[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Search | Free Show | Home]

/polska podziemna/

This is a blue board which means that it's for everybody (Safe For Work content only). If you see any adult content, please report it.

Thread replies: 34
Thread images: 8

File: polska_walczaca.jpg (224KB, 2159x1842px) Image search: [Google]
polska_walczaca.jpg
224KB, 2159x1842px
Edycja walki z Łotewskim okupantem.
>>
>>66260936
nigdy sie nie poddamy KURWA NIGDY SŁYSZYSZ MNIE TY ŁOTEWSKA KURWO
>>
jebac polske i polakuw
>>
File: 03.jpg (112KB, 962x600px) Image search: [Google]
03.jpg
112KB, 962x600px
zuchy szybko, plany, jak rozjebać tamtą nitke?
>>
Inb4 ta też zdechnie xD
>>
>>66261086
nie rzucim /polski/ skąd nasz ród
>>
>>66260936
poprosiłem Węgrów o pomoc

najwyzej trzeba bedzie zrobic /polska/ na uchodzctwie
>>
>>66261272
mowią że nie możliwe jest usunięcie tamtej nitki NO HUJ KURWA
>>
File: nitka.jpg (12KB, 200x285px) Image search: [Google]
nitka.jpg
12KB, 200x285px
>>66260936
zostaną po nas tylko bany zuchy

tamta nitka jest obsrana przez baltów i szkopów

jeszcze tylko ruskich brakuje

poleglismy
>>
File: 1458040622383.jpg (282KB, 960x1280px) Image search: [Google]
1458040622383.jpg
282KB, 960x1280px
Brali byście taką azjatke gdyby była dla was dana? Czy hurr polki najlepsze :D jebać źółtkuw :D
>>
>>66261479
widzę kawałek cipuszki

brałbym, tylko potem trudno rozpoznać która to twoja gf, wszystkie wygladaja tak samo żbsz
>>
File: 1472506130900.png (728KB, 1165x1075px) Image search: [Google]
1472506130900.png
728KB, 1165x1075px
>>66261517
Ale zmemione ;D
>>
idę spać, jutro trzeba zaczaić się na /balt/ i przeprowadzić odwet żbsz
>>
Polacy to kurwy jebane i wołyń był zajebisty.

P.S jestem z Ukrainy
>>
Od kilkunastu lat jestem za granicą. Szprecham perfekt w jednym z zachodnich języków. Po ostatnim związku z przedstawicielką narodu który mnie gości postanowiłem skorzystać z mojej umiejętności posługiwania się językiem Polskim i umówić się z paroma dziewczynami. Jako że 4k ojro i 7/10 nie było z tym większych problemów.
I powiem wam tak kurwa. Każda, [b]każda z Polek[b] miała krzywe zęby. Z żadną nie dało się przeprowadzić rozmowy na poziomie. O włosach zniszczonych tysiącami warstw farby i prostownicą nie wspomnę. Polki w porównaniu do zachodnich dziewczyn to jebane wsiury bez ogłady. Jedna po piwie bekała jak menel inna z kolei rzucała kurwami i wyśmiewała inne (brzydsze od niej) kobiety a pod adresem tych ładniejszych rzucała zgryzliwe uwagi typu> ciekawe ile dała za cycki. Higiena intymna na poziomie 0. Jak lubiłem robić minetkę to przy Polkach odechciewa mi się zaraz pod cyckami. Kutas ujebany w białym nalocie zakończył moje zainteresowanie tymi zwierzętami.
>>
File: ja.png (17KB, 363x786px) Image search: [Google]
ja.png
17KB, 363x786px
ale mam stylowe wy polskie pedaly
>>
ale smród
>>
>>66262633
ładny chłopczyk
>>
>polsza nigdy nikogo nie podbiła

ja pierdole
>>
>>66263075
moje serce ;)
>>
>>66262932

dz-dzieki
>>
Polki po 30stce wyglądają na 50 lat.
>>
File: wut da zog.jpg (4KB, 126x126px) Image search: [Google]
wut da zog.jpg
4KB, 126x126px
co to za fred

co sie dzialo jak mnie nie bylo?
>>
>>66261479
Polacy to i tak eurazjaci, więc to się nie liczy jako mieszanie ras.
>>
>>66263863
W wyniku eskalacji napięć między /sralt/ i /polską/, łotysz założył jako pierwszy nitkę, szatniarz wbił nam nóż w plecy i zaczął usuwać prawilne, zeszliśmy do podziemia.

Zbieramy teraz arsenały ciepłych placków żeby dokonać powstania i zalać tą chujową, fałszywą nitkę.
>>
tępe chuje
>>
No hejka Wowik, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.
>>
>>66265114
zakochał sie frajer
>>
File: image.jpg (13KB, 267x274px) Image search: [Google]
image.jpg
13KB, 267x274px
>zjedz 2 kanapki
>ogień z dupy

KURWA JUZ NIE BEDE TYLKO NIECH TO SIE SKONCZY REEEEEEEEEEEEEE
>>
>>>/r9k/32154799
>>
Hey lads, how do I say "glory to Poland'? Is it "Chwała Polska?" Or do I just scream kurwa at neo-nazis and people who shit-talk winged hussars?
>>
>>66266847
Chwała Polsce
>>
>>66266956
dzięki
>>
Dobra, nitka łotewska zdechła. Wychodzimy z kanału panowie.
Thread posts: 34
Thread images: 8


[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Search | Top | Home]

I'm aware that Imgur.com will stop allowing adult images since 15th of May. I'm taking actions to backup as much data as possible.
Read more on this topic here - https://archived.moe/talk/thread/1694/


If you need a post removed click on it's [Report] button and follow the instruction.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com.
If you like this website please support us by donating with Bitcoins at 16mKtbZiwW52BLkibtCr8jUg2KVUMTxVQ5
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties.
Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
This is a 4chan archive - all of the content originated from that site.
This means that RandomArchive shows their content, archived.
If you need information for a Poster - contact them.