[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Search | Free Show | Home]

Prvi za Dominicha

This is a blue board which means that it's for everybody (Safe For Work content only). If you see any adult content, please report it.

Thread replies: 307
Thread images: 30

Prvi za Dominicha
>>
namaz klanjamo ramazan postimo
>>
File: gluten-free.gif (11KB, 992x482px) Image search: [Google]
gluten-free.gif
11KB, 992x482px
ovaj je gluten free general
>>
Jel bila tu kakva komšinica iz Bijeljine ?
>>
ja sam ovde od lipnja 2012.
što ja znam, jest nekako sve umrlo sto se tiče exyu-a, jest i prije bilo sranje, al je sad bas nekako mrtvo
evo peta godina da drkam kurac ovdje, mislim stvarno da mi je dosta sjebalo život i da bi mnogo toga bilo drugačije da nisam nikad dolazio
>>
>>76598696
>mnogo toga bilo drugačije da nisam nikad dolazio
nebi
>>
>>76598696
jel ovo pasta? kako ti je ex-yu sjebao zivot anone?
>>
>>76598696
ja od leta 2013
>>
>>76598696
Prestani mi zaseravat tred sa svojim emocionalnin tegobama jel ti jasno ? Budi sretan što dijeliš sve ove trenutke s nama i kupi si KFC nigeru
>>
Preživio sam dekija, somija, drogera, zadranina, želimira, FCFa, gandalfa pedera, srčeka sa svojim biseksualnim pohodima i pizdastim ukusima, novosađaninove prazne slame, onu dvojicu hrvatosrbskih weeabooa (archbishop/master) proto-komunista tuzlanina, jedva ostao živ sa hibridom i proljevom, takija također

ali ove nikako ne mogu probaviti, ne znam kako dalje
>>
Preživio sam dekija, somija, drogera, zadranina, želimira, FCFa, gandalfa pedera, srčeka sa svojim biseksualnim pohodima i pizdastim ukusima, novosađaninove prazne slame, onu dvojicu hrvatosrbskih weeabooa (archbishop/master) proto-komunista tuzlanina, jedva ostao živ sa hibridom i proljevom, takija također

ali ove nikako ne mogu probaviti, ne znam kako dalje
>>
>>76598823
koje ove?
>>
ja sam ovde od lipnja 2012.
što ja znam, jest nekako sve umrlo sto se tiče exyu-a, jest i prije bilo sranje, al je sad bas nekako mrtvo
evo peta godina da drkam kurac ovdje, mislim stvarno da mi je dosta sjebalo život i da bi mnogo toga bilo drugačije da nisam nikad dolazio
>>
>>76598881
današnje ime pedere, logično
>>
>>76598823
Prestani mi zaseravat tred sa svojim emocionalnin tegobama jel ti jasno ? Budi sretan što dijeliš sve ove trenutke s nama i kupi si KFC nigeru
>>
STA BI JA DAO DA NEMORAM DA TRPIM SAM OVO SVE
DA JELENA BUDE KRAJ MENE
STA BI SVE DAO?
SVE ZVJEZDE NA NEBU
SUNCE STO SJA
MJESEC STO LUTA
ZEMLJU STO DRHTI
NEBIH SE BOJAO NI ZIVOTA NI SMRTI
DUSU SVOJU I SRCE I MISLI
SAMO DA ME KEČSTA BI JA DAO DA NEMORAM DA TRPIM SAM OVO SVE
DA OSJECANAK BUDE KRAJ MENE
STA BI SVE DAO?
SVE ZVJEZDE NA NEBU
SUNCE STO SJA
MJESEC STO LUTA
ZEMLJU STO DRHTI
NEBIH SE BOJAO NI ZIVOTA NI SMRTI
DUSU SVOJU I SRCE I MISLI
SAMO DA ME JELENA PRIGRLI
>>
ajte dogovorite se ko ce prvi da me prca

pruzicu vam zadovoljstvo kakvo jos niko nikad nije
>>
>>76598956
dodjes ovde jednom u sto godina i mislis da treba da ti se klanjamo, ma duvaj ga opeglana picko, idi opeglaj tu kosulju bajo lol idi ocetkaj onu leptir masnu batana? ti od pre hrista? mozes biti i od pre hamurabija ali ti si niko i nista ovde, mi koji smo ovde radnim danima smo prave face, a ne vi koji vikendom i kad vas svi odjebu dodjete ovde da istresete svoja mlohava jajca, e moj ti, tvoja slika bledi, niko je i ne prepoznaje vise a i oni koji te poznaju vec su te skuzili, izdao si takozvane drugare takozvana legendo, prodao si ih za instagram lajkove od ljudi kojih si se grozio nekada, prodao si ih za parce masne poljske picke (jaka ti picka), prodao si ih za snove koje nikad neces dosanjati i ti ces meni da kazes njufeget, njufeget si ti bajo moj, od stare slave se ne zivi (jaka ti slava), jedna slika ne cini prolece, ili jesen, kako ti je volja, jer su ti jeseni bile tuzne, picko.
>>
STA BI JA DAO DA NEMORAM DA TRPIM SAM OVO SVE
DA JELENA BUDE KRAJ MENE
STA BI SVE DAO?
SVE ZVJEZDE NA NEBU
SUNCE STO SJA
MJESEC STO LUTA
ZEMLJU STO DRHTI
NEBIH SE BOJAO NI ZIVOTA NI SMRTI
DUSU SVOJU I SRCE I MISLI
SAMO DA ME KEČSTA BI JA DAO DA NEMORAM DA TRPIM SAM OVO SVE
DA OSJECANAK BUDE KRAJ MENE
STA BI SVE DAO?
SVE ZVJEZDE NA NEBU
SUNCE STO SJA
MJESEC STO LUTA
ZEMLJU STO DRHTI
NEBIH SE BOJAO NI ZIVOTA NI SMRTI
DUSU SVOJU I SRCE I MISLI
SAMO DA ME JELENA PRIGRLI
>>
>>76598956
>KFC nigeru
sta je s ovim htjeo reci
>>
>>76598956
Heh okinuta si duso, pa nesudim ti radi toga bio bi i ja da sam zena (kurva). Evo sad cu da ti lagano pojasnim pa da se joj malo popiskis u gacice, pretpostavljam da ces zadati neku epsku memu poslje mog pojasnjenja tipa haha vjerovatno nejebes ili haha imas mal kurac, ali dobro ti si ipak samo zena pa ti oprastam jer neznas sto radis.
Dakle ovako.
Muski nagon za seksom dolazi iz cistog primitivnog nagona koji je ostao jos od vremena pracovjeka. Razlog zasto se muskarac napali na zenu i zeli je jebati je jer mu taj primitivni zaostatak u evoluciji govori
>siroka bedra
>plodna picka
>jebi
Ali naravno taj nagon je vise nepotreban jer zivimo u modernom dobu kada nema potrebe da jebes sve sto vidis kako bi osigurao opstanak svoje loze.
No kod zena je nesto drugacije.
Naravno da i kod njih ima taj nagon za pravljenje djece
>veliki misici
>velik kurac
>m8 with him
Ali kod zena on cini samo 5 posto njihovog seksualnog nagona.
Ostatak njega cine socijalni i drustveni polozaj muskarca. To jest njegov polozaj moci u drustvu. Jer su zene tisucljetima godina sjedile na svojoj guzici u pecini dok su muskarci gradili svijet i gurali krvavo ljudski rod u napredak. Tako da je kod zena ostao taj nagon da se jebu sa najsposobnim muskarcima. Ali evo te klopke tog neprekidnog niza kod zena.
Svi znamo da su zene najnesposobnija bica na planeti zemlji
Dakle one nikada nece biti na vrhu u hijerarhiji moci
Tako da ce uvjek teziti za jebanjem najuspjesnih muskaraca ali ne jebanjem njih da bi storili djete i obitelj vec da bi podigli vlastiti drustveni polozaj jer su nesposobne "ljudske" izdrkotine
>nesposobne
>trebaju muskarce da budu netko i nesto
>jebu ih radi toga
>kurce
suzice na one koje gledaju na popisane vagine kao ljudksa bica
>>
zovem se Renate, imam 30 godina, imam plave oci i svijetao ten
>>
Pa doslovno ne prođe ni dan a da ne spomenete osječanka ovo osječanka ono
krijete se iza ekrana i branite svoju anonimnost jer se bojite da ljudi vide koliki ste zapravo jadnici
pishkim vam se po životima nitare
>inb4 upishana droljica
>inb4 thotčanka
doslovno bi konci umrli da nema mene
jer sam trenuttno jedina mema, a i dalje se bojite objavit dox

prekjučer sam pojela pola jumbo pizze i uživala u tom, kupila sam najskuplju hranu svojim mačkama jer mogu i posjeduju sve igračke koje mačke u 21. stoljeću mogu imat
A da vas pitam, balavurdijo. Gdje su vam pare za jumbo pizzu?
Nije da nemate mačke nego ih niste sposobni ni voljet, a kamoli im pružit adekvatnu skrb.
Sprdate me što mi je dečko imao homo iskustvo, a nitko od vas nije uspio održat vezu dužu od pet godina, kao na primjer ja.
I dalje pokušavate pokopati meme koji je osječanka dok u stvarnosti želite biti ja.
Teška sreća, momci, možda u sljedećem životu!
A ti guzobolni pederu postaj dupe, što te zaboga sprječava?
Slatki snovi miceki, znate da me jednako trebate koliko i ja vas.
Pusa i sretno ;)))
>>
Preživio sam dekija, somija, drogera, zadranina, želimira, FCFa, gandalfa pedera, srčeka sa svojim biseksuaInim pohodima i pizdastim ukusima, novosađaninove prazne slame, onu dvojicu hrvatosrbskih weeabooa (archbishop/master) proto-komunista tuzlanina, jedva ostao živ sa hibridom i proljevom, takija također

ali ove nikako ne mogu probaviti, ne znam kako dalje
>>
>>76599061
daj osjecankine paste
>>
Samo se stvore ispred mene jer sam thot i doslovno samo zapljeskam rukama i muškarci mi puzajući donose snopove eura i ljube mi noge dok ih lojzek markira svojim superiornim alfa mirisom. Što je bilo dječače, da li te možda smeta to?
Smeta ti? pa ajde napiši lijepo zid teksta, isprintaj ga i gurni si ga u šupak jer me boli moj oversized clit za tvoje mišljenje. Uživaj i Poyyy
>>
>>76599061
dodjes ovde jednom u sto godina i mislis da treba da ti se klanjamo, ma duvaj ga opeglana picko, idi opeglaj tu kosulju bajo lol idi ocetkaj onu leptir masnu batana? ti od pre hrista? mozes biti i od pre hamurabija ali ti si niko i nista ovde, mi koji smo ovde radnim danima smo prave face, a ne vi koji vikendom i kad vas svi odjebu dodjete ovde da istresete svoja mlohava jajca, e moj ti, tvoja slika bledi, niko je i ne prepoznaje vise a i oni koji te poznaju vec su te skuzili, izdao si takozvane drugare takozvana legendo, prodao si ih za instagram lajkove od ljudi kojih si se grozio nekada, prodao si ih za parce masne poljske picke (jaka ti picka), prodao si ih za snove koje nikad neces dosanjati i ti ces meni da kazes njufeget, njufeget si ti bajo moj, od stare slave se ne zivi (jaka ti slava), jedna slika ne cini prolece, ili jesen, kako ti je volja, jer su ti jeseni bile tuzne, picko.
>>
ne mogu doslovno ne mogu
>>
File: 1435107567459.jpg (11KB, 350x233px) Image search: [Google]
1435107567459.jpg
11KB, 350x233px
>>76599119
>samo zapljeskam rukama i muškarci mi puzajući donose snopove eura i ljube mi noge
>>
STA BI JA DAO DA NEMORAM DA TRPIM SAM OVO SVE
DA JELENA BUDE KRAJ MENE
STA BI SVE DAO?
SVE ZVJEZDE NA NEBU
SUNCE STO SJA
MJESEC STO LUTA
ZEMLJU STO DRHTI
NEBIH SE BOJAO NI ZIVOTA NI SMRTI
DUSU SVOJU I SRCE I MISLI
SAMO DA ME KEČSTA BI JA DAO DA NEMORAM DA TRPIM SAM OVO SVE
DA OSJECANAK BUDE KRAJ MENE
STA BI SVE DAO?
SVE ZVJEZDE NA NEBU
SUNCE STO SJA
MJESEC STO LUTA
ZEMLJU STO DRHTI
NEBIH SE BOJAO Nl ZIVOTA NI SMRTI
DUSU SVOJU I SRCE I MISLI
SAMO DA ME JELENA PRIGRLI
>>
sad sam pijana
>>
>>76599101
ja sam ovde od lipnja 2012.
što ja znam, jest nekako sve umrlo sto se tiče exyu-a, jest i prije bilo sranje, al je sad bas nekako mrtvo
evo peta godina da drkam kurac ovdje, mislim stvarno da mi je dosta sjebalo život i da bi mnogo toga bilo drugačije da nisam nikad dolazio
>>
>>76599119
Pa doslovno ne prođe ni dan a da ne spomenete osječanka ovo osječanka ono
krijete se iza ekrana i branite svoju anonimnost jer se bojite da ljudi vide koliki ste zapravo jadnici
pishkim vam se po životima nitare
>inb4 upishana droljica
>inb4 thotčanka
doslovno bi konci umrli da nema mene
jer sam trenuttno jedina mema, a i dalje se bojite objavit dox

prekjučer sam pojela pola jumbo pizze i uživala u tom, kupila sam najskuplju hranu svojim mačkama jer mogu i posjeduju sve igračke koje mačke u 21. stoljeću mogu imat
A da vas pitam, balavurdijo. Gdje su vam pare za jumbo pizzu?
Nije da nemate mačke nego ih niste sposobni ni voljet, a kamoli im pružit adekvatnu skrb.
Sprdate me što mi je dečko imao homo iskustvo, a nitko od vas nije uspio održat vezu dužu od pet godina, kao na primjer ja.
I dalje pokušavate pokopati meme koji je osječanka dok u stvarnosti želite biti ja.
Teška sreća, momci, možda u sljedećem životu!
A ti guzobolni pederu postaj dupe, što te zaboga sprječava?
Slatki snovi miceki, znate da me jednako trebate koliko i ja vas.
Pusa i sretno ;)))
>>
i mislim da je onda ovo kraj puta, sve rjeđe i rjeđe sam ovamo, dođem kao token gledatelj - budem na na /int/u sat vremena od toga 6-7 minuta ovdje, ne zato što je /ex-yu/ sranje...uvijek smo bili sranje, mislim da sam prerastao situaciju. skoro četiri godine svog života sam bacio ovdje, nekad luđački, satima, nekad par sekundi, ali svakako sam ostao siromašan za jedan život
imali smo jebene planove za meetup na kupi, još dok je dream team bio tu (mostarac, srbočetnik, zadranin, novosađanin, droger, tuzla...), preživjeli smo krizu zadraninovog identiteta, srčekove pohode, srbočetnikov picajzla metal ukus s kojim je terorizirao cijeli tred, novosađaninove odlaske u teretanu "idući tjedan", drogerove analne pustolovine, 26-7-godišnje animepedere (koji su se ispostavili kao jebeni ljudi, jako fini), tuzlinu zidić-piva etiku, dekijeve HAARP i vatikanske zavjere, bosdarove prve dane na FERu i priču malograđanina-Hercegovca u Zagrebu, FCFeve seksualne frustracije u vidu krize identiteta - zato što je manlet, onog čudaka koji je uvijek želio živjetu u hong kongu - tajanstveni muškarac u školi danju-žena noću iz bjelovara, arhitekta sa velikim projektima koje nikad nije otkrio, sapunicu fredi-hibrid-đoka kao i hibridove mlatimudantne eskapade, doks želimira - mađar u duši srbin tijelom, gandalfove noge i suknje, jebenog mimu, furija (koji je bio jako fin 14-godišnjak usput rečeno), mrskog jebača sa pua spikama ravnim zadraninu
>>
>>76599203
ti nikad nećeš biti kao moja mati što je bila ocu mom
>>
>>76599138
tako je jedi lubenice nigeru kupi si I KFC

jebeni balkanci, to je americka for a da svi nigeri jedu lubenicu I KFC
>>
>>76599306
Heh okinuta si duso, pa nesudim ti radi toga bio bi i ja da sam zena (kurva). Evo sad cu da ti lagano pojasnim pa da se joj malo popiskis u gacice, pretpostavljam da ces zadati neku epsku memu poslje mog pojasnjenja tipa haha vjerovatno nejebes ili haha imas mal kurac, ali dobro ti si ipak samo zena pa ti oprastam jer neznas sto radis.
Dakle ovako.
Muski nagon za seksom dolazi iz cistog primitivnog nagona koji je ostao jos od vremena pracovjeka. Razlog zasto se muskarac napali na zenu i zeli je jebati je jer mu taj primitivni zaostatak u evoluciji govori
>siroka bedra
>plodna picka
>jebi
Ali naravno taj nagon je vise nepotreban jer zivimo u modernom dobu kada nema potrebe da jebes sve sto vidis kako bi osigurao opstanak svoje loze.
No kod zena je nesto drugacije.
Naravno da i kod njih ima taj nagon za pravljenje djece
>veliki misici
>velik kurac
>m8 with him
Ali kod zena on cini samo 5 posto njihovog seksualnog nagona.
Ostatak njega cine socijalni i drustveni polozaj muskarca. To jest njegov polozaj moci u drustvu. Jer su zene tisucljetima godina sjedile na svojoj guzici u pecini dok su muskarci gradili svijet i gurali krvavo ljudski rod u napredak. Tako da je kod zena ostao taj nagon da se jebu sa najsposobnim muskarcima. Ali evo te klopke tog neprekidnog niza kod zena.
Svi znamo da su zene najnesposobnija bica na planeti zemlji
Dakle one nikada nece biti na vrhu u hijerarhiji moci
Tako da ce uvjek teziti za jebanjem najuspjesnih muskaraca ali ne jebanjem njih da bi storili djete i obitelj vec da bi podigli vlastiti drustveni polozaj jer su nesposobne "ljudske" izdrkotine
>nesposobne
>trebaju muskarce da budu netko i nesto
>jebu ih radi toga
>kurce
suzice na one koje gledaju na popisane vagine kao ljudksa bica
>>
Brate ex-yu thread samo shitposting, dajte slike nekih picoka. pics you shouldn't share ex-yu edition i tako to...

Jao kako mrzim trgovacke centre, sve puno normija odvratnih, multikulturna glazba svugdje, degenerasta odjeca bez imalo kulture. Nisu ni svijesni u kakvom nam je stanju civilizacija, niti su ikad culi za rat rasa koji je uskoro pred nama.

Kako da ja, prosjecni 4chan autist, nadem djevojku bez da mi ispadnu špagete? Da li je to ikako moguce, trebam li se truditi ili da jednostavno odustanem i prihvatim da cu provesti cijeli život sam?
Studiram na FER-u, ako išta pomaže.
>>
File: taxidriver.jpg (2MB, 2592x1944px) Image search: [Google]
taxidriver.jpg
2MB, 2592x1944px
Brate i to moje paste su do jaja....lepo ja napisem, nego niko me ne kapira ozbiljno jer prvo i jesam iskoristio ove sve kurtone na jebanje zaista ali mi ne veruju a nije ni bitno. Drugo vozio sam i jurcao ribe danas....trece i imam par flasa ovog vina koje kosta....i ja sada smaram sa svime time autiste koji bleje ovde.
ALI, kazem ALI kada krenem da pricam ozbiljno i da se udubim i budem ok, pristojan itd...veruj mi da mozes mnogo toga cuti od mene, kako god. Ja nemam pastu, da imam okacio bih. Sinoc sam krenuo o zivotnoj filozofiji ali nikog ne boli kurac.
Najbolje okaciti zabu i napisati nesto tipa:
SMRT DIJASPORI

I to treba da bude "post"....
>>
HRT3-ov protupomak najbolji program
>>
>>76599399
Ok aj ovako moram sa tobom:
ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta.
>>
>>76599399
i mislim da je onda ovo kraj puta, sve rjeđe i rjeđe sam ovamo, dođem kao token gledatelj - budem na na /int/u sat vremena od toga 6-7 minuta ovdje, ne zato što je /ex-yu/ sranje...uvijek smo bili sranje, mislim da sam prerastao situaciju. skoro četiri godine svog života sam bacio ovdje, nekad luđački, satima, nekad par sekundi, ali svakako sam ostao siromašan za jedan život
imali smo jebene planove za meetup na kupi, još dok je dream team bio tu (mostarac, srbočetnik, zadranin, novosađanin, droger, tuzla...), preživjeli smo krizu zadraninovog identiteta, srčekove pohode, srbočetnikov picajzla metal ukus s kojim je terorizirao cijeli tred, novosađaninove odlaske u teretanu "idući tjedan", drogerove analne pustolovine, 26-7-godišnje animepedere (koji su se ispostavili kao jebeni ljudi, jako fini), tuzlinu zidić-piva etiku, dekijeve HAARP i vatikanske zavjere, bosdarove prve dane na FERu i priču malograđanina-Hercegovca u Zagrebu, FCFeve seksualne frustracije u vidu krize identiteta - zato što je manlet, onog čudaka koji je uvijek želio živjetu u hong kongu - tajanstveni muškarac u školi danju-žena noću iz bjelovara, arhitekta sa velikim projektima koje nikad nije otkrio, sapunicu fredi-hibrid-đoka kao i hibridove mlatimudantne eskapade, doks želimira - mađar u duši srbin tijelom, gandalfove noge i suknje, jebenog mimu, furija (koji je bio jako fin 14-godišnjak usput rečeno), mrskog jebača sa pua spikama ravnim zadraninu
>>
>>76599457
Malo odem na /lit/ i gledam dosta podcasta, imam nadprosjecno znanje o literaturi u usporedbi s prosjecnim normanom i serem po stvarima tipa Harry Potter i zbog toga normanima djelujem koliko-toliko "pametan", ajmo rec. Idem s ekipom tu i tamo van pa se pošteno odvrnemo i nije mi toliko problem voditi i održati razgovor s odredenom djevojkom, koliko nemam iskustvo s umetanjem jezika unutra i ostatkom posla što se fizickog djela tice. Da li alkohol ozbiljno pomaže glede toga ili je to mema?

>>76599463
Budem probao onda tako pa javim rezultate, hvala anone!
>>
zasto radis ovo
>>
Najpre moras da promenis stav svoj i gledanje prema zenama i zivotu.
Ti si napravio konstrukciju i procentualnu vrednost nje, 45% sanse da je u vezi, scenarija razna gde ispadas super heroj ali NIKADA to ne izadje na dobro.
Prvo nije ni ona neki jebeni bitan faktor u zivotu a drugo pocne ono sto se uvek desava, da osobu koja ti se svidja idealizujes do bolesti, to sam radio ja, to je radio moj cale, deda, keva i jebeno svako bice na planeti a ta osoba je daleko od idelnog a ne retko i suprotno od ideala koje bi hteo.
Opusti se, budi iskren, imaj samopouzdanja sa samim sobom, niti ces joj biti lik u zivotu sa najvecom kitom, najvise para, najbolje gradjen itd...nista od toga ali moze biti tvoja i bukvalno da je dovedes do toga da ludi za tobom.
Zene vole da si nezno-grub (zvuci glupo ali je tako), u sexu jako siguran, iskusan i uglavnom dominantan, zele paznju, zele osobu koja moze da je nasmeje. Zene su depresivci po prirodi i kompleksasi, mnogo bih morao da ti pricam a ne pisem da bi me razumeo i shvatio bi da je to istina, pa jebote tako lepa bica koja toliko uticu na nas su tako nesigurna i labilna da je to strasno, musko MORA biti oslonac, ni jedna nece pizde pored sebe koje mora da dize na noge i uci ih kako da budu muskarci, to se vec ocekuje.
I kao depresivci prirodni zene vole muskarce koji ih nasmeju, cak je i Merlin Monro kao najlepsa zena sveta rekla nesto tipa muskarac koji me nasmeje ce me najlakse odvesti u krevet.
Zene vole i crni humor ali ne vole vulgarnost i biti prost, nevaspitan i neotesan, to ne voli niko, to nema veze sa crnim humorom.
Nadam se da sam malko barem slozio sliku sta zene vole i zele, budi iskren i pridji joj, reci lepo aj na pice ako raspolozena ovih dana ili joj trazi broj ako nemas, napravi prvi korak normalno, nemoj da ga uvezbavas i da previse razmisljas o njemu jer ce se videti da je to plasticno nekako, vestacki, usiljeno i bice odbojno.
Budi svoj i koriguj se polako na bolje
>>
>>76599546

Ok heres, was ich mit dir zu tun habe:
Gehen Sie ein Foto von etwas Teig, wenn Sie es haben
Geh posten ein paar Bilder von dir oder wenn du rauskam, hatte Spaß und hatte ein Leben
Rufen Sie jemanden an Ihren Platz und nehmen Sie ein Bild, mit einer Firma wird Ihnen angenehm sein, aber Sie haben keine dieser Dinge, die ich erwähnte, dass wir alle das wissen
Ja, ich ficke, und Sex ist etwas Schönes, Reflexion einer verdammten Männlichkeit und angenehm, hast du jemals etwas anderes als ein Bagel gefickt? Weißt du zu ficken, hast du die Bälle zu ficken, um einen Zug auf ein Küken zu machen? Zeigen Sie ein Bild, oder an Leas Ihre Anrufe oder Nachrichten mit einer Frau, ich weiß, dass Sie keine haben.
Ich esse, was ich essen möchte, weil ich es mir leisten kann, was ist falsch mit dem, es ist gut für mich aber nein für dich weil du nicht kommst, geh ein bisschen Essen für 10 Euro Ich werde mich selbst überlegen, Push-ups nackt und springen wie ein Affe, aber du hast es nicht, wir alle wissen es, du weißt es ffs!
Und wie bist du nicht ein Verlierer und warum sollte ich dich nicht anschauen, wie du ein paar Sissy bist? Sag mir wie, sag mir aufrichtig.
Erst heute hatte ich Gespräche mit Mädels, die du für den Rest deines Lebens wütend träumen könntest, nicht weil ich dich in meinem Mann sehe, sondern weil ein Im ein Mann und sie schätzen mich für viele Dinge.
Ich habe sogar das selbst erschossen. Aber es ist lustig für mich, dir Links und Fotos von Frauen zu geben, die "bekannt" schön, klug, jung, Videos aus TV und Ruhe sind, wo sie mit mir reden, wenn du und die anderen Jungs ihnen etwas Dummes schreiben werden , Du wirst Narren aus dir machen und einige Komplikationen für mich.
Sie werden dann nur wiederholen, dass im butthurt, lahm und andere, Sie fucking slimey Internet Sissy.
>>
STA BI JA DAO DA NEMORAM DA TRPIM SAM OVO SVE
DA JELENA BUDE KRAJ MENE
STA BI SVE DAO?
SVE ZVJEZDE NA NEBU
SUNCE STO SJA
MJESEC STO LUTA
ZEMLJU STO DRHTI
NEBIH SE BOJAO NI ZIVOTA NI SMRTI
DUSU SVOJU I SRCE I MISLI
SAMO DA ME KEČSTA BI JA DAO DA NEMORAM DA TRPIM SAM OVO SVE
DA OSJECANAK BUDE KRAJ MENE
STA BI SVE DAO?
SVE ZVJEZDE NA NEBU
SUNCE STO SJA
MJESEC STO LUTA
ZEMLJU STO DRHTI
NEBIH SE BOJAO Nl ZIVOTA NI SMRTI
DUSU SVOJU I SRCE I MISLI
SAMO DA ME JELENA PRIGRLI
>>
nisam dolazio i pisao ovde neko vreme, tj dolazio sam povremeno dnevno po 5 minuta samo preletim i pokusavam da se odviknem od ovoga, osecam kako postajem lud ali zaista...sedim u sobi i gledam tv i odjednom mi sine ono "fakat jesu crni andjeli" i mozak bukvalno pocne da mi gori i pocnem da se na silu smejem plasim se za mentalno zdravlje

prie sam ucestvovao i u raspravama oko rata u bosni i hrvatskoj i na kosovu i bilo je bas zestoko ali od ove godine mi je sve to postalo smesno i ona prozivanja pish pish ja sam zamisljao scene gde mi pravimo flash mob dance sa temom pish pish i brm brm i onaj jebeni gustav matori deda sto se smeje.......nek ide u kurac i proklet bio dan kad sam dosao ovde

isao bi kod psihijatra ali me plasi dace mi lekove neke od kojih moze da mi bude jos gore da postanem zavisan o jebenim lekovima
>>
>>76599463
Pa doslovno ne prođe ni dan a da ne spomenete osječanka ovo osječanka ono
krijete se iza ekrana i branite svoju anonimnost jer se bojite da ljudi vide koliki ste zapravo jadnici
pishkim vam se po životima nitare
>inb4 upishana droljica
>inb4 thotčanka
doslovno bi konci umrli da nema mene
jer sam trenuttno jedina mema, a i dalje se bojite objavit dox

prekjučer sam pojela pola jumbo pizze i uživala u tom, kupila sam najskuplju hranu svojim mačkama jer mogu i posjeduju sve igračke koje mačke u 21. stoljeću mogu imat
A da vas pitam, balavurdijo. Gdje su vam pare za jumbo pizzu?
Nije da nemate mačke nego ih niste sposobni ni voljet, a kamoli im pružit adekvatnu skrb.
Sprdate me što mi je dečko imao homo iskustvo, a nitko od vas nije uspio održat vezu dužu od pet godina, kao na primjer ja.
I dalje pokušavate pokopati meme koji je osječanka dok u stvarnosti želite biti ja.
Teška sreća, momci, možda u sljedećem životu!
A ti guzobolni pederu postaj dupe, što te zaboga sprječava?
Slatki snovi miceki, znate da me jednako trebate koliko i ja vas.
Pusa i sretno ;)))
>>
Preživio sam dekija, somija, drogera, zadranina, želimira, FCFa, gandalfa pedera, srčeka sa svojim biseksualnim pohodima i pizdastim ukusima, novosađaninove prazne slame, onu dvojicu hrvatosrbskih weeabooa (archbishop/master) proto-komunista tuzlanina, jedva ostao živ sa hibridom i proljevom, takija također

ali ove nikako ne mogu probaviti, ne znam kako dalje
>>
>>76599714
Najpre moras da promenis stav svoj i gledanje prema zenama i zivotu.
Ti si napravio konstrukciju i procentualnu vrednost nje, 45% sanse da je u vezi, scenarija razna gde ispadas super heroj ali NIKADA to ne izadje na dobro.
Prvo nije ni ona neki jebeni bitan faktor u zivotu a drugo pocne ono sto se uvek desava, da osobu koja ti se svidja idealizujes do bolesti, to sam radio ja, to je radio moj cale, deda, keva i jebeno svako bice na planeti a ta osoba je daleko od idelnog a ne retko i suprotno od ideala koje bi hteo.
Opusti se, budi iskren, imaj samopouzdanja sa samim sobom, niti ces joj biti lik u zivotu sa najvecom kitom, najvise para, najbolje gradjen itd...nista od toga ali moze biti tvoja i bukvalno da je dovedes do toga da ludi za tobom.
Zene vole da si nezno-grub (zvuci glupo ali je tako), u sexu jako siguran, iskusan i uglavnom dominantan, zele paznju, zele osobu koja moze da je nasmeje. Zene su depresivci po prirodi i kompleksasi, mnogo bih morao da ti pricam a ne pisem da bi me razumeo i shvatio bi da je to istina, pa jebote tako lepa bica koja toliko uticu na nas su tako nesigurna i labilna da je to strasno, musko MORA biti oslonac, ni jedna nece pizde pored sebe koje mora da dize na noge i uci ih kako da budu muskarci, to se vec ocekuje.
I kao depresivci prirodni zene vole muskarce koji ih nasmeju, cak je i Merlin Monro kao najlepsa zena sveta rekla nesto tipa muskarac koji me nasmeje ce me najlakse odvesti u krevet.
Zene vole i crni humor ali ne vole vulgarnost i biti prost, nevaspitan i neotesan, to ne voli niko, to nema veze sa crnim humorom.
Nadam se da sam malko barem slozio sliku sta zene vole i zele, budi iskren i pridji joj, reci lepo aj na pice ako raspolozena ovih dana ili joj trazi broj ako nemas, napravi prvi korak normalno, nemoj da ga uvezbavas i da previse razmisljas o njemu jer ce se videti da je to plasticno nekako, vestacki, usiljeno i bice odbojno.
Budi svoj i koriguj se polako na bolje
>>
plaqqy bosna
plaqqem ja
plaqqy mala ajiša

neće više plaqqaty
dušmani će platjeti
>>
>>76599714
dodjes ovde jednom u sto godina i mislis da treba da ti se klanjamo, ma duvaj ga opeglana picko, idi opeglaj tu kosulju bajo lol idi ocetkaj onu leptir masnu batana? ti od pre hrista? mozes biti i od pre hamurabija ali ti si niko i nista ovde, mi koji smo ovde radnim danima smo prave face, a ne vi koji vikendom i kad vas svi odjebu dodjete ovde da istresete svoja mlohava jajca, e moj ti, tvoja slika bledi, niko je i ne prepoznaje vise a i oni koji te poznaju vec su te skuzili, izdao si takozvane drugare takozvana legendo, prodao si ih za instagram lajkove od ljudi kojih si se grozio nekada, prodao si ih za parce masne poljske picke (jaka ti picka), prodao si ih za snove koje nikad neces dosanjati i ti ces meni da kazes njufeget, njufeget si ti bajo moj, od stare slave se ne zivi (jaka ti slava), jedna slika ne cini prolece, ili jesen, kako ti je volja, jer su ti jeseni bile tuzne, picko.
>>
odoh spavati
bilo je lijepo lijepit paste s tobom
>>
File: Idda-van-Munster-10.jpg (77KB, 400x526px) Image search: [Google]
Idda-van-Munster-10.jpg
77KB, 400x526px
n-ti za arijevske bosanke
>>
>>76599874
>bosanke
>arijevke
>>
File: hedyacute.jpg (110KB, 792x1000px) Image search: [Google]
hedyacute.jpg
110KB, 792x1000px
samo Hedy, ako ćemo iskreno
>>
>>76599927
prati malo, crnu anđeli su mrtva mema, bosanske arijevke i hercegovačke ilirke su nova stvar.

a meni se neironično sviđaju
>>
File: FJCA.jpg (126KB, 800x1200px) Image search: [Google]
FJCA.jpg
126KB, 800x1200px
>>76600003
>mrtva mema
nikako stari
>>
hm hm ehehe ehehe hm hm ehehe ehehe
>>
slušam sabaton dok govnopostam ovdje
>>
počeo je da mi se stvara kurčev sir
>>
Znate onaj momenat u filmu kad Severina kaze " DAJ ! " hnnnnnggggggg kakva kurvica
>>
>>76600499
perikur ac datis eneus iri
>>
postajte svoje mame
>>
>>76600639
OVO
B
O
>>
File: mamica1.jpg (220KB, 1280x852px) Image search: [Google]
mamica1.jpg
220KB, 1280x852px
>>76600639
evo je
>>
File: 7A69A65.jpg (27KB, 366x525px) Image search: [Google]
7A69A65.jpg
27KB, 366x525px
>>76600639
evo moje
>>
>>76600706
uhh mrkulja
>>
File: 1496710696372.jpg (184KB, 1000x1500px) Image search: [Google]
1496710696372.jpg
184KB, 1000x1500px
>>76600639
>>
File: 1494215055717.jpg (189KB, 800x600px) Image search: [Google]
1494215055717.jpg
189KB, 800x600px
im going to croatia in two days to get drunk on the beach, talk to some girls and hopefully not getting robbings :3
>>
boli me kurac
>>
na mene je red da podudlam

>>76600990
stay away from špansko and you probably won't get mugged
>>
>>76600990
get run over by a truck
>>
tko /moramraditujutronogovnopostamdo3ujutro/ ovdje?
>>
>>76601220
*dizem ruku*
>>
>>76601220
zasto bi morao raditi, wtf
>>
File: gandi.jpg (42KB, 600x563px) Image search: [Google]
gandi.jpg
42KB, 600x563px
valjal ova?
>>
kada moje uši čuju muziku na struju tada moje srce bije u ritmu melodije
>>
>>76601678
pravo dobra
>>
Kad čujem tambure tamburice glas zbogom majko i sestrice ja ostavljam vas
>>
ruka ruci svi smo turci
>>
ko ovde /gormiti/ ?
>>
ruka ruci za kurac me povuci
>>
>>76601678
zaista me tera na razmisljanje
>>
samo aštar šeran bajo moj
>>
gotovo je
>>
Vladimir Putin spasitelj
>>
I meni ćeš jednom doći,
nećeš me zaboraviti,
slomiće se lanac ovaj
i mukama kraj će biti.
Smrti, sestro draga,
još se činiš tuđa i daleka,
nad nevoljom mojom stojiš
kao hladna zvezda neka.
Al' jednom ćeš prići blisko,
ko buktavi plam,
samo hodi i ja čekam
da se tebi dam!
>>
>>76602706
ovo
>>
jebote probudim se jutros i pocnem svrsavat nekontrolisano bez da sam dotako kurac
>>
>>76603010
keva ti drkala krisom
>>
>>76598519
kako da prestanem da se gusim od samoce i ne ubijem se ovo vece?
ajmo veselje ajmo tipsove
>>
>>76603234
nemam odgovor na to, mene sprecava sto mi zao roditelja
>>
>>76603253
pa ja se bojim da mi polako ne postane zao
vise ce se cimati i onako oko socialnog blama
>>
>>76603234
dodji da se gusis od mog kurca
>>
>>76603324
AHHAHAH SAD JE SVE BOLJE
>>
>>76603324
jedi govna smore
pateticniji si od pesama mata eliotta
>>
>>76603253
ja se nisam htio ubit ko pubertilja samo zbog materi mi, a u medjuvremenu se sve rjesilo
>>
>>76603234
pogledaj neki film
>>
>>76603368
ma pubertet prosao , a nista ne prolazi
samo kukanje postaje ozbiljnije
>>
>>76603399
ne mogu , bole me oci . sta bih savetovao? da gledam
>>
>>76603403
jel imas previse slobodnog vremena? jel pijes? jel nemas prijatelja?
>>
>waah zensko sam dajte mi paznju
prvo slikaj intimne delove tela pa onda dobijas (You)
>>
>>76603423
only lovers left alive
>>
>>76603423
Svrati ponekad na discord
https://discord.gg/beMzx
>>
>>76603539
odjebi novopederu, mimo je old skul
>>
sada cu da zavarim jos jednu spravicu, pa cu da legnem u krevet da slusam guilty pleasure muziku
>>
>>76603545
videla sam taj film vec
>>76603566
ou , jebote i tu ste
>>
>>76603655
a sto zelis da se ubijes? koliko godina imas?
>>
>>76604004
da ne napravim jos sreanja na ovoj planeti , dosta me je nosila
18
>>
>>76604084
kakvih si sranja napravila ovoj planeti keve ti?
>18
a to, samo si klinka onda
>>
>>76604084
ma tebi treba kurac i nista vise
>>
gde su nestali svi dredovi od jutros
>>
jebite se svi na diskordu
ozbiljan sam, ako si na diskordu trebao bi da se ubijes
>>
>>76604141
ma rodila se i trosim samo - nista dobro ne donosim
>>
>>76604236
ovoovovovo
>>
>>76604262
stvarno vi retardi od generacija sto bombardovanje nisu videli...nema vama leka

nadji neku zanimaciju i ambiciju u zivotu imbecilu mrtvi
>>
>>76604217
obrisali vatikanski placenici
>>76604262
onda idi pa radi nesto
>>
>>76604312
pa naravno da imam sve, nemam ni vremena da mislim na lose
ali sve moje ambicije, sve sto radim i pravim je samo jos jedan od jebenih nacina da popunim prazninu u sebi
ti mozes da govoris sta hoces, ali veruj mi , spoznala sam psoledice bombardovanja neverovatno na sopstvenoj kozi
>>
>>76604326
imam da oslikvam zid celu noc - ali ne mogu , bole me oci
>>
>>76604326
https://www.youtube.com/watch?v=TZ57w6TX_fo
>>
>>76604356
fora je sto si ti glupa klinka , prosto

moras shvatiti da si jezivo glupa i to je prirodno, cekaj do jedno 25e godine i skontaces kolko si bila glupa,razmazena i nezahvalna sa 18

iz kog si grada? neki gradovi su dodatno depresivni pa jos vise uticu na decu
>>
>>76604386
mislio sam da radis nesto za novac posto kukas kako samo trosis a nista ne donosis

ali naravno da neces jer si razmazena upisulja kojoj mama i tata sve placaju
>>
>>76604433
ti moras shvatitit da si potpuni imbecil i da probavas da mi objasnis stvari, za koje sam nemas pojma
znaci , ja cu se mozda opametim do 25 , a ti si besprosvetno imbecil
zivela sam u 3 grada duze u svom zivotu , u 10 krace , u oko 5 zemalja. koji ti tacno treba da bi mi dao diagnozu sa kauca?
>>
>>76604486
onaj gde si popusila najvise kita
>>
>>76604449
pa naravno da radim za novac ,idiote , nece niko moja sranja da placa
aali, na veliku zalost, nocu za novac ne radim
pa onda mogu da se iskukam
>>
>>76604486
>probavas
>besprosvetno

jebeni nepismeni imbecil
>>
>>76604597
e, ljubavi , ja nisam u zivotu imala prilike da imam barem jedan cas jezika na kom pricam sada
tako da bolje idi sa ispravkama na filoloski -ja ne impliciram da sam tacna
>>
came home early because beach parties are a bit shit when there's thunder and lightning

imagine I spent all this money to come to Croatia only to experience British weather
>>
>>76604597
ni jedna ni druga rec nisu "nepismene", hvatas se za slamke
>>
https://www.youtube.com/watch?v=3nmzBVSUpko
>>
Ćao momci :)

Imal koja budna srbenda da mi pravi društvo jako sam usamljena :(

Šaljite poruke u inbox ;3
>>
>>76605563
cao, evo upravo sam ti poslao sliku mog VSKa mislim da je to dovoljno??
>>
>>76605686
Jeste hvala ti :O

Vaistinu je vsk :D

Jedva čekam da u subotu odem sa drugaricama u Beograd i nađem si pravog muškarca :-)
>>
>>76605781
zelim ti puno srece, na pravom si putu cmok xx
>>
zalosno
>>
>makedonac pobedio u zvezdama granda

>13 finalista
>6 srba
>6 muslimana
>1 makedonac
>cela zemlja vojnicki glasa za svog iako je najgri
>taj pobedi
>>
>>76606349

zalosno
>>
>>76606349
Zašto uopšte pratiš to?
>>
>>76606575

nisam pratio sezonu samo sam gledao finale jer volim da gledam finala
>>
najjaca crnogorska pesma svih vremena

https://www.youtube.com/watch?v=tJ_Hq_DkBug
>>
Asier Cia & Finn Olsen
>>
>>76598678
šta ti je gluten?
>>
Bolje da se nisam ni probudio.
>>
>>76608156
dobro jutro radni narode
>>
https://www.youtube.com/watch?v=Ug5OVS9wjvs

https://www.youtube.com/watch?v=Ug5OVS9wjvs

K I D A
>>
Koljach
>>
bolje da se nisam ni probudio
>>
>>76607909
ne brini nema toga u bosni
neko moderno sranje
>>
da li ce ikad biti bolje? hoce li mi se zivot poboljsati sad kad ulazim u 25?
>>
>>76610218
to ovisi o tebi
>>
>>76610218
samo allah zna
>>
https://www.youtube.com/watch?v=1esazCdNRHM

https://www.youtube.com/watch?v=1esazCdNRHM

https://www.youtube.com/watch?v=1esazCdNRHM

K I D A
I
D
A
>>
>>76610267

ovo dbi
>>
dobro jutro dobri ljudi
i hrvati
>>
>>76610341
cecc
>>
File: slovenci.png (36KB, 790x444px) Image search: [Google]
slovenci.png
36KB, 790x444px
>>
>>76610419
TOP KEK
>>
JOS 3 SATA I VRACAMO HRVATSKO MORE HRVATIMA WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP
>>
>>76610561
>JOS 3 SATA I VRACAMO HRVATSKO MORE HRVATIMA WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP
>>
>>76610609
Face Off je Cage kino
>>
File: удобан жабац.jpg (41KB, 499x499px) Image search: [Google]
удобан жабац.jpg
41KB, 499x499px
>mlk pocinje rat
>>
>>76610341
hehe
>>
>>76610609
hvala sto nam vracate more
>>
Nećete ništa vratit naivčine, slovenci će dobit
>>
dobit ce mog kurca hehe
>>
>>76610267
kida bato!
>>
https://www.youtube.com/watch?v=7VnSaGmVpbg
>>
File: jebena krempita.jpg (194KB, 1019x579px) Image search: [Google]
jebena krempita.jpg
194KB, 1019x579px
>Milan Bandić je loš gradon-
>>
Probushivach
>>
Krpach
>>
trovach ubija
>>
jeban sam u minimum 3 rupe
>>
>>76611926
nesto su usrali s bojom ili teksturom, trebalo bi bit ko HNK a nije, izgleda ko da je 3D printano
>>
File: SVG.jpg (11KB, 135x178px) Image search: [Google]
SVG.jpg
11KB, 135x178px
killing muslims should be a sport funded by the government
>>
izgleda da ću upisati pravni jer sam tamo upao na budžet
>>
File: 1354322491746.png (273KB, 329x394px) Image search: [Google]
1354322491746.png
273KB, 329x394px
>>76612106
this
>>
https://yuki.la/int/69317804#p69319166

nemojte zaboravit ovo je naša godina momki
>>
e ljudi, smuvao sam onu ribu sa kojom sam isao na dejt, hvala vam za beskonacnu zabavu ovih par godina, ali vas napustam

srdacan pozdrav
>>
>>76612219
božjom brzinom
>>
>>76612219
opet bez detalja
napisi greentext od barem 20 linija
>>
>>76612219
jel kamenjarka il je virgo netaknuta? Ako je vec jebana onda nek ti je bog u pomoci
>>
>>76612219
>>76612289
>opet bez detalja
>napisi greentext od barem 20 linija
ovo, poslednji post zaslužuje da bude pasta
>>
>>76612219
vidimo se sutra druze
>>
>>76612289
>>76612386
>znamo se sa faksa
>oduvek sam mislio da je slatka
>nismo se culi godinu dana
>zajednickom drugaru rodjendan
>plave oci, sitna, ima ok sisu i bulju
>ispricamo se tamo par sati
>ona meni trazi broj jer nemam fejs
>kazem joj da se javi nekad
>prodje nedelju dana
>ne javi se
>fuckit.jpg
>pozovem je na bleju
>prihvati
>odemu u kafic
>cinilo mi se da je proslo 5 minuta, a ustvari proslo 3 sata koliko smo pricali
>mrzi hrvate, jevreje, crnce i cigane
>pricamo viceve o jevrejima crncima itd
>saznam da je bas konzervativna, tradicionalna, bas moj tip
>zavrsi se vece
>zovem je drugi put na bleju
>odemo do kafica
>lagana prica
>zavrsimo tamo i krenemo u setnju
>cim smo izasli uhvatim je za ruku i cimnem ka sebi
>poljubim je
>odmaknem glavu
>ona poljubi mene
>prosetamo se i ispricamo jos malo
>vidjamo se sad za vikend

tjt decki, e sad sam stvarno otisao

bok
>>
>>76612551
lucky fuck (from what I can understand at least)
>>
jebeni norman
>>
File: typicalcroats.jpg (177KB, 625x465px) Image search: [Google]
typicalcroats.jpg
177KB, 625x465px
>>76612551
>mrzi hrvate
z..zasto?
>>
>>76612551
btw ne odlazis ti nigdje
nisam ni ja dok sam imo curu...nadam se samo da neces sjebat ovo sa svojim autizmom kao sto sam ja
>>
>>76612586
ma laze smrda nemoj nista da mu verujes
>>
>>76612551
sretno
>>
>>76612551
>>mrzi hrvate
znaci "konzervativna i tradicionalna" je samo zato jer je dovoljno glupa da joj cetnistvo opere mozak, ne zato jer je sama dosla do tih ideja
steta
>>
>>76612778
da ali opet je zena sa vaginom, moras razumeti
>>
>>76612778
I ja mrzim hrvate, pa sta ces mi sad majmune?

jebes i osijek i cijelu kurvatsku
>>
smrdija ubija
>>
ja ne mrzim nikog (al nedam ni na svoje)
>>
>>76613072
i ja ih mrzim isto
fakat su guzobolni
>>
>>76613125
>ja ne mrzim nikog (al nedam ni na svoje)
O V O
crvi BTFO
>>
jebote uselila mi se kladionica mrtva ispod stana odma i sad ugradili klimu i neke ventilacione cevi jebes mi mater vec nedelju dana se budim u sred noci kako ukljuce ta sranja sta da radim sa tim glupostima vise
>>
kad ce arbitraza
>>
http://www.blic.rs/vesti/svet/skandal-u-vatikanu-savetnik-pape-franje-optuzen-da-je-dirao-decake-na-bazenu/3n2j15m
>>
>>76613214
vatikan=satanska drzava
katolicanstvo=satanska religija
>>
>>76613244
bukvalno ovo
>>
>>76613214
>vatikan
https://www.youtube.com/watch?v=TZ57w6TX_fo
>>
zadnji sam put bio srecan u srednjoj kad sam imao prijatelje, djevojku, vrijeme i knjige
>>
>>76613244
>vjerovat u boga ili sotonu
>>
>>76613285
>zadnji
a kad si prednji put bio srecan
>>
>>76613278
izrod
>>
>>76613314
jebem ti mater
posljednji
>>
>>76613278
umirem
>>
>>76613306
sta ti imas protiv sotone? On je meni mnogo dobra donjeo, kad sam bio u krizi cesce sam se obraco sotoni nego bogu
>>
>>76613333
cifre čekirane
>>
>>76613340
>donio dobra
sotona na postoji
odrasti
>>
>edzi bosanci
sad se sve vidjelo
>>
>>76613333
pozovi hitnu pomoc
>>
umirem
>>
umri više naporan si ko kurac
>>
umirem
>>
bas umirem
>>
>>76613457
>>76613485
>>76613486
pozovite hitnu pomoc
>>
Ja sam mrtav ozbiljan, ti si mrtav ozbiljno
>>
jedem vijetnamsku tunjevinu
>>
umirem
>>
>>76613486
bas se veselim
>>
umirao sam
>>
File: 1498721853017.jpg (112KB, 1280x853px) Image search: [Google]
1498721853017.jpg
112KB, 1280x853px
moja bf
>>
File: moja gf.jpg (39KB, 960x639px) Image search: [Google]
moja gf.jpg
39KB, 960x639px
moja gf
>>
15 Čuvajte se lažnih proroka koji dolaze k vama u ovčjoj odjeći, a iznutra su grabežljivi vukovi.
>>
gdje da nadjem neku da mi da picke
>>
gdje da nađem nekog da mi da kurca
>>
zovem komunalnu policiju ne mogu vise ovo trpeti
>>
dobar početak bi bio da odeš van stana/kuće
>>
gdje da nadjem ruznu debelu programerku
>>
tišina tamo lojzek
>>
>>76613833
nece mi pomoci idiote, radim od kuce a prevelika je buka, moram zvati komunalnu gubim san
>>
>>76613886
ma ne govorim tebi već bosancu
>>
gdje da nadjem neku da mi da picke
>>
>>76613923
Dođi na zrće brte

Ćemo da jebemo sisate crnkinje brte
>>
>>76614106
>sisate crnkinje
ne hvala, radije cu umrijet kao djevac
>>
>>76613872
Menza fera?
>>
>>76614137
Kakva baza
>>
>>76614234
ko si ti?
neki tamo na moru?
>>
>>76614249
to je onaj koji je kukao kako se zajebo što je tamo otišao radit
>>
>>76614260
>otisao da radi u bugarsku
xaxaxaxa
>>
File: 1498530502592.png (262KB, 680x661px) Image search: [Google]
1498530502592.png
262KB, 680x661px
>>76614249
Radim ovde preko leta
>>
>>76614301
moje saucesce
>>
>>76614301
kakve su bugarke jel se jebu dobro
>>
>>76614382
>implicira da je stigao da vidi ijednu
>>
>>76614301
opa
ganbatte
kako je tamo?
>>
File: karadiz2.jpg (1MB, 2000x1447px) Image search: [Google]
karadiz2.jpg
1MB, 2000x1447px
oc
>>
File: 1498573713703.jpg (31KB, 628x676px) Image search: [Google]
1498573713703.jpg
31KB, 628x676px
>>76614363
Hvala ali posao nije jedini razlog zbog kog sam dosao ovde
Da je 100% o parama mozda ne bih ni dosao ali je definitivno bolje nego da radim neki temp posao u Beogradu kao sto je konobarstvo ili sta vec
Ovde sam koliko toliko samo mesec dana
>>
>>76614452
>Hvala ali posao nije jedini razlog zbog kog sam dosao ovde
koji je drugi?
>>
zovem hitnu
umirem
>>
>>76614430
7/10 za trud
>>
>>76610218
28 samo je gore i gore
>>
File: received_1392487817456402.jpg (41KB, 539x960px) Image search: [Google]
received_1392487817456402.jpg
41KB, 539x960px
>>76614382
Picke moje sam video u/oko centra su solidne
>>76614426
Lepo je
u prirodi
Osim toga je isti kurac kao kod nas
Nisam jos isao do nekog priobalnog grada ali bi trebalo u skorije vreme
>>76614484
Ma treba da vidim neki faks
>>
https://www.youtube.com/watch?v=Ljj27jJ2Ebs

ko ovde /VUKMOB/ ?
>>
File: IMG_20170629_125029.jpg (679KB, 3680x2768px) Image search: [Google]
IMG_20170629_125029.jpg
679KB, 3680x2768px
neki me se od prije sjecaju, ja sam zagebcanka, 19g
sram me starijeg brata jer se debil juce potuko s nekim bosancem samo zato sto mu je ovaj popio pivu
>>
>>76615485
znao sam da si prava, samo zena bi onak pisala
>>
>>76615485
>zato sto mu je ovaj popio pivu
još je bosanac i dobro prošao
>>
>>76615485
>potuko s nekim bosancem samo zato sto mu je ovaj popio pivu
bazza

bosance treba tuci
>>
>>76615485
postaj noge
>>
>>76615593
bolje zube
>>
>>76615548
kak nebi bila prava, pa znas da je slika legitimna kad ima datum u opisu, sad sam zbog debila trebala napravit papir s datumom
>>
>>76615485
Žuja nije piva
>>
>>76615614
Je, samo što nije kvalitetna
>>
>>76615592
vise je sramotno to sto je u borbi izjednacio s bosancem
>>
>>76615614
a u cem je razlika?
>>
>>76615634
Ne da nije kvalitetna nego je biološko oružje
>>
postaj noge ili mi bježi iz niti kujo
>>
>>76615593
Oбo x2
>>
>>76615608
takva su pravila jebiga
>>
>Banacanin ode na 2 nedelje
>ex-yu postane pushiona
Seems about right.
>>
File: smk.png (530KB, 600x800px) Image search: [Google]
smk.png
530KB, 600x800px
>Slika se razred
>ukradem sliku
>kasnije, kada se placaju slike kazem da nisam uzeo i necu da uzmem (ostalo je jos oko 4 slike)
>mfw ipak imam sliku
Nikad kraja mojim sociopaticnim izvrdavanjima
>>
smrdin nema para za sliku
>>
>>76615485
fuj
vidi se da si losa po donjem dijelu lica

al nema veze, postaj golotinju il se gubi
>>
>>76615941
>On misli da je banacanin smrdin
>on misli da nemam para
Napravio sam vise nego sto ces ti i tvoja ciganska petoclana familija koja zivi u kartonskoj kutiji I K A D da zaradite
slika je bila 80 dinara
>>
zagrepčanka nova mima?
>>
>>76616044
ne
>>
>>76616002
>>
>>
File: IMG_20170629_134035233.jpg (975KB, 2592x1456px) Image search: [Google]
IMG_20170629_134035233.jpg
975KB, 2592x1456px
>>76615983
Jesi ti normalan je l hoces da te kupim sad
>>
meni je zagrepcanka simpaticna ne znam sto
>>
meni nijedan ženski poster ovdje nije simpatičan
>>
>>76616211
Slika od taksiste? Beta ruke
>>
>>76616258
daj mi jos tih fejsbuk mema fejsbuk meme su najbolje daj mi bolje tu fejsbuk stranicu da ih na fejsbuku gledam ili najbolje sto ne bi samo odjebao na fejsbuk zajedno sa svojim sranje memama gadis mi se smrdine kad ce proci ovo jebeno leto vise
>>
>>76616275
ovo
doslovno jedina """""zanimljiva""""" stvar o njima je to što su ženskog spola
>>
Brojke jebem zagrepcanku
7 na kraju jebe ona mene
2 na kraju jebem joj caleta
>>
>>76616334
k
>>
>>76616334
>334
zamalo i trojke
>>
>>76616110
https://www.youtube.com/watch?v=FNH0tCyQsq8
>>
>>76616211
Star vors feget
>>
>>76616332
a ni to nije dokazano
>>
>>76616311
imaš exyu fejs stranicu ako trebaš
dnevna doza /ex-yu/ threada se zove
>>
>>76616363
Reroll
>>
>>76616368
pusi ga star vors je bio do jaja
>>
>>76616393
hvala ti care
>>
>>76614566
>Picke moje sam video u/oko centra su solidne
ali koliko su dlakave?
>>
https://pca-cpa.org/en/news/live-webcast-of-reading-of-final-award-in-arbitration-between-croatia-and-slovenia/
>>
>>76617144
e bas sam to hteo da pogledam hvala
>>
>>76617144
Kralju!
>>
>>76617144
>konjusar zajebo konjusara
da nije tuzno bilo bi smesno
>>
>>76615954
vidim da si cuo onu pricu kak ce te zenske postovat ak ih vredas al to ne radi na meni posto imam cvrsti objektivni pogled na svoj izgled
>>
>>76617718
>>76617718
>>76617718
Thread posts: 307
Thread images: 30


[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / bant / biz / c / can / cgl / ck / cm / co / cock / d / diy / e / fa / fap / fit / fitlit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mlpol / mo / mtv / mu / n / news / o / out / outsoc / p / po / pol / qa / qst / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / spa / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vint / vip / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Search | Top | Home]

I'm aware that Imgur.com will stop allowing adult images since 15th of May. I'm taking actions to backup as much data as possible.
Read more on this topic here - https://archived.moe/talk/thread/1694/


If you need a post removed click on it's [Report] button and follow the instruction.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com.
If you like this website please support us by donating with Bitcoins at 16mKtbZiwW52BLkibtCr8jUg2KVUMTxVQ5
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties.
Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
This is a 4chan archive - all of the content originated from that site.
This means that RandomArchive shows their content, archived.
If you need information for a Poster - contact them.