[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Search | Free Show | Home]

/polska/

This is a blue board which means that it's for everybody (Safe For Work content only). If you see any adult content, please report it.

Thread replies: 13
Thread images: 2

File: 1396475035562906651.gif (4MB, 337x187px) Image search: [Google]
1396475035562906651.gif
4MB, 337x187px
edycja posylwestrowa
>>
jak koleżanka poszła ze mną do łóżka po sylwestrze ale nie chciała kutas to co mam o tym myslec?
>>
>>69392846
Że chciała po prostu sobie pospać z tobą
>>
>>69392846
>poszła do łóżka
>nie chciała kutas
czy nie poszła z tobą do łóżka tylko spała z tobą w jednym łóżku

jesteś w gej-zonie lamusie pierdolony
>>
>>69392922
ale cały wieczor ze mną spędziła itp troche pomacałem, ale nic nie wyszło i własnie nie wiem czy napisać czy co robicz
>>
>>69392846
I tak masz kurwa lepiej niż ja.
>idź spać na podłodze, bo czemu kurwa nie
>wyciągnij potem jakąś karimatę spod łóżka, dostań kocyk i poduchę od gospodarza
>na łóżku śpi kolega z dziewczyną
>obudź się
>dziewczynie tak trochę ręką zwisa z łóżka
>zaczyna głębiej oddychać i tak się kurczowo łapać tą ręką materaca
>podnieś się i zapytaj czy zwierzaki się dobrze bawią
>ona tak czerwona na twarzy mówi że bardzo dobrze
>idź spać bo dopiero południe
>>
>>69393180
po chuj pytałes czy sie dobrze bawią, ja bym chyba wyszedł po prostu z pokoju
albo dołączył

zartuje jestem zbyt wielką spierdoliną
>>
>>69393099
>spędziła
w sensie usiadła ci na kolanach i opowiadała a ty wdzięcznie słuchałeś
gej zona leszczu
>>
>>69393293
Pierdolę, nie będę się dołączał, z nim to w ogóle mieszkam, więc to już nie pierwszy raz jak się kurwy nie mogą na pięć sekund odkleić od siebie. Kurwa jeszcze zawsze się wala pełno jakichś gumek czy innych żelów intymnych po mieszkaniu, jebani degeneraci.
>>
>>69393387
lel mieszkam z tobą? u mnie opakowanie po gumce pod lozkiem lezy i wspolokator musial je zobacyzc a ja przeoczylem.
>>
>>69393620
U mnie opakowanie po gumkach potrafi leżeć na stole przez tydzień, więc chyba nie.
>>
File: pep.jpg (45KB, 709x765px) Image search: [Google]
pep.jpg
45KB, 709x765px
>>69393376
ale dalej nie wiem jak mam zrozumiec jej zachowanie,
i chyba jestem w chujowej sytuacji bo jej sie kiedys spodobał moj kolega ze studiow ale powiedziała mi że juz nic do niego nie ma

życie ty kurwo
>>
>>69393852
no to nie, bo my sie ukrywamy z tym zbsz. aczkolwiek raz sie przydarzylo, pierwsza minetk strzeliłem jak wspolokator byl w pokoju, chuj wie czy spał. gduby jest i nic nie osiagnie to pewnie bił niemca.
Thread posts: 13
Thread images: 2


[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Search | Top | Home]

I'm aware that Imgur.com will stop allowing adult images since 15th of May. I'm taking actions to backup as much data as possible.
Read more on this topic here - https://archived.moe/talk/thread/1694/


If you need a post removed click on it's [Report] button and follow the instruction.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com.
If you like this website please support us by donating with Bitcoins at 16mKtbZiwW52BLkibtCr8jUg2KVUMTxVQ5
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties.
Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
This is a 4chan archive - all of the content originated from that site.
This means that RandomArchive shows their content, archived.
If you need information for a Poster - contact them.