[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Search | Free Show | Home]

/ex-yu/

This is a blue board which means that it's for everybody (Safe For Work content only). If you see any adult content, please report it.

Thread replies: 323
Thread images: 66

File: crniandjeo.jpg (52KB, 480x600px) Image search: [Google]
crniandjeo.jpg
52KB, 480x600px
c r n i a n d j e l i
>>
Smeđi anđeli
>>
>>70950903
jebem ti se s majkom
>>
>>70950851

moj crni andjele slomi mi srce budi zlo budi dobra budi losa budi DAMA
>>
File: 1486512392105.png (971KB, 581x710px) Image search: [Google]
1486512392105.png
971KB, 581x710px
Anđeli sa udubljenom facom
>>
https://www.youtube.com/watch?v=3C2mtpxYw5Y

himna ex-yu threada
>>
Počeli ovi ciganski strani plaćenici da seru po alternativnim medijima koje gleda ukupno 100 ljudi maksimalno.

https://www.youtube.com/watch?v=BApMdVhAc4Y
>>
File: 1486410553309.jpg (41KB, 600x600px) Image search: [Google]
1486410553309.jpg
41KB, 600x600px
>>70951394
>ta govedja lobanjetina
>>
File: jbt sta.png (1MB, 1000x654px) Image search: [Google]
jbt sta.png
1MB, 1000x654px
>>
File: filteries result.jpg (299KB, 1919x731px) Image search: [Google]
filteries result.jpg
299KB, 1919x731px
http://filteries.com/politics
>>
>>70951779

fedora
>>
>>70951779

Što ljudi to vole? Miskim na postavljane slika koje "predstavljaju" tebe i onda žele druge da ih ocjene na osnovu toga? Pun kurac dretvi na mu, tv, g, ili ovdje, samo na drugi način.
>>
idem sad po prvi put pusit travu

sta da ocekujem?
>>
>>70952030
usraces se u gace
>>
>>70952030
Suva usta, opskrbi se tekucinom
Smanjena inteligencija
Povecan interes u glazbu
Sve izgleda lijepo onak i novo
>>
>otputuje u spaniju
>visi na 4chenu
>>
>>70952180
>spaniju
srbin
>>
>>70952147
zaboravio si da napomenes povecanje gladi i neverovatno povecanje lepote ukusa kod hrane
>>
File: 1444324810816.jpg (8KB, 199x200px) Image search: [Google]
1444324810816.jpg
8KB, 199x200px
>>70952180

>španjolsko
>>
>>70952258
Da, ovo isto, budi spreman na praznjenje firizdera i polica
>>
necu drogu
ja verujem bogu
>>
>>70952180

>znam samo jednu osobu koja nije tu
>strah me je da se izgubim (nepouzdan mobilni)
>sve je skupo
>ništa me ne interesuje

Na neki način je sve isto, ležim u krevetu u mračnoj sobi, samo što sad imam drugu zastavu kad postam.
>>
>Ne treba da se povijamo kako vetar duva - da se dodvoravamo juče Klintonovoj, danas Trampu, a sve vreme namigujemo Putinu… Niti da bespogovorno sledimo odluke trenutno moćnih. Štiteći svoje temeljne vrednosti, štitimo iste vrednosti u celom svetu i razvijamo Srbiju, rekao je Janković.

>Infantilno je misliti, smatra on, da su lična poznanstva i prividna prijateljstva razlog zbog kog će ozbiljne zemlje zanemariti svoje interese i dati Srbiji nešto što nije zasnovano na realnosti.

based as fuck
>>
>>70952372


"Gospodina" Saleta Utoku čeka jedno lepo branje ušiju, medijskog tipa, kada isplivaju njegove veze sa SPS i JUL tokom devedesetih, njegove fotke sa Arkanom, Pelevićem i još par kriminalaca sa kojima se družio. Živo me zanima kako će drugosrbijanska stoka to da spinuje.
Gospodin Vučić se sprda sa opozicijom, tačnije, "opozicijom" i spremite se za debakl.
>>
File: Izzy Bizu.jpg (55KB, 512x512px) Image search: [Google]
Izzy Bizu.jpg
55KB, 512x512px
I'll just leave her here..
https://www.youtube.com/watch?v=OqA58IGylGw
>>
>>70952425

The fact is she's an angel.
>>
>>70952367
ja sam se jednom pijan izgubio u krakovu u sred noci usrao sam se ziv mislio sam da ce me neki poljski huligani preklati

inace je zapanjujuce lep grad
>>
>>70952418
sori bro, ne tracim vreme na lose trolove
kad isplivaju slike gospodina vucica sa zemunskim klanom, pitam se sta ce SNS tad reci
>>
>>70951779
ovako i ja otprilike, samo sto ne bih davao prava na brak pederima i trandzama, za oruzje mora obuka a gudra ilegalna
>>
>>70952490
ne odgovaraj mu, pusti ga da smrdi
>>
>>70952453

Kako se snađeš kad se izgubiš?
Ne razumijem kako su ljudi prije putovali bez interneta i mobilnih. Sama pomisao da moram nekog stranca pitati za put me obliva znojom. Valjda normalni ljudi nemaju problema s tim.
>>
samo prijavljujte sns trola, banovace ga zbog offtopica ako ga dovoljno puta prijavimo hehe
>>
>>70952600
meni frka u sred beograda da pitam za smer
mislim da je balkan nesto generalno pun anskioznih ljudi
>>
>>70952600
pamtis pazljivo kuda ides uvek kad odes negde nepoznato za slucaj da odlutas da mozes da se vratis
>>
Kakvi guzobolni jadnici hahaha. Pa prijavljujte me sisice to znači da vas istina boli i da ste okinuti do maksimuma, a činjenice stoje.

Gospodin Vučić i SNS imaju NAJVEĆU PODRŠKU NARODA!
>>
>>70952715
ali onda se tehnicki nisi izgubio xD
>>
>>70952490

Ko je trol, on koji podrzava jedinu prosrpsku opciju a to je realno vucic, ili ti koji forsiras jankovica za koga ni rodjena majka ne zna kako izgleda? Ja mislim da si ti trol.
>>
>>70952650
zato uvek pitas mladje devojke ili penzionere

sa devojkama mozes i lako da zbaris nesto ako imas pricu i nisi gabor a penzioneri nisu sposobni da te fizicki napadnu

mada u centru ti niko nista nece uraditi
>>
>"Stvari o kojima Vuk Jeremić sada priča, ja i drugi smo radili i živeli poslednjih deset godina." - Janković
jebi spuzva boba
>>
>>70952767

Pa naravno da je on, 100 posto je došao sa reddita jer se tamo skupljaju le ironični drugosrbijanski skotovi.
>>
>>70952834
gnjida vuk jeremic se i kandiduje samo da bi otkinuo glasove jankovicu
>>
>le drugosrbijanci
to sto neko nije zadrigli pijani cetnik sa rdjavom kamom u zubima ne znaci da nije rodoljub i nacionalista
>>
File: p.png (148KB, 1855x709px) Image search: [Google]
p.png
148KB, 1855x709px
>>70951779
>http://filteries.com/politics
>>
>>70952932
>da bi otkinuo glasove jankovicu

Da bi otkinuo nešto od onih 1020 glasova koja bi imao.

ftfy
>>
>2017
ljudi koji se i dalje loze na ironiju
>>
>to što je neko dokazani veleizdajnik i strani plaćenik aka sale utoka ne znači da nije rodoljub
>čak štaviše
>>
File: 1486569820328.jpg (10KB, 341x407px) Image search: [Google]
1486569820328.jpg
10KB, 341x407px
>srbi
>>
>>70952980
epski jednostavno epski

70953038
>sns nakaza naziva nekog izdajnikom
>>
>>70953038
>dokazani veleizdajnik
>strani placenik
pomislim ponekad da je ove likove Soros jebao u guzu kad su bili mali
>>
>>70952715

Pokušao sam i ponekad radi. Problem nastane kad mnogo skrećeš i kad sve izgleda isto.
Mislio sam da igranje igara pomaže pri tome i da stvoriš neku smisao za okolinu, ali izgleda da sam se varao.
>>
File: 31193-dead_duck.jpg (9KB, 300x300px) Image search: [Google]
31193-dead_duck.jpg
9KB, 300x300px
Patkarske kandidate i njihove pristalice treba pobiti, proterati ili resrbiti.
>>
>>70953059
>srbi
>beli
izaberi samo jedno
>>
Da ne bismo napravili istu grešku kao 2000. godine, moramo podržati premijera Vučića jer očigledno strane ambasade i neki centri moći žele da ponovo instaliraju demoNOkratski režim.

2000-2012 ne ponovilo se.
>>
>>70953059
>>70953233

Tipični glasač saleta utoke. Što nije ni čudno kad pogledamo spisak onih koji su podržali njega.

>http://www.blic.rs/vesti/politika/apel-sto-javnih-licnosti-da-se-sasa-jankovic-kandiduje-za-predsednika-srbije/mp2sy75

Glumci i to gle čuda, oni koji su prednjačili u snimanju antisrpskih filmova poput Đurička, JEBENI MARČELO KEK, Branka Prpa ustaško smeće koje je imalo zadatak da uništava srpske arhive, Ejdus jevrejčina antisrpska itd.
>>
>>70953328

>dušan mašić, novinar

>„novinar“ koji organizuje akciju „7000“ povodom 20-godišnjice Srebrenice
>>
>>70953095
>Mislio sam da igranje igara pomaže pri tome i da stvoriš neku smisao za okolinu, ali izgleda da sam se varao.
da, strategijske igre ti razvijaju spacijanu inteligenciju
>>
File: bazirani sasa.jpg (73KB, 490x557px) Image search: [Google]
bazirani sasa.jpg
73KB, 490x557px
>ovaj covek samom svojom pojavom baca orke na aparate
>mlk orci umiru od bolova
>>
>>70952979
hahahaha kako si edzi brt
#tb2013
>>
>>70952984
OVO
V
O
>>
>>70953401

Ko je to na slici?
>>
>>70953546
tvoj buduci predsednik
>>
>>70953401
ne bavim se politikom i ne glasam, ali kakav retard moze da pravi meme i da postuje pozitivu za ovog lika ili bilo kog drugo ja nikada necu rayumeti, mozda jer mi je IQ iynad 150, jebem li ga, samo znam da cu jebati svima mater i iskoristiti moju inteligenciju da zaradim i da zivim dok se sljam ispod mene grca jer su glupi kao kurac, ali bukvalno
>>
ne svidja mi se ovaj simulator, uvek sam sebe dozivljavao kao dole desno a sad ispadam gore levo, nastrano
>>
>>70953658
Ljudi molim vas ne slusajte ovu budalu!!!

Bolje moje napade shitpostanja "VIDI BMW STA JE BILO PICKE" nego njegove umotvorine da slusate.
>>
>>70953401
covek je baziran do kraja, to sto si ti pickopacenik je tvoj problem
>>
>>70953658
>ne bavim se politikom i ne glasam
>IQ iynad 150
>>
Dosta cu da napisem i serem, cisto za inb4
ja ne znam ni sto se vracam iskreno, totalno me je smorilo ovde.
Aj pre sam se palio pa i raspravljao malo na te srbi hrvati teme a realno me boli kurac i za to....
Imalo je ponekada provala i da je dobar thread ali sve gore i gore, valjda smo se smorili i mi koji smo dugo ovde a niko novi da bude zanimljiv.
Pa sam preko godinu dana smarao sa mojim slikama i shitpostovanjem a sada i to smara do jaja.
Fora je sto sem par bordova sve ubitacno dosadi.
/int/ je bas dosadio jer non stop citam iste gluposti, klince koji prave iste threadove tipa da li su brazilci beli, zasto su ameri debeli, cuck evropa i te fore, mrzi me i da kliknem da otvorim iako je pun thread.
/b/ je apsolutno pederska tabla, 4-5godina sam na 4chanu i nikako ne kapiram ljude koji godinama idu na /b/, od merenja kurca, pricanja o kurcu, ocenjivanja kurca, da li je gej pusiti kurac, "ribe" sa kurcem, odsecanje kurca itd....gore rekt, ylyl i ostalo.
Veruj mi da smo se mi navikli, da ode bilo ko na /b/ reci ce ti da je to nesto najgluplje i najpederskije za bezivotne feget virgine i edgy nastranu decurliju.
Robot koji je....brateeeeeeee, dobijem instant napad blama i cringe do kosti kada udjem, cak i imam sazaljenja pa sam vise puta pokusao da ljudima dignem moral i ego, da ih savetujem i da pricam jer mi je zao bilo.
Ovaj sajt je ogledalo otpada modernog drustva.
Fizicki zdravi ljudi i deca koji postaju umobolni, asocijalni luzeri bez ikakvog kokretnog razloga.
Ljudi koji se boje svoje senke pa uzivaju za kompom privilegiju da budu edgy a razvijaju samo takve nastranosti i slabosti a zivot prodje na kraju uz kurac.
Kada provedem par lepih i aktivnih dana da se vidim sa ribom, istreniram, zaspem i ustanem na vreme, imam obaveza itd, cesto dodjem kuci naduvam se da odmorim glavu i po navici odem na 4chan....tada se bas zamislim o svemu ovome sto pisem i smorim do jaja a OPET ne znam zasto se vracam ovde!!
>>
>>70953658
glup si ko kurac
>>
Bez foliranja ja sam ovaj sajt gotivio do jaja u pocetku, imalo je tu dosta blejanja na /b/ bordu takodje, smesnih stvari itd.....zarazno je nekako, necu da se pravim sada kao oni debili koji pljuju fejs i seru kako kreteni postuju tamo a imaju profil sa 1000prijatelja i slicno
Ovde sam zato sto ima i dalje neceg interesantnog, nesto se ubode, ali sve manje exyu i standardni deo 4chena (mislim na najpopularnije).
Da ne bude da serem, ja sam isto budala koja voli crni humor, podjebavanja, provale, kompijutere, umem da sedim po 2dana za kompom, nekada sam bio gejmer itd....ovo mi nista nije strano, samo ja imam29 godina a razmisljanja i zivot koji ovde ljudi vode je 10x slabiji i losiji od onoga sto sam ja radio sa 14god, 99% ljudi ovde ne moze da nadje 10drugara danas da okrene da dodju ako im treba pomoc npr...90% nema druga zapravo.
95% su virgini koji pate u dubini duse i poprilicno su nesretni (ako izuzmemo decu koju drma pubertet i hormoni i koji jos sklapaju poznanstva, drugarstva, interesovanja i devojke i sex i veze itd njih ne racunamo).
Verujem da su i preko 90% beta likovi, oni koji nikada nisu znali ni loptu da sutnu a nisu ni sportom se bavili, izlazili i slicno, ljudi koji se boje sami sebe.
Naravno ima i narkomana, alkoholicara, pedera i ludaka koji bi zvanicno dobili papir od psihijatra da nisu zdravi u glavi.
Skapiras da otpad drustva dolazi ovde,
Ne kazem da sam bolji ja samo analiziram i kuckam dosta (brzo kucam do jaja inace pa mi nije tesko, pijem sok i pusim cigaru i pisem pa cu da spavam).
Tj ja i nisam bolji....gresio sam samo tako u zivotu ali na potpuno drugi nacin, barem nisam bio beta slepac bez ikoga ali sam bio slepac.
Pa moja riba kada je videla sajt i ajde da pogleda malo kaze da su ovde sve promasene budale i deca jer nikog drugog i ne bi privuklo ovo.
Mada ima tabli dobrih...sp, ck, biz, fit, diy, out, sci, x, tv....kako mi kada legne sta da gledam, naravno i tu ima gluposti.
>>
>>70953849
aj jednom i sa tobom da se slozim
>>
Mene izadje 60evra mesecno ali imam Net/TV/Fixni besplatan za SRB/PostPaid br, neka osrednja tarifa i to je sve oko 35evra mesecno za 3lcda, posto placam tipa 2evra po tvu taj prikljucak. Ovo ostalo ~25evra mi je rata za iPhone sto sam uzeo, cekam da istekne pa da placam manje ali znam da sam majmun koji voli tehniku pa mozda uzmem nov telefon a imam vec do jaja mob, voleo bih desktop komp mada nemaju to u ponudi pa na rate bez kamate. Poludeo sam koliko bih hteo neki dobar komp, igrao sam igrice kod ortaka pre neki dan, izasao je on da se vidi sa devojkom nesto se svadjali i kasnije mirili, ostavio me ceo dan kuci, koliko mi se vratila zelja da igram igrice na dobrom kompu ali je skupo sve.
Inace anone provodim vremena na netu puno, od saobracajke sam postao zavistan od interneta, u pocetku od 4chena pa me je i on smorio ali dosta koristim, kada sam kuci to je samo komp, dok cekam nesto stalno sam na mobu citam novine i ostalo. Forume ne volim toliko, ovo je jedini forum koji gotivim jer je brz i jednostavan. Redit mi se nije svideo, Fejs upalim jednom dnevno a nekada i ne palim danima. 4chan je skroz ok ali me je smorio.
Uzmi uci nesto na internetu veruj mi, mozda deluje glupo da stalno ispadam kao da solim pamet ali sam i stariji od dosta ljudi pa i gledam nesto pametno da kazem, ja sam poker naucio i godinama lepo ziveo od toga, mogu i dalje, ako si pametan i vredan bices profitabilan igrac za 2meseca maximum! Mozda ti i postane opsesija i utoliko bolje, a mozes i jezik neki nauciti sto je dobro, mozes prevoditi za pare, mozes nauciti programiranje, mozes se i doskolovati u necemu. Znam o cemu mi pricas i ja gubim vreme ali ja vise gledam i citam nesto nego forumi.
Provedem dosta vremena online ali ne ovde.
>>
File: 5646546565465.jpg (66KB, 480x480px) Image search: [Google]
5646546565465.jpg
66KB, 480x480px
hvala na youovima sisice
>>
>Imao udes, bio nepokretan
>MRZEO KOCKU ceo zivot iako sam porocan
>Drugari pokerasi vec mnogooo zaradili, neces mi verovati koliko pa ti necu ni pricati
>Ajde kazu meni pocni da igras ja cu ti pokazati sta i kako, ko je iole inteligentan i da je bio gamer uvek je dobar u pokeru
>Svi su oni bili ortaci iz SC-a, WC3, UT, Q3, CS i sve te kultne igice od tada
>Ja cak i bio najbolji jer sam voleo to mnogo od 14te vec
>Mnogo je lakse uveriti se kada vidis da neko ima para uvek i to dosta a znas da samo poker igra i njegovi nemaju
>Zamisli da imas 10 takvih drugova
>Iznajmili su stan za 500evra mesecno u kome bleje i igraju, svi proputovali svet, imaju kola, skupe mobilne, dobra odeca, narucuje se hrana dobra (ne kao ja picu sto ostavim vec sushi i tako nesto sto kosta koliko hoces)
>ne mozes da ne verujes u pricu
>Gledao tutorijale i ucio
>forumi itd...imas nase (pokerasi su ok) i strane, najbolji je (two plus two ili 2plus2 ne znam vidi sam)
>Uplati ortak 100evra meni
>Ja krenem po malo i samo sam podizao novac i NIKADA nisam uplatio vise
>Iskreno sam se potrudio, nisam imao sta, bio sam nepokretan a opet ovo je kao igrica
>Dodjes do faze da radis kao robot automatski, igrao 24stola istovremeno.
>Prosek zarade na 24stola mi je od 3.5do6evra na sat, oko 5evra uglavnom
>Znam da deluje mnogo ali je JAKO tesko igrati to i imati koncentraciju tu.
>Kada nisam znao sta cu mesecima sam gazio preko 1000evra ali ne 1500, recimo 1100. 1050 i slicno.
>Uglavnom sam imao oko 400evra ali sam jako malo igrao a imao neki prihod
>opet poceo da se drogiram i drogiran igram jako dobro i mogu ceo dan to da radim pa sam sve sto zaradim dao za ovo i tako u krug
>smorilo me i odjebao
>krenuo sam opet ali slabo igram, evo ti slika ostavicu od pre 2meseca npr...nisam igrao od tada, imam oko 300evra tu na tom nalogu.

Pa ne znam ja uzivo da igram, nisam ja igrac kao ortaci moji, ja igram male uloge ali znam zaraditi.
>>
Pre svega ja se ne lozim da sam faca samo prozivam ljude koji su fegeti i da li je moguce da svaki put kada udjem u tred vidim da neko sere o meni negativno.
Drugo ja kriminalac NISAM, radim po nesto ilegalno, generalno sam radnik ali ne dripac!
Da cu biti sirotinja bas ne verujem, to ti je verovatno dusevna hrana sada da verujes u to, a gledaj kako su ti prosle godine koje si do sada napunio i kakav si sada! Te prognoze su za malouminke, aki si jebeni virgin sa 25 koji nema nikoga ni da izadje ni da prica, koji ne razgovara sa zenama/devojkama/ribama ili nema drugova je najjadnije da se tesis time sto ocekujes tudju nesrecu koji to ima.
To je kao kada bi ja bio fedora feget kome je drago kada vidim da je dobra riba ubijena, sjebala zivot ili da je mladi par nastradao u saobracaju jer sam zivotno frustriran zbog svojih neuspeha a podsvesno umisljam da cu sa tih 40biti ljudina a NECES nikada!
Pre svega trebas biti covek a ne mis, internet hejter, luzer kucni koji samo sere po netu i besmisleno hejtuje sve u svojoj agoniji i depresiji.
Svi pricate da nesto imate a ja sam evo poredjao danas sta sam sve narucivao da jedem i pijem ali bukvalno sve ovo, dosao mi je drug koji je u problemu, pricali smo i eto, skoro 50evra me kostalo sedenje u kuci, NE kurcim se samo garantujem da ti nemas da priustis to i da nisi sposoban, nema verovatno ni koga da zoves, tj ko da te pozove kao prijatelja od casti/reci i neko ko moze pomoci drugome.
Slikao sam jer vidim da je bilo reci o hrani i picu pa zato, nemam potrebe da slikam nista drugo.
I ne znam zasto me stalno konkretno ti uzimas u usta i gledas da ponizis, uvredis ili da seres po meni preko interneta iako se ni ne znamo, niti sam ovde ali svaki put iznenadim kada vidim.
Jel si toliki jebeni virgin i autista da 1000x ovo ponavljas?
Prozivas me da sam sljam, kriminalac, da dajem mali baksis....stvarno ne bih znao vise ni sta da ti kazem
>>
Prvo NIKADA ne bih usao tamo! Opet sve ima cenu, za velike pare bih ali ja ne mislim da je par hiljada evra vredno dozivotnog blama a meni je ono blam.
U majku ti se kunem da sam sem ovde sto sam cuo to par puta cuo i od ortaka kada se sprdamo.
Ja bih se iskreno sklanjao od ljudi, jeo bih sam sa strane, verovatno bih muvao ribe neke koje imaju "mozga" ako ima i jedna ili jebiga musko sam pa bi se dohvatili da se jebemo u svakoj prilici. Volim da popijem i znam sebe pa bih se trudio da cutim da ne napravim nesto glupo ili da svojim provociranjem i podjebavanjem ne dovedem do toga da one histericne zenturace slusam kako mi vriste jer bih odmah izasao iz te kuce. Bas ne vidim sebe kao zanimljivog lika tu cak i da se potrudim jer bih se vestacki ponasao. Iako nisam andjeo i svi me znaju vise po glupostima i debilnim stvarima nego normalnim ne bih toliko daleko isao to na TV-u da pokazujem tako da bih ispao u pocetku jer NIKADA ne bih dozvolio da budem JA.

Aj ne rece mi niko za komp jebote pa razumete se valjda, mogu li dobiti 150evra za ovo, ako nista monitor/lcd i tastatura vrede polovni valjda 70evra? Vredi i ovo nesto....
I jel moze za 600evra da se uzme ceo komp da valja?
AJDE MOLIM VAS RECITE MI OKO KOMPA?
neironicno sada kazem, svako ko me je pitao nesto sam dao odgovor, jebote ali svaki put, pa i na bait i sranja odgovorim, jesam mentol bio bezbroj puta koji je ovde da jede govna ali kazi te mi za ovo, posaljite mi link neke konfiguracije i kazite mi jel moze da se dobije za ovo moje toliko para?
>>
su ovo opet taksistine paste i zasto neko ovo konstantno kaci?
>>
Bravo kuco, ja sam poznat po tome sto takve paljevine bukvalno "przim" time sto uzmem od druga bolji auto i slikam enterijer i ostavim neko sranje od pesme, tako sto serem da jebem po ceo dan, iako jebem generalno ali dovoljno da ovima uzlupam komplekse.
Tako sto slikam pare, i onda oni sklopu sliku zestokog momka ili maminog sina koji glumi zestinu ili mozemo u beskraj ici sada.
Vise puta sam hteo biti glas razuma jer vidim da svi ovde imaju problem komunikacije i druzenja pa su to pretvorili u patologiju da od pametnih stvari prave paste i da velicaju to biti jebeni NEET, znaci biti pikavac koju kurcu ne valja je ovde do jaja.
Ulaziti u raspravu ovde, progutacete kreteni, cak i kada im svima spustis da ih bukvalno dupe zaboli koliko si im kurac uvalio i pogodio u centar njihove slabosti odgovorice sa necim totalno imbecilnim, nekim memama i slicno.
Mada ok, ja sam kasnije skapirao da nisam ja niko da ucim ovde nekoga zivotu i slicno, a sada o globalizaciji je prevelika tema! Ova rulja ovda je stado ovaca, ali bukvalno paradox onome sto je Obilic pre 800god rekao nisu Srbi stado ovaca da blejaci idu na klanje, ovo je ovde copor autista bukvalno godinama modifikovan da bude nejak, needukovan, prost, plasljiv, da ne zna ni sta je zivot zapravo.
Ovakve postove kao ovaj sata ce uglavnom nekim retardima postati HIT jer ce da ih copy/pastuju i to je jebeno totalno smesno.
>volim banalnost i brutalnost 4chana
>volim spontanost i anonimnost 4chena
>volim dosta toga sa ovog sajta
Ali to sve bledi, kada sam ovo otkrio sa 23 je bilo zlato, imam 29, dodjem da vas pljujem i odem par puta mesecno, ili da ubacim neki bait.
bukvalno je vecina njih sa r/serbia, i misle da su kul, i pametni, pa ovde gledaju sve sa visine, a uglavnom su to oni likovi kojima propada kuca i nemaju za leba, a lepo mirisu i lepo se oblace
>>
>>70954062
Jel thread ne moze da prodje bez ovog mog pastovanog sranja?
Sta je vama zanimljivo koj kurac, bolje da ste procitali sta sam napisao nego da od toga tripujete neku pastu.
Sad cu opet da iskucam roman, jebiga dodje mi tako da napisem nesto, podelim sa ostalima i to je to, nemam sta pametnije da radim a ne mogu da spavam, zaspao sam samo na sat i po vremena i sanjao sam da sam jebao Staniju i to je bio ludacki realan san, a ona je ludacki perverzna bila i nezasita.
Otekao mi je kurac od jebanja ali bukvalno, toliko sam jebao i svrsavao da to nije normalno, uzeo sam samo malo spida i crnog vina, liznuo kamagre i celu noc sam jebao, riba mi je otisla na neki sastanak i dalje sam napaljen, nemam pojma sta da radim, gledacu neku pornografiju ali vise ne mogu ni da pronadjem sta da gledam da me nalozi, znaci nema zanr na koji ga nisam izdrkao sem na gej sranja.
Ne kapiram sto mi je sex non stop u glavi u zadnje vreme, ja se cak i nikada nisam lozio na jebanje toliko ali sam sada poludeo.
Sednem da radim nesto i pustim pornice fazon i gledam kao debil 2sata, kasnije me sramota i pitam se sta radim koj kurac sa sobom.
Od kako sam izbacio drogu i sva sranja poremetila mi se hemija u mozgu valjda, to sto popijem flasicu vina od 0.7dl i linija spida u zadnjih mesec dana to ne racunam, covek sam jbga moram malo ventil da otpustim.
>inb4 blog
>inb4 koga boli kurac
>inb4 bilo sta
Totalno se do jaja osecam sto sam ovo napisao.
Pukao sam malo treba mi odmor, otisao bih na more negde ili na planinu neku a nemam para za to sada jebiga.
>>
dajte onaj "slepcino propala narkomanska..."
>>
File: t.aksist.jpg (163KB, 1110x469px) Image search: [Google]
t.aksist.jpg
163KB, 1110x469px
>>70954129
>>
>>70954129
Slepcino narkomanska propala, kada se vec raspravljas onda barem ne koristi meme.
PRVO taksista nisam ,to je mema odavde.
DRUGO Taxi ucim jer imam vezu, moze i po 1000evra da se izadje mesec ako se bas radi.
TRECE Ne kurcim se, pricam da sam BIO, VIDEO i PROBAO 100000x vise nego ti i da dobro znam o cemu ti pricam.
Klasifikacija moja nije bazirana na fizickim preferencijama nego prema tome sto si ti slabic nesposoban za promenu i ti kao osoba ne trebas da budes relevantan ama bas ni za sta.
Za mene i ne znaju ljudi da se drogiram i a jako malo zna i da sam to radio inace.
Ovo moje ovde je vecinom bila iskrena i korektna prica zato ne seri, bio sam ljubazniji od svakog lika na ovoj tabli, samo ne volim seratore kao ti, blago urbano, 50% hipi fazon likove koji su poludeli i lupetaju gluposti. Ti si zapravo prosecno inteligentan tip koji tripuje da zna nesto a zapravo ne znas, plus si luzer. To sto si napisao sada si jedno barem 4puta napisao meni samo u drugoj formi i vidi se da si copy/paste budala koja nista ne argumentuje. Ako zafali neki bupic ili pajdo, moze i met zovi samo, treba ti 10sati do bg-a ali pomoci cu ti za krizu. Sto je najjace pomogao bih ti ali bi te i tada pitao kada bih te video kao govno raspadnute da li si tako pametan, ne vredi tebi ni pricati.
>>
ono kad je ex-yu spao na taksistu znam da je vreme da se povucem na neko vreme
Sta je anone smorio si se?
Pa taksista ti je najmanje od svih vas ovde na exyu zato ne seri.
Dodjem u proseku 2nedeljno na po sat vremena da provrtim 4chan.
To sto te trigeruju postovi ili sto sam te oterao u kurac nekada pa me ne gotivis je na nivou deteta od 10godina.
Bolje da pisem o nekim sranjima koje lice na blog nego da kacim LE ZVEZDA LE MAJONEZA, LE PEPE, TFW NO GF WHY LIVE, TRAKTORCE, HRVATI SU SRBI i tako ti je jebeno 99% svako exyu threada.
A to sto copy pastujete moje gluposti i slike ja nisam kriv, dbi meni je cak i zanimljivo kada vidim jer dokazuje banalnost celog sajta i ljudi, zato smo i ovde vecina nas jer voli gluposti.
Toliko si guzobolan da si mi ladno 3puta odgovrio i sada komentarises o meni opet, preocigledan samefag i guzobol, ubij se.
>>
File: 1486347427376.jpg (12KB, 317x267px) Image search: [Google]
1486347427376.jpg
12KB, 317x267px
>>70954219
>LE ZVEZDA LE MAJONEZA
>>
Opet ce da ispadne "GLEDAJTE ME IMAM POSAO, RIBU...." ali to nije bila namera, ja ne kapiram da svaki put tako skapirate i odgovorite slicno.
Kao da sam uhvatio Boga za muda time sto imam posao (ima svaki moj ortak) i time sto imam ribu (ima svako koga znam ili ako nema jebe ili je do skora imao), uopste mi nije ni bilo jasno da je to "big deal" ovde pa sam poceo da smaram zarad "guzobola". Toliki je cringe jednom zavladao da ste zaokruzivali mapu kraja gde ja zivim i kao gde bih mogao da se nadjem po autu koji sam pokazao, jebote kada se nisam onesvestio od smeha od gomile budala. Ali kazem nisu ni sve budale jer nisam u fazonu da vredjam, imalo je stvarno cool ljudi za kuckanje, uglavnom NE ali jbga.
DBI Crnogorac mi je cak i zanimljiv bio sto me je copy pastovao, cak sam i sa njim imao zanimljivih prozivki i pisanja ali kada sam video da to radi zato sto je uspeo da bude "povredjen", smoren i guzobolan ovde, onda je to vise postalo jadno.....kapiras valjda sta mislim.
Iskren da budem ni meni vise nije zanimljivo bilo sta kaciti ovde, jednostavno je mnogo negativno, nezanimljivo i depresivno (ne zato sto neko poput tebe pokusava da me "spusti na zemlju" i "smori" jer ne letim nigde a nisam ni smoren). Kao da prolazim kroz deja vu jer je sve apsolutno isto, preozbiljno autistican deo foruma je exyu, prosto nezdrav za glavu.
Nemam vise sta reci ponestale mi reci i spava mi se, jedva sam iskucao ovaj post.
KADA SAM PRIMIO PISMO S KRALJEVIM PECATOM I NALOGOM DA SASTAVIM ZITIJE OCA NASEG SAVE ZNAO SAM DA JE VLADAR IZABRAO MENE A DA JE BOF ODABRAO DA RAXUMEM ZIVOT DAVINKADA SAM PRIMIO PISMO S KRALJEVIM PECATOM I NALOGOM DA SASTAVIM ZITIJE OCA NASEG SAVE ZNAO SAM DA JE VLADAR IZABRAO MENE A DA JE BOF ODABRAO DA RAXUMEM ZIVOT DAVIN
>>
>>70954242
Retarde porodicna kosta 1100, ostavi baksis 50 i eto to 1150, ova me je izasla 880, 820 kosta i dao sam 60 baksisa a ova je 45cm dijagonala a porodicna je 50-52cm zavisi, negde cak i 55cm ali je ta tipa 1300-1400.
Drugo putujem na odmor ujutru i podgrejacu sta mi ostane od ove jer 2 do 2,5parceta pojedem i bude mi dosta.
>>
aj dosta sam iskucao....odoh da spavam, i ja sam se istripovao kao debil da analiziram i postujem i pricam ovde sam sa sobom a nema nikoga, kao kreten neki pisem sve ovo koj kurac.
>>
File: 1404734830638.jpg (87KB, 960x637px) Image search: [Google]
1404734830638.jpg
87KB, 960x637px
uf
>>
>>70954276
mislim da je ovo najbolji i najinformativniji poust u istoriji 4chena
>>
>>70954646
mladi balvanski narastaji koji ce se sutra cuditi i kmecati kad budu dobili preko picke
>>
File: helloshippy.jpg (74KB, 480x480px) Image search: [Google]
helloshippy.jpg
74KB, 480x480px
>>70954683
šiptari raus

mamu vam jebem ima vas ko mrava, sevap bi bilo pocet klat
>>
>>70954646
OBRISI

ovo je moje selo
b
o
>>
>>70954742
tipicni kockoglavi brdjanski genocidas
sreca pa izumirete
>>
>>70954816
zivis u Borovom Selu? to je u Hrvatskoj

>>70954846
ja i tvoja majka smo bili u dobrim odnosima dok tebe nije rodila
moro sam je napustit jer kad sam vidio sta je rodila nisam znao dal da pucam u nebo il u kolijevku
>>
>>70954878
trebalo je da pucas sebi u glavu posto to nije bila moja majka nego tvoja sestra glupi sumski rodoskrnavitelju
>>
jebote reci koji je to jadnik kad daje 60 dinara baksisa na picu od 880 i jos se hvali time

da je smeker dao bi okruglo jednu crvenu i rekao hvala ne treba kusur
>>
>>70954992
820 je pica
al jos je bolje sto daje manji baksis na ovu skuplju
>>
>>70954992
najjadnije je bilo ono kad je lagao da kao daje pare nekim siromasnim porodicama
>>
>>70954965
siptarcino produzi ovde >>70947896

kontaminiras ex-yu svojim prisustvom
>>
http://www.strawpoll.me/12296160

hajde da resimo ovo jednom za svagda
>>
File: dos-seselj.jpg (33KB, 497x352px) Image search: [Google]
dos-seselj.jpg
33KB, 497x352px
>>70955057
heheh
>>
kako dopuštaju psa šešelja u sabor
>>
>>70955045
srbin sam 100% sabane, junacka poroda, potomak ucesnika toplickog ustanka i albanske golgote, ali vi smradovi mi se gadite, zao mi je sto ne pripadate nekom drugom narodu nego mom
>>
File: 1401473717250.jpg (52KB, 800x600px) Image search: [Google]
1401473717250.jpg
52KB, 800x600px
>>70955166
>srbin sam 100%
plakem

cekaj a zasto jednostavno ne postas na /balk/ zajedno sa svojom bracom siptarima i bugarciganima? Nisi cak ni dio ogranka Slovena, ti zaista ne pripadas ovde
>>
podsetnik da je seselj hercegovacki hrvat
>>
>>70955166
>potomak ucesnika toplickog ustanka i albanske golgote

Preci te se stide, znaj to.
>>
>>70955245
pa tebi je pre mesto medju siptarima i bugarima, imate isti plemensko-divljacki mentalitet

>>70955277
ajde?
>>
File: FD6E196.jpg (482KB, 1365x2048px) Image search: [Google]
FD6E196.jpg
482KB, 1365x2048px
>>70955420
ja ne znam zasto se stidis svog albanskog porijekla, ja da sam sitpar ja bi prizno da jesam

vi ste zaostavstina otomanskog carstva na ovim prostorima, to nije nesto cim mozes da se ponosis ali ipak je bolje nego lagat i glumit nesto sto nisi
>>
ajmo malo o precima gde su vojevali sta su radili

>pradeda beogradjanin, njegov cale (cukundeda) dosao u beograd iz nisa negde krajem 19 veka
>ne znam tacno kad je rodjen, umro 1959
>drzao bakalnicu negde u danasnjoj cvijicevoj
>bio na ceru
>presao albaniju
>solunski front
>vratio se kuci ziv i zdrav sa albanskom spomenicom

deda, njegov sin
>rodjen 1926
>za vreme rata petljao nesto ilegalno s beogradskim komunistima
>bio privodjen ali nista ozbiljno
>ucestvovao u oslobodjenju beograda
>bio na sremskom frontu
>posle rata postao oficir
>dogurao do pukovnika JNA
>umro 1990 od raka
>>
File: proslava_f.jpg (35KB, 480x290px) Image search: [Google]
proslava_f.jpg
35KB, 480x290px
Thank you USA
you are my best friend
>>
>>70955966
ju ar de piskipar ju ar d leđend
>>
>>70956040
in 1999
helping small Kosova
2 men shaking hands: KLINTON and RUGOBA
>>
>>70955166
>>70955277
>>70955700
>>70955966
>>70956144
>>
File: 1486570130470.png (242KB, 1778x690px) Image search: [Google]
1486570130470.png
242KB, 1778x690px
povecana nam je prosjecna plata za cijela 3 evra, jeste svesni toga?

>>70956361
ti moras shvatit da nisi srbin, sto prije to shvatis to bolje po tebe

prakticno je nemoguce da i jedan pravi srbin mrzi bracu srbe iz susjedne regije. Meni su svi isti, i srbi iz crne gore, srbijanci, vojvodjani, krajsnici, hercegovci. To su sve nasa braca srbi :3
>>
>>70956457
pogresno, ovo je Crna Gora
BIH je ostala sa istom platom
nije dobro
>>
>>70956457
nisam on, samo sam čekirao cifre magarče
>>
>>70956457
jebote koliko smo mi jadni i bedni
>>
File: image.jpg (733KB, 1000x960px) Image search: [Google]
image.jpg
733KB, 1000x960px
postajte likove koji su doslovni vi
>>
File: image.jpg (46KB, 1000x429px) Image search: [Google]
image.jpg
46KB, 1000x429px
>>70957187
ovo
https://youtu.be/JYgezb4-UX0
>>
File: image.jpg (185KB, 1920x812px) Image search: [Google]
image.jpg
185KB, 1920x812px
>>70957187
jesi ti ja ?
>>
File: crna-ruza.jpg (58KB, 600x569px) Image search: [Google]
crna-ruza.jpg
58KB, 600x569px
hristos se rodi - nožem ga izbodi!
>>
prdno sam
>>
File: ex-yu.jpg (230KB, 1000x960px) Image search: [Google]
ex-yu.jpg
230KB, 1000x960px
>>70957187
Popravio
>>
File: C4F_ZIqWMAID9dZ.jpg-large.jpg (31KB, 300x320px) Image search: [Google]
C4F_ZIqWMAID9dZ.jpg-large.jpg
31KB, 300x320px
Pola covek pola Bugarin.
>>
ko nije srbijanec nek baci kamen prvi
>>
>>70957842
pa odakle je na kraju, iz albanije ili iz bugarske?
>>
File: me 1.jpg (39KB, 600x600px) Image search: [Google]
me 1.jpg
39KB, 600x600px
rejt me eksju
>>
>>70957895
majmunko/10
>>
ana radmilovic umrla ;___; bio sam smrtno zaljubljen u njen intelekt, savrsena zena je bila, steta sto je (mozda) bila lezbejka
>>
ak po vestima vidite govnare koji komentarisu "jankovic je fin ali je vise za ministra pravde" diskreditujte goveda na sve moguce nacine
>>
A sad kafica pa da pogledamo pilot epizodu policajca sa petlovog brda na rts1
>>
http://www.zonasumraka.net/drevna-prorocanstva-svetih-knjiga-otkrivaju-da-je-aleksandar-vucic-bozji-covek-poslat-da-spasi-srbiju-od-ubijanja-razaranja-smaka-sveta/

znao sam
>>
>>70958229

to i radim, kazem im da je drugosmrdijansko smece i da ga treba poslati u zagreb
>>
>>70958293
glup si, jankovic je dugo na twiteru drzao cover sliku majora milana tepica
>>
>>70958339

dovoljno je da vidim ko ga podrzava i sve mi je jasno
>>
>>70958370
pogledaj ko ti podrzava pickoustog
>>
>>70958287
sletece hiljade andjela na beograd da ga spasi kao sto su to za dodika uradili
>>
I dalje stojim pri tome da je gospodin Aleksandar Vučić jedini koji našu zemlju može da odvede na pravi put. Ali, smatram da ljudi previše očekuju od njega. Teško je jednom čoveku, ma kakvu god on imao funkciju, da od jedne zemlje koja je dotakla dno, napravi uređenu državu. Ne poričem da se trudi, ali ti rezultati njegovog rada će biti vidljivi tek za 5 do 10 godina. Ja verujem u Vučića
>>
пaндepи пaндepи
>>
Kako se zove striptizeta sa Kosova?

ŠIPKARKA! AHAHHAHAHAHHAHAHAHHA!
>>
>>70958467
Zeljko Popovic · Belgrade, Serbia
Kako novine mogu da pomute razum coveku, ,,, a ti zeno nelazi vise , uzmite NIn iz 1984 godine i videcete da je tada jos UDBA dala saopstenje kako Nato planira da pocepa tadasnju Jugoslaviju ,, i koji su koraci redom jedan po jedan,, , A sam zapad je kreiraoi ljude na vlasti,, da bi nesto komentarisali treba da poznajete mateiju, , a sto se vidovnjaka tice ovi znaju da sa i bez vucica Srbija ima svoj put. . Nepripisujte mu titulu ,,, on je bitanga ,,,, njegovi postupci su stvarnost, ,, Toni Bler je bio savetnik njegov , ,,, pa zeno dal si ti normalna,,, Klinton je izbacijo uranijum i Srbi umiru od raka ,, pa zeno dal siti normalna aVUCIC SEDI PORED KLINTONA u Vasingtonu I TIPUJE NA HILARI pa kaze da je pametan toliko je dugacka lista ,, da mi se gadi ,, Lucifera ima dosta i laznih svetlonosa ,, procitaj BIBLIJU zeno da vidis ,,, kako se podvlaci lazni mesija i lazni vladari,,, a narod je zavaran ,, pitaj monaha svakog ,, i dobro otvori usi da cujes sta ce ti reci ,, zeno nesiri laz,, on je najveci glumac od svih ,, daje mu se ,, jer je dogovor da sledi Merkelovu politiku , a za uzvrat docice fabrike,, ovde,, a za te fabrike krade se bakar i cink na KOsovu ,, pa se dzabe zivi od srba,,,,,,, , a ovaj cuti jer ima koristi,, i sam se bavim astrologijom izmedju ostalog iodlicno znam koje Vucic ,, Nrod neces prevariti ,,,ni Boga,,,, ni mene.
>>
>>70958585
ahaha shou program kućo
>>
Žalosno je to drage moje devojke/žene što se Baneta setite zaista u 35. godini, hoću reći prekasno. Veoma se retko desi da obratite pažnju na njega u dvadesetim godinama života. Do tada se vucarate sa najgorim ološem ovoga sveta kojih se kasnije stidite. Vi žene ste nepopravljivi mazohisti. Meni se bezbroj puta desilo u mladosti da izvisim kod ribe zbog idiota koji mi nije ni do kolena, a vi ste u najvećem broju slučajeva definitivno birale da ga rađe primite od mongoloidnog idiota koji vas ponižava dok vas kara i sa vama briše pod. Znači neviđeni mazohizam. To nikada nisam mogao da shvatim. Vi padnete na keca kada vas startuje idiot od muškarca dok ne hajete na udvaranje finih momaka sa kojim bi mogle da imate 100 puta bolu perspektivu da li to bila veza ili brak. Za vas su loši momci prava poslastica dok ste mlade. Kada dođete u fazi polovnjače od trideset i nešto i kada vas niko neće, a biološki sat počne panično da otkucava, vi onda očajnički želite da pronađete čoveka svog života među finim momcima koji su naravno zauzeti (oženjeni). Tek onda se hvatate u paukovu mrežu oženjenih muškaraca koji bi samo da vas otresu a vi se po pravilu zaljubite u njega i pokušavate svim silama da ga razvedete od žene ne bi li vi došle na njeno mesto. Klasična patetična priča jedne prosečne srpske devojke. Čast izuztecima. Veoma poučan tekst
>>
cтpиптизeтa блять
>>
Samo dverjanke molim vas, to su prave zene za kucu i decu i brak, ako nemate dverjanke onda mogu i crni andjeli.
>>
Zbog cega imate fejsbuk?
>>
>prosli tred pravila smrdljiva dijaspora
>ovaj tred pravi crvat sa proksijem
dajte bosancima da prave konce kad ja nisam tu
>>
U kaj se pretvorio ovaj ex-yu isus ti mater ko hrpa baba kokodačete. Dno dna
>>
>>70958943

ovu levo bi napunio spermom da zatrudni
>>
File: 1460180937197.png (67KB, 505x553px) Image search: [Google]
1460180937197.png
67KB, 505x553px
>>70958943
>dverjanke
>našminkane, gologlave i pomodarski obučene
>sede u nekoj prostoriji sa drugim ženama umesto da čuvaju decu (koje bi trebalo da imaju najmanje troje - dva sina i ćerku idealno) i spremaju kuću
>verovatno čak nisu ni trudne

pravo u kantu za smeće
>>
Vladimir Milisavljević zvani Vlada Budala
Kada su ljudi čuli prvi put njegov nadimak na televiziji nakon Đinđićevog ubistva, svi su se podsmevali. Ispostavilo se da je Vlada bio najobrazovaniji u Zemunskom klanu, zvali su ga u šali Budala jer je jedini od njih studirao i nameravao da postane akademski građanin. Ipak postao je važna karika u klanu, poznat kao pucač, ali češće kao vozač čuvenog sivog audija koji je sejao smrt žestokih momaka po Beogradu. Drugari iz klana koji su ga zvali "Budala", završili su brzo nakon "Sablje" mrtvi ili su pohapšeni, dok je Vlada ispao najinteligentniji i najsnalažljiviji, pa se tako najduže održao na slobodi, sve dok nije uhapšen u Španiji zajedno sa Lukom Bojovićem.
>>
https://www.youtube.com/watch?v=mOMD-s29GSY

ufffffffff kakav T H I C C
>>
>>70959335
jel ovo realno , zasto je happy postao veci rak od pinka? kako se to desilom, onaj jebeni maric udbas
>>
>>70959457
maric nije udbas, maric je jedan od retkih pravih disidenata tog vremena, tako da stfu
>>
>>70959457

Zašto ti je ovo rak? Pokušavaju ljudi da pomognu ljudima sa sela da nađu srodnu dušu?
>>
File: damir thicc.jpg (24KB, 323x400px) Image search: [Google]
damir thicc.jpg
24KB, 323x400px
>>70959335
>>
>>70959604

svileni bomboni
>>
>>70959522
>>70959574
>oni zapravo veruju
sve je izgubljeno... kolko mi zao sto se ne moze opstati u srbiji
>>
>>70959457
>zasto je happy postao veci rak od pinka
nije veci rak od pinka, ali jeste rak posto im je gazda peconi

>>70959522
>maric je jedan od retkih pravih disidenata
lmao
>>
File: serbian_chetnik.jpg (30KB, 327x250px) Image search: [Google]
serbian_chetnik.jpg
30KB, 327x250px
We are watching you...scum.
>>
Žalosno je to drage moje devojke/žene što se Baneta setite zaista u 35. godini, hoću reći prekasno. Veoma se retko desi da obratite pažnju na njega u dvadesetim godinama života. Do tada se vucarate sa najgorim ološem ovoga sveta kojih se kasnije stidite. Vi žene ste nepopravljivi mazohisti. Meni se bezbroj puta desilo u mladosti da izvisim kod ribe zbog idiota koji mi nije ni do kolena, a vi ste u najvećem broju slučajeva definitivno birale da ga rađe primite od mongoloidnog idiota koji vas ponižava dok vas kara i sa vama briše pod. Znači neviđeni mazohizam. To nikada nisam mogao da shvatim. Vi padnete na keca kada vas startuje idiot od muškarca dok ne hajete na udvaranje finih momaka sa kojim bi mogle da imate 100 puta bolu perspektivu da li to bila veza ili brak. Za vas su loši momci prava poslastica dok ste mlade. Kada dođete u fazi polovnjače od trideset i nešto i kada vas niko neće, a biološki sat počne panično da otkucava, vi onda očajnički želite da pronađete čoveka svog života među finim momcima koji su naravno zauzeti (oženjeni). Tek onda se hvatate u paukovu mrežu oženjenih muškaraca koji bi samo da vas otresu a vi se po pravilu zaljubite u njega i pokušavate svim silama da ga razvedete od žene ne bi li vi došle na njeno mesto. Klasična patetična priča jedne prosečne srpske devojke. Čast izuztecima. Veoma poučan tekst
>>
File: average bulgarians.jpg (134KB, 780x520px) Image search: [Google]
average bulgarians.jpg
134KB, 780x520px
https://www.youtube.com/watch?v=RHWvLFnzoEo
https://www.youtube.com/watch?v=RHWvLFnzoEo
https://www.youtube.com/watch?v=RHWvLFnzoEo
>>
>>70960458

srpski arkan
https://www.youtube.com/watch?v=gHjf8sElG4I

bvlgarski arkan
https://www.youtube.com/watch?v=4esg9lksrX4

top cec
>>
File: servia.jpg (93KB, 620x429px) Image search: [Google]
servia.jpg
93KB, 620x429px
>>70960458
>>
File: JNruzm[1].png (175KB, 287x355px) Image search: [Google]
JNruzm[1].png
175KB, 287x355px
>>70960548
>>
File: parovi1.png (700KB, 839x428px) Image search: [Google]
parovi1.png
700KB, 839x428px
Ne znate kuda večeras? Ne brinite - uvek ste dobrodošli i pozvani na NAJVEĆU ŽURKU NA BALKANU!

https://www.youtube.com/watch?v=rSwOdt-1oxk

https://www.youtube.com/watch?v=rSwOdt-1oxk

https://www.youtube.com/watch?v=rSwOdt-1oxk

VILA PAROVI ŽURKA - POŽELI PESMU
>>
>>
>>70960738
posting Azis brings glory to Tatarland
>>
>>70960729

Toooo maćori, sad KONAČNO imam šta da gledam večeras
>>
>>70960768
why do always the shittiest of bulgarians come here and never based ones like https://facebookreporter.org/2012/12/28/%D0%B1%D1%83%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B5-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%83%D1%87%D1%83%D1%98%D1%83-%D1%88%D0%B8%D0%BF%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B0/
>>
>>70960900
Those are typically Russia-worshippers. Traitors, in other words.
>>
>>70950851
tfw no black gf to make mulattos with
>>
>>70960900

Based ones are the rare ones, most of them are cigan barbarians.
>>
File: 640.jpg (22KB, 640x360px) Image search: [Google]
640.jpg
22KB, 640x360px
>%D0%B1%D1%83%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B5-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%83%D1%87%D1%83%D1%98%D1%83-%D1%88%D0%B8%D0%BF%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B0/
>>
>>70961061

top kek, znam jednog bugarina koji dolazi na marakanu svaki put kad igra zvezda, matori lik opsednut zvezdom
>>
>>70961091
>opusteno cuva slike zaba na kompu ne bi li napravio le reakciju
>>
File: srpsko bugarsko prijateljstvo.jpg (159KB, 660x330px) Image search: [Google]
srpsko bugarsko prijateljstvo.jpg
159KB, 660x330px
>>70960988
traitors to what? russia is the motherland of all slavs, to be against russia is to be against yourself, a cuck in other words

we should be friends, united in love for mother russia
>>
rusofilija je mentalna bolest
>>
>>70961217
bolje soros nego putin
>>
>>70961091
%D1%98%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BC%20%D0%B2%D0%B0%D0%BC%20%D0%BC%D0%B0%D1%98%D0%BA%D1%83%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%88%D0%BA%D1%83
>>
File: purple-shit.jpg (226KB, 736x914px) Image search: [Google]
purple-shit.jpg
226KB, 736x914px
>>70961217
>russia is the motherland of all slavs
No. We escaped the savagery of the steppe to come here.
>>
>>70961275
%D1%98%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BC%20%D0%B2%D0%B0%D0%crvati%BC%20%D0%BC%D0%B0%D1%98%D0%BA%D1%83%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%88%D0%BA%D1%83
>>
>>70961266
rusofilija bolest najmilija
>>
>>70961274
>>70961266

Složio bih se sa ovim.

Napomena: u zakonskoj sam obavezi da napomenem da je ovaj post finansirao Soroš.
>>
File: ustase.png (14KB, 1017x165px) Image search: [Google]
ustase.png
14KB, 1017x165px
>>70961319
>>
>>70961275
>>70961319
mislite da ste neka muda iza dva sloja enkripcije

smejem se vasim zivotima
>>
File: 054.Window_Lickers_II_1999.jpg (382KB, 775x1046px) Image search: [Google]
054.Window_Lickers_II_1999.jpg
382KB, 775x1046px
>>70961301
>We escaped the savagery
moje lice kad
>>
BOGDAN LABAN U GACAMA U ZAGRLJAJU DAMIRA RIMCA U SNOVIMA
>>
File: O46NMKB.jpg (577KB, 1920x1080px) Image search: [Google]
O46NMKB.jpg
577KB, 1920x1080px
>>70961266
>>70961274
>>70961427
>>
>>70961617
>totalni haos i orgijanje
da, ja sam za to, hvala na ilustraciji aj sad polako na mrs na /pol/
>>
>>70961617
epska mema, daj jos neku epsku memu
>>
BOGDAN LABAN TWERKUJE U G STRING TANGICAMA U MOM KRILU
>>
6TH OF JUNE 1944,
ALLIES ARE TURNING THE WAR,
NORMANDY STATE OF ANARCHY,
OH OH OHHHHHHHHHHHHHHHHH

PRIMO VICTORIA
>>
File: 1483576898954.jpg (93KB, 596x960px) Image search: [Google]
1483576898954.jpg
93KB, 596x960px
>>70961689
>>70961716
>>
odgledao sam prvu sezonu farga, poprilično je bez veze
>>
File: mccain.jpg (29KB, 337x375px) Image search: [Google]
mccain.jpg
29KB, 337x375px
>>70961689
>>70961716
>>70961931
>>
*PRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRDDDDDD*
>>
>>70950851
>it's not a croat who posted pic in OP
they're evolving
>>
>>70961949
Druga je masu gora od prve dbi.
>>
>>70955166
zašto si ponosan na činjenicu da su ti preci bili u vojski koja je kad je prvi put zagustilo pobjegla na vrele grče otoke? ako sam musliman trebao bih bit ponosan što su turci 500 godina mijenjali srbima krvna zrnca ?

nije ni da se samo jednom dogodilo
https://www.youtube.com/watch?v=0o32wI3_od0
>>
>>70962090
>>it's not a croat
It is a Croat.
>>
Dosta cu da napisem i serem, cisto za inb4
ja ne znam ni sto se vracam iskreno, totalno me je smorilo ovde.
Aj pre sam se palio pa i raspravljao malo na te srbi hrvati teme a realno me boli kurac i za to....
Imalo je ponekada provala i da je dobar thread ali sve gore i gore, valjda smo se smorili i mi koji smo dugo ovde a niko novi da bude zanimljiv.
Pa sam preko godinu dana smarao sa mojim slikama i shitpostovanjem a sada i to smara do jaja.
Fora je sto sem par bordova sve ubitacno dosadi.
/int/ je bas dosadio jer non stop citam iste gluposti, klince koji prave iste threadove tipa da li su brazilci beli, zasto su ameri debeli, cuck evropa i te fore, mrzi me i da kliknem da otvorim iako je pun thread.
/b/ je apsolutno pederska tabla, 4-5godina sam na 4chanu i nikako ne kapiram ljude koji godinama idu na /b/, od merenja kurca, pricanja o kurcu, ocenjivanja kurca, da li je gej pusiti kurac, "ribe" sa kurcem, odsecanje kurca itd....gore rekt, ylyl i ostalo.
Veruj mi da smo se mi navikli, da ode bilo ko na /b/ reci ce ti da je to nesto najgluplje i najpederskije za bezivotne feget virgine i edgy nastranu decurliju.
Robot koji je....brateeeeeeee, dobijem instant napad blama i cringe do kosti kada udjem, cak i imam sazaljenja pa sam vise puta pokusao da ljudima dignem moral i ego, da ih savetujem i da pricam jer mi je zao bilo.
Ovaj sajt je ogledalo otpada modernog drustva.
Fizicki zdravi ljudi i deca koji postaju umobolni, asocijalni luzeri bez ikakvog kokretnog razloga.
Ljudi koji se boje svoje senke pa uzivaju za kompom privilegiju da budu edgy a razvijaju samo takve nastranosti i slabosti a zivot prodje na kraju uz kurac.
Kada provedem par lepih i aktivnih dana da se vidim sa ribom, istreniram, zaspem i ustanem na vreme, imam obaveza itd, cesto dodjem kuci naduvam se da odmorim glavu i po navici odem na 4chan....tada se bas zamislim o svemu ovome sto pisem i smorim do jaja a OPET ne znam zasto se vracam ovde!!
>>
>rat poceo 92
>domovinski rat poceo 95
vrhcec
>>
>>70962346
>za dom spremni

>rat poceo 91.
>spremili se 95.

xexexe
>>
>>70962090
i had been posting pictures of black angels on ex-yu before your peasant parents knew what a light bulb was

>>70962308
dudl dudl smradino
>>
>>70962425
Sisaj ga bre nakazo. I skini proksi.
>>
>>70962685
skinem ti mami gaćarone pa joj posisam kliću
>>
odlucio sam da postanem milioner

cao ex-yu
ovo je moj poslednji post ovde
>>
>>70962805
.
>>
glup si tačkasti, mnogo si bre glup, uvek te izjebem kao majmuna haha, gde ćeš praćkom na tenk klinjo
>>
>>70962868
ae
>>
jebem vam mater svima
svadjate se dok nam zemlje propadaju
jazavci bedni
>>
>>70962868
dodji na krov posle
>>
>>70962868
eh koliko je vamo bivših milijardera a ti bi samo milion
>>
File: 1.png (72KB, 640x334px) Image search: [Google]
1.png
72KB, 640x334px
Gibi mrtav. Za one koje ne znaju to je bio ovaj koji se maca lacao: https://en.wikipedia.org/wiki/Mikhail_Tolstykh
Sjecate ga se iz videa gdje tuce onog celavog ukrajinca opakog izgleda.
Nego sto znaci ovaj komentar?
>>
imati dugu kosu znaci biti dominantniji i inteligentniji od celavih panjeva
>>
bacite koji lajk na novi hit mog ortaka hvala unapred

https://www.youtube.com/watch?v=ImpqBE9aMV0
>>
puštam duge nokte da kmetovi znaju kad me vide da ne radim rukama nego umom
>>
>>70963052

Optuzuju Dejana Berica da je za dobru lovu presao na ukrajinsku stranu i da su rusi poceli da sklanjaju proruske lidere zbog buduceg dogovora sa ukrima. To sam na brzaka samo cuo.
>>
Jesam ja jedini ovde koji ne zna da pliva? Zadnji put sam bio u vodi ko klinac, ubedjen sam da ne znam kako da se odrzim u dubljoj vodi gde ne mogu nogama da se oslonim...
>>
>>70963928
>Dejana Berica
Tko ga doxxao? Ili se sam?
>>
>>70963999

Ma on je opste poznat ima ga i na fejsu.
>>
e krv ti jebem
pa cijela nasa istorija je natopljena krvlju i suzama
i to malo godina izmedju ratova i borbi mi ratujemo sa cijenama i krizama

e sunce ti kalaisano
jesmo li mi stvarno nebeski narod? I kakva je kletva na nas bacena da zivim u Evropi a da cijeli zivot cekamo da nas ta ista Evropa primi u Evropu
>>
>>70964012

fb/tesatesanovic

evo sa komentara o vesti o gibijevom smrti sam cuo sve to, sad pitaj kurac sta je tu istina, tamo se ne zna ko koga
>>
>crni andjeli

https://www.youtube.com/watch?v=eU33JzwMIsA
>>
>>70964012
A. Ja sam mislio na dekija odavde
>>
>>70964106
e moj bugarine
vidis kakva ste vi idiotska nacija
>>
oduzeti državljanstvo svim kriminalcima koji su otišli odavde u ukrajinu ili bilo gde u inostranstvo da ratuju
>>
>>70964105
To onaj vencislav debil siri dezinformacije.
>>
mislim da imam gangrenu na glaviću šta da radim
>>
>>70964180
ko?
>>
>>70964288
jesi lud? corav? blesav? Vidis da sam napiso "bugarine"
>>
>>70964074
https://www.youtube.com/watch?v=ZNcc8yg5O1Y

Kakva bre evropa jesi ti lud? Pre bih engleze klao nego muslimane
>>
>>70964106
crnkinje su seksi čak i kad pričaju bugarski
fakat jesu crni andjeli
>>
>>70964105
Deki im je rasturio neke mutne poslove oko donacija, tom Vencislavu i jos nekim debilima, pa je ovaj sad guzobolan na Dekija zbog toga
>>
>>70964363
- jebacemo im sta?
- majku gospodine kapetane

hahah koji carevi
>>
Želim da jede picu srpske devojke
>>
>>70964454
kmico pusti me na miru
>>
>>70964464
tvoja sam Hrvoje, uzmi me

skini me golu, stavi mi krpu na glavu, voli me do zore, razvratnice moj opaki
>>
File: najveci jebaci.jpg (71KB, 960x720px) Image search: [Google]
najveci jebaci.jpg
71KB, 960x720px
Koliko je ova slika mocna
>>
>>70964340
ko = kakvo
>>
>>70964514
ja u sredini
>>
>>70964514
nek neko okaci onaj gif gde mu drhte usne kad je bio na pinku...


i dalje mi je to najcrnji video na internetu
>>
/hrv/ propo
>>
>>70964625

kome bre drhte usne alo bre
>>
File: gnjatic.gif (2MB, 500x400px) Image search: [Google]
gnjatic.gif
2MB, 500x400px
>>70964625
>>
>>70964702
hvala ti brate moj

>b92
ladno
>>
>>70964417

Pretpostavio sam, Deki je jebeni heroj Novorusije, sumnjivo mi je bilo da on izda.
>>
>>70964514
AAAAA GNJATAAA
>>
Pedja objasnjava plan Vasingtona i Brisela za istocnu Evropu.

https://www.youtube.com/watch?v=3GOe02mfPlU
>>
Koji da kupim u picku materinu

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-redmi-4a
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-zte-nubia-z7-max
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-oukitel-u20-plus
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-ulefone-u008-pro

https://www.fastcardtech.com/XIAOMI-Mi4C-MI-4C.html
>>
http://www.telegraf.rs/vesti/967810-vredne-tradicionalne-i-cestite-albanke-su-dobre-srpske-snaje-foto-video
>>
>>70964783

Gospodin Gnjatic objasnjava kako muvati ribe

https://www.youtube.com/watch?v=Roz5E2ROn7Q
>>
>>70964844
Fastcardtech looks the most professional.
>>
File: srpkinje4.jpg (59KB, 500x783px) Image search: [Google]
srpkinje4.jpg
59KB, 500x783px
>>70964864
heh srbi zene albanke a mi srpkinje
jebeno
>>
>>70962425
succ my nutt, slavshit
>>
>>70965281
ne, nego mi jebemo i vase i albanke :^)

http://www.atvbl.com/najbolji-seks-na-balkanuplayboy-srbi-poprilicno-obdareni-i-mastoviti-u-seksu/

>“Gde si, bre, ribo. Baš se ložim na tebe”, klasičan je pick-up koji je kod jedne moje frendice završio – brakom. “Totalno sam se napalila na naglasak, a kad sam vidjela i ostale atribute, raspametila sam se”, rekla mi je sretno udana Dijana. Navodno su Srbi, tvrdi više izvora, poprilično “obdareni” i maštoviti u seksu. Osim bogom danih 22 centimetra, ovaj njen je nabavio čak i ljuljačku za seks sa 500 poza.
>>
File: smajli_plez.jpg (38KB, 600x369px) Image search: [Google]
smajli_plez.jpg
38KB, 600x369px
hrvatice-o-srbima.avi
>>
>>70965389
>“Gde si, bre, ribo. Baš se ložim na tebe”, klasičan je pick-up koji je kod jedne moje frendice završio – SAO Krajinom. “Totalno sam se napalila na naglasak, a kad sam videla i ostale atribute, raspametila sam se”, rekla mi je sretno udana Dijana. Navodno su Srbi, tvrdi više izvora, poprilično “obdareni” i maštoviti u granicama. Osim bogom danih Virovitica-Karlovac-Karlobag, ovaj njen je nabavio čak i ljuljačku za Vojislava Šešelja.
ftfy
>>
jeleni kosute ljube a gde si sada ti?
>>
>>70965490
plakem svaki put
>>
>>70965539
Lovac i kosuta
staza tajnom posuta
kao led, kao zar
nikad nece biti par
>>
>>70965389

bazirani srbi

>ook nikad necu biti srbin
>ook nikad necu jebati hrvatice
>>
>>70965299
go away peasant
>>
dok mi vase jebemo po romanticnim plazama lijepe nase vi radite meme clanke

srpkinje cak i imigrante preferiraju od malih srba lmoa
http://www.telegraf.rs/vesti/1734683-spavala-sam-sa-migrantom-bolji-je-od-srba-u-seksu-ispovest-ove-beogradjanke-ce-zaprepastiti-mnoge
>>
JA SAM KV AHHAAHAHAHHAHAHAHHAHAAHA

JEBOTE STA RADIM SA ZIVOTOM
>>
File: hrvati.png (503KB, 513x599px) Image search: [Google]
hrvati.png
503KB, 513x599px
>>70965646

(Ti)
>>
>atvbl
plakem

>>70965634
>http://www.telegraf.rs/vesti/1734683-spavala-sam-sa-migrantom-bolji-je-od-srba-u-seksu-ispovest-ove-beogradjanke-ce-zaprepastiti-mnoge

lel
>>
Deki je sad realno najveće mudo tamo, sad kad su ubili Givija
>>
File: gib mony bre.jpg (131KB, 711x740px) Image search: [Google]
gib mony bre.jpg
131KB, 711x740px
https://www.srbijadanas.com/clanak/zabranjena-ljubav-cetiri-hrvatice-se-udale-za-borce-islamske-drzave-04-10-2014
>>
>>70965389

Sve najbolje picke iz Hrvatske su udate za Srbe ili su se preselile u BG.
Ko ce ziveti sa muskarcima kojima se ne dize i iz te cele impotencije samo umeju mrzeti Srbe.
>>
>>70965202
Hvala, provjeravao sam i ja malo pa cu taj uzet
>>
>>70965800
>iz te cele impotencije samo umeju mrzeti Srbe
dont hate the players , hate the game hahahahhah
>>
meni je san da sa Bogdanom labanom dijelim krevet ali onaj na kat
>>
>>70965634
>>70965731
>>70965881

http://www.story.hr/hrvatice-na-beogradane-padaju-kao-cunjevi-248362
http://www.dnevno.hr/magazin/lifestyle/hrvatice-odlaze-u-beograd-na-vikend-seks-70635/
http://www.cafe.hr/magazin/hrvatice-u-potrazi-za-seksom-masovno-odlaze-u-srbiju

HAHAHAHAH koliko moras biti kuk da cak i hrvatski portali pisu o ovome, ma top cec
CRVATI NA APARATIMA
>>
File: le kme kme cuck.png (347KB, 456x424px) Image search: [Google]
le kme kme cuck.png
347KB, 456x424px
>>70965786

haha secas se ovog epskog guzobola

https://www.youtube.com/watch?v=hrra5fPi2JA
>>
ocete prestati da kacite ko kome jebe zene kad ste svi do jednog devci
>>
>>70965929
Pisu iz istog razloga zasto pisu i vasi: clickbait

a ovo su prava dogadanja, srpkinje zene hrvate masovno, bilo radi papira ili radi veceg kurca. A vas cak i bugari nadjebavaju po nisu, a siptari da ne govorim
>>
>>70965872
Ne, brate. To je bilo sala.
>>
>>70965932
hehe naravno, zato sam i stavio zabi zvezdin kacket

nego jel ima neko onu pastu sa hrvaticom iz osjeka sto je dosla u srbiju na jebacinu pa ostala bez muzevog auta?
>>
>>70966000
tripsi potvrduju

a sad pitajte neku srpkinju di ide na ljeto na more
i na kojoj plazi je primila najbolji kurac uahaha
>>
File: 1392491730325.png (3MB, 1879x894px) Image search: [Google]
1392491730325.png
3MB, 1879x894px
>>70965731
ja sam davno reko da Beograd treba razoriti pod hitno, to je leglo degenerika
>>
>>70965932
zao mi hrvata...
cime se oni zamlacuju...
nek im neko skrati guzobolne muke :'(
>>
File: Untitled.png (277KB, 493x534px) Image search: [Google]
Untitled.png
277KB, 493x534px
zasto ne citate informer?
>>
File: yugoslavia the pic.jpg (95KB, 700x351px) Image search: [Google]
yugoslavia the pic.jpg
95KB, 700x351px
Tito - Hrvat
Jovanka - Srpkinja

Temelji nasih drzava su nastali na hrvat - srpkinja odnosu
biti cuck vam je u krvi od 45e
>>
>>70966141
zato sto nisam bezuba uboga sirotinja
>>
SERVI DOSLOVNO NEMOGU BEZ USTASKE KURCINE
ZNANSTVENO DOKAZANO
>>
>>70966162
a vama od 1538.
>>
http://www.gobih.ba/vijest/928/prelijepa-splicanka-u-svom-rodnom-gradu-prepravlja-grafit-ubi-srbina-u-poljubi-srbina
>>
>>70966054
sta je onda bosna ? leglo jama iz proslih vekova i neuspelog incesta?
https://www.youtube.com/watch?v=1pvrX7LI5Uo
>>
>>70966233
kek

>>70966285
njoj je otac srbin tupko
>>
/hrv/ propo pa se vratili u rodnu grudu

EEEEEEEEEEEEEEE
>>
>>70966162
>>70966052
>>70966000
>>70966233
HAHAHAHAHHA smejem se nad vasom guzobolnom sudbinom crvati

https://www.youtube.com/watch?v=vBjW3VNefL4
>>
>>70966327
>njoj je otac srbin tupko
[trazi se izvor]

i sandri afriki je otac cigan
>>
>>70966367
kek a sta je sa srb? jeste ikad uspijeli doc do bump limita?

>>70966385
u tom istom video srpkinje govore kako se pale na dalmose i kako su "sve bile u splitu"
samo je naziv memast
>>
>aj javit cu joj se cim zavrsim s ovim za faks, ostalo mi jos malo toga, pa da mogu pricat normalno
>iste sekunde kad ja zavrsim, ona ode s messangera

o jebem ti zivot
>>
HAHAHAHAHAH AJOJ STA JE OVO HAHAHAHAHHAHAH

https://www.youtube.com/watch?v=PnCTGzFSL9k
https://www.youtube.com/watch?v=PnCTGzFSL9k
https://www.youtube.com/watch?v=PnCTGzFSL9k
>>
File: 120820041.6_xl.jpg (319KB, 938x625px) Image search: [Google]
120820041.6_xl.jpg
319KB, 938x625px
>>70966288
Islam - religija koja cuva porodicne vrijednosti

Zene dijelom pokrivene, nisu kurvetine ko beogradjanke koje doslovno hodaju gole. Ne piju alkohol i imaju samo jednog muskarca za citav zivog za kog se udaju. Svaka je domacica i ostaje kuci pripremajuci ukusna jela - sogan dolme, sutlijasi, baklave, tulumbe
>>
>>70966414
dalmatinci nisu hrvati
>>
>>70966434
>>>/int/hrv/
>>
HAHAHAHA CITAJTE GUZOBOL U KOMENTARIMA

http://www.telegraf.rs/jetset/2281273-srpska-pevacica-u-hrvatskom-dresu-sandra-afrika-pevala-u-sahovnici-foto/komentari/svi
>>
da vam nije beograda ne biste znali sta je grad

beograd je jedina metropola balkana i prestoni grad svih juznih slovena

na kolena pred beogradjane
>>
>>70966445
znaci vi ne planirate da napustate taj pustinjski pedofilski kult?

hahah kad dodje opet dan konopca
>>
nema ništa jače nego kada se mlade servkinje sjate na more pa ih izjebat i svršiti po faci
BRATSKI NAROD BRE
SELO BEZ ZENA
>>
>>70966517
popusis mi kurac beogradska malogradjanstino

beogradski pasaluk mora da nestane, zauvek
>>
da vam nije zagreba ne biste znali kaj je grad

zagreb je jedina metropola balkana i prijestolni grad svih juznih slovena

na koljena pred hercegovce
>>
>>70966569
>malogradjanstino
seljo nemogu da budem malogradjanin jer beograd je veeeliki grad :^)
>>
>>70966517
dodji u irish pub ako smes siso
>>
>vratio se stari banter
eeeee to je moj exyu
>>
Drnčamo pušku i brojimo metke, u vojsku ne bi samo pičkice i tetke!
>>
>>70966543
>t. beta levitator
>>
da vam nije sarajeva ne biste znali sta je grad bolan

sarajevo je jedina metropola balkana i prijestolni grad svih juznih slovena

na koljena pred sarajlije
>>
>svi /hrv/ dudlasi se vracaju ovde

AJME IRONIJEEEEEEEEEEE
>>
>>70966694
samo konick city
https://www.youtube.com/watch?v=fZD3LW8UGfI
>>
da vam nije splita ne biste znali ca je dop prika

split je jedina metropola balkana i pristolni grad svih juznih slavena

na koljena pred splicane, e ka
>>
da vam nije /ex-yu/-a ne biste znali sta je leglo pedera

/ex-yu/ je jedino leglo jadnika balkana i prestonica svih pickica i pedercica koji van interneta ne smeju u oci ni da pogledaju zensko a kamoli nekog muskarca da biju

na kolena pred devce
>>
srpkinje padaju hrvate jer padaju na pobijednike

dobili smo rat, one to znaju, znaju ko je alfa muskarac - pobijednik. pitajte trumpa
>>
>>70966747
vlado postaj svoj vruci boipucci
>>
Пpeд кoнфepeнцијy зa штaмпy Aлeкcaндpa Зaхapчeнкa, пpeдceдникa ДHP — y Donetsk, Ukraine.
>>
da vam nije skoplja ne biste znali šta je ajvar

skoplje je jedina metropola balkana i prijestolni grad svih juznih slavena

na koljena pred bugare
>>
ovako lose sranjepostanje nije bilo vec jedno par mjeseci
>>
>>70966814
>boipucci
haha nemaju svoj jezik
>>
Anonymous 02/08/17(Wed)23:17:32 No.70966054 ▶>>70966288
File: 1392491730325.png (2.95 MB, 1879x894)
2.95 MB
>>70965731
ja sam davno reko da Beograd treba razoriti pod hitno, to je leglo degenerika
>>
Anonymous 02/08/17(Wed)23:17:35 No.70966057 ▶
>>70965932
zao mi hrvata...
cime se oni zamlacuju...
nek im neko skrati guzobolne muke :'(
>>
Anonymous 02/08/17(Wed)23:19:42 No.70966141 ▶>>70966179
File: Untitled.png (277 KB, 493x534)
277 KB
zasto ne citate informer?
>>
Anonymous 02/08/17(Wed)23:20:04 No.70966162 ▶>>70966252 >>70966385
File: yugoslavia the pic.jpg (95 KB, 700x351)
95 KB
Tito - Hrvat
Jovanka - Srpkinja

Temelji nasih drzava su nastali na hrvat - srpkinja odnosu
biti cuck vam je u krvi od 45e
>>
Anonymous 02/08/17(Wed)23:20:28 No.70966179 ▶
>>70966141
zato sto nisam bezuba uboga sirotinja
>>
Anonymous 02/08/17(Wed)23:21:46 No.70966233 ▶>>70966327 >>70966385
File: sandra_afrika_dres_hrvats(...).jpg (138 KB, 720x548)
>>
>>70966866
>>70966866
>>70966866
Thread posts: 323
Thread images: 66


[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Search | Top | Home]

I'm aware that Imgur.com will stop allowing adult images since 15th of May. I'm taking actions to backup as much data as possible.
Read more on this topic here - https://archived.moe/talk/thread/1694/


If you need a post removed click on it's [Report] button and follow the instruction.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com.
If you like this website please support us by donating with Bitcoins at 16mKtbZiwW52BLkibtCr8jUg2KVUMTxVQ5
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties.
Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
This is a 4chan archive - all of the content originated from that site.
This means that RandomArchive shows their content, archived.
If you need information for a Poster - contact them.