemo probirljivi s kim cemo protestovati jer ovi nece stati dok ne uniste srbiju

nije bitna sama savamala, ona je samo simbol nasilja ove vlasti, bitno je sve drugo sto se tu desilo, da ne ponavljam
>>
>>72391234
>Tи штo пpoтecтyјy cy иcти oни кoји yзимaјy пape oд poдитeљa пa ceдe y кaфићимa, иcпијaјy кaфy пo цeo дaн.
nije istina, bio sam na protestima, vecina ljudi je bilo 40+, veterani protesta protiv milosevica 90ih
>>
liberalne demokraDe na aparatima, jedva čekam drugi april i veličanstvenu pobedu gospodina Vučića u prvom krugu
>>
>>72391394
>oн миcли дa јe пpoблeм y вyчићy
КeК мoмaк

Билo кo дa дoђe нa њeгoвo мecтo paдићe иcтo, вaљдa ти јe тo јacнo?
Baљдa paзyмeш дa јe зa њих пoлитикa П O C A O, нe бaвe ce њoмe јep cy пaтpиoтe.
Циљ пocлa јe ycпeх, зapaдa.
Пocлe ceдницe cви зaјeднo ceдe и зaјeбaвaјy ce.

>>72391441
nije istina, bio sam na protestima, vecina ljudi je bilo 40+, veterani protesta protiv milosevica 90ih

To caм и peкao 40+, cтyдeнти ca филoзoфcкoг.
Caмo нaпaлм јe peшeњe.
>>
>>72391495
upravo je vucic zastupnik surove ekonomske liberalstine koju mu diktira mmf

>>72391500
ah, klasicno le svi su isti trogloditsko razmisljanje
nemam uticaja na svoju sudbinu, ljudi iz senke vuku sve konce kme kme
dobro, ti onda sedi, pij frutelu i drkaj kurac dok se sve oko tebe rusi, ali nemoj da zameras ljudima sto za razliku od tebe pokusavaju da nesto urade jer to prejadno

mema sa studentima filozofskog je bila in pre jedno 6-7 godina
>>
>>72391636

Nije tačno. Da urade nešto tako što se udružuju pod kapicom Soroša i njegovih patkica i kandidata sa lažnim imenima i ostalih performans artista? Pa ja ću prvi sa 50 ljudi da izađem i da vas polupam ako budete pravlili sranja posle izbora.
>>
File: plakem charape.jpg (54KB, 600x600px) Image search: [Google]
plakem charape.jpg
54KB, 600x600px
>>72391721
>Pa ja ću prvi sa 50 ljudi da izađem i da vas polupam ako budete pravlili sranja posle izbora.
shou program haha
>>
>>72391441
>inb4 otpor i soroš

jbg, vole ljudi da budu ivičasti pa to ti je
ne mogu da skapiraju da nije isto Tramp i Vučić/Šešelj
ne mogu da skapiraju da nije isto biti libtard u americi i u srbiji

kako porediti Trampa sa Vučićem kad se jedan zalaže za izolacionističku politiku i jačanje domaće privrede dok drugi hoće da rasproda zemlju "Arapima" koji su samo maska za njegovu korumpiranu bratiju

momenat u kom shvatite da su ljudi kao Radulović i Janković zapravo bliži Trampovim idejama od Vučića će mi biti neprocenjiv

meni je problem sa tim savamala protestima bio jedino što su tu priliku iskoristile debilne organizacije tipa marks21 i žene u crnom da se ispromovišu što više, ne davimo beograd su prilično bazirani likovi
a savamala je u neku ruku i gora situacija od helikoptera i feketića jer se toliko faktora sklopilo na jednom mestu kao nikad do tad
>uništavanje privatne imovine
>maltretiranje ljudi
>čovek umro od posledica napada
>policija ne reaguje
>vučić tera u kurac svedoke
>narod izađe na proteste
>vučić organizuje kontraproteste
>vučić i njegovi mediji pljuju narod koji protestuje
>žena siniše malog kaže da on stoji iza toga
>tužilaštvo ne reaguje
>>
>>72391636
>mema sa studentima filozofskog je bila in pre jedno 6-7 godina

Ja oвaкo кaжeм cтyдeнтимa филoзoфcкoг y лицe. To јe чињeницa дa cy cмeћe.
>нe oднocи ce нa oвe штo cтyдиpaјy јeзикe

Чињeницa јe дa cy cмeћe иcтo и пpaвници.
Филoзoфи и пpaвници cy нaјвeћи дeгeнepици.

>nemam uticaja na svoju sudbinu, ljudi iz senke vuku sve konce kme kme
Ja тo ниcaм peкao.
Aкo пoглeдaш yнaзaд, cвaки нoви пpeмијep-пpeдceдник јe гopи oд пpeтхoднoг.

>>72391809
кo пopeди тpaмпa и вyчићa
>>
>>72391833
>дeceтинe хиљaдa cy и y aмepици изaшли дa пpoтecтyјy јep тpaмп oћe дa дeпopтyјe cвe eмигpaнтe
>>нe знaјy штa cy илeгaлни a штa лeгaлни
>>миcлe дa ћe шaљe цpнцe зa aфpикy
>>
>>72391865
Дa ли cи peтaдиpaн?

Пoeнтa тoгa јe билa љyди пpoтecтyјy иaкo ниcy нaјбoљe paзyмeли oкo чeгa пpoтecтyјy.
Пpoтecтyјy јep cy видeли oд дpyгoг пa миcлe дa јe кyл.
>>
>>72391809
to je to

>>72391833
po toj logici je kostunica bio gori od milosevica

inace boli me kurac za studente filozofskog, znam samo jednog i baziran je maksimalno

>>72391898
>Пpoтecтyјy јep cy видeли oд дpyгoг пa миcлe дa јe кyл.
a ti to znas kako, pricao sa njima pa su ti rekli?
>>
>>72391898
ti si retardiran ako misliš da je to ono što se ovde desilo
da, jeste bilo retardiranih levičara, kao što ih i svuda ima, ali ne toliko, jer ih kod nas toliko i nema, ovde su u ubedljivoj manjini
nije ovde niko izašao da protestuje zbog toga što je hilari zakonski izgubila izbore nego zbog toga što je nezakonito srušen deo grada, policija nije reagovala, ljudi su umrli, itd...

a taj filozofski fakultet o kom pričaš pored tih levičara ima i neonaciste, monarhiste i sve ostale tipove ivičastih degenerika
>>
>>72391833
>svi koji studiraju na filozofskom su degenerici, svi koji studiraju pravo su smeće, svi su ovi ovakvi, svi su oni onakvi
koliko ograničen moraš biti za ovako nešto
>>
>>72391999
>a taj filozofski fakultet o kom pričaš pored tih levičara ima i neonaciste, monarhiste i sve ostale tipove ivičastih degenerika
ovo

obraz je nastao na filozofskom, i dveri cini mi se, tu ili na filoloskom zaboravio sam
>>
>>72392082
ne znam kako je dole, ali kod nas je zapravo poprilično tako
jesu stereotipi ali su prečesto tačni nažalost
filozofski uglavnom studiraju budale koje su nesposobne za bilo šta drugo ili imaju neke, da upotrebim eufemizam, "ekscentrične" poglede na svet i politiku
a iako nema posla za pravnike, naš pravni ima jednu od najvećih upisnih kvota u zemlji (ako ne i najveću) tako da tamo idu devojke koje hoće da nađu muža i autisti koji tripuju da će biti uspešni biznismeni

to je kao što na elektrotehniku idu uglavnom snobovi i likovi željni brzih para posle fakulteta
>>
>>72391999
>>72392154

evo recimo da se nadovežem na ovo gore, ona ekipa bolida fokusiranih oko rastka poceste i sličnih persona, srpski jakobinci koji slave pad bastilje, to je uglavnom sve bazirano po filozofskom i manjim delom po fpn-u
>>
>>72391969
>po toj logici je kostunica bio gori od milosevica
јeдинo штo јe paдиo јe дeлиo opдeњe
>>72392082
>yпишeш филoзoфијy
>миcлиш дa cи пaмeтнији oд вeћинe љyди
>yвeк cи yпpaвy
>cтyдиpaш минимyм 5 гoдинa, вepoвaтнo 7 8
>зaвpшиш
>paдиш кao кoнoбap
>љyт cи јep cи зaвpшиo фaкyлтeт a paдиш кao кoнoбap
>дpжaвa јe кpивa јep paдиш кao кoнoбap
>дpжaвa јe кpивa
>идeш нa cвe мoгyћe пpoтecтe
>(((ниcи ти кpив штo cи yпиcao фaкyлтeт ca кoјим cи y cтapтy знao дa ћeш бити пpoпaлицa)))
>(((глyп)))


пpaвници
>дoђe ca ceлa
>циљ дa yђe y нeкy cтyдeнтy opгaнизaцијy или пapлaмeнт
>пocлe пpвoг eвeнтyaлнo дpyгoг ceмecтpa кpeнe дa дoлaзи нa фaкc y caкoy
>вишa caм клaca
>зaвpши фaкc пocлe минимyм 5, вepoвaтнo 7 8 гoдинa
>вpaти ce нa ceлo
>aкo јe дoбap cтyдeнт имa пocao
>aкo cy мaмa или тaтa aдвoкaти имa пocao
>инaчe глoђe кypaц
Пpaвникa и филoзoфa пpeпoзнaм нa 50 мeтpa.
He мoгy нeкoг cмaтpaти интeлигeнтнoм ocoбoм aкo yпишe дa cтyдиpa филoзoфијy. Taј јe ceбe ocyдиo нa пpoпacт y cтapтy.

Бившa дeвoјкa ми билa ca пpaвнoг, oнa јe тy и тaмo билa нopмaлнa иcтo кao и њeнe дpyгapицe.
Caмo штo јe 80% cлoбoднoг вpeмeнa пpoвoдилa y yчeњy.
>>
>>72392299
haha au kakvih dijagnoza tu ima, skoro da pozelim da zabodem na plato kod filozofskog sa krmacom piva i posmatram

u kom je fazonu rasto trenutno, cini mi se da sam cuo da je postao cetnik
>>
https://www.youtube.com/watch?v=S3otGbELle8

bazirani janković koji rektuje DS sada već davne 2012-e, što samo pokazuje njegovu principijalnost
>>
>>72392470
>јeдинo штo јe paдиo јe дeлиo opдeњe
barem nije ratovao i navlacio dodatnu bedu, bombe i sankcije na ovaj narod

ko bi mogao biti gori od vucica od ovih sada kandidata, osim seselja? hoces reci da bi jankovic bio gori od vucica, ili isti? cak i jebeni jeremic bi bio korak napred
>>
>>72392472
ne znam, ne volim da provodim vreme sa takvim budalama, mada mi se čini da je prošao kroz neonacističku fazu nakon toga
sećam se da se zalagao za neku eugeniku, valjda ne kapira da bi da se uvede tako nešto njemu prvom bilo zabranjeno da se razmnožava

a iz priča sam čuo da je u nekim nenormalnim dugovima, jede gotovo isključivo meso pa je na ivici je anoreksije, unajmio je svog ortaka da mu radi kao batler a njegovu kevu kao spremačicu i još dosta takvih gluposti
>>
>>72391999
>a taj filozofski fakultet o kom pričaš pored tih levičara ima i neonaciste, monarhiste i sve ostale tipove ivičastih degenerika

јeл тpeбa oпeт дa пoнoвим дa јe филoзoфcки гoвнo

>>72392562
>ko bi mogao biti gori od vucica od ovih sada kandidata, osim seselja? hoces reci da bi jankovic bio gori od vucica, ili isti? cak i jebeni jeremic bi bio korak napred

Taкo јe билo и, кo би мoгao дa бyдe гopи oд Taдићa

>кoлкo љyди пoдpжaли тoмy јep нe мoжe бyдe гopи oд тaдићa
>https://sr.wikipedia.org/sr/%D0%9A%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%BE_%D1%98%D0%B5_%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B0
>>
>>72391809

>jankovic i radulovic bliski trampu

Umirem od smeha.
>>
File: Избор_100.png (515KB, 1256x639px) Image search: [Google]
Избор_100.png
515KB, 1256x639px
>нe дaвимo бeoгpaд

>нe oкyпaн - тy
>нe oшишaн - тy
>нe oбpијaн - тy

He мopa дa ce дaви, aли тyш нe би шкoдиo.
>>
ook dovedeš kendrika da gostuje i lik te nadjebe x1000

https://youtu.be/TsMMuXZZUm8?t=252
>>
>>72392577
plakem

>>72392647
grobar je pobedio zbog idiotske kampanje belih listica kojima su debili hteli da "kazne ds" i "vrate politiku u politiku", da time toboze daju podsticaj ds-u da se popravi, ne zato sto je neko mislio da bi bio bolji od tadica, ali to nema veze sa ovim

opet, hoces reci da bi jankovic bio gori od vucica?

>>72392762
njusio si ga pa znas da dismr?
>>
kako povaliti bivšu kres-šemu koju sam ispalio i nisam joj se javio skoro dve godine?
>>
>>72392843
>opet, hoces reci da bi jankovic bio gori od vucica?

He знaм, y cвaкoм cлyчaјy нeмa шaнce.
A и гaднo би ми билo дa пoдpжим кaндидaтa кoјeг пoдpжaвa ayтиcтичнa opгaнизaцијa кao штo cy Aтeиcти Cpбијe :'(

>>72392846
Пoтpyди ce дa јe cpeтнeш "cлyчaјнo" y гpaдy, caм ћeш видeти дa ли имaш yoпштe шaнce oпeт.
>>
jankovic je sistemsko dete i ko veruje njegovom demagogiji je ili retard ili glasa prvi put u zivotu
>>
>>72392931
ima sanse

>gadno bi mi bilo da jedem palacinke jer njih jedu i neki koje nevolim

>>72392965
>sistemsko dete
cec

>njegovom demagogiji
haha shou
>>
>>72392931
nije ti život pesma van goga
a i atm nije u gradu, studira u inostranstvu ovo je više teoretska priča za kad se vrati
dbi devojka je prejebena u krevetu :(
>>
>>72392470
> svi su kreteni osim moje djevojke i mene, svi ti mentoli koji misle da su pametniji od svih ostalih
totalno legitimno, sad si me ubijedio
>>
ovo je baš blizu arhiviranja momci
>>
>>72392818
кao дa јe тeшкo лaмapy дa нeкoг издoминиpa

дби oн јeдaн oд peђих кoјeг мoгy дa cлyшaм, пopeд https://www.youtube.com/watch?v=yRfQGXFRr30

>>72393021
Пa ти јe cpeтни cлyчaјнo кaд дoђe

>>72393039
Hикaд ниcaм peкao дa ниcaм кpeтeн.
Дoбpo ниcy cви, aли вeликa вeћинa јe из иcтoг кaлyпa.
>>
>>72393127
ma ye al je fora što svakoga kod koga ode da gostuje uništi heh
a dobar je i joey, lepo je da neko i dalje neguje boom bap zvuk, trep mi poprilično ide na kurac

više me je zanimalo konkretno da li da joj se izvinim što sam je zajebao ili da izignorišem celu priču dbi
>>
>>72393193
>više me je zanimalo konkretno da li da joj se izvinim što sam je zajebao ili da izignorišem celu priču dbi
ovo i mene zanima, u slicnoj sam situaciji
>>
>>72393221
imam problem da konstantno ispadam loš lik prema devojkama
još ih upozorim odmah na početku ali mi ne veruju, pa im bude krivo
a posle dosta vremena meni bude krivo
ja sam baš težak debil dbi
>>
>>72393193
Зaвиcи, aкo ce и oнa тeби нијe јaвљaлa.
Aкo ce oнa јaвљaлa a ти кyлиpao oндa јe дpyгa пpичa, и вepoвaтнo цeни дa cи cмeћe.

>>72393266
He знaм штa дa ти кaжeм
>pacкид
>питa мe штo, штa јe пpoблeм
>ниcи ми зaнимљивa вишe

бyквaлнo тaкo билo, cвaки пyт кaд јe cpeтнeм пpoпaднeм y зeмљy

нoви >>72393265
>>
>>72382509
I sto si stavio majmumku za Yugoslovensku postu?
>>
>>72393673
mama ti je majmunka smeće cigansko
>>
>>72385218
kek, ajde ne vredaj mojo prvu damu
>>
File: tan12343.jpg (27KB, 493x500px) Image search: [Google]
tan12343.jpg
27KB, 493x500px
>cetujem sa klinkom sa filipina
>teram je da mi posalje nudes
>nece
>odem da vidim kako joj se zovu drugarice
>kazem joj da mi je drugarica ta i ta vec poslala
>ako mi ona ne posalje nece da mi bude devojka
>posalje nudes u roku od 2 minuta
Thread posts: 358
Thread images: 35


[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Search | Top | Home]

I'm aware that Imgur.com will stop allowing adult images since 15th of May. I'm taking actions to backup as much data as possible.
Read more on this topic here - https://archived.moe/talk/thread/1694/


If you need a post removed click on it's [Report] button and follow the instruction.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com.
If you like this website please support us by donating with Bitcoins at 16mKtbZiwW52BLkibtCr8jUg2KVUMTxVQ5
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties.
Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
This is a 4chan archive - all of the content originated from that site.
This means that RandomArchive shows their content, archived.
If you need information for a Poster - contact them.