[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Search | Free Show | Home]

kurva anyátok

This is a blue board which means that it's for everybody (Safe For Work content only). If you see any adult content, please report it.

Thread replies: 55
Thread images: 8

File: szexi_kiki.jpg (49KB, 400x398px) Image search: [Google]
szexi_kiki.jpg
49KB, 400x398px
kurva anyátok
>>
vhaskoss kiadás
>>
Jó fonál
>>
>>70134374
https://www.youtube.com/watch?v=kK42LZqO0wA
ez meg a FÉDID
>>
File: mena.jpg (40KB, 960x960px) Image search: [Google]
mena.jpg
40KB, 960x960px
kéne arab helyeske bn aki kipréseli belőlem a gecyt
>>
>>70136166
jah
>>
File: IMG_1810.jpg (3MB, 1900x2534px) Image search: [Google]
IMG_1810.jpg
3MB, 1900x2534px
ánon szerint lehetséges visszarántani a nyugati civilizáció kormányát vagy biztos a szakadék mélyén végezzük?
>>
File: jah_2152.jpg (27KB, 640x367px) Image search: [Google]
jah_2152.jpg
27KB, 640x367px
>>70136272
>>
>>70136308
ez milyen könyv?
>>
File: IMG_1811.jpg (4MB, 1900x2533px) Image search: [Google]
IMG_1811.jpg
4MB, 1900x2533px
>>70136389
The Clash of Civilizations Samuel P. Huntingtontól
>>
>>70136387
nem értem
>>
File: jah_closeup.png (10KB, 55x68px) Image search: [Google]
jah_closeup.png
10KB, 55x68px
>>70136500
azt írtad a csalipostázó ánonnak hogy jah

erre én is válaszoltam egy jah-hal
>>
>>70136556
miért lenne csali?
nekem is kéne arab béen
>>
File: Bacs-Bodrog.jpg (834KB, 1858x2339px) Image search: [Google]
Bacs-Bodrog.jpg
834KB, 1858x2339px
Mi lett volna ha 91-ben megtámadjuk Szerbiát (a Vajdaságért), és miért nem tettük?
>>
>>70136166
bocs nem vagyok oda a cigányokért
>>
>>70136308
A nyugati civilizációt pont leszarom, röhadjon szét ott ahol van.
Nekünk itt középtájt még van esélyünk.
>>
>>70136703
Mert azon mód jönnek a románok ellenünk, és a kettő ellen nem bírtuk volna.
>>
>>70136703
>Mi lett volna
Megbasz minket az ENSZ meg nekünk jönnek a románok hogy a mocskos irredenta magyarokat helyretegyék

>miért nem tettük?
puncik voltunk
meg talán mert varsói szerződés akkor már nem volt, nato tagok viszont még nem voltunk szóval nem bekkelt volna senki minket
>>
Eljött az étkezés ideje, a mai étkezéshez zene is jár, ti mit esztek éppen?

https://www.youtube.com/watch?v=B_qwUS8Uqjg
>>
>>70137125
miért ilyen későn eszel?
>>
>>70137125
mangót és narancsot
>>
>>70136971
a horvátok sem voltak nato tagok, viszont mivel a nyugati kereszténység kultúrkörébe tartoztak, a németek azonnal ugrottak segíteni nekik a szerbek és a bosnyákok elleni harcukban
ennyi erővel beszállhattunk volna a buliba mi is
>>
>>70135773
Egye bassza
>>
>>70137171
Mert éjszakás vagyok
>>70137184
Jól hangzik, pont reggel vettem én is, majd azt eszek később
>>
EIN
>>
ZWEI
>>
DREI
>>
VIER
>>
FÜNF
>>
SECHS
>>
SIEBEN
>>
M1-en van élő Trump stream
>>
ACHT
>>
NEUN
>>
AUS
>>
>>70137924
Az nem holnap lesz?
>>
>>70136462
wáo milyen ügyesen ír a semmiről ilyen hosszan
>>
>>70138027
Már ma elkezdődött.
>>
>>70136308
igazából azokat a liberális fatarókat imádom, akik sportot űztek abból, hogy flegmázva szidták Huntingtont meg komolytalannak tartották, meg minden mellette felhozott érve vadul fukuyamázni kezdtek
mostanra a vak is látja, hogy a The end of history? egy kínos önfényező faszság volt. mondjuk a zsindexesek pont pár hónapja vadul védték még egy cikkben
>>
>>70136845
>>70136971
Megértem hogy nem nézték volna jó szemmel a románok, de valóban bevállaltak volna egy háborút?
>>
>>70137272
Az egy dolog. De ha mi hadat üzenünk a szerbeknek, melléjük állnak a románok, a románok mögött meg ott áll az usa.
Plusz mi nem vagyunk "európaiak", mellénk nem állt volna senki sem.
>>
>>70137272
>hütyürüm pütyürüm a németek kiálltak az Igaz Hittestvérek™ mellett

lófaszt, csak nekik is jól jött egy-két új, az EU-hoz és a nyugati hatalmakhoz pincsikutyaként dörgölőző új állam, illetve Jugoszlávia erejének felszalámizása
>>
A másik kondifejű még itt van?
Potyára nem kerülök bele az adatbázisba(tm)
>>
>>70138566
az usa pont boszniát támogatta, őket is csak ameddig a kormány virtue signalingja nem volt unalmas a nép számára, a szerbek mögött pedig a konfliktusba a saját, muszlim népcsoportokkal vívott harcait belelátó ortodox oroszország állt, a románok pont leszarták az egészet, ahogyan őket is mindenki más - nekünk is csak egy kicsivel több közünk lett volna a balkáni háborúhoz, mint nekik
>>
>>70138566
Nem értem, hogy látsz bele egy, világtörténetileg gyakorlatilag szinte lényegtelen balkáni proxyháborúba egy ekkora globális jelentőségű valamit.

A románok is leszarták az egész háborút, mi is, és a saját érdekük után menő 3-4 nagyhatalmon kívül gyakorlatilag mindenki. És jobb is így.
>>
>>70139045
Bocsának had helyesbítsem magam:

Azért nem támadtuk meg szerbiát, mert pont akkora balfaszok voltunk akkor is, mint most.
>>
>>70139378
Meg ne vágd magad ekkora élességen Bélám.

Ha megtámadtuk volna őket, csak szarul jöttünk volna ki az egészből. Amíg a többi szerbek ellen harcoló ország csak a saját jugó tagköztársaságára tartott igényt, mi a szerb tagköztársaság területi integritásán csorbítottuk volna, ráadásul a Vajdaság gyakorlatilag Belgrád, a főváros Duna-, és Száva-túlpartja. Vagyis mi lettünk volna az első számú célpontjuk.

Végeredményben gyakorlatilag megint el lettünk volna picsázva a harcképtelen haderőnkkel, ami katasztrofális lett volna a vajdasági magyarok, a magyar-szerb kapcsolatok és az ország európai integrációja számára.
>>
>>70139718
>mi a szerb tagköztársaság területi integritásán csorbítottuk volna

Ki nem szarja le a szerbeket? Dögöljön meg mind ott ahol van, leszarom az integritásukat.
>>
>>70139718
És csak azért mert ők jugók voltak megérdemlik a területüket, mi nem.
Kurva anyád szerb kutya takarodj innen a faszba.
>>
>>70138732
pedig bekerülsz
nézz a hátad mögé ha az utcán jársz köcsög
>>
>>70139378
Amúgy csináltunk egyáltalán valamit a barcsi bombázás után? Bárhol olvasok utána, semmit nem írnak a következményeiről, csak annyit hogy vettünk mig-29-eseket meg terveztek radarokat telepíteni amiből nem lett semmi.
Azért ha nem is ugrunk be rögtön a háborúba, az lett volna a minimum szerintem hogy készenlétbe helyezik a sereget, és onnantól kezdve lelőnek mindent ami dél felől a mi légterünk felé halad.
Szóval ebben tényleg balfaszok voltunk htől
>>
>>70135788
hogy rohadná meg mi eza dagadt szar?
>>
File: britain is lost.jpg (2MB, 1978x6777px) Image search: [Google]
britain is lost.jpg
2MB, 1978x6777px
bár utálom az angolokat, azért egy kicsit én is elszomorodtam
>>
>>70141961
Shhhhh, csak hagyd, hogy belefulladjanak a saját szarukba.
>>
ettem konzervheringet
Thread posts: 55
Thread images: 8


[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Search | Top | Home]

I'm aware that Imgur.com will stop allowing adult images since 15th of May. I'm taking actions to backup as much data as possible.
Read more on this topic here - https://archived.moe/talk/thread/1694/


If you need a post removed click on it's [Report] button and follow the instruction.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com.
If you like this website please support us by donating with Bitcoins at 16mKtbZiwW52BLkibtCr8jUg2KVUMTxVQ5
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties.
Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
This is a 4chan archive - all of the content originated from that site.
This means that RandomArchive shows their content, archived.
If you need information for a Poster - contact them.