[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Search | Free Show | Home]

/ex-yu/

This is a blue board which means that it's for everybody (Safe For Work content only). If you see any adult content, please report it.

Thread replies: 309
Thread images: 44

File: rastko.jpg (34KB, 500x500px) Image search: [Google]
rastko.jpg
34KB, 500x500px
Noćni konac, epizoda - Nesanica
>>
>>72097126

Fajgelj
>>
File: putko.jpg (6KB, 176x264px) Image search: [Google]
putko.jpg
6KB, 176x264px
hocu nekoga kao sto je Putin :(
>>
Trenutno sam na wc solji kenjam
>>
>>72097126
farenhajtima izvinjavam se, gledam neki film dok postujem nisam koncetrisan
>>
a sad jedan hektolitar ruske sperme pa na spavanje
>>
File: esa.jpg (927KB, 2000x2000px) Image search: [Google]
esa.jpg
927KB, 2000x2000px
>>72097126
/comfy/
/feels/

https://www.youtube.com/watch?v=Vg1jyL3cr60
>>
>>72097135

slusaj, to sam se i ja tripovao na pocetku da su proteini, amino i ostalo za profesionalce ali apsolutno nemas razloga za brigu od bilo cega, to su bukvalno dodaci ishrani sve, jeste hemija ali ne stavljaju oni osim nekog vestackog ukusa i konzervansa nista posebno, opasno niti stetno
jedino su malo skupi, za 5kg solidnog wheya ces dati i do 100e ali se i vise nego isplati

ne bih mogao jer sam sisetina koja je samo agresivna kad se napije ko budala :)
>>
https://www.youtube.com/watch?v=xAcp8UiFtxM

uf
>>
>>72097297

dobro boli nas kurac ajde utuli ga
>>
https://youtu.be/tpH5L8zCtSk

jebate kakav je reagan govornik kruv ti jebem
>>
>>72097264
https://www.youtube.com/watch?v=3SpG7C4vHZQ
>>
>>72097264
Portishead su pravi!
Dobar ukus.
>>
>>72097369

pihtije raus iz treda u non-stop na autokomandi

24/7 radi taman
>>
>>72097297
videcu da to probam jbg a cuo sam i da se pominje i pivski kvasac , sta je fora s tim?
>>
>>72097317

pojo bi im govno kao ćebap dbi
>>
>>72097400
ovo sam slusao satima u krug, pogotovu na bajsu,hvala anone

volim ove melanholicne "zenske" pesme
>>
>>72097417

e za to ne bih znao da ti kazem nista, mislim znam da je zdrav moja bakuta ga koristi za svasta ali za primenu u bulkanju ne znam
>>
>>72097400
https://www.youtube.com/watch?v=vmFAwzpLbGw
>>
>>72097402
sta pricaju njemacke vijesti uvezi onog hessea sta je pobio par ljudi?
>>
https://www.youtube.com/watch?v=oc7skaispAk

Kakav mrtav lik u pizdu materinu, kao da ga je Vucic licno birao za kandidata opozicije.
>>
>>72097411
>ook sam trenirao tu pre mesec dana
>ook kad je najveca pozerajska teretana u BGu
>>
>>72097417
SIRUTKA TEBRA >>72097276
>>
>>72097417
pojačava apetit, ako si mršav možeš više da jedeš
>>
>>72097478
nije mrtav nego je samo ozbiljan i odmeren, za razliku od picoustog koji se nasmrce kokaina pre svake emisije pa onda drzi monologe i svadja se sam sa sobom
>>
>>72097512
>SIRUTKA
aaaa SURUTKA je mi zovemo ovde

pa znam to jbt, mozda cak i mogu da nabavim ovako sirovu kao tecnost a ne u prahu, jer su okolna sela blizu relativno
>>
>>72097500

ma pakao sa guzvom tamo
jos sam ja isao mozda pre godinu pre svih ovih popusta i promocija koje su i privukle pola grada da ide tamo i opet je bila guzva
>>
>>72097571
Jel znas Boleta dobro...isli smo 4godine u skolu zajedno u srednju.
Pozdravi ga, evo sada sam mu poslao poruku na mesindzer misleci da je on ovde.
Jebote koje su ovo budale sto prave paste od svega, ne znas da li je smesno ili tuzno.
Kako vam ide ta grupa, video sam da je Bosko kacio nesto po malo na fejsu.
>>
>>72097613
cecnuh dbi
>>
>>72097478
Cek cek cekekcekcekeck

jel ovo on drzi jezi izmedju zuba non stop dok prica?

em je frfljo mrtvi pederski em je lobista placenik
>>
>>72097613

kad ce prevod taksistinog nedavnog chimpouta
imas posla
>>
>>72097571
Ma ok je to sto je guzva ali brate najjezivija teretana u gradu

Kad sam isao tamo redovno sam vidjao ljude koji nista ne rade i dolaze samo da budu vidjeni ti i naprave par selfija, pricam i za muskarce isto

A da ne pricam o tome da se ljudi bukvalno biju da trce na traci gde imaju pogled na frans
>>
jooojjj beogradjaniiiiiii pu !
>>
>>72097658
ne prevodim ja to, kolega hrvat je postavio
>>
>>72097659

jebiga
bar je cisto, imaju one ganke sto trckaraju i peru stalno i picke su ok
>>
>>72097570
evo ti procitaj nabrzinu

http://www.building-body.com/whey-protein-sirutka-info-i-proizvodi/

nabavi sebi sirutke pa rukaj to ako mozes,
ja je nikad nisam volio pit jer mi je prekisela
>>
>>72097472
Svi pizde I gledaju da sto vise profitiraju od besa i straha raje.

Nasi kompetentni novinari pisu o /b/ da je "darknet" I politicari vec pravu reklamu za jos vise kontrole od interneta.

Nemci oko mene u rurskoj oblast su svi "joj boze koja ludost, sta se desava?" posto su u düsseldorfu isto neki isli za sekirama u lov na ljude.

Poznanik iz grada Hernea pise na telefonu kako celu vecer sve same sirene na ulici.
>>
File: 1441670589808.jpg (148KB, 826x1000px) Image search: [Google]
1441670589808.jpg
148KB, 826x1000px
>>72097126
stop appropriating US culture
>>
ma koga ja lazem, ja sam jedna obicna ljaDro
>>
>>72097768
Myжичoк из poбких.
>>
>>72097735
hvala za link
oni kazu 25 grama u prahu dnevno , koliko li mu to dodje ako imam kao tecnost , mozda jedna casa dnevno ili tako nesto
>>
da nema dijaspore jeli bi korenje
>>
>>72097837
>oni kazu 25 grama u prahu dnevno , koliko li mu to dodje ako imam kao tecnost , mozda jedna casa dnevno ili tako nesto

otprilike kao jedna casa taksistinih prolivenih suza dnevno
>>
>>72097885

ovo dbi

glupa je ovde mrznja prema dijaspori, koja je kopirana od strane latinosa
>>
>>72097837
>Gurajući tekući dio mlijeka kroz filter stvara se protein sirutke. Preostali materijal se suši i formira koncentrat proteina sirutke. Koncentrat sadrži različite količine masti i ugljikohidrata u obliku laktoze. Postotak proteina varira između 30 % do oko 80 %

pij po jednu - dvi case dnevno, kolko mozes
nije bitno kad, ja volim poslije treninga popit , mozes i prije,
>>72097793
postuj dupe
>>72097762
to sam nesto nacuo za sjekiru
al to mi zvuci vise kao izbjeglica neki pošizio

taj svabo je mentol, nadam se da ce dobit dozivotnu i da ce ga turki guzit redovno
navodno ga i banditosi trazili
najebo je u zatvoru
>>
>>72097478
iz koje je on stranke?
Jel one sto hoce u EU ili sto hoce u EU hahah
>>
>>72098038


>hoce da menja sistem
>bio deo milosevicevog sistema
>bio znacajan deo post-milosevicevskog sistema
>>
File: 1488706533666.png (109KB, 500x379px) Image search: [Google]
1488706533666.png
109KB, 500x379px
>>72097814
stop speaking in slavic
>>
File: milosevic-sm.jpg (38KB, 624x352px) Image search: [Google]
milosevic-sm.jpg
38KB, 624x352px
od blata cete ga praviti glupi servi
>>
>>72097954
celo drustvo nam je sljam ali ima istine u tome sto si rekao, ne osporavam, sinoc sam gledao parove i nisam verovao da onaj cupakabra i kristijan kao daju izjave i one ljude koje vidim tamo i sve ono, zivota mi spucao me trip onako naduvanog da me neko lozi ili zajebava da se ono emituje na nacionalnoj frekvenciji, veruj ti meni sada, tek ce da se radja i stvara zlo ovde. Obrazovanje i sve je zakazalo, sada pricam kao neki deda i ispada da serendam, parove bajo gleda cela nacija, ono je bolesno, zivota mi mog, na kraju te i vuce da gledas jer jebes mi mater ne znam ni ja sto ali eto sinoc sam prvi put to gledao kod ortaka. Kada skapiras da je to najtrazenija stvar u drzavi ne mozes imati nade neke
>>
>>72097762
NOVOSTI!!!
"SEKIRICA" IZ DÜSSELDORFA JE 36 GODISNJAK IZ EX-YU!!!!
>>
>>72098094
vec su ga napravili, zove se aleksandar vucic
>>
>hrvanon deli savete da poboljsas sebe
>srbanon samo posta "t.taksist" i samo o njemu sere
>monteanon ima 20MB cistog teksta sacuvanih pasti
>>
>>72098136
DEUS VULT
UDRI OKUPATORE GERMANSKE
>>
>>72098160

>uporedjuje progresivnog politicara sa regresivnim komunistom
>>
>>72098107
pasta?
>>
>>72098202
ko je tu ko od njih dvojice?
>>
>>72098202
nije milosevic kriv sto su zapadnjaci imali takav i takav plan sa srbijom i balkanom uopste

mozda je mogao da malko vise ublazi sve ali tesko, to bi znacilo da nas proda na pocetku, ovako smo bar u srpskom stilu kolko tolko prkosili jbg
>>
>>72098242
podsetnik da su milosevica negde do '96 nazivali "garantom mira i stabilnosti na balkanu', a onda su ga prodali

milosevic je bio CIA projekat od starta
>>
>>72098268
daj sos
>>
>>72098273
samo to da je krao pare ne mogu da predjem preko toga... jebemu mater jel realno to radio ili jednostavno nije mogao nista da uradi protiv pogane zene i sina?
>>
>>72098317
nemam, sa srecom
>>
>>72098225
>ono kad je ex-yu spao na taksistu znam da je vreme da se povucem na neko vreme
Sta je anone smorio si se?
Pa taksista ti je najmanje od svih vas ovde na exyu zato ne seri.
Dodjem u proseku 2nedeljno na po sat vremena da provrtim 4chan.
To sto te trigeruju postovi ili sto sam te oterao u kurac nekada pa me ne gotivis je na nivou deteta od 10godina.
Bolje da pisem o nekim sranjima koje lice na blog nego da kacim LE ZVEZDA LE MAJONEZA, LE PEPE, TFW NO GF WHY LIVE, TRAKTORCE, HRVATI SU SRBI i tako ti je jebeno 99% svako exyu threada.
A to sto copy pastujete moje gluposti i slike ja nisam kriv, dbi meni je cak i zanimljivo kada vidim jer dokazuje banalnost celog sajta i ljudi, zato smo i ovde vecina nas jer voli gluposti.
Toliko si guzobolan da si mi ladno 3puta odgovrio i sada komentarises o meni opet, preocigledan samefag i guzobol, ubij se.
>>
>>72098242
Jebiga svi volimo da smo generali, geopoliticari i analiticari, poznavaoci vojske i politike ali je cinjenica da sila poput Turske nece lako uci u rat a i sa kim da udje?
Vidis da ameriku odjebavaju polako, Turska se izvinila Rusima, napravili dil, Rusi ratoborni ka americi, mislim taj im je stav, sada su extra i sa Turskom jer USA nema vise sta da ponudi kao nekada.
Kina koji je ogroman igrac je i dalje nekako neutralna ali opet na strani Rusije, isto i Indija.
Sve je to lepo na /int/-u meme kao slav, poo in the loo i to ali brate Rusija/Kina/Indija u vojnom savezu bi bili neprejebivi a vec skoro i da jesu to, zajedno sa Brazilom.
Cela juzna Amerika ne voli USA.
Evropa je pocela polako da se okrece od USA.
Gde ti mislis da ce puci rat.
>>
>>72098319
mira je zapravo stvorila slobin imidz, jos tamo 80ih je kao profesor univerziteta agitovala za njega
>>
>>72098172
ispravka, crnogorac ima minimum 1GB paste
>>
Cјeдињeнe Aмepичкa Дpжaвe тpeбa paзopити.
>>
izlaze mi neki crveni plikovi po vratu
>>
ne kontam sta se jure toliko ko ce da bude predsednik? jel ovo stvarno toliko bitno? zar svejedno SNS ne ostaje vecina u skupstini?
>>
>izborna noc
>21h izlaze prangija, bosko, radule i vrv jeremic
>proglasavaju (((izbornu kradju)))
>desava se (((spontan))) napad na jednog od njih
>vervatno jankovica
>pozivaju ljude na protest
sta ce dalje biti videcemo, banda dosmanlijska je spremna na sve
>>
ko je ovaj crnogorac sto spama
jel to citatko?

jel ima neko prikladnije ime?
>>
>>72098437
>[
nema od tog scenarija nista, ne zaboravi da je vucko najpromocurniji politicar trenutno, pa ucio je od jebenog boga i doktora politike i manipulacije , seselja
>>
>>72098427
opusteno, to su samo bubljice
>>
File: facebook_15289.jpg (76KB, 662x960px) Image search: [Google]
facebook_15289.jpg
76KB, 662x960px
>>72098242
Po mom misljenu Tito je trebao sredit pravog nadslednika da vlada kao on (sta je radilo jer smo glupi iztocnjaci koji trebaju gazdu, samo pogledaj ruse i Putina) ili pripremit jace reforme sistema posle svog smrta.

Nema veze da je vec bilo dogovoreno u svetu da ce se yuga raspast.
Jebeni cesi i slovaki ,koji su pickin dim, su uspeli se raspasti bez da se zakolju.
>>
>>72098431
imaju vecinu samo zahvaljujuci onim kombi partijama s kojima su u koaliciji, bez njih su u kurcu

vucic je ispao debil prosle godine kad je raspisao izbore, mislio je da ce lagano pokupiti totalnu vecinu a smanjio mu se broj poslanika
>>
>>72098470

nadam se, ali se jednom vec slican scenario desio kada je americka ambasada ugurala cedu borisa canka i nato boska u skupstinu
>>
>>72098438
majmun ko?
>>
>>72098483
Vidi ove Crvate ala su navalili sa nacionalizmom jebote....eto to me je nasmejalo posteno u kojoj je zabludi citava njihova nacija, to je isto kao kada bi siptari mislili da su nas potukli i uzeli zemlju sami.
Lako je kurciti se kada je ceo svet iza tebe a proterali neduzne civile koji su normalno ziveli tu, plus u istoriji imaju Jasenovac koja je bruka najveca moguca.
Naravno nije me ovo nasmejalo ali je smesno jer je internet pa te boli kurac, ne shvatas ozbiljno gluposti.
Ja sam inace jako pozitivan lik, smejem se stalno, optimistican i druzeljubiv, pa cak sam i ovde vise puta hteo da se nadjem sa nekim mada ti neki valjda nisu smeli/hteli ne znam.
Cak sta sam i neozbiljan previse ali kako sada to "dokazati", volim drustvo i sprdnju, kafane, volim flertovanja i zezanja, gledam serije i gotivim i south park, family guy i sve to..
Volim sarkazam, volim banalne stvari, nekada i preterujem sa forama, kao u vojsci kada sam stotinu vojnika digao na noge praveci laznu uzbunu u sred noci i to u sred sume gde nema nigde nikoga, trudim se da mi zivot bude zanimljiv eto i sto manje da razmisljam o politici i teskim stvarima, izbegavam ljude koji smaraju na tu temu.
Ali meni zaista nije smesno recimo sto je lik jebao kroasan, slikao govna, jadni baitovi i slicno, iskreno nije, to mi je cringe.
>>
Citajte jedini NEZAVISNI dnevni list u Srbiji!
>>
>>72098483
Tito je bio bezboznik mason-jevrej-iluminat i nije voleo jugslaviju uopste niti bilo koga verovatno. Strani agent koji se odvojio od svog gazde i zavladao drzavom jednom u kojoj se MOZDA kao rodio.
>>
>>72098538
Ali mi smo njega volili...
;_;
>>
>>72098437
jesi ovo ti >>72098533
??
>>
>>72098533
upravo zamisljam horde krezubih orkova kako citaju ovo
>>
>>72098533
>OPASNI PSIHIĆI

cecnuh
>>
>>72098573
nije cak ni pricao nijedan jugoslovenski jezik kako treba ufff mamu mu jebem i sve te komunjarske izdajnike sto su pomagali da sistem opstane

voleo ga glup narod prvo sto je morao a posle i sto su relativno dobro ziveli i sto bi se onda iko bunio ili uplitao u politiku..
>>
srbi me nos
>>
>>72098575
da , to sam ja, to je urednik Vucicevic otkrio u sinocnoj Cirilici
>>
https://www.youtube.com/watch?v=E5dKuC_G5zk

ZNAS TI KO JE OVDE TI SE TU ZAJEBAVAS DOK SE NASI OVDE BORE
>>
>>72098618
Onaj istoričar Damjanović tvrdi da je bio Poljak i da nikada ustavri nije živeo u onom Kumrovecu.
>>
>>72098673
>damjanović
>istoričar
ma cec bre
>>
>>72098689
Nije istoričar?
>>
>>72098673
>>72098673

ma sto posto je fabrikovana njegova biografija, totalno je bez smisla
>>
https://www.youtube.com/watch?v=EsypdInDXRE

>JEL TI MISLIS DA SI PRVI STO NAS PSUJES?
>SVI NAS PSUJU

pishaj po krezavim orkovima
>>
>>72098761
>Radovan Damjanovic, diplomirani istoricar Filozofskog fakulteta u Beogradu. Nazalost, profesori Odeljenja ya istoriju nisu mogli da ga upamte kao dobrog studenta, ali su ga upamtili kao nekog ko je na svaki nacin nastojao da bude u centru paznje. Pa kad vec nije mogao da bude medju najboljim studentima, onda je posegnuo da grubo uvredi svoje profesore i njihove profesore (vodjeni projektili, krtice, kulturni najamnici, kondotijeri).
>>
>>72098618
Stara juga je bila sila. Objektivno, geopoliticno i ekonomsko.

Samo je sada jasno da nema sanse da radis za/protiv iztocnim i severnom svetom bez da te oni sjebu kao picku.

"Treci svet" je krenuo kao alternativa izmedu USA i CCCP a vec 80ih je bio u kurcu.
>>
>>72098786

jak mudonja u picku materinu, sto ne krene na gospodina Vucica ili na nekog funkcionera
>>
File: Eastern_bloc_economies_GDP_1990.jpg (96KB, 853x642px) Image search: [Google]
Eastern_bloc_economies_GDP_1990.jpg
96KB, 853x642px
>>72098859
>Stara juga je bila sila. Objektivno, geopoliticno i ekonomsko.
>>
https://www.youtube.com/watch?v=dV2ht3RH7_c

SNS je sekta
>>
>>72098817
>krtice
???

>>72098897
>ako je na slici sa interneta, mora biti istina
>>
>>72098870

to su im te "demokratske" vrednosti
>>
>>72098907
ovo je nemoguce. tacka
>>
File: YU Debt 1961 - 1980.png (21KB, 541x601px) Image search: [Google]
YU Debt 1961 - 1980.png
21KB, 541x601px
>>72098921
>The mere fact that the Yugoslav economy spent at least twenty years under the conditions of external debt growth of over 17% per year, suggests that the structure of the economy had formed in such a way that the future survival of the economy depended on the future enlargement of the debt. To understand why the Yugoslav debt rose at an increasing pace and why it was unsustainable, we need to analyze the chronology of the trade balance and productivity indicators of the former Yugoslavia.

>If we take a look at the overall Yugoslav trade deficit during the 1970s, we find that it was growing rapidly between 1970 and 1980. Moreover, the deficit was growing even faster than the Yugoslav foreign debt. A part of this difference was covered by remittances of Yugoslav emigrants. For example, the total remittances of emigrants were $1.3 billion in 1971, while they amounted to $2.1 billion 1972. However, even the inflow of foreign currency through foreign loans and remittances of emigrants was not enough to cover all the trade deficit and prevent the outflow of foreign currency from Yugoslavia.
>>
svi su placenici, treba nam socijalna revolucija , i bar 100 mrtvih ispred skupstine

treba proglasiti totalnu veleizdaju protiv plemena
>>
>>72098965

taj dug je smesan, pa fabrika u vogosci je 87me imala plus od pola milijarde maraka
>>
>>72098984
ko je izdao? narod sto je izglasao bivseg seseljevog potrcka za diktatora?
>>
File: 1372367778397.jpg (18KB, 251x247px) Image search: [Google]
1372367778397.jpg
18KB, 251x247px
>ja se sjecam tite ko da je juce bilo
>dosli mi na neki skup na ogromno polje
>neki spomenik, bem mu mater zaboravio sam ime
>tu su zastave, ljudi svi sredjeni
>svi uzbudjeni
>masu ljudi oko mene
>ljeto bilo pa malo vise smrdili nego inace
>dolazi tito na podijum
>ljudi se neki u pozadini deru
>titina prva recenica
>"ĆUTITE , BOOOO, "
>orci se i dalje deru
>"IMATE POŠTOVANIE"
>mlk ovo nije tito
>mlk ja sam okruzen orcima
>mlk ja sam srbin (hrvat)
>>
>>72098965
naravno američki sajtovi su uvijek najbolji izvor informacija o jugoslovenskoj ekonomiji, samo objektivno bajo moj
>>
File: YU Trade Deficit.png (30KB, 498x639px) Image search: [Google]
YU Trade Deficit.png
30KB, 498x639px
>>72099039
>Measured as a percentage of the GDP, the total trade deficit of Yugoslavia between 1970 and 1980 increased from just below 10% to around 50% of GDP. The figure of 50% is not necessarily worrying in itself, but the the growing trade deficit in relation to GDP with no signs of slowing down indicates a worrying trend. This is another indication that the structure of the Yugoslav economy was such that the stability of the whole economy depended on the inflow of foreign funds for which there was no coverage in the domestic production.

>The structure of production in which money for buying raw materials and fuel is borrowed ceases to be viable when the source of credit dries up, and, in the case of Yugoslavia, this happened in the early 1980s. The Yugoslav economy was then left without external "fuel" and, over the next decade, which was marked by postponing the repayment of foreign debts, this became painfully evident. Not only that the Yugoslav economy didn’t have the capacity to repay existing debts, but its capacity to function in an undiminished size was dependent on new borrowing. There was a sharp stop in the growth of the Yugoslav GDP in 1980, and its decline began around 1986.
>>
>>72099045

>vucic
>diktator
>>
>>72099057
fakat su orci
>>
>>72099045
ne mogu da krivim glup,napacen i mator narod, treba da krivim ove mladje sto ih manipulisu
>>
>>72099071
izvori za mapu su jugoslovenski
>on je toliko u negaciji
>>
>>72099089
mislim da je dobar OC sto sam postao
ocijeni
https://www.youtube.com/watch?v=nf2J1j44GwM
>>
>>72099086
vucic ima kontrolu nad drzavom kakvu je milosevic mogao samo da sanja
>>
SVETLANA RAZNATOVIC ARKAN
>>
>>72099095
upravo treba njih kriviti, oni su najgora generacija koja se ikad dogodila
>razjebali jugoslaviju
>izglasali milosevica
>izglasali tadica
>izglasali vucica

sve starije od 55 treba pobiti, nije ovaj narod dzebe izmislio lapot
>>
File: Screenshot_4.png (67KB, 691x379px) Image search: [Google]
Screenshot_4.png
67KB, 691x379px
eh kad se setim kako je juga dobra bila
>>
>>72099174

mladi su sjebali sve, posebno oni degeni koji su demonstrirali protiv milosevica
>>
>>72099174
ja ne mogu da mrzim ljude samo zato sto nisu nacitani i promucurni... nije ti ovo engleska, ovo je balkan, vecinom seljacko stanovnistvo, skromni i priprosti ljudi
>>
>>72099216

pa i engleska ti je takva, nemas tri grada veca od pola miliona
>>
gde li je onaj sto je pre tri cetri godine dolazio ovde i pricao svoja iskustva sa sirijskog fronta
>>
>>72099208
idi bre prodaj tu idolatriju milosevica nekom drugom krezavom orku a ne meni
>>72099216
glupost i neinformisanost u danasnjem svetu su ravni zlocinu, danas svako moze da se obrazuje doslovno samo ako ima internet konekciju
>>72099270
englesko selo je vanzemaljska civilizacija za nas, dobar deo njihove ruralne populacije su bogati veleposednici, potomci starog engleskog dzentrija koji su izvanredno kulturni i obrazovani
>>
>>72099362

ubi se tackasti
>>
>>72099335
Odakle je bio?
>>
>>72099376

nasa zastavica

>>72099362

kakva crna njihova "elita", pa i sami englezi su se isprdavali decenijama u svojim komedijama sa njima, obicni isprdci, nikakve sustinske razlike izmedju veleposednika u engleskoj i peconija nema
>>
>>72099362
>glupost i neinformisanost u danasnjem svetu su ravni zlocinu, danas svako moze da se obrazuje doslovno samo ako ima internet konekciju
cemu sad ovo da govorimo o ovom vremenu? sa tim se slazem ali nasi roditelji i ostali matoraci nisu ziveli u ovom modernom dobu

zato bi i ja i krivio ove mlade sto tek ulaze u politiku i opte ponavljaju ista sranja, na primer studenti i ostala omladina
>>
jedva cekam kad i poslednja skolovana osoba mladja od 50 godina napusti zemlju a ovde ostane samo krezuba matora sirotinja pod svojim voljenim diktatorom (koji im pritom smanjuje penzije svake godine, kek)

vec zamisljam orkovsko urlanje u panici KO CE DA NAS LECI BRE, ALO BRE NEMA LEKARA BRE
>>72099375
popusi mi ga
>>
72099465

leci se kompleksasu
>>
File: 1373561009982.gif (1000KB, 400x400px) Image search: [Google]
1373561009982.gif
1000KB, 400x400px
>>72099375
>ubi se tackasti
>ubi se ta_k_s_i
>ubi se TAKSI?!

sta znaci ovo
imam osjecaj da sam na pragu neceg revolucionarnong
>>
>>72099488

mindblown
>>
File: 1383165571681.gif (2MB, 200x200px) Image search: [Google]
1383165571681.gif
2MB, 200x200px
>>72099488
samo da objasnim zasto sam izbacio
trece peto i sedmo slovo u rijeci
>tackasti
pa nastalo
>taksi

tackasti u imenu ima tri tocke
tri tocke = triples
pogledaj zadnje tri cifre svog posta >>72099375

BOG TE JEBO

RAZBIO SAM MATRIX
>>
File: kevin-garnett-reaction.gif (2MB, 250x161px) Image search: [Google]
kevin-garnett-reaction.gif
2MB, 250x161px
>>72099488
>>
File: PrincFilip.jpg (8KB, 200x292px) Image search: [Google]
PrincFilip.jpg
8KB, 200x292px
orcima ponovo guzice razvaljene
>>
>>72099554

ovo je otislo predaleko
>>
moram da idem na slivanje strave uskoro opet
>>
File: 1484963016707.jpg (137KB, 396x385px) Image search: [Google]
1484963016707.jpg
137KB, 396x385px
>>72099488
>>72099554
kek je progovorio
tackasti je u stvari taksista
i obratio nam se da znamo da nas nije zaboravio

zivio kek
mem magija nije za zajebavat se
>>
bazirani taksista se u toku seksa setio nas i snimio nam vocaroo, pa ko bi jos to uradio? niko
>>
File: black-pepe-with-gun.jpg (10KB, 240x240px) Image search: [Google]
black-pepe-with-gun.jpg
10KB, 240x240px
https://www.youtube.com/watch?v=B3eAMGXFw1o
>>
File: hehe.ubicu.fredija.puc.puc.hehe.jpg (18KB, 200x200px) Image search: [Google]
hehe.ubicu.fredija.puc.puc.hehe.jpg
18KB, 200x200px
>>72099723

https://www.youtube.com/watch?v=Sd0S0LwhEDU
>>
File: 1476647572223.png (161KB, 224x347px) Image search: [Google]
1476647572223.png
161KB, 224x347px
>>72099554
>>72099488
>>72099375
>svako ko ima malo mozga i koristi isti je taćkasti
>>
72099846

ubi se tackasti provaljen si
>>
File: 1481981209186.png (175KB, 488x10000px) Image search: [Google]
1481981209186.png
175KB, 488x10000px
>>72099846
hahah jebote
to je kek rekao ne ja
njemu se zali

tackasti = taksista
>>
>>72099335
Posmatram vas iz senke, i nije sirija nego libija
>>
>>72100058
kako je bilo tamo daj baci neki zelenotekst
>>
>>72100058
ahahahha jeste jebote to si ti Istina
>>
>>72100058
Sto si uopste bio tamo?
>>
somi jesi jos s onom poljakinjom?
>>
>>72100100
krao je gadafijevo zlato
>>
istina je najmisticniji lik sa ex-yu ikada, bukvalno osetim jezu hladnog povetarca kad pomislim na njega
>>
>>72100180
istina je somijev alter ego
>>
>>72099927
Tužna ste vi generacija.
>>72099860
Zapati pantljičaru pa nek te pojede iznutra.
>>
>>72100213
mind=blown
>>
File: 136639.gif (587KB, 500x281px) Image search: [Google]
136639.gif
587KB, 500x281px
ok tackasti je istina
ratovao na prostoru libije
ili on il neko njemu blizak (otac brat rodjak prvo koljeno)
bivsi vojnik, vjerojatno specijalac/padobranac
imao cin moguce


ajmo dalje

>>72100180
istina te drzi na nisanu.gif
>>
>>72100213

zar je i toga bilo..
>>
legendarna vremena kada je somi imao po 3-4 alter ega koja i nisu bas toliko bila legendarna
>>
>>72100223

smiri se taksista
>>
ova pesma je samo za tackastog #posveceno

https://www.youtube.com/watch?v=V0lw3qylVfY
>>
Kako je zika bila kool tada, bez jebenih crnaca fegeta (ok bilo je par njih), bez dranja i sranja...

https://www.youtube.com/watch?v=zM_T4wYZg0k
>>
>>72100544
Anone ako hoces lagane i lepe knjige koje citas u dahu probaj sa El Dorado, Momo Kapor, on ti je bio Beogradjanin starog kova i prica o tom nekom gradksom zivotu, ljudima, ljudskim odnosima, vise orijentisan na kafanu, boeme, sitne preverantne i te neke kultne gradske likove tog miljea. Sve od njega je meni ok.
Ako hoces jaku stvar, Na Drini cuprija, Ivo Andric, ako vec nisi citao.
Ako volis krimi teme, mafia, Italy....idi na Mario Puzzo, citao sam Poslednji Don, strava knjiga zaista, lagana.
>>
>>72100570
>citao sam Poslednji Don

Gledao sam film taj cim je izasao krajem devedesetih, mozda 97 ili 98, odmah ga je Pink piratizovao. pokusaj da imitira Kuma sa modernijom crtom, jak fail ali nije lose, guilty pleasure.
Interesantno je da sam ko klinac sebe prozvao Dante, po liku iz te knjige, mislim da se zvao Dante Krucefiso.
>nisam onaj klinac Dante
>>
prestao sam ozbiljno shvaćati exyu otkad je krenulo spamanje taksistinih tjestenini
>>
>>72100667
a prije si ga ozbiljno shvaćao? e moj frende
>>
koja kurvatica ova lidija bacic
ej frende moj
kako bi je jebo
>>
>>72100682
>on se ne konzultira s exyu anonima oko važnih životnih odluka
e moj v
>>
>>72100357
.
>>
>>72100705
>ook te 4chan skrati za 3 slova
gori je od kvartovskih lerdija
>>
>>72100570
>Na Drini cuprija
ovo klinci citaju u srednjoj
>sitne prevarante
>krimi teme, mafia, italy
vidi se koliko tripuje nekog kriminalca, to je taj mindset
>>
>>72100705
kakvi su rezultati tih konsultacija do sad?
>>
File: frank-cali (2).jpg (139KB, 500x570px) Image search: [Google]
frank-cali (2).jpg
139KB, 500x570px
Ovo je trenutni boss Gambino familije. Ne gledajte previse u njegovu fotku.
>>
>>72100739
vidio sam dosta nabrijane ekipe koja brije na tu bg mafiju iz 90-ih zadnji put kad sam vidio u bg-u (šarene trenirke u traperice, frizirica itd.)
ja ne znam stvarno vi ko da živite u prošlosti
>>
>albanian mafia
>Allies: Sicilian Mafia, Camorra, 'Ndrangheta, Sacra Corona Unita, Turkish mafia, British Firms, YACS, Italian American mafia
>>
>>72100739
iskreno nikad nisam razumio to loženje na mafijaše i prevarante, gledam generacije ljudi koji se lože na to, od klinaca iz srednje do likova od 30 i kusur godina, masu mi je to patetično nekako, pogotovo kad ti sitni prevaranti jajare utripuju da su neki mafijaški donovi, stavljaju po liceknjizi neka imena corleone, toto rina...baš jadno
>>
File: vju frende, momke.gif (2MB, 384x288px) Image search: [Google]
vju frende, momke.gif
2MB, 384x288px
>>72100727
>>ook te 4chan skrati za 3 slova
>gori je od kvartovskih lerdija

krinđ
>>
>>72100790

https://www.youtube.com/watch?v=Ux0X21PAww0

to je u modi sada, a u bgd je u modi uvek
>>
>>72100825
vev lad bate, vev lad
>>
imam osjećaj da je vojvodina civiliziranija od beograda

>>72100816
uglavnom klinci 14-17 godina
vidi onog malog kaj je zaklao trudnu curu 30 puta, noć prije stavljao slike al caponea na instagramu
urlanje
>>
>>72100825
>>72100854
ae dobro nije baš toliki vev lad, ok je finta
>>
>>72100837

Trenerka stil, nose je svi...
>>
jel to debeli frize u threadu
>>
>>72100790
ma ovaj narod je odavno pukao po svim mogucim savovima
>>72100816
ne postoji sistem vrednosti nikakav, drustvo je unisteno jos 90ih i nikad se nije podiglo
>>72100856
novi sad je pun crnogorske mafije, svaki dan nekog tamo roknu

manja mesta su uglavnom mrtva i bezivotna
>>
>>72100856
>>72100816
doslovno krinđam na te likove dbi
>>
>>72100892

Ubi se tackasti mamu ti jebem kompleksasku
>>
fakat se nadam da nemate preko 25 godina ...
>>
File: 1365634856756.jpg (119KB, 640x599px) Image search: [Google]
1365634856756.jpg
119KB, 640x599px
>>72100892
>manja mesta su uglavnom mrtva i bezivotna
mrtvo i bezivotno ti je u glavni gospodine inspektore
>>
>>72100856
pa možda kod vas 14-17, ovdje je pola moje generacije iz srednje i dalje u tom tripu, imaš ljude, znači ne klince nego ljude, koji mi ozbiljno govore kako glasaju za mila jer "on je mudo, mafija", to što je lik kriminalac je za njih upravo razlog da mu daju glas, nevjerovatni mentalni sklopovi
>>
>>72100931
Ja imam 24 godine.
>>
>>72100931
zašto se tome nadaš frende
>>
>>72100926
skini mi se bre s kurca retarde maloletni
>>72100932
ne kapiram sta hoces da kazes? Dodji ponekad u suboticu zrenjanin ili sombor, sve je prazno gotovo da nema mladih ili ako ima svi planiraju da odu
>>
TANGE TANGE TANGE

https://www.youtube.com/watch?v=V3Xo5P3F0_4
>>
kakva je sve ekipa dolazila ovdje, koliko su živaca gubili ovdje niste svjesni
>>
72100970

more murs gnjido mala pateticna
>>
HEEEEEEEEEEEEEJ DA MI JE S TOBOOOOM
KAO PRIJEEEE DOČEKATIII ZOOOREEEEE
>>
>>72100995
dodji mi se napasi cmarnih dlaka i nasrci proliva, pizdo balava jebem ti sve zivo i mrtvo na svetu i popisam ti se na sve sto ti je sveto u zivotu
>>
>>72100963
jer je fakat žalosno dolazit ovdje u tim godinama
>>
znači pobjeđuje vučić i ove izbore a?
>>
>>72101037

BAJA PAPAJA BAJA PAPAJA
SATRO MENI OBECAO KLJUCEVE OD RAJA
>>
File: vojvodina.jpg (342KB, 1024x476px) Image search: [Google]
vojvodina.jpg
342KB, 1024x476px
>ook svi odlaze a ja ostajem

zauvek ću ostati u ovoj beskrajnoj ravnici...
>>
>>72101063
uci madjarski uzimaj pasos i pali
>>
>>72101063

radi na toj zemlji nesto mamu ti jebem nesposobnu u picku
>>
>>72101033
zašto? gledao sam ovdje ljude oženjene, sa djecom, dijasporu, likove koji su napravili sebi neki ok život i dolaze na ovaj thread...nije ovaj sajt odavno neki klub luzera i permadjevaca, posjeti ga mjesečno stotine hiljada ljudi
>>
>>72101063
radi na oslobođenju vojvodine od velikosrpske agresije
>>
>>72101099

ovo

evo taksista dolazi ovde a on je ostvaren covek
>>
https://www.youtube.com/watch?v=LAJ-RkDx1W0

hehe
>>
>>72101037
Beli pobeđuje.
SAMO JAKO.
>>
>>72101123
>leceni narkoman i sitni kriminalac od 30 godina
>ostvaren
>>
>>72101143
amira ja baš slatka dbi
>>
>>72101168
taksista je jebo vise u tjedan dana nego ti ceo zivot klosaru jedan bre raspali
>>
Mudja u zlatu,hejteri u blatu!
Mudja u cveću,hejteri u smeću!
Mudja u finalu,hejteri u kanalu!
Mudja u avionu,hejteri u kamionu!
Mudja pije Fantu,hejteri ližu kantu!
Mudja je Bog,hejteri u grob!
Ne treba mi istorija,Mudja se ne zaboravlja!
Ne treba mi matematika, Mudja je jedan jedini!
Ne treba mi geografija, Mudja je ceo svet!
Ne treba mi ništa, Mudja mi je sve!
Rekao sam i neću kriti,Mudjin obožavatelj uvijek cu biti!
Zbog Mudje nek me pljuju,zbog Mudje nek me psuju,i krv moju mogu piti,al Mudjin obožavatelj uviuek cu biti!
>>
>>72101168
taksista je pojeo više pice u sedmicu dana nego ti za ceo život klošaru jedan bre raspali
>>
>>72101193
I kupio je roditeljima picu danas, to obavezno mora da se napomene.
>>
odoh ćorkit piceki
noćko
>>
>>72101256
Laku noć druže.
>>
>>72101256
pedercino
>>
>>72101272
>>72101308
kekujem naglas, ne znam koji mi je kurac ovo smiješno...idem i ja spavat
>>
nas u srbiji nece ni 2 miliona ostati do 2050, ovo ozbiljno mislim
>>
File: beni.jpg (68KB, 608x608px) Image search: [Google]
beni.jpg
68KB, 608x608px
biće bolje
>>
>>72101428
http://www.politika.rs/scc/clanak/373540/Kako-su-Srbi-izgubili-20-vek

Imamo primere u 20. veku i kroz istoriju za sve što može da nas snađe i za sve što nas uništava, i primere rešenja za te probleme.
Dobra rešenja, loša rešenja, katastrofalno loša rešenje, šta se desi kad ni ne pokušaš neko rešenje...
>>
Trovac
>>
prd smrd
>>
TRPAM VAM MAJCI
>>
Miskovic>Todoric
Podrzimo domace tajkune, ni dinar hrvatskim.
>>
>>72106937
mmm, da, Todorić
https://www.youtube.com/watch?v=GIFD0pC2rZk
>>
>>72106937
>domace tajkune
>>
File: Tuđman Cola.png (1MB, 1078x931px) Image search: [Google]
Tuđman Cola.png
1MB, 1078x931px
>>
dobro jutro radni narode Crne Gore
>>
>>72107387
E SAD IMAM STA DA PIJEM
>>
>>72108170
https://www.youtube.com/watch?v=vWpoWrycUBA
>>
Treba mi za projekat ajte radite neetare, 3 pitanja
https://goo gl/forms/FKkmGekRXVCxCqSn2
tacka izmedju goo i gl
>>
>>72108684
Da nisi ti Bosko Miljuskovic?
Ako jesi isao si sa mnom u skolu, jebote poslednje gde bih pretpostavio je da cu te ovde naci.
Super vam je svirka, Bole uvek si imao dar za to, ocekivao sam i da ce ti nesto tako krenuti, samo napred!!
Pozzz veliki
>jbte upalim tred i svaki put nesto novo a rekao da necu dolaziti
>>
http://www.newsweek.rs/srbija/48859-viking-bebe-stigle-u-srbiju-zene-vise-ne-cekaju-gospodina-pravog-kupuju-spermu-iz-danske.html

Ma kek
>>
Zasto Alt-J ne moze da istera kvalitet singlova preko celog albuma? Imali su potencijal da budu bas veliki dbi

https://www.youtube.com/watch?v=rVeMiVU77wo
>>
File: 1484416572981.png (66KB, 695x500px) Image search: [Google]
1484416572981.png
66KB, 695x500px
>>72109874
>>
https://www.youtube.com/watch?v=oc7skaispAk

>E u kurac sad. Saša mi je najdraži kandidat, uzeh upravo da gledam emisiju i odmah na početku glupost: Pita ga voditelj da li je bio 9. marta 1991. na demonstracijama u BG. I on kaže da je bio, kaže tad je bio na ratištu, pa je imao neke vikende i tad je baš došao u BG. Kaže kako je to strašno, tamo na frontu ljudi ginu, a u BG dođeš i tamo opet haos svoje vrste.
>Ali ljudi, u martu 1991. nije bilo nikakvog fronta ni pogibelji još uvek, po neki balvani isprečeni na putevima u Krajini možda i to je to. Ili je žešće lupio ili se pravi pametan, kao kad je Hilari pričala da je sletela u Bosnu pod pucnjima snajpera, a posle snimak pokazao kako je najnormalnije došla sa sve dočekom na aerodromu.

svi koji glasaju za ovog lazova su debili u rangu taksiste
>>
>>72109874
>Oduvek sam volela plave muškarce! Valjda zato što sam crna kao Turkinja. Pokazali su mi sliku tog Danca kad je bio mali i svideo mi se. Odlučila sam da će baš on biti Antonijin otac. U odluci mi je pomagao dr Boban Janevski, embriolog, koji mi je rekao sve što mu je bilo dozvoljeno da kaže o donoru. Dopalo mi se što je programer jer sam i sama završila matematičku gimnaziju ‘Veljko Vlahović’.

programer
>PROGRAMER
programer
>PROGRAMER
programer
>>
>>72110472
nije ni rekao da je bilo fronta ili pogibelji, ali u tom momentu je JNA vec bila na polozajima jer se ocekivalo sranje
>>
>>72110546
decko u tom momentu nije bilo nikakvog rata, rat jos uvek nije poceo. vidi se da ne ume da laze, vucic je za njega doktor nauka sto se toga tice
>>
>>72110594
bili su razmesteni regruti po sloveniji, ocekivalo se sranje sa slovencima do kog je i doslo
>>
>>72110594
Pakrac?
vidi se da nisi ni rođen bio tada sinko
>>
>>72110685
>>72110716

pogledajte intervju ponovo i slusajte pazljivo sta je rekao. ono nema veze sa istinom ma koliko vi pokusali da ga opvradate
>>
>>72110745
>pobijem mu argumente
>kaže da gledam intervju opet
placcem
>>
>>72110472
Mene je samo iznerviralo što je pričao o tom ratišu, pogibiji ljudi i frontu s jedne strane i 9. mart s druge, kao da je sve to bilo istovremeno i kao da se on dobro toga seća. A to nije moglo biti. Dobro, zeznuo se malo u pamćenju.
>>
>>72110745
nije nista ni pogresno rekao ma koliko vi pokusali da ga ocrnite, lol
rat u sloveniji je poceo u junu a vojska je odavno vec bila na polozajima, svuda u armiji je vladalo zesce sranje, nije se znalo gde ce se i sta ce se

hvatas se za najdebilniju mogucu stvar ko majmun
>>
>>72110838

Pa neka prva puskaranja su se desila tek na prolece-leto 1991, koliko se secam. U mesecu martu jos se nista nije desavalo, osim balvan revolucije, ali to jos nije bio rat.
>>
>oni impliciraju da ustaše nisu klale civile po Pakracu
jel ne veruješ ni u Jasenovac, Ante?
>>
>>72110472
Jankovic je rodjen u maju 1970. godine, sto znaci da je na red za sluzenje vojnog roka najranije mogao da bude pozvan 1988. godine (verovatno u junu), proces regrutacije je verovatno, kao i vecina obavio sa 16 godina, znaci 1986. Takodje, u njegovoj biografiji pise da je diplomirao pravni 1996. godine. Takodje jos pise da je od 1994. godine bio novinar Bete. To ga generalno svrstava u populaciju ljudi koji su mozda na vreme krenuli da studiraju, pa su onda pozvani na sluzenje vojnog roka (verovatno sredinom 1990, ili najkasnije rano 1991.), te su stavili godinu na mirovanje, a posle toga su bili angazovani u nekom aktivizmu/prezivljavanju hiperinflacije/preispitivanju/drogiranju dok nisu zavrsili faks, ili zavrsili sa faksom.

Tog 9. marta 1991. godine, jedini razlog da Sale bude u vojsci jeste da je sluzio redovni vojni rok i minimum tri meseca, posto, ako se ne varam, tek tada se dobijalo prvo odsustvo u tom periodu. Takodje, cinjenica da je mogao da dobije odsustvo znaci da nije bilo nikakvog vanrednog stanja. Samim tim nije mogao ni da bude mobilisan, sto verovatno znaci da se sam prijavio da odsluzi vojni rok pre 21. rodjendana, sto je nezvanicno bila neka granica nakon koje je vojna policija dolazi po tebe ukoliko posumnjaju da vrdas. Motivacija takodje moze da bude i to sto se tada vec godinu i kusur dana znalo da se nesto krcka.

Kao beogradskog supka (dobro, loznickog koji studira u bg na fakultetu za izbegavanje vojske), velika je sansa da su ga poslali negde u dezelu ili u lijepu njinu u skladu sa doktrinom mesanja radi bratstva, jedinstva i pax jvgoslaviana.

U to vreme, JNA i SMUP su uveliko pokusavali da razoruzaju Slovenacke teritorijalce, kao i da sprece naoruzavanje onog sto ce kasnije postati HOS, ZNG i sl. Iako jos nije bilo otvorenog sukoba koji je krenuo tri i po meseca kasnije, zamislivo je da je Sale bio u kasarni kad je sranje krenulo da prsti.
>>
>>72110889
pa bila je JNA i stacionirana tu da spreci eskalaciju, odnosno da spreci MUP Hrvatske da prodje prema srpskim naseljima
>>
>>72110955
vidim prati se r/serbia :)
>>
najviše mi se sviđa koliko je nepristrasna ova hrv wikipedia
>Po gradu su velikosrbi iscrtavali četničke oznake i isticali četničke zastave. Noćna pucnjava je postajala uobičajenom, a onda su počeli podmetati eksplozive pod kuće Hrvata.
>>
File: index.png (6KB, 275x183px) Image search: [Google]
index.png
6KB, 275x183px
Za Srbe ovdje koji su upoznati sa Makedoniom, odite na /balk/ i predlozite podjelu:

>>72110659
>>
ostani tamo
>>
>>72111045
>division of the Balkans between Yugoslavia, Bulgaria, and Greece
>between Yugoslavia
>Yugoslavia

vrati se nazad u dojč druže
>>
https://www.reddit.com/r/serbia/comments/5yhlv8/oko_sa%C5%A1a_jankovi%C4%87/?utm_content=comments&utm_medium=hot&utm_source=reddit&utm_name=serbia

podsetnik da su redditori medju nama
>>
nazad na >>>/p/lebbt bre mamu vam jebem
>>
nije losa nova Regina dbi
https://www.youtube.com/watch?v=jHnidn4C6K4
>>
>>72111188
verovatno onaj imenoposter Cico
>>
Dođite dole
https://www.youtube.com/watch?v=ggE3OwlPIYc
>>
>>72111045
>/balk/
objektivno najgori general dred na /int/-u. Tamo su svi turci
>>
https://www.youtube.com/watch?v=v9J3cUvXVxQ

au, koje pisanje po sirotinji
>>
>>72111554
doslovno /r/Cigani
moram da pljunem po monitoru svaki put kad na naletim na taj dred
>>
>>72111554
jesi ti originalni janez?
>>
Vojvoda kod Tešimira Tešanovića
https://www.youtube.com/watch?v=H7G2uemhVVg
>>
>>72111670
otkad si ovde? ranije je ovde bio samo jedan slovenac koji je pricao srpski/hrvatski/stagod, bio je poznat kao janez
>>
>>72111729
mislim da 2013 ili 2014 ali tad sam više ili manje samo lurkao
>>
>>72111770
aha znaci nisi to ti, nista
>>
File: 1454305439834.jpg (55KB, 640x360px) Image search: [Google]
1454305439834.jpg
55KB, 640x360px
>>72111855
OG Janez reporting in.
>>
>>72112003
ozb? ili samopeder
>>
Samo jako
>>
>>72112234
Kako mu ide, jel blizu 10k potpisa?
>>
>>72112612
Ja sam mislio da je vec postigao 10k
>>
zek zek dudule zek zek dudule
>>
NITKO NE ZNA GDJE SE SKRIVA
VLADA DRASKOVIC LEGENDA JE ZIVA
>>
OD SKADARLIJE DO BANOVA BRDA
>>
ALO LJUUDI PA UBI SRBINA BOGTE JEBO
>>
Vratih se iz ekonomske opet momki
>>
>>72113763
koja ekonomska? nije valjda ona na Juznom?
>>
File: 1489143056036.jpg (102KB, 750x750px) Image search: [Google]
1489143056036.jpg
102KB, 750x750px
>>
Kada vidiš t.aksistu ti ga seci
>>
>>72113818
ja na slici
>>
File: žabakk.jpg (37KB, 600x600px) Image search: [Google]
žabakk.jpg
37KB, 600x600px
https://www.youtube.com/watch?v=3PE7Csu5ons
>>
>>72113818
i ovo je vama lepo ? lmao
>>
>>72114319
znaš kaj je meni lijepo
moj kurac u tvojoj debeloj programerskoj guzici
>>
>>72114372
>>
programeri na aparatusima
>>
File: andjeo v r i s s.jpg (246KB, 1024x683px) Image search: [Google]
andjeo v r i s s.jpg
246KB, 1024x683px
>>72114372
>moj kurac u tvojoj debeloj programerskoj guzici
>>
>>72114372
>ook sam programer

vidovita zorko iskuliraj malo xexe
>>
>>72114372
ubio si ga stari
>>
U ZAGORI NA IZVORU RIJEKE CIKOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
>>
File: p l a c c pantalone.png (201KB, 600x600px) Image search: [Google]
p l a c c pantalone.png
201KB, 600x600px
>>72114372
STATUS PROGRAMERA : VUŠŠ
>>
kako da se skinem sa heroina?
>>
kako da se skinem s mema?
>>
>>72112003
žane ubij se
>>
kako da se skinem sa Klike?
https://www.youtube.com/watch?v=QqV5j8NYkrc
>>
dovedite mi osječanku da je izvedem na romantičnu večeru i slušam njene probleme
>>
File: PynchonsHand.jpg (66KB, 600x409px) Image search: [Google]
PynchonsHand.jpg
66KB, 600x409px
>>72114372
V R I S S ©®™
>>
Sto ste ljubomorni na programere?

t. Devops
>>
>>72101168
bio u vojsci, ima par god radnog staza, ima posao, drugove, ribe koje jebe, ziveo je sa devojkom 2,5godine i pojebao vise za nedelju dana nego sto ces ti za ceo zivot plus postaje kolega programer
>>
>>72114888
t.aksista
>>
>>72114888
t.aksista
>>
>>72114919
t.aksista
>>
>>72114723
*groktanje u daljini*
>>
>>72114941
t.aksista
>>
>>72114919
>>72114939
>>72114941
vju momki dobar kombo
>>
>>72114372
S P R Ž Ž
P
R
Ž
Ž
>>
>Lider LSV koji je najavio predsedničku kandidaturu Nenad Čanak izjavio je da Srbija mora ući u NATO.

ovog ce neko obesiti majke mi
>>
>>72115052
>>72115052
>>72115052
тo дa дeлитe cлaткe aкцeнтe :33
>>
>>72115350
>>72115350
>>72115350
>>72115350
>>
File: goveda.jpg (74KB, 720x540px) Image search: [Google]
goveda.jpg
74KB, 720x540px
>>72115288
Thread posts: 309
Thread images: 44


[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Search | Top | Home]

I'm aware that Imgur.com will stop allowing adult images since 15th of May. I'm taking actions to backup as much data as possible.
Read more on this topic here - https://archived.moe/talk/thread/1694/


If you need a post removed click on it's [Report] button and follow the instruction.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com.
If you like this website please support us by donating with Bitcoins at 16mKtbZiwW52BLkibtCr8jUg2KVUMTxVQ5
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties.
Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
This is a 4chan archive - all of the content originated from that site.
This means that RandomArchive shows their content, archived.
If you need information for a Poster - contact them.